Odpowiedz
stare 07-08-2009, 11:07  
Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko
Tonija Tonija jest nieaktywny 07-08-2009, 11:07
Ocena: (5 votes - 4.80 average)

dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko. dziewczyny jeśli nie wiecie gdzie znajduje się jakiś temat. czy już istnieje. lub są jakieś podobne tematy. tu możecie napisać o tym. zawsze możecie się zapytać a my wam pomożemy. nie zakładajcie nowych tematów tylko najpierw zapytajcie. bo robi się na prawdę bałagan na forum i szefostwo ma potem pełno roboty z przenoszeniem tematów i sklejaniem ich na forum. lepiej zapytać niż zakładać nowy temat. na pewno wam pomożemy.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Ostatnio edytowane przez zizia ; 07-08-2009 o 11:26.

Tonija
Nałogowiec
Podziękowania wysłane: 105
Podziękowania otrzymane: 462
Odwiedzin: 61954
Odpowiedź z Cytatem
23 użytkowników podziękowało za ten użyteczny post:
aa1pp2 (29-06-2010), aalliiccjjaa (03-09-2010), Annette (15-01-2011), anula_buziaczek (10-10-2009), CYRUSS1703 (04-07-2011), dianka11 (06-12-2011), el.ch (14-01-2013), iwonakm (20-11-2012), justysia9 (18-09-2009), Kamis (29-10-2009), karolinastylizacja (08-12-2011), KATITA (03-03-2012), Kinga Nails (05-03-2014), kiwaczek2 (12-10-2012), krasnaludka (25-10-2010), lenanails (28-06-2011), magdalenasteinhof (30-09-2012), nikol2003 (19-08-2009), pysialali (04-07-2011), riczka (22-06-2010), Sildre (24-04-2010), slodka_dagusia (20-01-2010), Ziazia (14-11-2010)
stare 29-10-2009, 14:44   #51 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 1
Prezent 

Podziękowania wysłane: 714
Podziękowania otrzymane: 233
total wszyscy jej zazdroszczątotal wszyscy jej zazdroszczątotal wszyscy jej zazdroszczątotal wszyscy jej zazdroszczątotal wszyscy jej zazdroszczątotal wszyscy jej zazdroszczą
Odp: Pomoc dla wszystkich nowych dziewczyn i nie tylko 

dzięki

total jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 29-10-2009, 22:40   #52 (postlink)
Molestantka klawiatury
ban
Otrzymane medale: 4
Uznanie Prezent Szkolenia Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 178
Podziękowania otrzymane: 377
zizia jest profesjonalistkązizia jest profesjonalistkązizia jest profesjonalistkązizia jest profesjonalistkązizia jest profesjonalistkązizia jest profesjonalistkązizia jest profesjonalistką

ja mam od dobrej rady i są dość twarde i potrafią pęknąć.
zizia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-10-2009, 23:30   #53 (postlink)
Debiutantka

Podziękowania wysłane: 1
Podziękowania otrzymane: 0
123jd jest początkujący

Witam wszystkie dziewczyny! Jeżeli chodzi o moje doświadczenia z pazurkami , to niestety są one śladowe. Za trzy tygodnie wybieram się na kurs zakladania żelówek i chciałabym spytać o najbardzij chodliwe wzory na tips. Chciałaby sobie opracować około 20 wzorów, aby móc cos konkretnego zaprezentować potencjalnej klience. Serdecznie pozdrawiam ASIA
123jd jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-10-2009, 23:50   #54 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 267
Podziękowania otrzymane: 399
unita jest profesjonalistkąunita jest profesjonalistkąunita jest profesjonalistkąunita jest profesjonalistkąunita jest profesjonalistkąunita jest profesjonalistkąunita jest profesjonalistką

Cytat:
Napisał 123jd Zobacz post
Witam wszystkie dziewczyny! Jeżeli chodzi o moje doświadczenia z pazurkami , to niestety są one śladowe. Za trzy tygodnie wybieram się na kurs zakladania żelówek i chciałabym spytać o najbardzij chodliwe wzory na tips. Chciałaby sobie opracować około 20 wzorów, aby móc cos konkretnego zaprezentować potencjalnej klience. Serdecznie pozdrawiam ASIA
najbardziej chodliwy jest french, opanuj dobrze budowe paznokcia i usmiech i w zasadzie 90%problemu bedziesz miala z glowy

milczenie jest zlotem
unita jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Za ten użyteczny post podziękowali:
123jd (17-11-2009)
stare 05-11-2009, 19:00   #55 (postlink)
Gość
niezalogowany

postanowiłam pomóc dziewczynom, które maja problem z poruszaniem się po forum

1.naJczęściej zadawane pytania i tematyfaq.jpg

2. jak przejść do pierwszego nieprzeczytanego postu od ostatnie wizyty idz do 1szego nowego posta.jpg

3. jak podejrzeć ostatni post tematuidz do osyatniego.jpg

4. nowe posty(nieprzeczytane) od ostatniej wizytynowe posty.jpg

5. panel kontrolny, w którym mozna sprawdzić czy ma się ostrzeżenia, i kto za co podzękowałpanel.jpg

6. przeszukaj temat, (np chcesz wiedzieć coś na temat frezarki jd500.) najpierw skorzystaj z wyszukiwarki "SZUKAJ" szukaj szukaj.jpg wpisz słowo klucz np frezarka, a kiedy pokaże sie lista tematów wybierz odpowiedni. natępnie wejdz w temat i przeszukaj go wpisując np jd500przeszukaj temat.jpg, pokaże się lista postow ze słowem klucze jaki podasz

7.szybkie menu,
w którym mozna zobaczyć dziesiejsze posty, odznaczyć wszystki jako przeczytane, przejśc do edycji profilu itd...szubkie menu.jpg

8. cytaty konkretnych postów aby nie wertowac całej strony i tematucytat i permalink.jpg

problem mój polega na tym że nie wiem co to znaczy "przyklejony"
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg szukaj.jpg (53.8 KB, 14 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez woszczur ; 05-11-2009 o 20:05

Odpowiedź z Cytatem
9 użytkowników podziękowało za ten użyteczny post:
anula_buziaczek (06-11-2009), dzoana (06-11-2009), Emist (15-11-2009), natalia268 (11-11-2009), ncsloneczko (05-11-2009), soffii25 (15-11-2009), turkusova (08-11-2009), Valia (20-11-2009), zizia (05-11-2009)
stare 08-11-2009, 21:16   #56 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 3
Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 36
Podziękowania otrzymane: 36
insane ma niesamowite możliwościinsane ma niesamowite możliwości

Hej,
chciałam założyć temat o primerach. Jakich kto używa, poleca itp. Widziałam, że mowa o primerach w niektórych tematach się przewijała, ale nie mogłam znaleźć niczego konkretnie o tym, w jednym temacie. Jeśli jest już taki temat to BARDZO przepraszam, ale jestem na bakier z czynnościami związanymi z netem

www.insanenails.blog.onet.pl
insane jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-11-2009, 21:25   #57 (postlink)
VIP
Otrzymane medale: 6
Złoty medal Diament Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 945
Podziękowania otrzymane: 547
dzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkie

hej kochana o primerach dziewczyny wypowiadaly sie tutaj Primer na samej gorze strony po prawo masz SZUKAJ i tam sobie sprawdzaj czy nie ma juz takiego tematu

Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

dzidzia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
insane (08-11-2009)
stare 08-11-2009, 21:28   #58 (postlink)
Nałogowiec
Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 36
Podziękowania otrzymane: 36
insane ma niesamowite możliwościinsane ma niesamowite możliwości

Dziękuję bardzo Dobrze, że się nie porwałam od razu z zakładaniem nowego tematu

www.insanenails.blog.onet.pl
insane jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-11-2009, 21:35   #59 (postlink)
VIP
Otrzymane medale: 6
Złoty medal Diament Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 945
Podziękowania otrzymane: 547
dzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkie

milo ze zapytalas

Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

dzidzia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-2009, 01:46   #60 (postlink)
Nałogowiec
Prezent 

Podziękowania wysłane: 71
Podziękowania otrzymane: 68
wercia jest diamentem wśród kamieniwercia jest diamentem wśród kamieniwercia jest diamentem wśród kamieni

Witam ja dzis dopiero zaczelam wchodzic w wasza stronke z polecenia kolezanki i nie moge sie we wszystkim polapac a nie chce narobic balaganu jesli mozecie to pomozcie pozdrawiam goraco
wercia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-2009, 06:28   #61 (postlink)
Molestantka klawiatury
ban
Otrzymane medale: 4
Uznanie Prezent Szkolenia Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 178
Podziękowania otrzymane: 377
zizia jest profesjonalistkązizia jest profesjonalistkązizia jest profesjonalistkązizia jest profesjonalistkązizia jest profesjonalistkązizia jest profesjonalistkązizia jest profesjonalistką

Cytat:
Napisał wercia Zobacz post
Witam ja dzis dopiero zaczelam wchodzic w wasza stronke z polecenia kolezanki i nie moge sie we wszystkim polapac a nie chce narobic balaganu jesli mozecie to pomozcie pozdrawiam goraco
na pewno pomożemy. tylko musisz pierwsze napisać czego konkretnie szukasz. a dziewczyny na pewno wskażą ci gdzie co jest
zizia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-2009, 14:36   #62 (postlink)
Szkoleniowiec
Prezent Szkolenia Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 244
Podziękowania otrzymane: 181
PAZURKOMANIA wszyscy jej zazdroszcząPAZURKOMANIA wszyscy jej zazdroszcząPAZURKOMANIA wszyscy jej zazdroszcząPAZURKOMANIA wszyscy jej zazdroszcząPAZURKOMANIA wszyscy jej zazdroszcząPAZURKOMANIA wszyscy jej zazdroszczą

hihi wercia bałaganu raczej chyba nie narobisz...najszybciej sie połapiesz wchodzac pokolei na wszystko.... ja tak zawsze robie ...

PAZURKOMANIA jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-2009, 21:48   #63 (postlink)
Nałogowiec
Prezent 

wercia jest diamentem wśród kamieniwercia jest diamentem wśród kamieniwercia jest diamentem wśród kamieni

dzieki wielkie juz troche oblukalam i obcykalam jest lepiej duzo lepiej ale jak cosik dam znac
wercia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-11-2009, 13:56   #64 (postlink)
No to..wpadłam
Uznanie 

Podziękowania wysłane: 97
Podziękowania otrzymane: 132
qatrycja to imię znają wszyscyqatrycja to imię znają wszyscyqatrycja to imię znają wszyscyqatrycja to imię znają wszyscy

hej dziewuszki chcialam sie zapytac czy takie duże zdjęcie w profilu może mieć każda czy tylko te dziewczyny wyższe rangą? Bo nie moge znaleźć tego żeby to sobie ustawic
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-11-2009, 14:28   #65 (postlink)
Globalny Moderator
Otrzymane medale: 19
Złoty medal Wyróżnienie Kreatywność Wstążka Prezent 

Podziękowania wysłane: 3 271
Podziękowania otrzymane: 1 885
natalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkie
natalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkie

Jakie 'duże zdjęcie w profilu' ? nie rozumiem...

o to chodzi
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg yy.jpg (24.4 KB, 18 wyświetleń)

natalia268 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-11-2009, 16:00   #66 (postlink)
Wolny strzelec <3
Otrzymane medale: 17
Złoty medal Złoty medal Złoty medal Złoty medal Wstążka 

Podziękowania wysłane: 2 412
Podziękowania otrzymane: 2 955
plushak ma reputacje ponad wszystkieplushak ma reputacje ponad wszystkieplushak ma reputacje ponad wszystkie
plushak ma reputacje ponad wszystkieplushak ma reputacje ponad wszystkieplushak ma reputacje ponad wszystkieplushak ma reputacje ponad wszystkieplushak ma reputacje ponad wszystkieplushak ma reputacje ponad wszystkieplushak ma reputacje ponad wszystkieplushak ma reputacje ponad wszystkie

Forum Paznokcie Wzorki.Info - FAQ: Warto wiedzieć

Perełki tu wszystko pisze

plushak jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Kamis (15-11-2009)
stare 19-11-2009, 19:28   #67 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 7
mamuska wkrótce będzie sławna

niewiem jak z kims pisac na forum prosze o pomoc
mamuska
mamuska jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-11-2009, 21:56   #68 (postlink)
Nałogowiec
Prezent 

Cytat:
Napisał mamuska Zobacz post
niewiem jak z kims pisac na forum prosze o pomoc
mamuska
jesli masz pytanie do danej osoby tio na dole masz takie okienko ''cytuj'' (wyglada to tak tak ja ja teraz zrobilam) i piszesz cio chcesz jesli masz jakiekolwiek pytania to pytaj smialo my Ci pomozemy
wercia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-11-2009, 14:56   #69 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 14
Prezent Prezent Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 249
Podziękowania otrzymane: 143
Valia to imię znają wszyscyValia to imię znają wszyscyValia to imię znają wszyscyValia to imię znają wszyscyValia to imię znają wszyscy

jakiś czas temu jak był konkurs jeszcze czystego frencha wysłałam swoje certyfikaty na meila forum. Chciałam sie zapytać Kamisku czy moze sie gdziesz nie zapodzial? w spamach

KAMIS AJ LOF JU

Valia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 14-12-2009, 22:14   #70 (postlink)
Debiutantka

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 0
Jagodka jest początkujący

hej mam pytanie co do polerowania paznokcia metoda akrylową? jak i czym należy to zrobic? co mam zrobic jeśli paznokiec zrobiony akrylem jest niemily w dotyku może nie szorstki ale nie jest napewno gładki jakiego oczekiwałam, nie mam lampy wiec wykonczenie żelem jest niestety niemozliwe
Jagodka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-12-2009, 11:06   #71 (postlink)
Gość
niezalogowany

Cytat:
Napisał Jagodka Zobacz post
hej mam pytanie co do polerowania paznokcia metoda akrylową? jak i czym należy to zrobic? co mam zrobic jeśli paznokiec zrobiony akrylem jest niemily w dotyku może nie szorstki ale nie jest napewno gładki jakiego oczekiwałam, nie mam lampy wiec wykonczenie żelem jest niestety niemozliwe
poczytaj sobie tu, bo tu jest bardzo dużo porad
http://forum.wzorki.info/metoda-akry...paznokcie.html
http://forum.wzorki.info/metoda-akry...nie-akryl.html

ale na szybko odpowiem że ja wykańczalam akryl piłując go coraz to delikatniejszym polnikiem, aż doszłam do tego że mogłam przejśc na blok polerki np taki BLOK POLERSKI 4stronny F-VAT (838786948) - Aukcje internetowe Allegro tzn taki który ma kilka "nakładek" coraz delikatniejszych (taki blok jakim robi sie zwykły manicure) na koniec możesz pociągnąć akryl po wypolerowniu lakierem bezbarwnym (tzw top coat'em np takim NOWOŚĆ *** TOP COAT ULTRAFIOLET - tylko 7,50zł (840231043) - Aukcje internetowe Allegro )

Odpowiedź z Cytatem
stare 15-12-2009, 11:16   #72 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 8
Złoty medal Złoty medal Złoty medal Prezent Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 1 337
Podziękowania otrzymane: 434
dzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkie

Cytat:
Napisał ncsloneczko Zobacz post
Heloł
Znalazłam coś takiego jak pyłek niby do barwienia akrylu i żelu! Czy to jest po prostu taki drobniejszy brokat? Czy można go nakładać jak normalny brokacik przy żelach?
Tak można Ma prawie,że tą samą zasadę działania

Zapraszam
dzoana jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-01-2010, 21:45   #73 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 16
Podziękowania otrzymane: 5
violala wkrótce będzie sławna

Witam, nie wiem jak mam wysłac certyfikat, zeby otrzymac range stylistki Mam zeskanowac i wysłas? Pomozcie prosze...
violala jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-01-2010, 22:43   #74 (postlink)
aga
Nie spamuj bo strzelam :)
Otrzymane medale: 21
Złoty medal Złoty medal Złoty medal Złoty medal Złoty medal 

Podziękowania wysłane: 655
Podziękowania otrzymane: 1 035
aga ma reputacje ponad wszystkie
aga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkie

Stylistka Paznokci - zgłoszenia po rangę zajrzyj tutaj

SHINYBOX

aga jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-01-2010, 23:52   #75 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 16
Podziękowania otrzymane: 5
violala wkrótce będzie sławna

Zgladałam tam juz wczesniej, ale nadal nie wiem jak to zrobic Mozesz mi tak na chłopski rozum napisac
violala jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
dla, dziewczyn, nowych, pomoc, tylko, wszystkich

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania