Widzę tutaj wiele ciekawych propozycji. Ja może nie będę oryginalna, ale stwierdziłam, że też podzielę się z Wami informacjami o zakupie jaki poczyniłam niedawno. U mnie nowością w świecie paznokciowym jest zestaw do robienia hybryd, w który w końcu zdecydowałam się zainwestować. Od dawna chciałam sama wykonywać sobie paznokcie, ale jakoś ciągle odwlekałam to w czasie. Znajoma pożyczyła mi swoje rzeczy do wykonywana paznokci i od razu wiedziałam, że to jest to Teraz odkąd mam swój zestaw i solidne lakiery hybrydowe mogę zawsze cieszyć się ładnymi, zadbanymi paznokciami. Oprócz tego sporo oszczędzam na tym, że zrezygnowałam z wizyt u kosmetyczki. Wszystkie produkty w tym przede wszystkim lakiery hybrydowe zamówiłam sobie z tej oferty: https://www.ezebra.pl/pl/menu/paznok...dowe-1924.html Ezebra ma sporo propozycji właśnie jeśli chodzi o akcesoria paznokciowe i inne kosmetyki. Dodatkowo mają rozsądne ceny, więc jeśli szukacie akurat sprawdzonej drogerii online to warto wziąć ich pod lupę.