Odpowiedz
stare 11-12-2011, 11:30   #1 (postlink)
skąd czerpiecie pomysły na zdobienie
dianka11 dianka11 jest nieaktywny 11-12-2011, 11:30

Witajcie dziewczyny jako nowy użytkownik tego forum oraz nowicjusz po kursie przedłużania paznokci mam do was pytanie,skąd czerpiecie pomysły na zdobienie paznokci?czy pomysł sam sie tworzy przy pracy, czy zanim zaczniecie robić klientce paznokcie zastanawiacie sie jakie zrobic zdobie i opracowujecie go najpierw w głowie?jak ogladam wasze prace to niemoge sie nadziwic, sa takie perfekcyjne w zdobieniu i bardzo pomysłowe.

dianka11
No to..wpadłam
Otrzymane medale: 1
Konkursowy 
Podziękowania wysłane: 41
Podziękowania otrzymane: 31
Odwiedzin: 5008
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-12-2011, 12:01   #2 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 14
Złoty medal Prezent Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 553
Podziękowania otrzymane: 674
DiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkie
Odp: skąd czerpiecie pomysły na zdobienie 

ja mam na komputerze zapisane duzo zdjęc z różnych blogów itd, i jak przychodza do mnie klietnki to im pokazuje i zazwyczaj sobie wybieraja jakies zdobienie ale sa rowniez klientki, ktore sama maja juz wymyslony wzor

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
DiamondShine jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-12-2011, 14:10   #3 (postlink)
No to..wpadłam
Konkursowy 

dianka11 ma niesamowite możliwościdianka11 ma niesamowite możliwości

diamond dziękuje za odpowiedz a jak np ćwiczysz to wzorujesz sie na innych?
dianka11 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-12-2011, 14:13   #4 (postlink)
Moderator
Otrzymane medale: 11
Złoty medal Prezent Prezent Prezent Prezent 

Podziękowania wysłane: 3 041
Podziękowania otrzymane: 1 469
nanami7 ma reputacje ponad wszystkie
nanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkie

Dianka, ja się wzrouję na innych oczywiście nie zawsze,
ale niektóre zdobienia są bardzo inspirujące i zmieniam tylko kolory.
A zdobienie dopasowuję indywidualnie pod gust klientki

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

nanami7 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-12-2011, 14:17   #5 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 8
Wstążka Prezent Prezent Prezent Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 700
Podziękowania otrzymane: 1 004
xsunnyolciax ma reputacje ponad wszystkie
xsunnyolciax ma reputacje ponad wszystkiexsunnyolciax ma reputacje ponad wszystkiexsunnyolciax ma reputacje ponad wszystkiexsunnyolciax ma reputacje ponad wszystkie

np. z internetu
Zdobienia z internetu- nasza inspiracja
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-12-2011, 15:28   #6 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 14
Złoty medal Prezent Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 553
Podziękowania otrzymane: 674
DiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkieDiamondShine ma reputacje ponad wszystkie

ostatnio np. jak cwiczylam to mam sporo gazetek "Akademia paznoki" czy "paznokcie" czy tez "nail expert" i paznokcie, ktore uwazalam ze dam rady zrobic i mam material do tego to probowalam takie same

DiamondShine jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-12-2011, 17:45   #7 (postlink)
No to..wpadłam
Konkursowy 

dzięki dziewczyny za odpowiedzi no ja też mam troche gazetek i tak podpatruje sobie,oczywiscie w necie jest tego pełno ale zastanawiam sie czy większosc stylistek zdobi poprostu z głowy. Macie czasem takie dni że nic wam nie wychodzi w zdobieniu?brak pomysłu?
dianka11 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-12-2011, 17:55   #8 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 6
Złoty medal Złoty medal Wyróżnienie Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 507
Podziękowania otrzymane: 680
RedSunset ma reputacje ponad wszystkieRedSunset ma reputacje ponad wszystkieRedSunset ma reputacje ponad wszystkieRedSunset ma reputacje ponad wszystkieRedSunset ma reputacje ponad wszystkieRedSunset ma reputacje ponad wszystkieRedSunset ma reputacje ponad wszystkieRedSunset ma reputacje ponad wszystkieRedSunset ma reputacje ponad wszystkie

Ja staram się zawsze coś wymyślić sama...różnie to bywa, czasem podpatruję coś, ale z reguły sama wyobrażam sobie coś i staram się to przenieść na pazurki..z różnym efektem oczywiście
Ostatnio mam właśnie tak że nic mi nie przychodzi do głowy... robię pazurka...opracowuję a jak mam zacząć malować to nie wiem co i patrzę na farbki i nie wiem której użyć... ale mam nadzieję że szybko mi minie

:

RedSunset jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-12-2011, 18:06   #9 (postlink)
No to..wpadłam
Konkursowy 

Red Sunset no własnie też tak mam i wtedy ten efekt końcowy wogóle mi sie nie podobamoja instruktorka zawsze mówi że mam brac inspiracje z tego wszystkiego co nas otacza, jak narazie ciężko mi to idzie ale staram sie
dianka11 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-12-2011, 22:24   #10 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 15
Podziękowania otrzymane: 19
Herbaba wkrótce będzie sławna

Ja albo się sugeruję innymi pracami, "podbierając" np. metodę lub konkretny wzorek (to akurat rzadko), ale zazwyczaj sama na coś wpadam i wtedy rysuję to w skoroszycie... Co prawda ciężko zaznaczyć na tym np. nachodzenie na siebie kolorów, ale jakoś daję radę, bo generalnie pamiętam, o co mi chodziło.

Ćwiczyć, ćwiczyć - raz jeszcze ćwiczyć.
Herbaba jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-12-2011, 11:19   #11 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 5
Złoty medal Wyróżnienie Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 488
Podziękowania otrzymane: 871
zosia_29 ma reputacje ponad wszystkiezosia_29 ma reputacje ponad wszystkiezosia_29 ma reputacje ponad wszystkiezosia_29 ma reputacje ponad wszystkiezosia_29 ma reputacje ponad wszystkiezosia_29 ma reputacje ponad wszystkiezosia_29 ma reputacje ponad wszystkiezosia_29 ma reputacje ponad wszystkiezosia_29 ma reputacje ponad wszystkie

U mnie to jest tak że pomysł w głowie jest ale jak zaczynam ozdoby nakładac to sie okazuje że totalnie nie pasuje i wtedy juz kombinuję co dalej i z różnym efektem wychodzi....
zosia_29 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-12-2011, 11:27   #12 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 4
Prezent Prezent Prezent Pączek 

Podziękowania wysłane: 566
Podziękowania otrzymane: 438
rudzielec jest profesjonalistkąrudzielec jest profesjonalistkąrudzielec jest profesjonalistkąrudzielec jest profesjonalistkąrudzielec jest profesjonalistkąrudzielec jest profesjonalistkąrudzielec jest profesjonalistką

ja tez tak wlasnie mam, ze pomysł jest i może i by wszystko do siebie pasowało, ale gorzej z moim beztalenciem, poprostu nie potrafie przeniesc na pazura tego co bym chciała moze kiedys wreszcie wycwicze sobie ręke
rudzielec jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-12-2011, 12:28   #13 (postlink)
No to..wpadłam
Konkursowy 

mysle że trzeba by pojezdzic na rózne warsztaty poćwiczyć i nauczyć sie zdobień a pomysły same beda wpadać potem do głowy,tylko ja to zawsze mam daleko jak gdzies są jakies warsztaty samej jechać to sie boje
dianka11 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-12-2011, 13:42   #14 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 8
Wstążka Prezent Prezent Prezent Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 700
Podziękowania otrzymane: 1 004
xsunnyolciax ma reputacje ponad wszystkie
xsunnyolciax ma reputacje ponad wszystkiexsunnyolciax ma reputacje ponad wszystkiexsunnyolciax ma reputacje ponad wszystkiexsunnyolciax ma reputacje ponad wszystkie

Dianka, masz niedaleko Pruszcz Gdański, a tam zawsze jest coś fajnego no i ten ich sklep na dole raj normalnie korzystaj!
Odpowiedź z Cytatem
Za ten użyteczny post podziękowali:
dianka11 (13-12-2011)
stare 12-12-2011, 15:06   #15 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 7
Prezent Prezent Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 611
Podziękowania otrzymane: 711
asiek ma reputacje ponad wszystkieasiek ma reputacje ponad wszystkieasiek ma reputacje ponad wszystkieasiek ma reputacje ponad wszystkieasiek ma reputacje ponad wszystkieasiek ma reputacje ponad wszystkieasiek ma reputacje ponad wszystkieasiek ma reputacje ponad wszystkieasiek ma reputacje ponad wszystkie

Oglądam na necie zdjęcia, pomysły z głowy czasami, czasami klientka przyjdzie z pomysłem

asiek jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-12-2011, 18:12   #16 (postlink)
Szkoleniowiec

Podziękowania wysłane: 57
Podziękowania otrzymane: 87
centerbeauty jest diamentem wśród kamienicenterbeauty jest diamentem wśród kamienicenterbeauty jest diamentem wśród kamienicenterbeauty jest diamentem wśród kamieni

Internet to kopalnia pomysłów ale bardzo fajną inspiracją do malowania kwiatów są obrazy i kompozycje

Jak chcę namalować na przykład słoneczniki wpisuje sobie słoneczniki i wyskakują przeróżne kwiaty i kompozycje a wtedy możemy uruchomić naszą wyobraźnię i przenieść to na pazurki

Instruktor i Główny Dystrybutor NailSecrets na woj. Łódzkie

Zapraszamy do współpracy
centerbeauty jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-12-2011, 13:22   #17 (postlink)
No to..wpadłam
Konkursowy 

Cytat:
Napisał xsunnyolciax Zobacz post
Dianka, masz niedaleko Pruszcz Gdański, a tam zawsze jest coś fajnego no i ten ich sklep na dole raj normalnie korzystaj!
Wsómie to tak chyba musze jakąs koleżanke namówić zawsze to razniej jechaćdzieki

---------- Dodano o godzinie 12:22 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:20 ----------

Cytat:
Napisał centerbeauty Zobacz post
Internet to kopalnia pomysłów ale bardzo fajną inspiracją do malowania kwiatów są obrazy i kompozycje

Jak chcę namalować na przykład słoneczniki wpisuje sobie słoneczniki i wyskakują przeróżne kwiaty i kompozycje a wtedy możemy uruchomić naszą wyobraźnię i przenieść to na pazurki
nasze google jest niezawodne i zawsze cos znajdzie
dianka11 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-12-2011, 11:43   #18 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 63
Podziękowania otrzymane: 122
marshall jest diamentem wśród kamienimarshall jest diamentem wśród kamienimarshall jest diamentem wśród kamienimarshall jest diamentem wśród kamieni

ja zawsze jak przeglądam gazetki to sobie cos upatrze i staram sie zrobic cos podobnego ale jak to zawsze bywa wychodzi cos innego no i wumie otochodzi

marshall jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-12-2011, 01:24   #19 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 16
Złoty medal Wyróżnienie Wyróżnienie Prezent Prezent 

Podziękowania wysłane: 1 060
Podziękowania otrzymane: 1 277
zyza ma reputacje ponad wszystkie
zyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkie

ja szukam: szablony, naklejki nascienne sa fajne motywy zawijasków albo wpisuje tkaniny na ciuzkach sporo fajnych motywów albo ze swojej szafy cos wygrzebie, robie fotki fajnym wzorom namiescie na plakatach albo cos no świat ma pelno inspiracji nawet gazety typu ikea, leroy merlin maja w sobie zyrandole i zaslony z ktorych czerpie inspiracje
zyza jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
nanami7 (20-07-2012)
stare 20-12-2011, 17:11   #20 (postlink)
No to..wpadłam
Konkursowy 

a ja własnie zakładam sobie albumik z wzorkami z neta
dianka11 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-12-2011, 22:40   #21 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 7
Kasia889 wkrótce będzie sławna

Ja z gazet, neta, wzorków na ciuszkach lub po prostu coś co sobie klientka zmiksuje
Kasia889 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-07-2012, 17:27   #22 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 0
Mar-Kos_pl jest początkujący

ja proponuję poprzeglądać strony internetowe. Tam jest po prostu z milion zdjęć odnośnie paznokci i ich zdobienia. A pomysły są na prawdę super. Człowiek w życiu by sam nie wpadł na takie coś. Do wyboru do koloru. Można sobie nadrukować kilkadziesiąt różnych zdjęć z pomysłami. Często klientki same przychodzą już z gotowymi pomysłami.
Mar-Kos_pl jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-07-2012, 18:46   #23 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 10
Złoty medal Prezent Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 1 023
Podziękowania otrzymane: 421
sylla jest profesjonalistkąsylla jest profesjonalistkąsylla jest profesjonalistkąsylla jest profesjonalistkąsylla jest profesjonalistkąsylla jest profesjonalistkąsylla jest profesjonalistką

Ja też buszuję po necie za natchnieniem... Podglądam często co inni robią i czasami coś wykorzystuję. Ale często jest tak , że siadam do paznokci podkładam formę i dopiero wymyślam na bieżąco ... Albo coś wyjdzie albo nie I działam do skutku

sylla jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 18-07-2012, 16:29   #24 (postlink)
Wizażystka

Podziękowania wysłane: 5
Podziękowania otrzymane: 3
Kamcia20 jest na dobrej drodze

Również przeważnie inspiracje z neta choć staram się sama coś nabazgrolić
Kamcia20 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-07-2012, 13:23   #25 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 2
Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 527
Podziękowania otrzymane: 286
MadaPP wszyscy jej zazdroszcząMadaPP wszyscy jej zazdroszcząMadaPP wszyscy jej zazdroszcząMadaPP wszyscy jej zazdroszcząMadaPP wszyscy jej zazdroszcząMadaPP wszyscy jej zazdroszczą

a u mnie jak u Sylli- najlepiej wychodzą mi pazurki robione bez wcześniejszego pomysłuPi wtedy zaczyna sie prawdziwa zabawa;DDD

MadaPP jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
dianka11 (27-09-2012)
Odpowiedz

Tagi
czerpiecie, pomysły, skąd, zdobienie

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania