Odpowiedz
stare 13-04-2010, 09:57   #101 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 5
Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 160
Podziękowania otrzymane: 74
Zgredo jest diamentem wśród kamieniZgredo jest diamentem wśród kamieniZgredo jest diamentem wśród kamieniZgredo jest diamentem wśród kamieni
Odp: urzadzenie do pylu - Pochłaniacz pyłu 

Mój jest dokładnie taki, jak na zdjęciu które pokazała Woszczur (stożek z jednym wiatrakiem) i czasem klientka uparcie trzyma rączkę obok wiatraka, ale w sumie dość łatwo się ustawia klientkę nad otworkiem, nie miała bym jednak nic przeciwko, aby ten był większy. Jest też ciut za wysoki w moim odczuciu. Faktycznie jeśli macie do wyboru coś niższego, to zachęcam. No i niestety nieco hałasuje - oczywiście da się rozmawiać, ale np radia z drugiego pomieszczenia nie słychać.
stare 13-04-2010, 11:02   #102 (postlink)
Wzorki Club
Otrzymane medale: 14
Uznanie Prezent Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 1 206
Podziękowania otrzymane: 1 721
julcia88 ma reputacje ponad wszystkiejulcia88 ma reputacje ponad wszystkie
julcia88 ma reputacje ponad wszystkiejulcia88 ma reputacje ponad wszystkiejulcia88 ma reputacje ponad wszystkie

Cytat:
Napisał woszczur Zobacz post
ja wam powiem tak:
(..)
w skrócie
miałam okazje pracwać ja jedno i dwu wiatrakowych:
polecam płaski stożek jednowiatrakowy
Woszczur Ty moja świątynio wiedzy
super, wielkie dzieki za informacje bo sie wlasnie nad kupnem jakiegos zastanawiam Od piłowania mam cały pył na twarzy i ubraniu (taki rozmach mam) i to nie jest zafajne
a np ten z allepaznokci Hurtownia kosmetyczna, tipsy, lakiery, paznokcie Ĺźelowe, akrylowe - Allepaznokcie.pl
stare 13-04-2010, 11:06   #103 (postlink)
Wzorki Club
Otrzymane medale: 10
Uznanie Sponsor Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 650
Podziękowania otrzymane: 1 837
kobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkiekobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkie
kobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkiekobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkiekobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkiekobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkiekobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkie

ja miałam jednowiatrakowy i całe pyłki i tak leciały na mnie, teraz mam dwuwiatrakowy i ani śladu po pyłkach Mam taki

kobietazpazurem jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Za ten użyteczny post podziękowali:
Natalia Czerwaciuk (26-04-2010)
stare 13-04-2010, 11:12   #104 (postlink)
Gość
niezalogowany

ja własnie (jak pisałam wczesniej ) miałam zupełnie odwrotną sytuacje, 2wiatrakowy był do bani a jedno jest lepszy

moja rada jest taka że jak tylko macie okazję tol lepiej przejśc sie do sklepu pazurowego gdzie takowe rzeczy sprzedają i zapłacić te 20-30zł więcej niż kupić na necie gdzie sie nie "poczuje" jaki jest ciąg i być w sumie sporą sumę w plecy

bo to że pochłaniacz za słabo "ciągnie" nie jest podstawą do reklamacji czy zwrotu

Odpowiedź z Cytatem
stare 13-04-2010, 11:14   #105 (postlink)
Kosmetyczka
Otrzymane medale: 1
Serce 

Podziękowania wysłane: 674
Podziękowania otrzymane: 510
RoksiSK ma reputacje ponad wszystkieRoksiSK ma reputacje ponad wszystkieRoksiSK ma reputacje ponad wszystkieRoksiSK ma reputacje ponad wszystkieRoksiSK ma reputacje ponad wszystkieRoksiSK ma reputacje ponad wszystkieRoksiSK ma reputacje ponad wszystkieRoksiSK ma reputacje ponad wszystkie

Cytat:
Napisał woszczur Zobacz post
ja własnie (jak pisałam wczesniej ) miałam zupełnie odwrotną sytuacje, 2wiatrakowy był do bani a jedno jest lepszy

moja rada jest taka że jak tylko macie okazję tol lepiej przejśc sie do sklepu pazurowego gdzie takowe rzeczy sprzedają i zapłacić te 20-30zł więcej niż kupić na necie gdzie sie nie "poczuje" jaki jest ciąg i być w sumie sporą sumę w plecy

bo to że pochłaniacz za słabo "ciągnie" nie jest podstawą do reklamacji czy zwrotu
Dokładnie tak Ja swój na jeden wiatraczek kupiłam w SPN za 130zł i super ciągnie.
RoksiSK jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-04-2010, 11:21   #106 (postlink)
nie draznić lwa ;)
Wstążka Prezent Prezent Prezent Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 2 851
Podziękowania otrzymane: 1 016
tusia ma reputacje ponad wszystkie
tusia ma reputacje ponad wszystkietusia ma reputacje ponad wszystkietusia ma reputacje ponad wszystkietusia ma reputacje ponad wszystkietusia ma reputacje ponad wszystkietusia ma reputacje ponad wszystkie

ja kupilam ten stozkowy u samaron i wyciaga pył az ze skarpet wyrywa polecam
tusia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-04-2010, 11:37   #107 (postlink)
VIP
Otrzymane medale: 11
Złoty medal Złoty medal Złoty medal Złoty medal Złoty medal 

Podziękowania wysłane: 1 894
Podziękowania otrzymane: 3 839
Emilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkie
Emilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkie

a lepszy jest z boczkami czy bez czyli taki zakryty z boku czy taki jak ma kobietka bo ja mam dylemat jak zawsze he he

Emilia B. jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-04-2010, 11:43   #108 (postlink)
nie draznić lwa ;)
Wstążka Prezent Prezent Prezent Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 2 851
Podziękowania otrzymane: 1 016
tusia ma reputacje ponad wszystkie
tusia ma reputacje ponad wszystkietusia ma reputacje ponad wszystkietusia ma reputacje ponad wszystkietusia ma reputacje ponad wszystkietusia ma reputacje ponad wszystkietusia ma reputacje ponad wszystkie

ja mam swój bez boczków i jest bardzo wygodny jak robię sobie pazury to kładę go sobie wtedy na kolanach, odwracam jak mi wygodnie... cuduję
tusia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-04-2010, 18:41   #109 (postlink)
Zabierzcie jej klawiaturę ;-)
Otrzymane medale: 14
Kreatywność Prezent Prezent Prezent Szkolenia 

Podziękowania wysłane: 3 276
Podziękowania otrzymane: 1 092
farbstift ma reputacje ponad wszystkie
farbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkie

kobietka- super pochłaniacz, też taki chcem

farbstift jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-04-2010, 23:53   #110 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 27
Podziękowania otrzymane: 53
Natalia Czerwaciuk ma niesamowite możliwościNatalia Czerwaciuk ma niesamowite możliwościNatalia Czerwaciuk ma niesamowite możliwości

a ja nadal mam dylemat czy wziasc ten z spn-u czy taki co kobietka foto wstawila...prosze doradzcie cos! cena praktycznie taka sama tylko czy jeden wiatrak czy dwa aha no i jeszcze biore pod uwage ten od "pana fikusowego" hehe,bo skoro dobry i niedrogi to moze ten?tyle co w domu..? kurde trudna decyzja;/

Ostatnio edytowane przez Natalia Czerwaciuk ; 16-04-2010 o 00:02
Natalia Czerwaciuk jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-04-2010, 06:00   #111 (postlink)
Wzorki Club
Otrzymane medale: 10
Uznanie Sponsor Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 650
Podziękowania otrzymane: 1 837
kobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkiekobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkie
kobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkiekobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkiekobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkiekobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkiekobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkie

a masz jakiś sklep w pobliżu? To przejdź się i zobacz. Ja swój nadal polecam bo jest wygodny i do tego ładny.

kobietazpazurem jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-04-2010, 09:30   #112 (postlink)
VIP

Emilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkie
Emilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkie

mówisz kobietka,że twój dobrze ciągnie
a ma ktoś taki?
990557328.jpg
bo się wacham między tym a tym co ma kobietka... wczoraj wybierałam buty godzine więc musicie mi wybaczyć taki typ

Odpowiedź z Cytatem
stare 16-04-2010, 10:58   #113 (postlink)
Zabierzcie jej klawiaturę ;-)
Wyróżnienie Uznanie Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 1 176
Podziękowania otrzymane: 1 378
Elizabeth76 ma reputacje ponad wszystkie
Elizabeth76 ma reputacje ponad wszystkieElizabeth76 ma reputacje ponad wszystkieElizabeth76 ma reputacje ponad wszystkieElizabeth76 ma reputacje ponad wszystkieElizabeth76 ma reputacje ponad wszystkieElizabeth76 ma reputacje ponad wszystkieElizabeth76 ma reputacje ponad wszystkieElizabeth76 ma reputacje ponad wszystkie

Cytat:
Napisał Emilia B. Zobacz post
a ma ktoś taki?
Załącznik 20246
bo się wacham między tym a tym co ma kobietka... wczoraj wybierałam buty godzine więc musicie mi wybaczyć taki typ
Hehe Emilia to my dwie robimy zakupy w ten sam sposób ostatnio torbe chciałam kupić i w jednym tygodniu trzy razy w sklepie byłam ją oglądać i się nie mogłam zdecydować
Elizabeth76 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-04-2010, 11:08   #114 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 9
Wyróżnienie Uznanie Kreatywność Prezent Szkolenia 

Podziękowania wysłane: 1 450
Podziękowania otrzymane: 2 100
Agnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkie
Agnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkie

Cytat:
a ma ktoś taki?
Załącznik 20246

woszczur taki miala tylko zielony i nie byla zadowolona o ile dobrze pamietam powinno byc we wczesniejszych postach 1 i 2 strona

Akademia Stylizacji Obsesja
Centrum Szkoleniowe
Agnieszka Praska jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-04-2010, 11:10   #115 (postlink)
VIP

dzieki agulusia to kupię ten kobietkowy naturalnie róż

Odpowiedź z Cytatem
stare 16-04-2010, 11:20   #116 (postlink)
Kosmetyczka
Otrzymane medale: 1
Serce 

Podziękowania wysłane: 674
Podziękowania otrzymane: 510
RoksiSK ma reputacje ponad wszystkieRoksiSK ma reputacje ponad wszystkieRoksiSK ma reputacje ponad wszystkieRoksiSK ma reputacje ponad wszystkieRoksiSK ma reputacje ponad wszystkieRoksiSK ma reputacje ponad wszystkieRoksiSK ma reputacje ponad wszystkieRoksiSK ma reputacje ponad wszystkie

Cytat:
a ma ktoś taki?
Załącznik 20246
Ale super kolor
RoksiSK jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-04-2010, 00:39   #117 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 27
Podziękowania otrzymane: 53
Natalia Czerwaciuk ma niesamowite możliwościNatalia Czerwaciuk ma niesamowite możliwościNatalia Czerwaciuk ma niesamowite możliwości

Cytat:
Napisał kobietazpazurem Zobacz post
ja miałam jednowiatrakowy i całe pyłki i tak leciały na mnie, teraz mam dwuwiatrakowy i ani śladu po pyłkach Mam taki

tez juz go mam i mysle,ze lepiej wybrac nie moglam,przetestowalam i super jak narazie..
Natalia Czerwaciuk jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Za ten użyteczny post podziękowali:
nieszkam78 (26-05-2010)
stare 26-04-2010, 09:42   #118 (postlink)
VIP

dobra...to biorę ten

Odpowiedź z Cytatem
stare 26-04-2010, 22:43   #119 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 3
Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 769
Podziękowania otrzymane: 979
kasiulka81 ma reputacje ponad wszystkie
kasiulka81 ma reputacje ponad wszystkiekasiulka81 ma reputacje ponad wszystkiekasiulka81 ma reputacje ponad wszystkiekasiulka81 ma reputacje ponad wszystkie

Superanckie są te różowe pochłaniacze pyłu też sobie chcę taki sprawić (za jakiś czas) będzie pasował mi do lampy
kasiulka81 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-04-2010, 17:02   #120 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 72
Podziękowania otrzymane: 50
maboul jest diamentem wśród kamienimaboul jest diamentem wśród kamienimaboul jest diamentem wśród kamieni

no i ja się rozglądam za pochłaniaczem bo od tego pyłu ześwirować można, tylko czy ten co na allepaznokciach jest nie ma zbyt małej mocy? (14W) Ma któraś z Was ten?
Hurtownia kosmetyczna, tipsy, lakiery, paznokcie Ĺźelowe, akrylowe - Allepaznokcie.pl
ten chyba też ciekawie wygląda hm? dość duży wiatrak POCHŁANIACZ PYŁU - BARDZO DUŻA MOC ! 120X120 (1015515149) - Aukcje internetowe Allegro

Ostatnio edytowane przez maboul ; 28-04-2010 o 17:09
maboul jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-04-2010, 18:37   #121 (postlink)
No to..wpadłam
Złoty medal Złoty medal Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 233
Podziękowania otrzymane: 207
kleo to imię znają wszyscykleo to imię znają wszyscykleo to imię znają wszyscykleo to imię znają wszyscykleo to imię znają wszyscy

ja też mam z 2 wiatrakami, no nawet ok

ale się denerwuje jak ten pył osiądzie na wiatraczku i jest taki biały
macie jakieś sposoby na wyczyszczenie tego
stare 28-04-2010, 19:49   #122 (postlink)
Totalna maniaczka

Podziękowania wysłane: 144
Podziękowania otrzymane: 217
pa_pi1 to imię znają wszyscypa_pi1 to imię znają wszyscypa_pi1 to imię znają wszyscypa_pi1 to imię znają wszyscypa_pi1 to imię znają wszyscypa_pi1 to imię znają wszyscy

Mój pochłaniacz ma 25W i jestem z niego bardzo zadowolona
stare 03-05-2010, 12:46   #123 (postlink)
Totalna maniaczka
Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 377
Podziękowania otrzymane: 296
madzialenkabuziaczek wszyscy jej zazdroszcząmadzialenkabuziaczek wszyscy jej zazdroszcząmadzialenkabuziaczek wszyscy jej zazdroszcząmadzialenkabuziaczek wszyscy jej zazdroszcząmadzialenkabuziaczek wszyscy jej zazdroszcząmadzialenkabuziaczek wszyscy jej zazdroszcząmadzialenkabuziaczek wszyscy jej zazdroszczą

Kochani mam w planie jutro zamówić pochłaniacz pyłu <bo zawsze wyglądam jakbym z budowy wróciła>
myślałam o tym z allepaznokcie za 89 zł. Zawsze wszystko przeważnie u nich biorę i tak się właśnie przymieżam do pochłaniacza.
Hurtownia kosmetyczna, tipsy, lakiery, paznokcie Ĺźelowe, akrylowe - Allepaznokcie.pl

Co myślicie?
madzialenkabuziaczek jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-05-2010, 14:01   #124 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 8
Wyróżnienie Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 200
Podziękowania otrzymane: 153
Ewelina83 to imię znają wszyscyEwelina83 to imię znają wszyscyEwelina83 to imię znają wszyscyEwelina83 to imię znają wszyscyEwelina83 to imię znają wszyscy

ja jakos tez nie umiem sie zdecydowac nie mam mozliowosci przetestowania wiec tym bardziej problem wiekszy-jedynie wasze opine moga mi pomoc..
Ewelina83 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-05-2010, 10:09   #125 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 348
Podziękowania otrzymane: 197
korcia225 to imię znają wszyscykorcia225 to imię znają wszyscykorcia225 to imię znają wszyscykorcia225 to imię znają wszyscykorcia225 to imię znają wszyscy

ja też mam taki ale zrobiony przez mojego męża i jak dla mnie jest świetny ale woszczurek stwierdziła że jest troszke za słaby jak dla niej może i tak bo jeszcze nie mam odczepiony do jakiejś tam kostki która daje więcej mocy nie znam sie na tym ale 100zł zaoszczędzone hyhy
korcia225 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
pochłaniacz, pylu, pyłu, urzadzenie

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania