Strona 8 z 27 PierwszyPierwszy ... 45678910111218 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 176 do 200 z 666

Temat: Jak zdobyc klientki???

  1. #176
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał izabelats Zobacz post
    Myślę że całkiem dobrym rozwiązaniem dla osób które chcą legalnie popracować jest założenie działalności z dofinansowaniem z urzędu pracy. Zus jest wtedy nieduży, więc są szanse żeby to zapłacić i jakoś powoli rozkręcać biznes. Zawsze to jakaś altenatywa

    kochana nizszy zus placisz nawet jak dzialalnosc bez dotacji zalozysz ... tylko musi to byc twoj pierwszy biznes ...

  2. #177
    Nałogowiec Avatar jolanta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    387

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Ja tez korzystam z Vistaprint i jestem zadowolona i z jakosci wyrobu jak i z przesylki(bez zarzutu). A co do zdobywania klientek to teoria wyglada calkiem inaczej niz realnie. Sama zaczelam rozrzucac moje reklamowki po skrzynkach pocztowych i juz pare znalazlam w koszu na smieci. Wiec w blokowiskach to sie nie sprawdza i narazie mam podgorke.

  3. #178
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    ja pracowałam w blokowisku, najlepiej działają promocje wg mnie oraz spróbuj zrobić pazurki paniom z osiedlowych sklepów

  4. #179
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Ja też na początku rozsyłałam na nk wiadomości do znajomych dziewczyn, że robię pazurki ceny przystępne i w ogóle, ale dostałam w zamian wiadomości "ja ronię u koleżanki", "ja nie robię wcale" i w rzeczywistości na około 250 wysłanych wiadomości żadna dziewczyna nie przyszła.... teraz mam zdjęcia w galerii i czasami ktoś zapyta, myślę że najlepszym rozwiązaniem na zdobycie klientek są promocje wczoraj wymyśliłam sobie jedna za 3 wizytę 20% zniżki zobaczymy czy podziała, a no i jeszcze, że która pani mi przyprowadzi kolejną klientkę ma zniżkę przy następnej wizycie wiecie, że działa buziaki

  5. #180
    Totalna maniaczka Avatar Valia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    741

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Kryzys. Nie ma klientek((
    KAMIS AJ LOF JU

  6. #181
    Szkoleniowiec Avatar PAZURKOMANIA
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    MYSŁOWICE
    Postów
    804

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    hehe ..tez zobiłam ta promocje za klientke...tzn jezeli poleci mnie znajomej ktora skorzysta z usług to - 30% jezeli poleci mnie min. 4 klientka ktore przyjda oczywiscie..wizyta gratis... no i w listopadzie walnełam -15% na stylizacje i -20% na parafinke... mozecie sobie zobaczyc na mojej stronce paznokcie żelowe Mysłowice, tipsy Mysłowice, przedłużanie paznokci Mysłowice - ewelina-jedrszczyk

  7. #182
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    bardzo ładną stronke masz. ile za nią dałaś


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  8. #183
    Nałogowiec Avatar bestilka007
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Leszno Górne/ Szprotawa
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: Co robicie gdy............?

    powiem wam ze u mnie tez kryzys
    coz poradzic? a no przeczekac , bo jesli ktos naprawde nie ma kasy to na paznokcie nie wyczesze a zwlaszcza na wiosce
    pozdrawiam buzka
    no to zaczynamy

  9. #184
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    no kryzys jest i to bardzo czuć...ale trzeba sobie z tym poradzić

  10. #185
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    kazda z nas chyba odczula spadek liczby klientek trzeba liczyc na świeta i sylwester a potem juz aby do wiosny. ja na styczen planuje minus 30% na stylizacje bo inaczej to tego nie widze

  11. #186

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Też mi się wydaje, że teraz zastój może być w stylizacji, pewnie wiosną dopiero jak zrobi się cieplej to dziewczyny znowu zaczną przychodzić. Chociaż myślę, że zależy sporo od charakteru klienteli - najbardziej to chyba te mniej zamożne osoby rezygnują, wiadomo, trzeba kupić ciuchy na zimę, niektórzy muszą ratę za studia zapłacić itd. Idealną sytuacją byłoby dojście do środowiska nieco starszych i dobrze sytuowanych klientek, np. pań w jakimś dobrze prosperującym biurze Niektóre dostają jakieś premie przed świętami, bony, to mają za co kupić prezenty, czy jakieś artykuły potrzebne do domu i chyba mogą sobie zaszaleć z paznokciami. A wiecie jak to jest, jedna przyjdzie z fantastycznym zdobieniem do pracy, a zaraz koleżanki zaczną pytać, skąd takie ładne pazurki
    www.mojsalon.pl - blog o biznesie kosmetycznym
    www.eversun.com.pl - nasza strona firmowa

  12. #187
    No to..wpadłam Avatar LaVenda
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Piła/Wrocław
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Co robicie gdy............?

    Dziewczyny, ja wcale nie mam nowych klientek Raz przyszła do mnie koleżanka z grupy i tylko jej robię. Nie wiem dlaczego tak jest, wg mnie robie coraz lepsze paznokcie (nie są koślawe, ani krzwe) a koleżanka wyszła naprawde zadowolona, paznokcie trzymają się długo. Gdzie powinnam się ogłosić ? Jak przyciągnąć chociaż 2-3 klientki. W końcu też nie mam wygórowanych cen ok 40 do 55zł, w zależności od tego co robie. Mieszkam teraz we Wrocławiu i myślałam że bedzie tu łatwo o klientki a jednak wciąż nic....
    Proszę, pomóżcie !

  13. #188

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    No cześć dziewczyny!już kilka tyg temu się przedstawiałam i teraz walę z pytaniem otóż; skończyłam kurs 2tyg temu w mojej miejscowości skąd pochodzę miałam kilka klientek ale po świętach przyjechałam do miasta w którym mieszkam od niedawna i tu jest problem jak mam pozyskać klientki?mieszkamy tu krótko i jeszcze nikogo tak naprawdę nie znamy.Założyłam konto na nk powysyłałam zaproszenia pogadałam z panią w kiosku i nie wiem co dalej!?poradżcie bo przeciez ja musze jak najszybciej ciągle robić i się doszkalać!? dzięks!

  14. #189
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    trzeba czasu niestety zrób sobie i jak największej ilości osób, które pokazują ręce. poza tym dobrze zrobić chociaż jednej osobie ze środowiska damskiego, np pielęgniarce/nauczycielce czy coś w tym stylu

  15. #190
    Totalna maniaczka Avatar _kasiunia_4
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Wołów/Wrocław
    Postów
    867

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    ja na początku dawałam gratisy np. 3 wizyta 50 % taniej albo pilniczek z kokardką ( wydatek rzędu 2,50 .. to nie dużo przecież ) i
    później klientka powie że dostała to czy to i że np. herbatką poczęstowałaś albo ciasteczkiem
    i że dobrze zrobiłaś jej paznokcie bo jej pasują do czegoś tam ;p musisz wypytać jak się ubiera itp.
    i w ten sposób przyjdą do ciebie jej znajome i później znajome znajomych itd.
    ja swojej przyjaciółce za free pazurki zrobiłam to potem ona mówiła kto jej robił jak się innym podobały i w ten sposób też kilka osób przyszło


    myślę że troszkę pomogłam dzieląc się swoim doświadczeniem

  16. #191

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    dzięki dziewczyny uzbroję się w cierpliwość i ruszam z kampanią reklamową ;-)

  17. #192

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Moja kampania wygląda następująco:.........dużo pytających............ jadna której zrobiłam akrylki na naturalnych i tyle ale się nie zrażam wogóle jestem podekscytowana że ktoś wogóle pyta

  18. #193
    Totalna maniaczka Avatar białaaaa
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    okolice Stalowej Woli
    Postów
    1 056

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Ciężko jest z tymi klientkami ja przed świętami miałam 3 umówione w tym jedna przyszła a dwie poleciały w kulki co mnie to wkurza najbardziej bo rezerwuję im czas a potem normalnie nie wiem co mam robić albo dużo pytają a i tak nie przychodzą

  19. #194
    Totalna maniaczka Avatar _kasiunia_4
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Wołów/Wrocław
    Postów
    867

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    mnie tak koleżanka wkurza..
    chciała przed świętami
    potem przed sylwkiem teraz że jakoś na dniach
    ja rezerwuje czas a ta nie przychodzi ;/

    a z klientkami ciężko ostatnio

  20. #195
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    ostatnio przyuważyłam że często na osiedlu stoi samochód na którym jest szyld, fryzjerka z dojazdem do domu, nr telefonu bla bla może to dobry pomysł zrobić taki szyld na samochodzie

  21. #196
    No to..wpadłam Avatar ilonia123
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kąty Wrocławskie
    Postów
    189

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Mnie też ostatnio zjeżyła klientka bo najpierw wręcz mnie błagała że chce zrobic pazurki itp. wiec ja pomyslałam moja stała klientka wiec poprzesuwałam inne panie godzinowo i pisze do niej ze zapraszam na 17.30 (podkreślam że była już 16) a ta do mnie że to nie aktualne... Myślałam że szlak mnie trafi... Szczerze mówiąc miałam juz dosyac jej humorów i wymyślań i jej napisałam że nie szanuje mojego czasu! to była wielce obrażona że jak ja sie traktuje klientki... Poprostu czasami mam juz totalny olew na to...

    ---------- Dodano o godzinie 18:54 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:53 ----------

    A jakie robicie promocje na szał studniówkowy

  22. #197
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    a ja zamiast pozyskiwać klientki to je tracę... umówiłam się z jedną z nich na 10.30 bo tak miała wracać z pracy, a że ostatnio usługi robię nie u siebie w domu tylko w mieszkaniu taty więc miałam tam dotrzeć busem a ona smsa przysyła o 7.30 "wstawaj śpiochu bo wrócę wcześniej i będę o 8.30" a ja byłam zaspana i wkurzona że mnie obudziła i że smsem i wogóle że napisałam jej że wcześniej nie mogę... potem żałowałam bo parę groszy by wpadło, napisałam że załatwiłam sobie zastępstwo w domu i mogę pojechać zrobić jej pazurki to napisała że już inaczej czas sobie zagospodarowała... no cóż... tak bywa, ale z drugiej strony to jak się umawia na którąś godzinę to powinno się na tą godzinę przyjść, a nie tak... A druga babka nie przychodzi wydaje mi się ze dlatego że godzinę po skończonej pracy zaczęłam częściej na zegarek spoglądać i nie odprowadziłam jej do bramy (swoje domowe obowiązki też trzeba zdążyć wykonać na czas) a ona gadała i gadała...
    z forum można się wiele nauczyć

  23. #198
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Cytat Napisał iwa1223 Zobacz post
    a ja zamiast pozyskiwać klientki to je tracę... umówiłam się z jedną z nich na 10.30 bo tak miała wracać z pracy, a że ostatnio usługi robię nie u siebie w domu tylko w mieszkaniu taty więc miałam tam dotrzeć busem a ona smsa przysyła o 7.30 "wstawaj śpiochu bo wrócę wcześniej i będę o 8.30" a ja byłam zaspana i wkurzona że mnie obudziła i że smsem i wogóle że napisałam jej że wcześniej nie mogę... potem żałowałam bo parę groszy by wpadło, napisałam że załatwiłam sobie zastępstwo w domu i mogę pojechać zrobić jej pazurki to napisała że już inaczej czas sobie zagospodarowała... no cóż... tak bywa, ale z drugiej strony to jak się umawia na którąś godzinę to powinno się na tą godzinę przyjść, a nie tak... A druga babka nie przychodzi wydaje mi się ze dlatego że godzinę po skończonej pracy zaczęłam częściej na zegarek spoglądać i nie odprowadziłam jej do bramy (swoje domowe obowiązki też trzeba zdążyć wykonać na czas) a ona gadała i gadała...
    Jejku, siedziała u Ciebie godzinę po ? Co za plotuch ! Nie dziwię się, że jej nie odprowadziłaś! I że wytrzymałaś tyle, szacun.

  24. #199
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    nie miałam następnej klientki po niej ale obiad musiałam na punkt 13 uszykować więc trochę mogłam z nią pogadać ale nie do przesady... a poprzednimi razami jak ją do furtki odprowadzałam to przed furtką jeszcze nawijała... z jednej strony szkoda że klientka stracona ale z drugiej... może nowe przyjdą nie ma co się załamywać...
    z forum można się wiele nauczyć

  25. #200

    Domyślnie Odp: Jak zdobyc klientki???

    Ja miałam umówioną na wczoraj na 11 dziewczynę wszystko ładnie pięknie cieszę się bardzo ONA MI PISZE ŻE NIE PRZYJDZIE ;-(ale ja jestem :nowiutka:więc mi porażka przychodzi chyba gorzej..Ale zachowała się bardzo ładnie opisała wszystko co się stało i że napisze jaksie coś zmieni także jej wybaczyłam ;-) pocieszam się bo dziś mam umówiona wizytkę..........

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •