Pokaż wyniki 1 do 18 z 18

Temat: Wegetarianizm - za czy przeciw?

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    341

    Domyślnie Odp: Wegetarianizm - za czy przeciw?

    Jesli chodzi o mnie to nie wiem czy byłabym w stanie wprowadzić u siebie dietę wegetariańską. Nie jestm tak dużo miesa, jednak raz na jakis czas mam ochotę na zjedzenie czegoś takiego. Poza tym dieta wegetariańska jest dość droga i pracochłonna do opracowania. Szczególnie jeśli chcemy aby dostarczyła nam wszystkich odpowiednich składników odżywczych.

    Sama staram sie jednak na co dzień jeść dużo owoców i warzyw i dostarczać odpowiednich składników swojemu organizmowi

    Polecam kupienie sobie wyciskarki i robienie soków. https://www.eujuicers.pl/blog/4-spos...wocow-i-warzyw
    Ostatnio edytowane przez jagnam ; 21-08-2018 o 14:19

  2. #2
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Wegetarianizm - za czy przeciw?

    Ja od blisko 10 lat nie jem mięsa i żadnych jego pochodnych. Nie narzekam kompletnie, wyniki badań mam wzorowe. Oczywiście zachęcam, by każdy kto przechodzi na wegetarianizm, skonsultował się wcześniej np. z dietetykiem. I na prawdę dieta wegetarianina nie jest nudna i monotonna! Dominują w niej warzywa/ owoce/ kiełki/ orzechy ale lubię też makarony np. arrighi, jem nabiał, pieczywo i inne mączne produkty.

  3. #3
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Wegetarianizm - za czy przeciw?

    Każdy decyduje o sobie
    ___
    maszyny do grania przez internet

  4. #4
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Wegetarianizm - za czy przeciw?

    To już indywidualna kwestia. Ja tam lubię mięso, ale też nie spożywam go jakoś dużo więc spokojnie mogłabym żyć na diecie wege, tym bardziej że jest bardzo zdrowa. Zerknijcie sobie tutaj https://torbasmaku.pl/ - w tym cateringu dostępna jest dieta wegetariańska, może zdecydujecie się ją zamówić Posiłki są bezpośrednio do domu dostarczane na cały dzień

  5. #5
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Wegetarianizm - za czy przeciw?

    Ja jestem zwolenniczką zrównoważonej diety. Zarówno mięso, jak i rośliny dają nam konkretne składniki odżywcze, każde inne, więc eliminowanie jednej grupy (mięsa), wcale nie wpłynie pozytywnie na zdrowie, chyba że naprawdę jest konieczne.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. szczepionka przeciw swinskiej grypie
    By mala in forum Zdrowie
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post / autor: 14-10-2017, 19:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •