Odpowiedz
stare 25-02-2012, 20:10   #1 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 57
Podziękowania otrzymane: 99
betisska jest diamentem wśród kamienibetisska jest diamentem wśród kamienibetisska jest diamentem wśród kamienibetisska jest diamentem wśród kamieni
Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs. 

Najbardziej skuteczna i bezpieczna odżywka stymulująca wzrost rzęs i brwi na świecie. Efekty i bezpieczeństwo udowodnione wielokrotnymi badaniami klinicznymi.
Planuję jej zakup, ale wolałabym dowiedzieć się czy któraś z Was ją używała.
Czy naprawdę jest tak rewelacyjna i warta tej ceny?
A może macie jakieś zdjęcia rzęs po stosowaniu Revitalash?
Źródło: Przedłużanie - Zagęszczanie rzęs - Odżywka do włosów | Revitalash Polska
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg revitalash_advanced1.jpg (19.7 KB, 30 wyświetleń)
betisska jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 25-02-2012, 20:58   #2 (postlink)
Totalna maniaczka

Podziękowania wysłane: 140
Podziękowania otrzymane: 343
Zen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszczą
Odp: Revitalash - odżywka do rzęs. 

Ja osobiście jej nie stosowałam, ale mam jedną klientkę, która sobie zafundowała taką kurację. Powiedziała, że przestała jej używać po 4 dniach bo jej rzęsy tak rosły, że bała się że będzie mieć owłosione powieki ;p. Rzęski ma naprawdę całkiem długie, ale co najważniejsze bardzo gęste, i jest mnóstwo takich maleństw, które jeszcze rosną dlatego po pierwszej aplikacji wyk. przeze mnie umówiłysmy się nie za miesiac jak to przy większosci klientek tylko na za 2 tyg żeby jeszcze bardziej zagęścić ten wachlarz który i tak ma. Szkoda że nie zrobiłam jej zdjęcia przed aplikacją, po nie ma sensu wstawiać bo jest mało miarodajne odnosnie samej odżywki.

Reasumując - podobno warto.
Zen. jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 25-02-2012, 21:04   #3 (postlink)
Nałogowiec

betisska jest diamentem wśród kamienibetisska jest diamentem wśród kamienibetisska jest diamentem wśród kamienibetisska jest diamentem wśród kamieni

Czytałam o kilku takich specyfikach, np. Rapidlash, Lilash.
Który jest najlepszy?
Rapidlash jest dostępny w angielskich drogeriach Boot's.
Czekam na dalsze opinie
betisska jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 25-02-2012, 23:07   #4 (postlink)
No to..wpadłam
Otrzymane medale: 1
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 79
Podziękowania otrzymane: 68
loginka jest diamentem wśród kamieniloginka jest diamentem wśród kamieniloginka jest diamentem wśród kamieni

Tez slyszalam wiele dobrego o tej kuracji. Sama nie stosowalam ale znajoma uzywala i faktycznie rzesy rosna jak szalone. Cena jest troche powalajaca ale podobno mozna kupic na gabinet i jest w cenie nizszej/hurtowej ale dokladnie nie wiem co i jak, trzeba poszukac i popytac
loginka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 25-02-2012, 23:10   #5 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 4
Prezent Prezent Prezent Pączek 

Podziękowania wysłane: 565
Podziękowania otrzymane: 438
rudzielec jest profesjonalistkąrudzielec jest profesjonalistkąrudzielec jest profesjonalistkąrudzielec jest profesjonalistkąrudzielec jest profesjonalistkąrudzielec jest profesjonalistkąrudzielec jest profesjonalistką

betisska, fajnie wiedziec w tygodniu skocze do bootsa i kupie, jak cos to powiem jak działa.
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-02-2012, 02:08   #6 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 10
Złoty medal Złoty medal Złoty medal Serce Wstążka 

Podziękowania wysłane: 2 394
Podziękowania otrzymane: 3 787
dzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkie
dzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkie

Działa podobnież naprawdę bardzo fajnie, z jednym warunkiem, nie nadaje się do stosowania na zęsy przedłuzone. Jedna taka sobie zastosowała i się... posypały, pomimo tego, ze sotsowane na powiekę. Tylko ostrzegam, gdyby komuś przyszła ochota.
dzikakura jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-02-2012, 10:12   #7 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 62
Podziękowania otrzymane: 90
katii777 jest diamentem wśród kamienikatii777 jest diamentem wśród kamienikatii777 jest diamentem wśród kamienikatii777 jest diamentem wśród kamieni

Sa dwa rodzaje: jedna do naturalek, a druga do rzes przedluzonych i nic sie nie sypie a rzesy rosna tam, gdzie nigdy wczesniej ich nie bylo, szczegolnie zauwazalne na dolnych rzesach. Warto zapolowan na odzywke na targach kosmetycznych, wczoraj w warszawie duza pojemnosc na pol roku kosztowala dla osob prywatnych 300zl plus maskara gratis dla gabinetow kosmetycznych taniej
katii777 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-02-2012, 11:13   #8 (postlink)
Szkoleniowiec

dzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkie
dzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkiedzikakura ma reputacje ponad wszystkie

alez wiem kati, wiem i mimo wszystko się sypią. Moja kilentka dba o rzesy jak nikt wg mnie to wystarczy, aby stwierdzic, ze jednak się sypią-naprawde nosi rzęsy zawsze bardzo ostroznie. Przypadek sypania się rzęs po revitalashu u jednej z klientek mojej kursantki tez mial miejsce, ale go nie przywoluje, bo nie wiem co to za babeczka. Jesli już muszą to polecam jak rzęsy mają dwytygodniowy odrost ale to z moich doswiadczen, a nie z informacji na opakowaniu. Wg mnie odzywka naprawde godna polecenia. Tak jak piszesz rosnie ich wiecej, a przede wszystkim grubsze.
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-02-2012, 16:57   #9 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 3
Sponsor Prezent Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 930
Podziękowania otrzymane: 836
edytakon ma reputacje ponad wszystkieedytakon ma reputacje ponad wszystkieedytakon ma reputacje ponad wszystkieedytakon ma reputacje ponad wszystkieedytakon ma reputacje ponad wszystkieedytakon ma reputacje ponad wszystkieedytakon ma reputacje ponad wszystkieedytakon ma reputacje ponad wszystkieedytakon ma reputacje ponad wszystkie

Tylko niestety kiedy przestajemy uzywać to i jej działanie znika... ale podobno rewelacyjna

oraz na stronkę
edytakon jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-02-2012, 19:55   #10 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 76
Podziękowania otrzymane: 16
milka_n wkrótce będzie sławna

Ja też mam przedłużone i mam odżywkę i nic się nie sypie Jest rewelacyjna! Polecam....
milka_n jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-02-2012, 21:15   #11 (postlink)
Szkoleniowiec

No i super i badz tu teraz madry, nie?:-/

Jednym sie sypia drugim sie nie sypia, ale wszyscy potwierdzaja, ze jest dobra

a ja jeszcze jedno dodam, krazyly plotki ze revitalash ma w sobie skladnik ktory jest rowniez w leku na jaskrę, nieprawda. I.. dzieki Bogu
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-02-2012, 23:11   #12 (postlink)
Totalna maniaczka

Podziękowania wysłane: 140
Podziękowania otrzymane: 343
Zen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszczą

może dlatego chodziła taka plota bo opracował tą odzywke okulista dla swojej żony po chemioterapii opowiadała nam babeczka na chirurgii
Zen. jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Za ten użyteczny post podziękowali:
dzikakura (27-02-2012)
stare 26-02-2012, 23:15   #13 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 6
Podziękowania otrzymane: 107
Anna Gorońska jest diamentem wśród kamieniAnna Gorońska jest diamentem wśród kamieniAnna Gorońska jest diamentem wśród kamieniAnna Gorońska jest diamentem wśród kamieni

Rowniez uzywam Revitalash i jestem mega zachwycona klientki pytaja mi sie czy przedluzylam sobie rzesy sa widocznie dluzsze i wzmocnione...
stare 27-02-2012, 00:51   #14 (postlink)
Nałogowiec

Rudzielec jakbyś mogła dać nam znać jaka jest cena za Rapidlash Orientujesz się ile kosztuje wysyłka do Polski?
betisska jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-02-2012, 09:06   #15 (postlink)
Molestantka klawiatury

rudzielec jest profesjonalistkąrudzielec jest profesjonalistkąrudzielec jest profesjonalistkąrudzielec jest profesjonalistkąrudzielec jest profesjonalistkąrudzielec jest profesjonalistkąrudzielec jest profesjonalistką

jeśli to jest lekkie to niewiele z 1 moze 2 funty myśle. pójde dziś i zobacze co i jak z ta odzywką. o ile ją znajde hehe.
znalazłam wpis z bloga na ten temat wklejam, a jesli nie mozna to usuncie
http://trocheszalenstwa.blogspot.com...a-do-rzes.html

Ostatnio edytowane przez rudzielec ; 27-02-2012 o 09:42
rudzielec jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-02-2012, 09:58   #16 (postlink)
Administrator
Otrzymane medale: 14
Wyróżnienie Wyróżnienie Super Sprzedawca Serce Sponsor 

Podziękowania wysłane: 2 964
Podziękowania otrzymane: 3 245
samaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkie
samaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkie

Cytat:
Napisał dzikakura Zobacz post
a ja jeszcze jedno dodam, krazyly plotki ze revitalash ma w sobie skladnik ktory jest rowniez w leku na jaskrę, nieprawda. I.. dzieki Bogu
Ale zawiera go inna odżywka Latisse - stąd na pewno te same skojarzenia.
Dokładniej mówiąc jest to bimatoprost - substancja czynna stosowana w leczeniu jaskry właśnie, skutkiem ubocznym najczęściej zauważalnym przy terapii jest wzrost rzęs a także ich pogrubienie i przyciemnienie, do tego zaczerwienie oka, oraz zmiana koloru tęczówki.
Latisse jest zarejestrowana w USA i spełnia normy ichniejszego urzędu od leków i żywności (FDA) czyli nie jakiś tam "dziwaczny wynalazek" tylko historia trochę jak viagry - pierwotnie leku na serce, wiadomo jak skończył
Tutaj też właściwości jednej substancji czynnej wykorzystano w inny sposób, z tym, że nie wpuszcza się kropli do oka a smaruje linię rzęs i trzeba to robić dosyć precyzyjnie, bo włosy rosną ponoć dokładnie tam gdzie posmarujesz

W Polsce zarejestrowany lek zawierający bimatoprost to Lumigan.

samaron jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-02-2012, 11:30   #17 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 1
Podziękowania otrzymane: 4
silwana0 jest na dobrej drodze
Odp: Revitalash / Latisse - odżywki do rzęs. 

uzywalam lumiganu faktycznie zuwazylam wzrost moich rzes ale sie skonczyl to i rzesy wrocily do swojego rozmiaru
silwana0 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-02-2012, 12:10   #18 (postlink)
Nałogowiec

Rudzielec daj znać jak już wrócisz Ile kosztuje Rapidlash, ale myślę, że ok. 40 funtów. I jaka jest pojemność, bo może taniej będzie mi zakupić w Polsce Revitalash.
betisska jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-02-2012, 14:20   #19 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 1
Prezent 

Podziękowania wysłane: 744
Podziękowania otrzymane: 708
luska102 ma reputacje ponad wszystkieluska102 ma reputacje ponad wszystkieluska102 ma reputacje ponad wszystkieluska102 ma reputacje ponad wszystkieluska102 ma reputacje ponad wszystkieluska102 ma reputacje ponad wszystkieluska102 ma reputacje ponad wszystkieluska102 ma reputacje ponad wszystkieluska102 ma reputacje ponad wszystkie

Ja tez uzywam revitalash i nic mi sie tez nie sypie. I Bogu Dzieki. Juz da tygodnie i widac efekt na dolnych rzesach. Sa duzo dluzsze grubsze i jest ich wiecej. Tez polecam.
luska102 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-02-2012, 18:40   #20 (postlink)
Molestantka klawiatury

betisska, byłam i cena to 41 funtów, ma 3ml pojemności i akurat była ostatnia, ale jednak nie kupiłam, bo szkoda mi kasy troche na to
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-02-2012, 18:45   #21 (postlink)
Nałogowiec

No drogie to cudeńko
betisska jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-02-2012, 18:49   #22 (postlink)
Molestantka klawiatury

no drogie na allegro z reszta sa takie same teaz cena w podobie. a z uk jeszcze przesyłka z 10zł by doszła to nie opłaca się.RAPIDLASH rapid lash serum na porost rzes odzywka (2168628918) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Odpowiedź z Cytatem
stare 29-02-2012, 00:16   #23 (postlink)
Szkoleniowiec
Złoty medal Złoty medal Złoty medal 

Podziękowania wysłane: 1 933
Podziękowania otrzymane: 1 144
marchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkie
marchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkie

ja stosuję revitalash od 10 lutego i widzę efekt wydłużenia, szczególnie dolnych rzęs moim klientkom wcale nie posypały się rzęsy od odżywki, bo revitalash nie rozpuszcza kleju i można ją aplikować na powiekę z przedłużonymi rzęsami. kupiłam zestaw na 3m-ce + tusz za 260zł w salonie w Warszawie. to chyba standardowa cena. wolę mniejszą pojemność, bo wszelkie niewidzialne zarazki lubią mieszkać w kosmetykach.z tego względu swoim klientkom też polecam mniejsze opakowanie.
marchewkowy_las jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-03-2012, 17:27   #24 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 6
Podziękowania otrzymane: 0
Joanna_rtg jest początkujący

Ja zamówiłam tą odżywkę, jutro powinnam ją mieć :-)
Joanna_rtg jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-03-2012, 18:42   #25 (postlink)
Szkoleniowiec
Złoty medal Złoty medal Złoty medal 

Podziękowania wysłane: 1 933
Podziękowania otrzymane: 1 144
marchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkie
marchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkiemarchewkowy_las ma reputacje ponad wszystkie

ja jutro zrobię hennę i wstawię fotkę moich rzęs do porównania

Joanna_rtg, możesz mieć przez kilka dni troszkę zaczerwienione oczy, choć ja wcale nie miałam, ale klientki to zauważyły, problem sam znika po kilku dniach kupiłaś samą odżywkę, czy w zestawie?
marchewkowy_las jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
długie, gęste, latisse, odżywka, odżywki, revitalash, rzesy, rzęs

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania