Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 26 do 30 z 30

Temat: Jaki powinien być idealny moderator, admin forum??

  1. #26
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Jaki powinien być idealny moderator, admin forum??

    Emist, dzieki za dobre rady, ale ostatnia rzecza / funkcja jaka chcialaby pelnic jest moderacja czegokolwiek - mam dosc swoich problemow
    Podzielam tu w pelni zdanie , ze to ciezka praca.

    No i dalej nie wiem dlaczego jest off. Uzasadnilam chyba jasno moj wybor itd.
    Regulamin przeczytalam i jak najbardziej sie do niego stosuje.

    Zadaniem moderatorow nie jest chyba zniechecanie uzytkownikow do korzystania z forum, bo poczulam sie tu teraz niemile przez Ciebie widziana

  2. #27

    Domyślnie Odp: Jaki powinien być idealny moderator, admin forum??

    Wg mnie temat jako temat do dyskutowania czysto merytorycznie może pozostać natomiast pytanie zawarte w treści
    "Czy nasi moderatorzy wyczerpuja wg was te definicje" może zachęcać do oceniania naszych moderatorów publicznie a na to się stanowczo nie zgadzam, jeżeli macie jakieś obiekcje na temat pracy naszej ekipy piszcie bezpośrednio do mnie a ja to będę wtedy oceniał, dziewczyny wkładają za dużo czasu i serca w prace na forum żeby nawet nieświadomie urazić którąś z naszych niezastąpionych strażniczek ładu i porządku

    wracając do merytorycznej dyskusji (abstrachując od tego forum )

    może powiem jakimi cechami sam kierowałbym się wybierając moderatorów będąc adminem
    - rozsądek
    - rozsądek
    - zdrowy rozsądek
    - zaangażowanie
    - stanowczość
    - odpowiedzialność

    nie da się uwzględnić wszystkiego i przewidzieć każdej sytuacji dlatego rozpisywanie się nad innymi cechami nie ma raczej sensu


    wg mnie moderator też człowiek i może się pomylić czy podjąć złą decyzję, jak to się mówi nie myli się tylko ten co nic nie robi a funkcja moderatora to jest ciężka praca która często nie jest widoczna dla użytkowników na pierwszy rzut oka, takie czynności jak czyszczenie tematów z niepotrzebnych postów dla zachowania przejrzystości, łączenie tematów, pomaganie użytkownikom na PW/chacie, poprawianie postów użytkowników, upominanie osób łamiących regulamin to bardzo dużo pracy
    nie wspominając o pomaganiu i zapobieganiu antyspołecznym i agresywnym zachowaniom na forum

    pamiętajcie że administratorzy i moderatorzy są dla użytkowników żeby pomagać, a nie użytkownicy dla moderatorów żeby mieli co robić


    prosiłbym moderatorki o nie angażowanie się zbytnio w tym temacie niech sobie użytkownicy podyskutują jeżeli mają taką ochotę

  3. #28
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Jaki powinien być idealny moderator, admin forum??

    grasjas amore mijo

    i na tym bym zakończyła ta jakże burzliwą dyskuję...

    poza tym tak offtopując offtopa byłam zdumiona ilościa znaków jakie nasz główny admin własnorecznie nastukał.. a po przeczytaniu musiłam sie hiperwentylowac...

    nic dodac nic ująć...

  4. #29
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Jaki powinien być idealny moderator, admin forum??

    Dziekuje, za obiektywny komentarz

  5. #30
    Nałogowiec Avatar ania38
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    528

    Domyślnie Odp: Jaki powinien być idealny moderator, admin forum??

    ja się na tym nie znam
    ale czytając wypowiedzi jakoś wyczuwam niesmak

    o ile mi wolno

    AMEN

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Jak powinien wyglądać idealny zestaw
    By eksnail in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 03-06-2010, 21:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •