Odpowiedz
stare 09-05-2011, 10:36   #1 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 470
Podziękowania otrzymane: 26
gosia666 ma niesamowite możliwościgosia666 ma niesamowite możliwości
Rękawiczki jednorazowe-jakich uzywacie? :) 

Tak jak w temacie Ja dopiero mam zamiar sobie kupic,dlatego tez chcialabym poznac wasze opinie
Napiszcie jaki to rodzaj-nitrylowe,lateks czy winylowe,gdzie je kupujecie,za ile ,moze jaki maja kolor albo nawet zapach-bo takowe tez sa
Dziekuje z gory za odpowiedzi
gosia666 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-05-2011, 11:20   #2 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 267
Podziękowania otrzymane: 399
unita jest profesjonalistkąunita jest profesjonalistkąunita jest profesjonalistkąunita jest profesjonalistkąunita jest profesjonalistkąunita jest profesjonalistkąunita jest profesjonalistką
Odp: Rękawiczki jednorazowe-jakich uzywacie? :) 

ja uzywam nitrilowych, czarnych, w nich mam najlepsze "czucie" , a czarne - bo lubie czarny

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

milczenie jest zlotem
unita jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 10-05-2011, 00:04   #3 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 28
Podziękowania otrzymane: 5
daisy77 wkrótce będzie sławna

ja z moim problemem swedzacych rak zostalam amuszona na przezocenie sie z lateksowych na winylowe
uwielbialam lateksowe poniewaz super przylegaja i wszystko czuje, ale sa slabe jakosciowo i szybko sie scieraja badz dziurawia (zwlaszcza jak sie nosi szpicki he he )

winylowe nie sa tak przylegajace ,( i szlak mnie trafia jak je musze zakladac ) poniewaz nie przylegaja i ciagle masz przestrzen pomiedzy palcaami (mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi) i nie ma juz takiego czucia jak przy lateksie ,ale za to grubsze i lapki mnie nie swedza !
Ale po namowie kochanych dziewczyn zainwestuje w pochlaniacz i mam nadzieje ze moj problem swedzacych lapek sie wreszcie skonczy Bo to juz masakra
Ale wyczytalam uwaznie ze nie jedna tu jestem z tym "urokiem swedzacym "

jak bede w pl to sprobuje tych nitrylowych , moze sa grubsze
daisy77 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 10-05-2011, 10:06   #4 (postlink)
No to..wpadłam

Z tego co wiem to nitrylowe sa b.wytrzymale i przy tym dosc ladnie przylegaja
gosia666 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 10-05-2011, 17:51   #5 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 9
Złoty medal Prezent Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 571
Podziękowania otrzymane: 875
zołzella ma reputacje ponad wszystkiezołzella ma reputacje ponad wszystkiezołzella ma reputacje ponad wszystkiezołzella ma reputacje ponad wszystkiezołzella ma reputacje ponad wszystkiezołzella ma reputacje ponad wszystkiezołzella ma reputacje ponad wszystkiezołzella ma reputacje ponad wszystkiezołzella ma reputacje ponad wszystkie

ja juz wszystkie przeszłam chyba...
lateksowe smierdza mega ale fajnie przylegaja a winyliwe kiedys byly o niebo lepsze -teraz te nierozcialiwe sa do niczego :/
aktualnie tez uzywam czarnych bo sa o wiele trwalsze
ale czekam az mi kolezanka przyniesie jakies cudo...którego nawet gdy sie igłę wbije to dzirka sie nie roztarga jak dostane to podziele sie opinia
póki co tylko cene znam ale mam nadzieje ze jakośc bedzie adekwatna do ceny
zołzella jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-05-2011, 17:25   #6 (postlink)
No to..wpadłam

Czy ktoras z was uzywa moze rekawiczek zapachowych albo kolorowych? aloesowe i mietowe sa napewno,widzialam tez gdzies cytrusowe
gosia666 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-05-2011, 21:59   #7 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 11
Złoty medal Wyróżnienie Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 630
Podziękowania otrzymane: 356
sztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszczą

Ja w związku z alergią używam winylowych. Jako fryzjerka używałam nitrylowych są o mega lepsze, ale też droższe i w dobie kryzysu muszę kupować te tańsze, bo już nie mam na czym oszczędzić
Daisy77 ja mam ten sam problem pył zatyka mi pory na twarzy, także pracuję na stałe w maseczce, długi rękach u fartuszka obowiązkowo, długie spodnie, lub getry lateksowe-pył się w nie nie wbija i łatwo je zapieram nawet po całym dniu na szybkiego pod kranem. Dodatkowo na ręce gumki recepturki, co by się pyłek nie wdał między rękaw, a rękawice. Zastanawiam się także nad zakupem przyłbicy
SOLIMED Sklep Stomatologiczny - PRZYŁBICA COMFORT LIGHT
Pani w sklepie sun Flower w Lublinie mi podpowiedziała, że używa i nie ma już kataru alergicznego, który mnie męczy.

Moje hobby i pasja

sztynka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Za ten użyteczny post podziękowali:
gosia666 (25-05-2011)
stare 12-07-2011, 19:27   #8 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 97
Podziękowania otrzymane: 162
Nena90 to imię znają wszyscyNena90 to imię znają wszyscyNena90 to imię znają wszyscyNena90 to imię znają wszyscyNena90 to imię znają wszyscy

Ja też używam nitrylowych Mam też lateksowe ale to jednak nie to. Nitrylowe kupiłam w Lidlu za około 20zł/opakowanie 100szt
Nena90 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-07-2011, 22:34   #9 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 3
Złoty medal Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 252
Podziękowania otrzymane: 649
emila ma reputacje ponad wszystkieemila ma reputacje ponad wszystkieemila ma reputacje ponad wszystkieemila ma reputacje ponad wszystkieemila ma reputacje ponad wszystkieemila ma reputacje ponad wszystkieemila ma reputacje ponad wszystkieemila ma reputacje ponad wszystkie

Macie może sprawdzoną hurtownię, sklep gdzie można kupić rękawiczki nitrylowe tylko w koniecznie w czarnym kolorze (takie wole i dobrej cenie
emila jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-07-2011, 23:41   #10 (postlink)
{ pomijacz }
Otrzymane medale: 5
Prezent Prezent Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 202
Podziękowania otrzymane: 160
Patii to imię znają wszyscyPatii to imię znają wszyscyPatii to imię znają wszyscyPatii to imię znają wszyscyPatii to imię znają wszyscy

Ja naszczescie nie mam uczulenia na lateks Dlatego tez uzywam lateksowych
Dla mnie są najwygodniejsze (na kursie pracowałam w winylowych chyba, niebieskich) i w lateksie wygodniej, bo tak jak pisalyscie - przylegają do palców i wszystko czuje

A kupilam je w MAKRO, za 100szt zapłaciłam chyba z 5zł... coś koło tego. Fakt, ze szybko się przecierają, ale jak na moje domowe potrzeby sa okej..Zmienie najwyżej taka która się przetarła, a wychodzi taniej.

Ale jakbym miała jakąś alergię, to na pewno kupila bym czarne Wiadomo, zdrowie nasze także jest ważne
stare 15-07-2011, 01:48   #11 (postlink)
Administrator
Otrzymane medale: 14
Wyróżnienie Wyróżnienie Super Sprzedawca Serce Sponsor 

Podziękowania wysłane: 2 996
Podziękowania otrzymane: 3 276
samaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkie
samaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkie

Czarny to tylko kolor, nie gwarantuje "zabezpieczenia" przed alergiami

Ja używam i lateksowych i nitrylowych, w winylowych jest mi niewygodnie, są za mało elastyczne, a jeszcze co do alergii, to nie tylko naszą trzeba mieć na uwadze, ale również a może przede wszystkim klientki.
Mam znajomego, który jest uczulony na lateks właśnie i spróbujcie wyobrazić sobie jego przeżycia po wizycie u dentysty oraz chirurga (swoją drogą "chwilkę" mu zajęło zanim się zorientował co mu "dolega")

samaron jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-07-2011, 07:40   #12 (postlink)
Szkoleniowiec
Wyróżnienie Uznanie Kreatywność Prezent Szkolenia 

Podziękowania wysłane: 1 472
Podziękowania otrzymane: 2 172
Agnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkie
Agnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkie

ja osobiscie uzywam tylko nitrylowych, lateksowe w salonie mam dla kursantek ktore nitrylowych nie lubia tak jak Pati
mnie uczula nie sam lateks, ale talk ktory jest w srodku
mialam czarne kiedys i klientki reagowaly przerazeniem wiec teraz mam niebiesko fioletowe

Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska

Agnieszka Praska jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-07-2011, 08:05   #13 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 267
Podziękowania otrzymane: 399
unita jest profesjonalistkąunita jest profesjonalistkąunita jest profesjonalistkąunita jest profesjonalistkąunita jest profesjonalistkąunita jest profesjonalistkąunita jest profesjonalistką

kupilam teraz rozowe nitrilowe rekawiczki i musze powiedziec, ze czarne byly mocniejsze

milczenie jest zlotem
unita jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-07-2011, 08:17   #14 (postlink)
Molestantka klawiatury

Podziękowania wysłane: 571
Podziękowania otrzymane: 875
zołzella ma reputacje ponad wszystkiezołzella ma reputacje ponad wszystkiezołzella ma reputacje ponad wszystkiezołzella ma reputacje ponad wszystkiezołzella ma reputacje ponad wszystkiezołzella ma reputacje ponad wszystkiezołzella ma reputacje ponad wszystkiezołzella ma reputacje ponad wszystkiezołzella ma reputacje ponad wszystkie

ja się w końcu doczekałam "cudownych" NIEZNISZCZALNYCH REKAWICZEK W FIOLETOWYM KOLORZE OD KOLEŻANKI...I POSZŁY W 2 -GIM SECIE :/
jednak zostaje przy moich czarnych są najlepsze jakie testowałam do tej pory
a kupuje na allegro u andrew35

---------- Dodano o godzinie 08:17 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 08:17 ----------

przepraszam za capsa
zołzella jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
2 użytkowników podziękowało za ten użyteczny post:
emila (15-07-2011), gosia666 (15-07-2011)
stare 15-07-2011, 08:44   #15 (postlink)
Nałogowiec

Nena90 to imię znają wszyscyNena90 to imię znają wszyscyNena90 to imię znają wszyscyNena90 to imię znają wszyscyNena90 to imię znają wszyscy

Cytat:
Napisał unita Zobacz post
kupilam teraz rozowe nitrilowe rekawiczki i musze powiedziec, ze czarne byly mocniejsze
Ja mam białe bo tylko takie były... A używam i do pazurków i na studiach
Nena90 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
gosia666 (15-07-2011)
stare 16-08-2011, 22:26   #16 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 9
Podziękowania otrzymane: 11
Sylwia87 wkrótce będzie sławna

Ja używam tylko i wyłącznie zwykłych białych lateksowych rękawiczek. Wszystko ładnie trzyma się ręki, nic nie wypada, fajnie odkręca się słoiczki czy butelki.
Sylwia87 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-08-2011, 22:31   #17 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 1
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 119
Podziękowania otrzymane: 130
losek78 jest diamentem wśród kamienilosek78 jest diamentem wśród kamienilosek78 jest diamentem wśród kamienilosek78 jest diamentem wśród kamieni

a używacie pudrowych ? ja mam ostatnio bez pudrowe nitrylowe i bardzo pocą się ręce w nich ,
jak sobie radzicie z zakładaniem formy w rękawiczkach ? ja zdejmuje rękawiczki do formy ale trochę to męczące zakładać i zdejmować , trochę robiłam bez rękawic jak były upały i jakieś brodawki znowu złapałam myślę czy nie kupić tych bawełnianych ?
losek78 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-08-2011, 22:39   #18 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 64
Podziękowania otrzymane: 99
lukasiatko jest diamentem wśród kamienilukasiatko jest diamentem wśród kamienilukasiatko jest diamentem wśród kamienilukasiatko jest diamentem wśród kamieni

Ja uzywam tylko i wylacznie lateksowych bezzapachowych z talkiem w srodku ,vinyl mi lata po rece nie lubie ich .Ogolnie ciezko mi sie pracuje bez
lukasiatko jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-08-2011, 22:42   #19 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 53
Podziękowania otrzymane: 29
carmenita ma niesamowite możliwościcarmenita ma niesamowite możliwości

Ja używam zielonych miętówek bardzo je lubie
carmenita jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
gosia666 (17-08-2011)
stare 16-08-2011, 22:50   #20 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 64
Podziękowania otrzymane: 99
lukasiatko jest diamentem wśród kamienilukasiatko jest diamentem wśród kamienilukasiatko jest diamentem wśród kamienilukasiatko jest diamentem wśród kamieni

Cytat:
Napisał carmenita Zobacz post
Ja używam zielonych miętówek bardzo je lubie

mnie muli od mietowek z mietowek toleruje tylko gume do zucia
lukasiatko jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-08-2011, 23:29   #21 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 53
Podziękowania otrzymane: 29
carmenita ma niesamowite możliwościcarmenita ma niesamowite możliwości

ojjj to bidna ja nie lubie takich zwykłych lateksowych, a że miętka jak najbardziej, więc taką wybrałam alternatywę. Natomiast winyle to juz w ogóle nie w moim guście.
carmenita jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-08-2011, 11:29   #22 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 14

Podziękowania wysłane: 553
Podziękowania otrzymane: 674
DiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkie

ja tez uzywam wylacznie biale lateksowe moja znajoma uzywala tych drugich to mowi ze sie scieraja szybko i nie zuywalam ich jeszcze. ale fajny ten czarny kolor to moze sie skusze.. tylko gdzie kupie najtaniej?
DiamondShine jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-08-2011, 13:28   #23 (postlink)
Nałogowiec

Ja swoje kupiłam w LidL'u za około 20-22zł/100szt (nitrylowe ale białe)

Nena90 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-12-2011, 01:04   #24 (postlink)
No to..wpadłam
Otrzymane medale: 1
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 32
Podziękowania otrzymane: 40
idlao ma niesamowite możliwościidlao ma niesamowite możliwości

Ja używam nitrylowych póki nie znalazłam białych miałam niebieskie i fioletowe teraz poluje na czarne i nie wiem gdzie kupić
Na lateks mam uczulenie, winylowe jakieś sztuczne, a do nitrylowych forma się tak nie klei
idlao jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-12-2011, 01:15   #25 (postlink)
No to..wpadłam
Otrzymane medale: 4
Prezent Prezent Prezent Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 106
Podziękowania otrzymane: 47
kasiek2501 ma niesamowite możliwościkasiek2501 ma niesamowite możliwościkasiek2501 ma niesamowite możliwości

Potwierdzam powyższe wypowiedzi nitrynowe czarne! Mocne, eleganckie, nie swędzą po nich ręce jak po lateksowych.

strona:
funpage:

kasiek2501 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
jednorazowejakich, rękawiczki, uzywacie

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania