Odpowiedz
stare 18-02-2015, 12:09   #1 (postlink)
hybryda na żel
chisiak chisiak jest nieaktywny 18-02-2015, 12:09

Witajcie, przejrzałam forum i nie znalazłam odpowiedzi na moje pytania. Uprzedzajac te z Was które będą chciały wysłać mnie na kurs to powiem że studiuje kosmetologie i kurs bedzie dopiero za jakies pól roku albo i później. Tak wiec zaczelam robić hybrydy wszystko ok wychodzi (baza i top gelish kolory semilac) ale chciałabym zacząć przedłużac zelem bardziej narazie dla siebie i koleżanek i mam problem jaki zel wybrac bo kupilam z italian nails(tylko taki byl w moim miescie) i hybryda poprostu sie go nie trzyma. Proszę Was napiszcie jakiego wy używacie zelu bądź jaki możecie polecic ktory dobrze współgrałby z hybryda. I lepsze jednofazowe czy trojfazowe? Będę bardzo wdzięczna za każdy komentarz i każda porade

chisiak
Debiutantka
Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 0
Odwiedzin: 3373
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-03-2015, 20:54   #2 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 11
Złoty medal Wyróżnienie Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 630
Podziękowania otrzymane: 356
sztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszczą
Odp: hybryda na żel 

Silcare Base One Violet

Moje hobby i pasja
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
sztynka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-03-2015, 21:18   #3 (postlink)
Redaktor
Otrzymane medale: 4
Złoty medal Wyróżnienie Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 318
Podziękowania otrzymane: 548
Bożena P ma reputacje ponad wszystkieBożena P ma reputacje ponad wszystkieBożena P ma reputacje ponad wszystkieBożena P ma reputacje ponad wszystkieBożena P ma reputacje ponad wszystkieBożena P ma reputacje ponad wszystkieBożena P ma reputacje ponad wszystkieBożena P ma reputacje ponad wszystkie

jednofazowe czy trójfazowe nie ma znaczenia w jakości, system stworzony po to aby każda stylistka paznokci znalazła coś dla siebie. Jedni wolą pracować żelami gęstymi, inni rzadszymi. Opisz jak dokładnie łączysz hybrydę z żelem - raczej nie zdarza się, że dobrze zrobiony żel + hybryda nie trzyma się długo
a jeśli chodzi o produkty - zdecydowanie polecam SPN

INSTRUKTOR SPN Bielsko-Biała, Oświęcim
Bożena P jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-02-2016, 14:05   #4 (postlink)
Debiutantka

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 0
simos jest początkujący

Moja kosmetyczka stosuje produkty SPN i mówi, że są bardzo trwałe.
simos jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
hybryda, hybrydy, przedłużanie, żel, żele

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania