Pokaż wyniki 1 do 25 z 31

Temat: Naildesign

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Nałogowiec Avatar stefcia92
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łódź
    Postów
    654

    Domyślnie Naildesign

    Wiele z nas bardzo narzeka na firmę naildesign. Ale może jednak po głębszym zastanowieniu macie jakieś produkty, z których korzystacie i szczerze mogłybyście polecić ?

    Napiszcie co według Was jest dobre a czego należy się wystrzegać.

    Ja np.bardzo


    polecam :
    żel extreme white – kryje przy pierwszym podejściu,idealny do frencha, ma fajna konsystencje. Robię na nim cały czas próbowałam innych firm ale z tego jestem najbardziej zadowolona.
    Klej – jak najbardziej mi odpowiadał
    Żele kolorowe – super kolory, nie pękają, sa naprawdę ok. ( mój ulubiony pastel pink)


    Nie polecam:
    Żeli kamuflujących - mimo szerokiego wyboru, nie pokrywają za dobrze;/ .
    Tipsów clear – pękają

    paznokcie - Hurtownia online- nails, akryl, tipsy, zele, konad, ozdoby do paznoki

  2. #2
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Naildesign

    ja nie miałam żadnego produktu, z którego byłabym zadowolona no niestety Opakowania na żele pękają, żele kolorowe "kipią" i się wylewają, żel clear mi się zapowietrzał jak nie wiem co, a raz zamiast żelu white dostałam jakąś białą, gęstą kupę, coś o konsystencji jak 3D żel.. jak dla mnie porażka. No ale jeżeli ktoś korzysta i jest zadowolony no to czemu nie.
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  3. #3
    Nałogowiec Avatar stefcia92
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łódź
    Postów
    654

    Domyślnie Odp: Naildesign

    fakt faktem, opakowania rzeczywiscie nie sa za ciekawe pekaja tak jak pisze xsunnyolciax.

  4. #4
    No to..wpadłam Avatar aga774
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Dzierżoniów
    Postów
    159

    Domyślnie Odp: Naildesign

    U mnie na targu gościu handluje naildesing kupiłam od niego formy ale nie polecam są bardzo miękkie,miałam też zamiar kupić żel kamuflaż ale się rozmyśliłam i mam od DB.Mam zamiar wypróbować jakąś kolorówkę A jeszcze mam primer i jestem zadowolona chociaż nie miałam nigdy innego

  5. #5
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Naildesign

    Ja również mam extrime white i jest super nic mi nie kipi, bo trzymam żele w lodówce budujący Super Build jest nawet ok, dobry do szablonów. A teraz używam średniogęstego i również jestem zadowolona jak się dobrze przygotuje pazurki to się nic nie zapowietrzy ;p ale tak, co do kamuflujących macie racje, koszmar
    a tipsy mleczne raczej też ok.

  6. #6

    Domyślnie Odp: Naildesign

    a ja mam akryle kolorowe, są ok. ale co do zeli to macie racje, po "kursie" dostałam pobyły chyba z tydzień w torbie z kosmetykami atwieram a tam kompletnie wszystko w żelu :O Napewno były dobrze zakręcone bo zawsze sprawdzam żele:/
    a no i sam proszek akrylowy ok, bo liquid do dupy:/ pazury odpadają po tym płynie:/ a ten sam puder z innym trzyma się idealnie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Warsztaty żelowe naildesign - Gdynia & Gdańsk
    By Klaudia*W in forum Archiwum warsztatów
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-05-2011, 17:52

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •