Odpowiedz
stare 01-06-2015, 16:00   #1 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 0
Ronka jest początkujący
Hurtownia kosmetyczna 

Czy któraś z Was zamawiała coś kiedyś z Polskiego Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego? Znalazłam w Internecie przez przypadek tę hurtownię i z tego co widzę, to wygląda na dość profesjonalną, ale nie wiem czy jest sens zamawiać u nich jedynie akcesoria?
Ronka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-09-2015, 10:45   #2 (postlink)
Debiutantka

Magdalenka1989 jest początkujący
Odp: Hurtownia kosmetyczna 

Tak, moim zdaniem to jedna z lepszych (o ile nie najlepsza) hurtownia kosmetyczna. Kiedyś porównywałam ich ofertę z innymi i mają naprawdę spory wybór. Poza tym jakość jest naprawdę dobra, zwłaszcza, że znaczna większość oferowanego sprzętu jest polskiej produkcji.
Magdalenka1989 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 18-09-2015, 09:08   #3 (postlink)
Debiutantka

karola90 jest początkujący

ja szczerze mówiąc większość produktów zamawiałam z hurtowni cmclassic.pl mają wszystkie potrzebne akcesoria do manicure, pedicure, akcesoria do hybryd, mają naprawdę dobre ceny i krótki czas oczekiwania na zamówienie, a koszt wysyłki jest niski
karola90 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-12-2015, 14:20   #4 (postlink)
Debiutantka

wolmi jest początkujący

Mogę polecić hurtownię Mimari - https://www.facebook.com/Mimari.Poland. Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Przy zakupie możliwe są szkolenia, wysyłka bardzo szybka i bezproblemowa. Personel doskonale przeszkolony i pomocny, w dodatku niezwykle sympatyczny. Dużym ułatwieniem zwłaszcza dla nowych, niedużych gabinetów jest też możliwość wzięcia w lesasing urządzeń kosmetycznych.
wolmi jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-08-2016, 15:31   #5 (postlink)
Debiutantka

Victoria85 jest początkujący

Korzystaliście może z oferty hurtowni cosnet.pl? Szukam aktualnie zestawu do robienia paznokci hybrydowych i zastanawiam się nad ofertą tej hurtowni. Może ktoś podzielić się informacjami na temat cosnet?
Victoria85 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-08-2016, 07:36   #6 (postlink)
Wczytuje się

ella_paznokcie jest początkujący

Ja korzystałam z oferty firmy cosnet.pl Kupiłam tam zestaw do robienia paznokci oraz zestaw do przedłużania rzęs. Hurtownia kosmetyczna Cosnet ma duży wybór, rzeczy bardzo dobrej jakości, na których świetnie mi się pracuje. To co zamówiłam spełnia moje oczekiwania i co najważniejsze moje klientki są zadowolone. Jeżeli się wahasz, czy na cosnet.pl znajdziesz to czego szukasz lub czy to będzie dobrej jakości, to kupuj bez zastanowienia, bo rzeczy tam są naprawdę dobrej jakości.
ella_paznokcie jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-08-2016, 16:43   #7 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 12
Podziękowania otrzymane: 14
monkas wkrótce będzie sławna

Hurtownia kosmetyczna new nails - było już wiele razy. W tej cenie nie da się znaleźć niczego atrakcyjniejszego, nie tej jakości. Pewnie dzięki mniej znanej marce te stawki wyglądają w porządku, ale co w tym dziwnego? Najważniejsze, że to działa.
monkas jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-03-2017, 15:17   #8 (postlink)
Wczytuje się

RenkaRenia jest początkujący

A ja się zastanawiam, czy zawsze potrzebny jest pośrednik. Może lepiej i taniej jest nawiązać współpracę z producentem? Wiadomo, że ci najwięksi mogą być nieskorzy do współpracy, ale zawsze można spróbować. Np. z tego co wiem to nasza rodzima marka kosmetyków naturalnych do włosów BIONIGREE dopuszcza współpracę z małymi podmiotami. Moja koleżanka, która prowadzi salon fryzjerski się u nich zaopatruje w kosmetyki do zabiegów pielęgnacyjnych. Ja sama szukam jakiegoś małego producenta odnośnie kosmetyków nawilżających do rąk. W Polsce ciężko mi znaleźć kogoś kto ma coś tak fajnego jak ma właśnie wspomniana BIONIGREE do skóry głowy. Mają odżywkę nawilżającą, która jest totalnym dla mnie hitem. Gdybym znała się coś więcej na fryzjerskich sprawach to pewnie sama poszłabym w wykorzystanie ich produktów, a w szczególności tego. Przepraszam, że odbiegłam nieco od tematu. Zdania nie zmieniam, moim zdaniem poszukać lepiej producenta, a dopiero później, jak nikt nie będzie dobry chciał się zgodzić na niewielkie zakupy, to dopiero wtedy pogadać z hurtownikiem.
RenkaRenia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-05-2017, 10:48   #9 (postlink)
Wczytuje się

Jolakrk jest początkujący

też tak myslę
Jolakrk jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-07-2017, 13:49   #10 (postlink)
Debiutantka

ania726 jest początkujący

Przyznam szczerze ze nie znam tej firmy, ja zamawiam w hurtowni rj i nie narzekam, asortyment dosc szeroki ceny również sa ok.
ania726 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-07-2017, 11:06   #11 (postlink)
Wczytuje się

olkaFA jest początkujący

Ja całe wyposażenie do salonu począwszy od foteli, szafek czy lamp a skończywszy na sprzętach kosmetycznych robiłam na kerpro.pl Wszystkie preparaty sa najwyższej jakości, sprawdzone i dostępne. Szkoda czasu na rozdrabniane się - najlepiej zamówić od razu wszystko w jednym miejscu i działać zresztą jestem zadowolona ze współpracy. Do tej pory zamawiam od nich kosmetyki
olkaFA jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
hurtownia, kosmetyczna

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania