Odpowiedz
stare 11-03-2012, 18:02   #26 (postlink)
SuperVIP
Otrzymane medale: 7
Wyróżnienie Kreatywność Prezent Szkolenia Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 414
Podziękowania otrzymane: 734
ivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkie
Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs. 

Ja ostatnio w katalogu targowym znalazłam taki produkt:

Serum stymulujące wzrost rzęs Measurable Difference Lash Gel

Serum Measurable Difference Lash Gel LASHEM zawiera podwójnie opatentowaną formułę, która stymuluje wzrost rzęs i brwi. System mikronośników QuSome™ jest bardziej skuteczny od nośników tradycyjnych, dzięki czemu dociera do najgłębszych warstw skóry.
Skład serum to w 97% składniki naturalne. Pantenol, biotyna i alantoina mają silne działanie łagodzące i nawilżające. Antyoksydanty takie jak: ekstrakt z zielonej herbaty, ogórka, jagód goji i żurawiny mają właściwości ochronne, lecznicze i regenerujące. Zmniejszają porowatość włosa i jednocześnie nadają połysk.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg odżywka.jpg (22.4 KB, 14 wyświetleń)

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
ivonna70 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-03-2012, 19:54   #27 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 3
Złoty medal Złoty medal Złoty medal 

Podziękowania wysłane: 1 933
Podziękowania otrzymane: 1 162
marchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkie
marchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkie

wiecie co, zrobiłam zdjęcia, ale nie widzę różnicy odżywkę stosuję miesiąc, przed henną byłam pewna, że widzę efekty, ale patrząc na zdjęcia wątpię. co prawda, na porządne efekty się czeka 2-3 miesiące. no i kurczę nie umiem sobie równego zdjęcia zrobić oglądajcie, za miesiąc zrobię kolejne foto
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg SDC13748a.jpg (29.3 KB, 134 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg SDC13950.jpg (33.5 KB, 129 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg SDC13953.jpg (27.7 KB, 127 wyświetleń)
marchewkowy_las jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-04-2012, 12:03   #28 (postlink)
Szkoleniowiec

Podziękowania wysłane: 112
Podziękowania otrzymane: 103
Iwona Oleksy jest diamentem wśród kamieniIwona Oleksy jest diamentem wśród kamieniIwona Oleksy jest diamentem wśród kamieniIwona Oleksy jest diamentem wśród kamieni

I jak marchewkowy z efektami po kolejnym miesiącu? bo szczerze mówiąc, to poluję na te odżywki tylko nie mam odwagi tyle kasy w ciemno dać
Iwona Oleksy jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-04-2012, 12:31   #29 (postlink)
Szkoleniowiec

marchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkie

w tej chwili mam przedłużone rzęsy. a druga sprawa, to skoro mam długie i czarne, to trochę zapominam o odżywce. właśnie staram się pilnować. obserwuje moje koleżanki, są zachwycone. wiadomo, nie można się spodziewać efektu sztucznych rzęs, ale odżywka na pewno nie zaszkodzi, tylko wzmocni i wydłuży rzęski.
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-04-2012, 22:19   #30 (postlink)
Szkoleniowiec

Iwona Oleksy jest diamentem wśród kamieniIwona Oleksy jest diamentem wśród kamieniIwona Oleksy jest diamentem wśród kamieniIwona Oleksy jest diamentem wśród kamieni

A czy ta odżywka nie powoduje, że rzęsy się odklejają w mniejszym lub większym stopniu u Ciebie? bo słyszalam różne opinie.
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-04-2012, 15:31   #31 (postlink)
Szkoleniowiec

jest kompatybilna z przedłużonymi rzęsami, nie rozpuszcza kleju. rzęsy trzymają się świetnie
Odpowiedź z Cytatem
stare 14-05-2012, 21:48   #32 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 2
Podziękowania otrzymane: 13
klaudiapaznokcie wkrótce będzie sławna

Ja ostatnio używałam odżywki z Sephory firmy TALIKA. Rewelka! tak po niej rzęsy odrastają, aczkolwiek sporo kosztowała.
klaudiapaznokcie jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 14-05-2012, 23:22   #33 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 9
Wyróżnienie Uznanie Kreatywność Prezent Szkolenia 

Podziękowania wysłane: 1 472
Podziękowania otrzymane: 2 173
Agnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkie
Agnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkie

odzywka fajna jak ktos ma zaburzenie wzrostu rzes i brwi, widzialam efekty u klientki po chemii,rzeski pieknie odrosly
reszta klientek srednio zadowolona
bo jak przestaje sie nawozic rzesy to po wymianie odrastaja takie jak przed stosowaniem odzywki

Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska

Agnieszka Praska jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-08-2012, 23:22   #34 (postlink)
Kosmetyczka

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 63
Camilla jest diamentem wśród kamieniCamilla jest diamentem wśród kamieniCamilla jest diamentem wśród kamieni

A czy ktoś stosował może tą odżywkę? Bo czesto klientki sie mnie pytaja o odrzywki ale wiekszośc z nich ma kosmiczna cene ktorą je odstrasza, a ta jest w dośc przystepnej cenie.

Odżywka DV Blooming - na porost rzęs - Pielęgnacja - Magniticalashes - sklep.magniticalashes.pl

Camilla jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-08-2012, 17:39   #35 (postlink)
Debiutantka

Podziękowania otrzymane: 0
sarusia jest początkujący
gęste i długie rzesy 

Dość niedawno odkryłam bardzo dobry sposób na zwiększenie objętości rzęs a także ich pielęgnację. Znalazłam w internecie kosmetyk M2Beaute to znaczy nazywał się m2lashes eyelash actovating serum. Po kuracji a nawet jeszcze przed jej zakończeniem efekty były już zauważalne. Jeżeli szukacie czegoś takiego czyli kosmetyku o podobnym działaniu to polecam wam właśnie ten.
sarusia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-08-2012, 18:02   #36 (postlink)
Moderator
Otrzymane medale: 11
Złoty medal Prezent Prezent Prezent Prezent 

Podziękowania wysłane: 3 041
Podziękowania otrzymane: 1 469
nanami7 ma reputacje ponad wszystkie
nanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkie
Odp: gęste i długie rzesy 

Sarusia napisz cos wiecej o tym kosmetyku, dodaj jakies fotki i opowiedz na czym dokladnie to polega

nanami7 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-08-2012, 18:30   #37 (postlink)
Szkoleniowiec

nie chce nikogo atakowac czy obrazac, ale jakos jestem sceptyczna co do reklam konkretnego produktu, kiedy autor postu ma 1 post na koncie...

tak czy siak dziwnie to wyglada
Odpowiedź z Cytatem
Za ten użyteczny post podziękowali:
AnastazjaB (26-12-2012)
stare 13-08-2012, 18:39   #38 (postlink)
Moderator
Złoty medal Prezent Prezent Prezent Prezent 

Podziękowania wysłane: 3 041
Podziękowania otrzymane: 1 469
nanami7 ma reputacje ponad wszystkie
nanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkie

A patrz Iwona, faktycznie

nanami7 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-08-2012, 18:42   #39 (postlink)
Debiutantka

Możecie wierzyć lub nie, wasza sprawa i każdy ma do tego prawo. Jeszcze niedawno sama szukałam jakiegoś kosmetyku który mógłby pomóc mi poprawić wygląd moich rzęs. Znalazłam informację właśnie na jednym z for internetowych i kiedy po długotrwałym stosowaniu zauważyłam efekty pomyślałam że sama o nim napiszę. Przyznam szczerze że nigdy nie wierzyłam w opinie innych ale zaryzykowałam i się opłaciło. Może dlatego że w sumie zanim dokonałam zakupu dowiedziałam się o tym produkcie jak najwięcej i to mnie przekonało. Poza tym każdy ma swój rozum i jeżeli nie będzie chciał to nie kupi, a przecież jest dużo kobiet które szukają takich kosmetyków.
sarusia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-08-2012, 19:12   #40 (postlink)
INM & RaNails Educator EF
Otrzymane medale: 17
Złoty medal Diament Kreatywność Wstążka Prezent 

Podziękowania wysłane: 2 124
Podziękowania otrzymane: 1 831
asia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkie
asia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkie

offtop...dziewczyny, zejdzcie z tonu, każdy kiedyś zaczynał , jakby co to piszcie raport a bedziemy miec oko na daną sprawę.

koniec offtopu

sarusia, nadal nie powiedzialas nic wiecej, co to za cudo i np, jak dlugo stosowalas? bo dlugoterminowo dziala tez olejek rycynowy a takze krople na zacme czy tam jaske? (don't try this at home...)

asia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-08-2012, 19:36   #41 (postlink)
Debiutantka

Jedno opakowanie wystarcza na około pół roku, jest to o ile dobrze pamiętam 5ml. Wydaje mi się że cena jest przystępna jak na tak wydajny kosmetyk. Po kilku tygodniach efekty były już widoczne. Najlepsze jest to, że stosuje się go jak zwyczajną odżywkę szczególnie na noc, a w dzień można nawet nakładać pod maskarę. Nie wiem co tu wam jeszcze napisać. Myślę że w internecie więcej znajdziecie wystarczy że wpiszecie nazwę czy nazwę firmy. Ale jak macie pytania to słucham. W końcu sama temat zaczęłam Ale ja jestem naprawdę zadowolona.
sarusia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-08-2012, 19:52   #42 (postlink)
Szkoleniowiec

ja bym nie zakładała nowego tematu, tylko kontynuowała ten:
Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs.
w końcu każda odżywka ma sprawić by były gęste, długie i zdrowe

Odpowiedź z Cytatem
2 użytkowników podziękowało za ten użyteczny post:
asia (14-08-2012), samaron (14-08-2012)
stare 14-08-2012, 10:56   #43 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 1
Podziękowania otrzymane: 46
mar-kos ma niesamowite możliwościmar-kos ma niesamowite możliwości

Ardell wprowadził klej do rzęs DUO z witaminami A,C,E.

Zostań fanką na
| Sprawdź naszą ofertę
mar-kos jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-09-2012, 20:06   #44 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 41
Podziękowania otrzymane: 19
Blejsia wkrótce będzie sławna

dziewczyny nie wiem czy widziałyście ale na allegro mozna kupic ta odzywke juz za 170 zł

Blejsia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-09-2012, 21:34   #45 (postlink)
Rozkręcanko
Otrzymane medale: 1
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 34
Podziękowania otrzymane: 22
Edytkaa ma niesamowite możliwości

Zalazłam troche w miarę pasujące forum. A więc słuchajcie:
Przyszła do mnie dziewczyna z bardzo zniszczonymi rzęskami i chciała abym ją uratowała bo koleżanka poleciła jej mnie, helloo nie było nawet na co naklejać wszystko takie drobniutkie mało widoczne i słabiutkie. Poleciłam dla niej L'biotica regenerujący krem do rzęs(około 13 zł). Wróciła po 2-óch tygodniach z ładnie zregenerowanymi rzęskami. Polecam jeśli będziecie miały taka kobitke. Szkoda że nawet zdjęcia nie zrobiłam, aparat mój w naprawie i tak się przeciąga z naprawa już prawie miesiąc dołączam zdjęcie tego magicznego kremiku Polecam
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg IMG_0011.JPG (32.8 KB, 26 wyświetleń)
Edytkaa jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-09-2012, 00:43   #46 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 53
Podziękowania otrzymane: 29
carmenita ma niesamowite możliwościcarmenita ma niesamowite możliwości

Cytat:
Napisał Edytkaa Zobacz post
Zalazłam troche w miarę pasujące forum. A więc słuchajcie:
Przyszła do mnie dziewczyna z bardzo zniszczonymi rzęskami i chciała abym ją uratowała bo koleżanka poleciła jej mnie, helloo nie było nawet na co naklejać wszystko takie drobniutkie mało widoczne i słabiutkie. Poleciłam dla niej L'biotica regenerujący krem do rzęs(około 13 zł). Wróciła po 2-óch tygodniach z ładnie zregenerowanymi rzęskami. Polecam jeśli będziecie miały taka kobitke. Szkoda że nawet zdjęcia nie zrobiłam, aparat mój w naprawie i tak się przeciąga z naprawa już prawie miesiąc dołączam zdjęcie tego magicznego kremiku Polecam

Kurcze szkoda, że nie można tego stosować w momencie noszenia rzęsek, zważywszy na fakt, że jest to krem...

Jak ktoś zna tańszy zamiennik Revitalash'u dajcie znać. Na allegro jest tego pełno ,ale nie chciałabym wydać pieniążków w błoto.
carmenita jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-10-2012, 21:37   #47 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 11
Podziękowania otrzymane: 101
monia_sc jest diamentem wśród kamienimonia_sc jest diamentem wśród kamienimonia_sc jest diamentem wśród kamienimonia_sc jest diamentem wśród kamieni

A ja dorwałam lumigan i będę go stosować do lutego, bo potem ściągam rzęsy i nie chcę wygladać jak po chemioterapii ściągam, bo robię makijaż permanentny znam kilka osób które stosowały revitalash i efekt rewelecyjny. Jakby nie to że dostalam lumigan na pewno kupiłabym revi, bo 320zł czy ile to kosztuje za półroczną kuracje to nie jest dużo. A jak aplikuje? kupilam w rossmannie jakiś eyeliner lovely czy jakoś tak, wypatroszyłam i wlałam lumigan. Jakoś nie myśle o skutkach ubocznych bo o tym zazwyczaj sie nie myśli dopoki one nie wystąpia nie będę robić zdjęć bo cały czas przedłużam rzęsy więc nie będzie widać efektu

monia_sc jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-10-2012, 18:38   #48 (postlink)
Debiutantka

barcelonka jest początkujący

Hejka! Jestem nowa na tym forum ale temat mnie zainteresowal poniewaz wlasnie czekam na przyslanie Revitalash i jestem ciekawa opinii.
Ja kupilam sobie troche tansza odzywke ktora nazywa sie Revita eps i uzywam jej od ponad 2 miesiecy. Nie zrobilam sobie zdjec przed i po, ale widze ze troche dziala - rzesy nieco dluzsze, ale nie powala. Dlatego zmieniam, bo efekty revitalash u moich 2 kolezanek fantastyczne - myslalam ze sobie zrobily przedluzane rzesy.
Plus eps jest taki ze jest super latwy w uzyciu (jak liner we flamastrze) i nie uczula i nie podraznia oczu (kolezanki uzywajace revitalash mialy podraznienia).
Ale w koncu o efekt to chodzi wiec zaryzykuje.
Pozdrawiam!
barcelonka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-10-2012, 20:16   #49 (postlink)
Rozkręcanko
Otrzymane medale: 1
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 34
Podziękowania otrzymane: 22
Edytkaa ma niesamowite możliwości

A ile za nią zapłaciłaś? i gdzie kupowałas?
Edytkaa jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 23-10-2012, 15:47   #50 (postlink)
Kosmetyczka
Złoty medal Wyróżnienie Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 683
Podziękowania otrzymane: 854
Paulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkie
Odp: olejek rycynowy do rzęs 

moze zechcialabys skorzystac z wyszukiwarki zanim utworzysz nowy temat
poczytaj tutaj...sa dwa tematy w ktorych jest mowa o olejku rycynowym
Domowe sposoby na...

Paulka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
długie, gęste, latisse, odżywka, odżywki, revitalash, rzesy, rzęs

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania