Odpowiedz
stare 14-10-2013, 22:00   #26 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 5
Złoty medal Wyróżnienie Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 244
Podziękowania otrzymane: 179
śmieszna to imię znają wszyscyśmieszna to imię znają wszyscyśmieszna to imię znają wszyscyśmieszna to imię znają wszyscyśmieszna to imię znają wszyscy
Odp: Przedłużanie rzęs a sanepid.. 

no jak mieszkanie to przypuszczam, że miało w standardzie toaletę przynajmniej jedną. Pewnie trzeba mbyło wymajstrować drugą dla klientek.
śmieszna jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-10-2013, 00:16   #27 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 9
Wyróżnienie Uznanie Kreatywność Prezent Szkolenia 

Podziękowania wysłane: 1 472
Podziękowania otrzymane: 2 173
Agnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkie
Agnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkie

Jedna wystarczyla

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Agnieszka Praska jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-01-2014, 17:09   #28 (postlink)
Rozkręcanko
Otrzymane medale: 1
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 16
Podziękowania otrzymane: 21
patka_przedluzanie_rzes ma niesamowite możliwości

czesc dziewczyny, bede otwierac punkt z przedluzaniem rzes u nas w misiecie w takim ogolnym budynku gdzie juz jest maazysta, paznokcie, tatuaz,,,no i ja,, o potezbuje miec w srodku w pomieszceniu? czy np umywalka musi byc w moim pmisczeniu czy wystarcze ze 2 m dalej jest toaleta z osobnym pomieszczeniem gdzie sa umywali, bo juztyle razy bylam w tym naszym pozal sie sanepidzie i ciagle mam jakies niedopowiedzenia bo oni sami nie wiedza co by chcieli,, napeno musi byc pomieszczenie na zaplecze i w danym budynku znajduje sie takie wiec w samym pomieszczeniu-pokoju nie musze miec, ale z ciekawosci chcialam sie zapytac co u was musi byc
patka_przedluzanie_rzes jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-01-2014, 18:58   #29 (postlink)
Kosmetyczka
Otrzymane medale: 8
Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 938
Podziękowania otrzymane: 528
barbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkie

Jesli to beda tylko rzesy to moim zdaniem nie musisz miec umywalki . Wynika to z wypowiedzi dziewczyn powyzej ... ja kiedys jak nie robilam jeszcze rzes , pytalam Pani z sanepidu przy okazji kontroli o przepisy dotyczace wlasnie stylizacji rzes i powiedziala ze nie ma zadnych przepisow jeszcze dotyczacych tylko tego.

barbara_kawka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Za ten użyteczny post podziękowali:
stare 24-06-2017, 16:20   #30 (postlink)
Debiutantka

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 0
studios jest początkujący

Czy któraś z was prowadzi tylko studio gdzie wykonuje sie samo przedłużanie rzęs? Czy są wymogi odnośnie takiego studio ? Mam problem z sanepidem- odnośnie umywalki, czy jest przepis, który odnosi się do tego typu usługi, że w tym samym pomieszczeniu muszę mieć umywalkę ? Zaraz naprzeciwko mam toaletę, gdzie tam myję ręce przed każdym zabiegiem, dodatkowo mam różne mocne preparaty, które używam do dezynfekcji rąk przed zabiegiem, lub też mogę wykonywać zabieg w rękawiczkach. Czy da się jakoś walczyć z sanepidem? W pomieszczeniu nie mam opcji, aby podłączyć umywalkę. Miała któraś z was taki problem?
studios jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-06-2017, 13:39   #31 (postlink)
Izi
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 8
Wyróżnienie Prezent Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 296
Podziękowania otrzymane: 323
Izi wszyscy jej zazdroszcząIzi wszyscy jej zazdroszcząIzi wszyscy jej zazdroszcząIzi wszyscy jej zazdroszcząIzi wszyscy jej zazdroszcząIzi wszyscy jej zazdroszcząIzi wszyscy jej zazdroszczą

Ja akurat mam umywalkę i pomieszczenie zgodne z wymogami sanepidu. Ale same usługi przedłużania rzęs nie podlegają obowiązkowemu odbiorowi pomieszczenia przez sanepid. Przynajmniej tak jest w tej chwili i w moim sanepidzie. Każdy jednak rejon ma swoich kontrolerów i swoje przepisy. Naj bezbieczniej będzie jeśli zadzwonisz do sanepidu, do którego należy Twój rejon i dowiesz się u źródła. Przepisy i zasady pomiędzy miastami mogą się różnić.

INSTRUKTOR stylizacji rzęs
FB

Izi jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
przedłużanie, rzęs, sanepid

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania