Odpowiedz
stare 06-07-2009, 21:49  
Zakladanie tematow
mala mala jest nieaktywny 06-07-2009, 21:49
Ocena: (1 votes - 5.00 average)

Bardzo prosze was zebyscie uzywaly opcji szukaj nim zalozycie nowytemat
na forum robi sie balagan.
Przed chwila polaczylam 3 tematy o farbkach akrylowych.
Sprawdzcie prosze najpierw czy danego tematu nie ma juz na forum

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
ZAPRASZAM

mala
Współzałożyciel forum
Otrzymane medale: 3
Oskar Konkursowy Konkursowy 
Podziękowania wysłane: 730
Podziękowania otrzymane: 1 141
Odwiedzin: 6543
Odpowiedź z Cytatem
2 użytkowników podziękowało za ten użyteczny post:
Sildre (24-04-2010), zizia (06-08-2009)
stare 07-07-2011, 14:35   #26 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 28
Podziękowania otrzymane: 2
Butterfly2606 jest na dobrej drodze
Odp: Zakladanie tematow 

Witam! Jetem tu nowa.. i jednym z wileu tematów które mnie interesuja to przedłużanie rzes.. ale jak wchodzi się w temat i widzi 80 stron to zastanawiam się kiedy ja to przeczytam? czy dało by rade w tym temacie zrobic podziła..
np najlepszy klek- takie fajne ankiety na paznokciach macie..
rzesy itp..
nie wiem czy post w dobrym miejscu..mam nadzieje..
Butterfly2606 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-07-2011, 16:03   #27 (postlink)
VIP
Otrzymane medale: 11
Złoty medal Złoty medal Złoty medal Złoty medal Złoty medal 

Podziękowania wysłane: 1 894
Podziękowania otrzymane: 3 842
Emilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkie
Emilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkie

kiedyś był taki podział ale się nie sprawdził. Jak na taką ilość darmowej wiedzy powinno sie chcieć przeczytać (choćby ostatnich 10 stron), na prawdę to nie jest duży problem. Dziewczyny przekazuja swoją wiedze nieodpłatnie i z dobrego serca a Wam sie nawet nie chce przeczytać - no wybaczcie ale az sie we mnie buzuje Nikt wam nigdzie nie przekaże tak rzetelnej wiedzy popartej doświadczeniem...lenistwo - po prostu czyste lenistwo ech....

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Emilia B. jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
7 użytkowników podziękowało za ten użyteczny post:
Agnieszka Praska (07-07-2011), farbstift (10-07-2011), natalia268 (07-07-2011), rudzia1985 (07-07-2011), samaron (07-07-2011), Sylwia1982 (07-07-2011), tusia (07-07-2011)
stare 07-07-2011, 16:22   #28 (postlink)
Kosmetyczka
Złoty medal Wyróżnienie Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 683
Podziękowania otrzymane: 854
Paulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkie

o zgodze sie z Toba Emilko ze lenistwo, ale pamietaj ze czasem dziewczyną zależy tez na czasie, a przeczytanie tego zajmuje troche, ja jestem jak najbardziej za czytaniem, ale od kazdej reguły sa wyjatki-wyjątkowe sytuacje

Paulka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-07-2011, 16:47   #29 (postlink)
VIP

Emilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkie
Emilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkie

dlatego napisałam - 10 ostatnich stron..ile to zajmie..... wyłapując słowa "klej" i "polecam" 15 min?

Odpowiedź z Cytatem
stare 07-07-2011, 16:50   #30 (postlink)
Administrator
Otrzymane medale: 14
Wyróżnienie Wyróżnienie Super Sprzedawca Serce Sponsor 

Podziękowania wysłane: 2 996
Podziękowania otrzymane: 3 276
samaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkie
samaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkie

Butterfly nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś była tak miła i dobra dla ogółu, przeczytała rzetelnie wątek, zrobiła notatki i usystematyzowała zebraną wiedzę w postaci punktów typu FAQ

Paulka jeśli komuś zależy na czasie, to siedzi i czyta, a nie czeka aż mu manna z nieba spadnie.

samaron jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Za ten użyteczny post podziękowali:
tusia (07-07-2011)
stare 07-07-2011, 17:03   #31 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 122
Podziękowania otrzymane: 125
coralick jest diamentem wśród kamienicoralick jest diamentem wśród kamienicoralick jest diamentem wśród kamienicoralick jest diamentem wśród kamieni

A ja powiem tak.... i byc moze beda tacy co sie ze ma nie zgodza. Suche fakty mozna sobie znalezc u wujka google... i tam szukam czegos co mi jest niezbedne na juz i na teraz. Ale jesli chce sobie przyswoic wiedze, nie tylko sucha ale oparta na wielu trikach i niuansach, to wybieram forum i czytam od a do z... a jak poczytam i dalej nie wiem to pytam.... wiec dziewczyny CZYTANIE NIE BOLI
coralick jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-07-2011, 17:08   #32 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 133
Podziękowania otrzymane: 149
lenanails to imię znają wszyscylenanails to imię znają wszyscylenanails to imię znają wszyscylenanails to imię znają wszyscylenanails to imię znają wszyscy

coralik jestem tego samego zdania
lenanails jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Za ten użyteczny post podziękowali:
coralick (07-07-2011)
stare 07-07-2011, 17:13   #33 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 122
Podziękowania otrzymane: 125
coralick jest diamentem wśród kamienicoralick jest diamentem wśród kamienicoralick jest diamentem wśród kamienicoralick jest diamentem wśród kamieni

Ja sie nie chce wymadrzac, ale powiem Was szczerze ze czytam czasami te same tematy po kilka razy i wylapuje rzeczy ktore nie utrwalily mi sie za pierwszym. Jak zaczelam kombinowac przy paznkciach nie bylo takiego forum, nikt nie doradzal... Wiec skoro nadarza sie okazja i dziewczyny chca sie podzielic wiedza to chyba warto na to poswiecic troche czasu... no chyba ze nam nie zalezy..
coralick jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-07-2011, 17:16   #34 (postlink)
Kosmetyczka

Paulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkie

ja uwazam ze warto, ale biore poprawke an rozne sytuacje, tyle...sama poprzez czytanie sie nauczylam wielu rzeczy i ciagle sie ucze, bo nie zawsze wszystko byłam w stanie zapamietac-tyle tu tegooo

Paulka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-07-2011, 18:03   #35 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 15
Podziękowania otrzymane: 81
KarolciaK jest diamentem wśród kamieniKarolciaK jest diamentem wśród kamieniKarolciaK jest diamentem wśród kamieniKarolciaK jest diamentem wśród kamieni

ja Wam powiem, że będąc na kursie niczego nowego się nie dowiedziałam po za tym, w jaki sposób piłować paznokcie. Całą wiedzę teoretyczną jaką mam, to dzięki forum i osobom, które zawsze chętnie pomagały i doradzały. Czytałam tematy od A do Z na kilku forach. Więc uważam, że wiedza teoretyczna to podstawa, a nigdzie nie ma jej tak dużo jak na forum
KarolciaK jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-07-2011, 18:12   #36 (postlink)
Naczelny Grafik Forumowy
Otrzymane medale: 2
Uznanie Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 1 685
Podziękowania otrzymane: 2 037
rudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkie
rudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkie

O ile mnie pamiec nie myli to jest temat dotyczacy zakladania tematow, zeby ich w przyszlosci nie powtarzac.
Takze wracamy do watku
stare 07-07-2011, 20:44   #37 (postlink)
Wczytuje się

a już chciałam pochwalić to forum że wszyscy sa mili.. a jednak.. po co od razu kąśliwe uwagi?!
narazie przeczytałam ponad 40 stron.. i mam zamiar reszte jak bede miałą czas.. mysłałam że po to jest temat na uwagi żeby sobie upraszczac..
pom prostu fajnie by bło, gdyby zdjęcia były osobno, dobre kleje i takie tam..
może chociaż jakąs galerie czy coś takiego..

ps. ja nie umiem tego pozlepiac, posklejac itp. więc nie trzeba atakować
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-07-2011, 21:02   #38 (postlink)
VIP

napisałam ze kiedyś tak było podzielone ale to sie nie sprawdza.... wiesz nie bierz tego bardzo do siebie ale jesteśmy wyczulone na takie rzeczy bo coraz częściej wielu osobom "się nie chce" i chcą odpowiedź na gotowe, a nam sie nie chce co chwile odpowiadać na to samo pytanie bo to jest na prawdę męczące.... więc zrozum nas

Odpowiedź z Cytatem
stare 07-07-2011, 21:34   #39 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 8
Wstążka Prezent Prezent Prezent Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 700
Podziękowania otrzymane: 1 004
xsunnyolciax ma reputacje ponad wszystkie
xsunnyolciax ma reputacje ponad wszystkiexsunnyolciax ma reputacje ponad wszystkiexsunnyolciax ma reputacje ponad wszystkiexsunnyolciax ma reputacje ponad wszystkie

myślę, że osobny temat ze zdjęciami "przed" i "po" by dobrze zrobił
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-07-2011, 21:36   #40 (postlink)
Wzorki Club
Złoty medal Złoty medal Wyróżnienie Prezent Prezent 

Podziękowania wysłane: 782
Podziękowania otrzymane: 569
goslava ma reputacje ponad wszystkiegoslava ma reputacje ponad wszystkiegoslava ma reputacje ponad wszystkiegoslava ma reputacje ponad wszystkiegoslava ma reputacje ponad wszystkiegoslava ma reputacje ponad wszystkiegoslava ma reputacje ponad wszystkiegoslava ma reputacje ponad wszystkie

olcia jest juz ten temat "metamorfozy" i mysle ze jest ok
goslava jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-07-2011, 21:38   #41 (postlink)
Administrator
Otrzymane medale: 14
Wyróżnienie Wyróżnienie Super Sprzedawca Serce Sponsor 

Podziękowania wysłane: 2 996
Podziękowania otrzymane: 3 276
samaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkie
samaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkie

Olcia, ale tak już było, rozdzieliłyśmy temat na prośbę dziewczyn, ale zrobił się totalny mętlik bo komentarze zdjęć mieszały się z radami i pytaniami. Więc ponownie złączyłyśmy - na prośbę tych samych dziewczyn, bo nie zdało to egzaminu.
A jak się komuś na prawdę nie chce czytać, to jest taka opcja "przeszukaj temat".

samaron jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-07-2011, 21:45   #42 (postlink)
Molestantka klawiatury
Wstążka Prezent Prezent Prezent Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 700
Podziękowania otrzymane: 1 004
xsunnyolciax ma reputacje ponad wszystkie
xsunnyolciax ma reputacje ponad wszystkiexsunnyolciax ma reputacje ponad wszystkiexsunnyolciax ma reputacje ponad wszystkiexsunnyolciax ma reputacje ponad wszystkie

macie rację
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-07-2011, 09:19   #43 (postlink)
Wczytuje się

Nie wiedziałam ze cos takiego było i się nie sprawdziło.. po prostu czytając widziłam ze co kilka stron dziewczyny odpowiadaja na te same pytania..
chciałm dobrze, ale wyszło jak zawsze..trudno..
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-07-2011, 10:11   #44 (postlink)
Kosmetyczka

butterfly, na forum jes miło, i zawsze było, nikt nie chce Cie tu atakowac....jestesmu tu po to zeby sobie pomagac, dziewczyny Ci to wytlumaczył i o ok, nie odbieraj tego jako atak

Paulka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-07-2011, 17:07   #45 (postlink)
No to..wpadłam
Otrzymane medale: 1
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 123
Podziękowania otrzymane: 82
vica jest diamentem wśród kamienivica jest diamentem wśród kamienivica jest diamentem wśród kamienivica jest diamentem wśród kamieni

Założyłam dziś wątek z myślą, że będzie dostępny dla wszystkich. Pamiętałam, że jest już podobny, ale w dziale PRIV dla stylistek. Chciałam tylko wiedzieć czy jest on dostępny ogółowi czy jak w nazwie wyłącznie dla stylistek.
Jeśli wszystkie dziewczyny niezależnie od statusu mają do niego dostęp to mea culpa i przepraszam.

vica jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-07-2011, 17:22   #46 (postlink)
Naczelny Grafik Forumowy
Otrzymane medale: 2
Uznanie Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 1 685
Podziękowania otrzymane: 2 037
rudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkie
rudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkie

Dzial PRIV odblokowywuje sie po 30 napisanych postach, obojetnie jaka ranga
3 użytkowników podziękowało za ten użyteczny post:
plushak (08-07-2011), tusia (08-07-2011), vica (08-07-2011)
Odpowiedz

Tagi
tematow, zakladanie

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania