Odpowiedz
stare 06-08-2009, 18:13   #1 (postlink)
hehehehe
Otrzymane medale: 17
Złoty medal Złoty medal Wyróżnienie Wyróżnienie Wstążka 

Podziękowania wysłane: 676
Podziękowania otrzymane: 660
Agusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkie
Lampka do oświetlania stanowiska :) 

Hej, Musze sobie kupić jakąś fajną lampkę do oświetlenia miejsca pracy, polecacie jakieś fajne, w jakich cenach i moze jakieś linki Bo ta moja juz mnie wkurza, cały czas mi się kłania że sie tak wyrażę hehehe co chwile musze ja poprawiać
Takie zwykłą na biurko kiedyś miałam ale miała do d... światło...
Pokazujcie co macie

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Agusia_pa2 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-08-2009, 18:22   #2 (postlink)
Molestantka klawiatury
ban
Otrzymane medale: 4
Uznanie Prezent Szkolenia Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 178
Podziękowania otrzymane: 377
zizia jest profesjonalistkązizia jest profesjonalistkązizia jest profesjonalistkązizia jest profesjonalistkązizia jest profesjonalistkązizia jest profesjonalistkązizia jest profesjonalistką
Odp: Lampka do oświetlania stanowska :) 

aguś ja gdzieś widziałam super lampki. tylko muszę je znaleźć. mam. bo sama się nad nią zastanawiam PROMOCJA Lampka przykrecana na stolik KOLORY Creta (706418274) - Aukcje internetowe Allegro

Ostatnio edytowane przez zizia ; 06-08-2009 o 18:28
zizia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-08-2009, 18:52   #3 (postlink)
hehehehe

Agusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkieAgusia_pa2 ma reputacje ponad wszystkie

Cytat:
Napisał ziziz5555 Zobacz post
aguś ja gdzieś widziałam super lampki. tylko muszę je znaleźć. mam. bo sama się nad nią zastanawiam PROMOCJA Lampka przykrecana na stolik KOLORY Creta (706418274) - Aukcje internetowe Allegro
hehehe taką właśnie mam i jest do d... mam juz 2 w sumie i to samo się dzieje, te zakręcania się nie chcą trzymać i mi spada na dół a jak potem juz dokręcałam to sie cos tam przekręciło na amen hahaha

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Odpowiedź z Cytatem
stare 06-08-2009, 19:12   #4 (postlink)
Molestantka klawiatury
ban
Uznanie Prezent Szkolenia Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 178
Podziękowania otrzymane: 377
zizia jest profesjonalistkązizia jest profesjonalistkązizia jest profesjonalistkązizia jest profesjonalistkązizia jest profesjonalistkązizia jest profesjonalistkązizia jest profesjonalistką

aguś zajedź do Leroy Merlin i wybieżesz sobie jakąś.
zizia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-08-2009, 10:59   #5 (postlink)
Wizażystka
Otrzymane medale: 5
Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 528
Podziękowania otrzymane: 356
Ladyss jest profesjonalistkąLadyss jest profesjonalistkąLadyss jest profesjonalistkąLadyss jest profesjonalistkąLadyss jest profesjonalistkąLadyss jest profesjonalistkąLadyss jest profesjonalistką

Widziałam na allegro podobne lampki ale cenowo było to 100 - 150 zł może to zależy firmy? Kurcze chciałam sobie taką kupić a teraz mnie nastraszyłaś
Ladyss jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-08-2009, 11:56   #6 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 14
Podziękowania otrzymane: 3
dorotkaa2007 jest na dobrej drodze

dziewczyny ja też chciałam taką kupić tylko u innego sprzedawcy cena ok.65zł - wczoraj jakie było moje zaskoczenie miałam lampkę w obserwacjach (patrzę a tam koniec jest w zakończonych zdziwiłam się bo było jeszcze ponad tydz. do końca a co się okazało po wejściu na stronę tego sprzedawcy- konto zawieszone i po lampie
Trzeba szukać gdzie indziej

NIE MA DRUGIEGO TAKIEGO!

dorotkaa2007 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-08-2009, 21:18   #7 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 3
Prezent Prezent Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 59
Podziękowania otrzymane: 53
Aneta ma niesamowite możliwościAneta ma niesamowite możliwościAneta ma niesamowite możliwości

Kod:
Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
to moja lampa,ma zarowke imitujaca dzienne swiatlo i lupe,jest super ale ja ja kupilam w irlandii.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg P7140234.jpg (61.1 KB, 96 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg P7140236.jpg (61.2 KB, 102 wyświetleń)
Aneta jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-08-2009, 21:23   #8 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 3
Prezent Prezent Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 59
Podziękowania otrzymane: 53
Aneta ma niesamowite możliwościAneta ma niesamowite możliwościAneta ma niesamowite możliwości

Profesjonalna lampa z lupą F-VAT (706223614) - Aukcje internetowe Allegro
to taka sama ale moja jest mniejsza i stojaca taka w sam raz na stolik

---------- Dodano o godzinie 18:22 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:20 ----------

Rewelacyjna lampa z lupą 928 pow2x oczko 10x (698510139) - Aukcje internetowe Allegro
tu jeszcze jedna i mniejsza

---------- Dodano o godzinie 18:22 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:22 ----------

Lampa z lupą na podstawce 200C powiększenie 8x (699482732) - Aukcje internetowe Allegro

---------- Dodano o godzinie 18:23 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:22 ----------

lampa z lupa na Allegro - Wyniki wyszukiwania - Aukcje internetowe Allegro
Aneta jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-08-2009, 22:21   #9 (postlink)
Wzorki Club
Otrzymane medale: 8
Złoty medal Złoty medal Wyróżnienie Prezent Prezent 

Podziękowania wysłane: 782
Podziękowania otrzymane: 569
goslava ma reputacje ponad wszystkiegoslava ma reputacje ponad wszystkiegoslava ma reputacje ponad wszystkiegoslava ma reputacje ponad wszystkiegoslava ma reputacje ponad wszystkiegoslava ma reputacje ponad wszystkiegoslava ma reputacje ponad wszystkiegoslava ma reputacje ponad wszystkie

ja musze sobie zmienic oswietlenie a te lampki z lupa to swietna sprawa dzieki Anetko
goslava jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-08-2009, 22:36   #10 (postlink)
Wzorki Club
Otrzymane medale: 6
Wyróżnienie Serce Prezent Prezent Oskar 

Podziękowania wysłane: 584
Podziękowania otrzymane: 454
Chanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkie

A ja mam tą lampkę co ziziz pokazywała na początku za 65zl i jestem bardzo zadowolona
stare 08-08-2009, 09:35   #11 (postlink)
hehehehe

Wiecie juz sie wkurzyłam na moją i kupiłam taka za 35 zł w castoramie ale żarówke jeszcze do niej jakąś fajną musze kupic, chociaż mam oszczędną i spoko świeci Jak coś to zrobie fotke później, to taka kreślarka (tak sie nazywała) heh ale ma stabiliejsze ramię niż tą co miałam

Odpowiedź z Cytatem
stare 30-11-2009, 23:13   #12 (postlink)
Kosmetyczka
Otrzymane medale: 1
Serce 

Podziękowania wysłane: 674
Podziękowania otrzymane: 510
RoksiSK ma reputacje ponad wszystkieRoksiSK ma reputacje ponad wszystkieRoksiSK ma reputacje ponad wszystkieRoksiSK ma reputacje ponad wszystkieRoksiSK ma reputacje ponad wszystkieRoksiSK ma reputacje ponad wszystkieRoksiSK ma reputacje ponad wszystkieRoksiSK ma reputacje ponad wszystkie

Też mam z Castoramy - za 53zł. Nie brałam takiej przykręcanej do blatu, tylko stojącą na biurko (miałam wcześniej przykręcaną i zaczynała mi pękać... no ale już 8 lat miała)
RoksiSK jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-12-2009, 23:32   #13 (postlink)
Rozkręcanko
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 34
Podziękowania otrzymane: 69
garadiela90 jest diamentem wśród kamienigaradiela90 jest diamentem wśród kamienigaradiela90 jest diamentem wśród kamienigaradiela90 jest diamentem wśród kamieni

A ja zastanawiam się nad kupnem tej
Lampka biurkowa CRETA 20 ze świetlówką #146 (840248767) - Aukcje internetowe Allegro
Czy ktoś ją ma i mógłby poradzić?
garadiela90 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-12-2009, 10:37   #14 (postlink)
Wizażystka
Otrzymane medale: 5
Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 528
Podziękowania otrzymane: 356
Ladyss jest profesjonalistkąLadyss jest profesjonalistkąLadyss jest profesjonalistkąLadyss jest profesjonalistkąLadyss jest profesjonalistkąLadyss jest profesjonalistkąLadyss jest profesjonalistką

Ja mam tą i to od tego sprzedawcy tyle się naczytałam że żyje swoim życiem no i faktycznie jak ją sobie zamontowałam no i faktycznie ta nóżka powoli sama opadała pomyślałam sobie że już kaplica aaaalee... okazało się że tylko pod jednym ustawieniem kąta tak opada a w innych pozycjach nawet nie drgnie więc ja jestem zadowolona.
Ladyss jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-12-2009, 17:58   #15 (postlink)
Rozkręcanko
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 34
Podziękowania otrzymane: 69
garadiela90 jest diamentem wśród kamienigaradiela90 jest diamentem wśród kamienigaradiela90 jest diamentem wśród kamienigaradiela90 jest diamentem wśród kamieni

Dziękuję za istotne informację
W takim razie będę czekać aż mi ją "mikołaj" przyniesie ;D
garadiela90 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-05-2010, 11:49   #16 (postlink)
Wzorki Club
Prezent Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 302
Podziękowania otrzymane: 364
czarnulkaaa87 jest profesjonalistkączarnulkaaa87 jest profesjonalistkączarnulkaaa87 jest profesjonalistkączarnulkaaa87 jest profesjonalistkączarnulkaaa87 jest profesjonalistkączarnulkaaa87 jest profesjonalistkączarnulkaaa87 jest profesjonalistką

Dziewczyny ja tez jestem w potrzebie szukam lampki na stolik do robienia pazurków, ale żeby właśnie nie spadała jak polowa z was pisze, ze ma takie problemy. Wiecie gdzie dostać dobra? Na allegro sa, ale boje sie kupic bo bym wolala jakas sprawdzona
czarnulkaaa87 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-05-2010, 13:05   #17 (postlink)
VIP
Otrzymane medale: 11
Złoty medal Złoty medal Złoty medal Złoty medal Złoty medal 

Podziękowania wysłane: 1 894
Podziękowania otrzymane: 3 842
Emilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkie
Emilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkie

a ja kupiłam u siebie w zwykłym oswietleniowym za bodajże 35 zł (nie pamiętam) taką zwykłą białą typową podłużną

Emilia B. jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-05-2010, 19:35   #18 (postlink)
Wzorki Club
Prezent Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 302
Podziękowania otrzymane: 364
czarnulkaaa87 jest profesjonalistkączarnulkaaa87 jest profesjonalistkączarnulkaaa87 jest profesjonalistkączarnulkaaa87 jest profesjonalistkączarnulkaaa87 jest profesjonalistkączarnulkaaa87 jest profesjonalistkączarnulkaaa87 jest profesjonalistką

Ja Emi szukam przez internet, bo zawsze jak chce kupić to nie zajdę do takiego sklepu z lampkami nie wiedzieć czemu
Musze przysiąść i allegro zmolestowac bo powinno tam coś być
czarnulkaaa87 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-05-2010, 23:37   #19 (postlink)
VIP
Otrzymane medale: 11
Złoty medal Złoty medal Złoty medal Złoty medal Złoty medal 

Podziękowania wysłane: 1 894
Podziękowania otrzymane: 3 842
Emilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkie
Emilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkie

ja przez przypadek znalazłam jak do kuchni oświetlenie kupowałam...to mówię a co mi tam, póki jest to wezmę

Emilia B. jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-05-2010, 14:25   #20 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 63
Podziękowania otrzymane: 38
Yasumi ma niesamowite możliwościYasumi ma niesamowite możliwości

Lupa podświetlana biurkowa Lampka z Lupą 85 mm (1003377814) - Aukcje internetowe Allegro

---------- Dodano o godzinie 13:21 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:03 ----------

-Warsztatowa lampa z lupą 929 czarna F.Vat (1028168821) - Aukcje internetowe Allegro

---------- Dodano o godzinie 13:23 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:21 ----------

Lampa z lupą, powiększenie 3 i 8 razy, f-ra VAT (1022290401) - Aukcje internetowe Allegro

---------- Dodano o godzinie 13:25 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:23 ----------

Lupa z lampą pow. x3 na żarówkę E27, f-ra VAT (1031186086) - Aukcje internetowe Allegro

LAMPA BIAŁA LUPA 3 DIOPTRIE ŚWIETLÓWKA 22W (1021556929) - Aukcje internetowe Allegro
Yasumi jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-05-2010, 14:43   #21 (postlink)
Nałogowiec
Prezent Prezent Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 28
Podziękowania otrzymane: 140
bestilka007 to imię znają wszyscybestilka007 to imię znają wszyscybestilka007 to imię znają wszyscybestilka007 to imię znają wszyscybestilka007 to imię znają wszyscy

ja mam taka zwykłą biurkowa z wysoką stopką

no to zaczynamy
bestilka007 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-05-2010, 15:13   #22 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 16
Podziękowania otrzymane: 29
eksnail ma niesamowite możliwościeksnail ma niesamowite możliwości

ja mam taką z castormamy chyba 70zł kosztowała- srebrna z jażeniówką, ale fajna trochę inna niż zwykła, a tańsza niż taka profesjonalna

eksnail jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-05-2010, 15:26   #23 (postlink)
Nałogowiec
Prezent Prezent Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 28
Podziękowania otrzymane: 140
bestilka007 to imię znają wszyscybestilka007 to imię znają wszyscybestilka007 to imię znają wszyscybestilka007 to imię znają wszyscybestilka007 to imię znają wszyscy

Massive- Guy elegancka lampa biurkowa- NOWA! (1025613094) - Aukcje internetowe Allegro
mii sie ta podoba ale chyba raczej malo praktyczna jesli chodzi o oswietlanie
podstawa mi sie spodobala bo duzo miejsca nie zajmuje

no to zaczynamy
bestilka007 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-09-2010, 21:03   #24 (postlink)
Kosmetyczka
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 387
Podziękowania otrzymane: 97
MURKA jest diamentem wśród kamieniMURKA jest diamentem wśród kamieniMURKA jest diamentem wśród kamieniMURKA jest diamentem wśród kamieni

bardzo dobre oświetlenie to w robieniu pazurków PODSTAWA czy też tak sądzicie hihihi pytanie retoryczne Jakie macie lampy i czy je polecacie bo ja nie wiem jaką kupić chcę wreszcie usiąśc spokojnie wieczorem i polepic jakieś pazury( zawsze robię w dzień)
MURKA jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-09-2010, 22:08   #25 (postlink)
Wzorki Club
Otrzymane medale: 14
Uznanie Prezent Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 1 206
Podziękowania otrzymane: 1 722
julcia88 ma reputacje ponad wszystkiejulcia88 ma reputacje ponad wszystkie
julcia88 ma reputacje ponad wszystkiejulcia88 ma reputacje ponad wszystkiejulcia88 ma reputacje ponad wszystkie

Cytat:
Napisał eksnail Zobacz post
ja mam taką z castormamy chyba 70zł kosztowała- srebrna z jażeniówką, ale fajna trochę inna niż zwykła, a tańsza niż taka profesjonalna
ja mam taką samą tylko, że 50 zapłaciłam
przykręcana do biurka lub z podstawką jak kto woli

julcia88 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
lampka, oświetlania, oświetlenie, stanowiska, stanowska

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania