Odpowiedz
stare 23-09-2013, 23:02   #701 (postlink)
Kosmetyczka

Podziękowania wysłane: 303
Podziękowania otrzymane: 401
anikol jest profesjonalistkąanikol jest profesjonalistkąanikol jest profesjonalistkąanikol jest profesjonalistkąanikol jest profesjonalistkąanikol jest profesjonalistkąanikol jest profesjonalistką
Odp: Opinie o produktach Silcare / Noname 

Cytat:
Napisał malinowa Zobacz post
silcare odpisało, że mi wymienią tą hybrydę
I to się nazywa podejście śmigiem migiem poszło....

Instruktor/Ambasador -> http://nails.silcare.com/

Grupa-forum Silcare na Facbooku (miejsce z licznymi recenzjami, opiniami...) dołącz do Nas -> https://www.facebook.com/groups/499942566704637/

Mój blog: http://stylizacjapaznokci-annaradomska.blogspot.com/ Zapraszam
anikol jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-09-2013, 00:06   #702 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 87
Podziękowania otrzymane: 44
nataszka ma niesamowite możliwościnataszka ma niesamowite możliwości

Anikol a okolice zimy to mniej więcej jaki miesiąc ? pytam tak bo we wrocławiu w listopadzie tez szykują się forumkowe warsztaty...a do Zielonej Góry o wiele mi bliżej Poza tym warsztaty połączone z pokazem silcare to strzał w dziesiatke moim zdaniem
Co do tematów hmmm myśle ze coś lekkiego żeby przyciągneło wiele osób. Może cos w stylu "szybko, łatwo , efektownie". Ciekawe zobienia które wydają sie bardzo pracochłonne a tak naprawde gdy zobaczy sie to krok po kroku okazuja sie nie takie trudne. A co do pokazów silcare to ja bym proponowała zrobic charakterystykę kazdej lini- co do czego i dlaczego bo już tyle tego w silcare jest że łatwo sie pogubić.Np. dlaczego firma wprowadziła dwie linie hybryd a nie jedna, czym się one różnią, czym rózni się linia base one od basic , która do jakiej klientki itp.

---------- Dodano o godzinie 23:06 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:04 ----------

Karchola chciałam ci wysłac link do nabłyszczacza a tu go nie ma na stronie Anikol ratunku co sie dzieje? Przeciez to złoty produkt silcare !
nataszka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-09-2013, 01:12   #703 (postlink)
Kosmetyczka

anikol jest profesjonalistkąanikol jest profesjonalistkąanikol jest profesjonalistkąanikol jest profesjonalistkąanikol jest profesjonalistkąanikol jest profesjonalistkąanikol jest profesjonalistką

Nataszko myślisz widzę tymi samymi kategoriami co ja odnośnie warsztato pokazu kochana nie umiem ci podać konkretnej daty! A charakterystyka bedzie na 10000 % wszystko do pomacania i wypróbowania.
Co do nablyszczacza to wykupują jak tylko się pojawi my dziś zamowilysmy do salonu 10 sztuk a ponoc ktoś zamówił 50 z polecenia hahaha bo drugiego takiego nie ma

Grupa-forum Silcare na Facbooku (miejsce z licznymi recenzjami, opiniami...) dołącz do Nas -> https://www.facebook.com/groups/499942566704637/

anikol jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-09-2013, 02:33   #704 (postlink)
No to..wpadłam

A już myślałam że tylko ja chodze spac po północy Uff czyli jak nie ma na stronie to chwilowe braki ale będzie dalej produkowany i dostepny?
nataszka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-09-2013, 13:16   #705 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 1
Prezent 

Podziękowania wysłane: 548
Podziękowania otrzymane: 123
_kasiunia_4 to imię znają wszyscy_kasiunia_4 to imię znają wszyscy_kasiunia_4 to imię znają wszyscy_kasiunia_4 to imię znają wszyscy

Anikol masz gdzieś może hybrydy New Colour IT na wzorniku tak żebym mogła zobaczyć jak te kolorki prezentują się w rzeczywistości?

Która baza jest lepsza ta Secure IT czy z The Garden of Colour ?
_kasiunia_4 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-09-2013, 21:49   #706 (postlink)
Kosmetyczka

Cytat:
Napisał _kasiunia_4 Zobacz post
Anikol masz gdzieś może hybrydy New Colour IT na wzorniku tak żebym mogła zobaczyć jak te kolorki prezentują się w rzeczywistości?

Która baza jest lepsza ta Secure IT czy z The Garden of Colour ?
a Kasia mnie nie czyta z uwagą Nie pracuję na Color It zdecydowanie wolę Garden

anikol jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Za ten użyteczny post podziękowali:
_kasiunia_4 (24-09-2013)
stare 24-09-2013, 22:52   #707 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 38
Podziękowania otrzymane: 6
emma89 wkrótce będzie sławna

ja też jestem chętna na warsztaty i pokaz silcare może na warsztatach jakieś fajne szybkie zdobienie sylwestrowe,świąteczne czy coś
emma89 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-09-2013, 23:29   #708 (postlink)
Totalna maniaczka

Podziękowania wysłane: 199
Podziękowania otrzymane: 414
malinowa jest profesjonalistkąmalinowa jest profesjonalistkąmalinowa jest profesjonalistkąmalinowa jest profesjonalistkąmalinowa jest profesjonalistkąmalinowa jest profesjonalistkąmalinowa jest profesjonalistką

http://allegro.pl/nowosc-lakier-hybr...563993958.html
kolory hybryd
malinowa jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
3 użytkowników podziękowało za ten użyteczny post:
Aniuta27 (25-09-2013), marylin (25-09-2013), _kasiunia_4 (24-09-2013)
stare 25-09-2013, 17:23   #709 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 5
Złoty medal Wyróżnienie Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 485
Podziękowania otrzymane: 868
zosia_29 ma reputacje ponad wszystkiezosia_29 ma reputacje ponad wszystkiezosia_29 ma reputacje ponad wszystkiezosia_29 ma reputacje ponad wszystkiezosia_29 ma reputacje ponad wszystkiezosia_29 ma reputacje ponad wszystkiezosia_29 ma reputacje ponad wszystkiezosia_29 ma reputacje ponad wszystkiezosia_29 ma reputacje ponad wszystkie

Czy już ktoś sprawdzał jakie są te hybrydy? Jak się trzymają?
zosia_29 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 25-09-2013, 20:01   #710 (postlink)
No to..wpadłam
Wyróżnienie 

Podziękowania wysłane: 18
Podziękowania otrzymane: 54
claudia.c ma niesamowite możliwościclaudia.c ma niesamowite możliwościclaudia.c ma niesamowite możliwości

Cytat:
Napisał anikol Zobacz post
Co do nablyszczacza to wykupują jak tylko się pojawi my dziś zamowilysmy do salonu 10 sztuk a ponoc ktoś zamówił 50 z polecenia hahaha bo drugiego takiego nie ma
a jaka jest jego nazwa
bo ja zastanawiam się nad tym
NABŁYSZCZAJĄCY Exellent Easy Vanish Sealer
czy nada się do naturalnych paznokci np.jako hybryda 2w1

claudia.c jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 25-09-2013, 20:22   #711 (postlink)
Totalna maniaczka
Prezent 

Podziękowania wysłane: 548
Podziękowania otrzymane: 123
_kasiunia_4 to imię znają wszyscy_kasiunia_4 to imię znają wszyscy_kasiunia_4 to imię znają wszyscy_kasiunia_4 to imię znają wszyscy

claudia.c ja go mam i bardzo lubie fajnie błyszczy jak wyjedziesz nim na naturalka to nie wchodzi powietrze powinien się nadać na hyrydę
_kasiunia_4 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
2 użytkowników podziękowało za ten użyteczny post:
anikol (27-09-2013), claudia.c (27-09-2013)
stare 26-09-2013, 16:59   #712 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 2
Podziękowania otrzymane: 17
marchewka1 wkrótce będzie sławna

Witam i prosze o rade,mam obecnie ten nablyszczacz Base One Quick Finish - Nails Silcare ale niestety zolknie,zarowki sa ok,nie jest zabrudzony rzadnym innym kolorkiem, czy silcare posiada inny nabl bez przemywania,ktory nie zolknie?dziekuje
marchewka1 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-09-2013, 17:49   #713 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 12
Podziękowania otrzymane: 20
chantelle_ ma niesamowite możliwości

Cytat:
Napisał marchewka1 Zobacz post
Witam i prosze o rade,mam obecnie ten nablyszczacz Base One Quick Finish - Nails Silcare ale niestety zolknie,zarowki sa ok,nie jest zabrudzony rzadnym innym kolorkiem, czy silcare posiada inny nabl bez przemywania,ktory nie zolknie?dziekuje
Tak, ten Perfect high quality professional UV Gel Sealer - Nails Silcare

Anikol, testowalas moze żele LED? Są teraz w promocji i się nad nimi zastanawiam..
chantelle_ jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-09-2013, 00:51   #714 (postlink)
Kosmetyczka

Nabłyszczacz Perfect jest super a co do pędów to bardzo rzadko po nie sięgam bo pracuje na zwykłych uvkach. Ale żele są w porzadeczku !

anikol jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-09-2013, 15:39   #715 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 4
Prezent Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 131
Podziękowania otrzymane: 212
fryzzz to imię znają wszyscyfryzzz to imię znają wszyscyfryzzz to imię znają wszyscyfryzzz to imię znają wszyscyfryzzz to imię znają wszyscy

Anikol a możesz napisać coś więcej o tych żelach led, chodzi mi głównie o fioletowy i niebieski ale także o róż, wydaje mi się on transparenty ale moze sie myle...
stare 29-09-2013, 11:27   #716 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 139
Podziękowania otrzymane: 72
Aniuta27 jest diamentem wśród kamieniAniuta27 jest diamentem wśród kamieniAniuta27 jest diamentem wśród kamieni

Cytat:
Napisał marchewka1 Zobacz post

za długo w lampie trzymasz, dlatego żółknie.. trzymaj niecałe 2 minuty. 100sek, 110sek, wyjmij łapkę i odczekaj chwilę, nie dotykaj itp niech dobrze wyschnie zanim zaaplikujesz oliwkę. u mnie działa...
stare 29-09-2013, 17:04   #717 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 2
Podziękowania otrzymane: 17
marchewka1 wkrótce będzie sławna

Witam,dziekuje serdecznie za rady.Ostatnio bardzo polubilam zel led clear, mimo ze jest gesty ladnie sie poziomuje i co mnie cieszy blyskawicznie utwardza sie takze w lampie uv,niestety mocno piecze,ale i na to sa sposoby,szkoda ze coverek i french dark pink no name nie utwardzaja sie w lampce ledowej,ale czekam, moze zostanie wprowadzony coverek led,

Ostatnio edytowane przez marchewka1 ; 29-09-2013 o 17:22
marchewka1 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 29-09-2013, 18:54   #718 (postlink)
Kosmetyczka

Cytat:
Napisał fryzzz Zobacz post
Anikol a możesz napisać coś więcej o tych żelach led, chodzi mi głównie o fioletowy i niebieski ale także o róż, wydaje mi się on transparenty ale moze sie myle...
no oczywiście że są to żele transparentne. Cóż więcej mogę o nich napisać niż to co jest podane na stronie....hmmmm tak jak pisałam bardzo rzadko po nie sięgam z uwagi na to że mam w pracy zwykłe lampy UV. Mają podobną konsystencję jak Affinity i jeżeli ktoś preferuje prace z lampą led polecam te żele.

anikol jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 29-09-2013, 21:05   #719 (postlink)
Rozkręcanko

Cytat:
Napisał anikol Zobacz post
no oczywiście że są to żele transparentne. Cóż więcej mogę o nich napisać niż to co jest podane na stronie....hmmmm tak jak pisałam bardzo rzadko po nie sięgam z uwagi na to że mam w pracy zwykłe lampy UV. Mają podobną konsystencję jak Affinity i jeżeli ktoś preferuje prace z lampą led polecam te żele.

A one chyba się w UV też utwardzają, tak?
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-09-2013, 12:45   #720 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 252
Podziękowania otrzymane: 102
Agula Hol jest diamentem wśród kamieniAgula Hol jest diamentem wśród kamieniAgula Hol jest diamentem wśród kamieniAgula Hol jest diamentem wśród kamieni

Witam dziewczyny W temacie marki Silcare jestem nowa. Słyszałam o nim już kilka razy ale jakoś tak zawsze mam obawy przed nowymi firmami, no ale jak nie spróbuję to się nie przekonam Kuszą mnie tu strasznie żele kolorowe ze względu na duży wybór. W takim razie mam pytanie: które żele kolorowe polecacie bo jest kilka kolekcji? czy nie będą one odchodzić przez zastosowanie ich z żelami firmy SPN? Czyli robiąc jeden kolor mam go nałożyć na zbudowanego już i wypiłowanego paznokcia i na koniec nabłyszczyć? Czy odnośnie hybryd nakładanych na żel zasad jest ta sama( budowa, piłowanie, kolor hybrydy i nabłyszczacz(jaki nabłyszczacz czy z tej samej kolekcji co hybryda czy normalny do żeli))?
Będę bardzo wdzięczna o wszelkie informację na temat kolorowych żeli i hybryd z Silcare.
anikol (30-09-2013)
stare 30-09-2013, 12:57   #721 (postlink)
Kosmetyczka

Aga cofnij się kilka stron wstecz wszystko jest opisane a w razie wątpliwości pytaj. po to jestem na straży!
Nie ma sensu pisać chyba wszystkiego na nowo bo zarówno moje jak i dziewczyn opinie są zawarte w kilku wcześniejszych stronach.
Ja nie pracuję na żelach SPN więc nie powiem Ci czy będą współgrały tu już musza się wypowiedzieć dziewczyny ale wszystko powinno być
Poczytaj nas najpierw dobrze

anikol jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-09-2013, 13:38   #722 (postlink)
Molestantka klawiatury

Podziękowania wysłane: 335
Podziękowania otrzymane: 695
sandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkie

Cytat:
Napisał Agula Hol Zobacz post
Witam dziewczyny W temacie marki Silcare jestem nowa. Słyszałam o nim już kilka razy ale jakoś tak zawsze mam obawy przed nowymi firmami, no ale jak nie spróbuję to się nie przekonam Kuszą mnie tu strasznie żele kolorowe ze względu na duży wybór. W takim razie mam pytanie: które żele kolorowe polecacie bo jest kilka kolekcji? czy nie będą one odchodzić przez zastosowanie ich z żelami firmy SPN? Czyli robiąc jeden kolor mam go nałożyć na zbudowanego już i wypiłowanego paznokcia i na koniec nabłyszczyć? Czy odnośnie hybryd nakładanych na żel zasad jest ta sama( budowa, piłowanie, kolor hybrydy i nabłyszczacz(jaki nabłyszczacz czy z tej samej kolekcji co hybryda czy normalny do żeli))?
Będę bardzo wdzięczna o wszelkie informację na temat kolorowych żeli i hybryd z Silcare.

Ja polecam dawną serie kolorowki no name czyli obecną base one.
super krycie,super konsystencja,super kolory.
Mi najwygodniej robi się pod nabłyszczacz.
sandrus jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
2 użytkowników podziękowało za ten użyteczny post:
Agula Hol (02-10-2013), anikol (30-09-2013)
stare 30-09-2013, 15:52   #723 (postlink)
Rozkręcanko

Przetestowalam LED violet, bardzo przyjemny żelik, taki gęsciejszy, utwardza sie ok.40 sekund w lampie uv, klientke nie szczypał

Zobaczymy jak z trwałością, bardzo go polubiłam.
Odpowiedź z Cytatem
Za ten użyteczny post podziękowali:
anikol (30-09-2013)
stare 07-10-2013, 14:18   #724 (postlink)
No to..wpadłam

Ja też polecam kolorówke base one- dosc gęste i dobrze kryjące. Czy żel na podklad czy na zbudowanego pazurka to już jak kto woli, ale jesli kolor chcesz zastąpic hybrydą to juz napewno na zbudowanego pazurka a na to tlko nabłyszczacz do hybryd lub silikonowy exellent easy vanish sealer bo zwykły twardy nabłyszczacz na hybrydzie popęka lub sie złuszczy. Jak dla mnie kolorówka silcare jest równie dobra jak te trzy razy droższe. Kolor przeważnie kłade dwoma cieńszymi warstwami bo jedna grubsza lubi się nie dogrzac ale to normalne w każdej firmie.

---------- Dodano o godzinie 13:18 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 22:05 ----------

Jak długo trzymają wam się te stare wyprzedawane hybrydy połozone na zwykły żel?
nataszka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
3 użytkowników podziękowało za ten użyteczny post:
Agula Hol (02-10-2013), anikol (30-09-2013), _kasiunia_4 (01-10-2013)
stare 17-10-2013, 14:50   #725 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 98
Podziękowania otrzymane: 16
natalia.gras wkrótce będzie sławna

Dziewczyny...
co mozecie mi powiedziec o hybrydach Silcare, chce wiedziec czy sie trzymaja ja wszystkie hybrydy sciagam pilnikiem lub frezerka.
I czy nadaja sie na zel?
natalia.gras jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
noname, opinie, produktach, silcare, silcare or noname

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania