Odpowiedz
stare 04-10-2012, 18:46   #1 (postlink)
Debiutantka

Podziękowania wysłane: 2
Podziękowania otrzymane: 0
VioletVenuss jest początkujący
Jaka jest ważność akrylu? 

Witam ,

Ja z takim zapytaniem. Jaka jest ważność produktów do przedłużania paznokci akrylem?

Chodzi mi i o proszki jak i wszystkie płyny?

Dodam że były już otwarte i leżały w szafie jakiś rok. Czy nic nie stanie się z paznokciami?
VioletVenuss jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-10-2012, 22:56   #2 (postlink)
Kosmetyczka
Otrzymane medale: 8
Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 938
Podziękowania otrzymane: 528
barbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkie
Odp: Jaka jest ważność akrylu? 

szczerze mowiac to mam jakis mega stary akryl clear ktory dostalam od znajomej bo sobie kiedys tam kupila ... braklo mi ostanio mojego z Mistero Milano i uzylam tego starego ( belarte ) i wsio sie dobrze trzyma nic nie zolknie z tym ze liquid mam nowy ... tu chyba bardziej chodzi o to czy liquid dobry ..

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
barbara_kawka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Za ten użyteczny post podziękowali:
VioletVenuss (06-10-2012)
stare 05-10-2012, 09:32   #3 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 1
Podziękowania otrzymane: 46
mar-kos ma niesamowite możliwościmar-kos ma niesamowite możliwości

Na opakowaniu powinna być informacja o czasie przydatności produktu, taki otwarty słoiczek z liczbą miesięcy.
Na naszych produktach (puder i liquid) widnieje data 36miesięcy od otwarcia, więc pewnie tak mają wszystkie akryle.

Zostań fanką na
| Sprawdź naszą ofertę
mar-kos jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
VioletVenuss (06-10-2012)
stare 09-10-2012, 17:03   #4 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 66
Shonali jest diamentem wśród kamieniShonali jest diamentem wśród kamieniShonali jest diamentem wśród kamieni

Cytat:
Napisał barbara_kawka Zobacz post
szczerze mowiac to mam jakis mega stary akryl clear ktory dostalam od znajomej bo sobie kiedys tam kupila ... braklo mi ostanio mojego z Mistero Milano i uzylam tego starego ( belarte ) i wsio sie dobrze trzyma nic nie zolknie z tym ze liquid mam nowy ... tu chyba bardziej chodzi o to czy liquid dobry ..
Ja mam liquid 4 lata i az dziwne, bo wszystko się trzyma Aczkolwiek klientkom nim nie robię

Shonali jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-11-2012, 21:05   #5 (postlink)
Rozkręcanko
Otrzymane medale: 1
Wyróżnienie 

Podziękowania wysłane: 15
Podziękowania otrzymane: 14
MesiaszCiszy wkrótce będzie sławna

Ja dzisiaj dostałam wylicytowana paczuszkę z allegro i jestem trochę zawiedziona... jak sie okazało akryl (o czym na aukcji nie było oczywiście mowy) jest po terminie lub termin wybije mu w najbliższych miesiącach (5 słoiczków po 30 gram ...) i teraz naprawdę nie wiem co mam dalej z tym zrobić, jak sadzicie ,używać czy lepiej nie ? niestety w necie praktycznie nie ma żadnych informacji na ten temat , albo ja szukać nie potrafię :/
MesiaszCiszy jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-11-2012, 21:21   #6 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 139
Podziękowania otrzymane: 73
Aniuta27 jest diamentem wśród kamieniAniuta27 jest diamentem wśród kamieniAniuta27 jest diamentem wśród kamieniAniuta27 jest diamentem wśród kamieni

MesjaszCiszy- ja na twoim miejscu zwróciłabym delikatnie uwagę sprzedawcy, bo tak naprawdę nie wiadomo ile kto tego akrylu używa i w jakich proporcjach on schodzi. Napisałabym, że nieładnie tak wciskać produkt który jest prawie że przeterminowany, a tu aż 5!. Informacja o dacie jak najbardziej powinna znaleźć się na aukcji, no chyba że termin długi to bywa że nie piszą.

Ja jak mam kasę to kupuję w dużych ilościach to co mi najbardziej schodzi, a klientek nie mam zbyt wiele, wkurzyłabym się niesamowicie gdyby mi ktoś taki numer wykręcił. A taki akryl poświęciłabym jedynie na ćwiczenia, 5 słoiczków to za dużo jak na jeden raz.

Aniuta27 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
MesiaszCiszy (17-11-2012)
stare 06-10-2016, 00:56   #7 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 604
Podziękowania otrzymane: 109
reniusia1002 jest diamentem wśród kamienireniusia1002 jest diamentem wśród kamienireniusia1002 jest diamentem wśród kamienireniusia1002 jest diamentem wśród kamieni

zawsze ma obowiązek powiedzieć o konczacym się terminie to jest tak samo jak z spożywczymi rzeczami jeżeli jest konkretny powod musi napisac go w aukcji ja wystawilabym komentarz negatywny dla nauczki bo to nie w pozadku.
reniusia1002 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-02-2017, 13:33   #8 (postlink)
Wczytuje się
ban

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 0
zulek jest początkujący

Tylko ten obowiązek nie zawsze spełniony jest ((
zulek jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
akrylu, jaka, ważność

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania