Odpowiedz
stare 10-11-2011, 14:50   #51 (postlink)
Kosmetyczka

Podziękowania wysłane: 50
Podziękowania otrzymane: 13
Nefra wkrótce będzie sławna
Odp: Jak urzadzic studio paznokcia 

Juz paczka dotarła,dziewczyny mi złozyły a ja zaczęłam przestawiać i ukladać ,wyjmowac i od nowa he he ciągle myśląc jak będzie mi wygodniej ale naprawdę jest pakowny jedyne co, to słabo szuflady się wysuwają trzeba przytrzymać czasem,wiadomo ,na rolkach bylo by leciutko a tu sam plastik ....ale i tak jestem zadowolona ...tylko ciekawe czy teraz będę wiedziala co gdzie mam
Nefra jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 10-11-2011, 16:16   #52 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 5
Złoty medal Wyróżnienie Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 488
Podziękowania otrzymane: 871
zosia_29 ma reputacje ponad wszystkiezosia_29 ma reputacje ponad wszystkiezosia_29 ma reputacje ponad wszystkiezosia_29 ma reputacje ponad wszystkiezosia_29 ma reputacje ponad wszystkiezosia_29 ma reputacje ponad wszystkiezosia_29 ma reputacje ponad wszystkiezosia_29 ma reputacje ponad wszystkiezosia_29 ma reputacje ponad wszystkie

Bardzo fajna ta szafeczka z szufladkami dziekuję za linka mi się tez przyda bo ja również szykuję sobie salonik i nie wiedziałam co mogłoby być dobre
zosia_29 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-06-2012, 22:51   #53 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 6
Złoty medal Prezent Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 652
Podziękowania otrzymane: 735
Zuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkieZuuzaneczka ma reputacje ponad wszystkie

Hej dziewczyny, wybrałam sobie 2 biurka do manicure i nie wiem które wziąć zależy mi, by miały osobne półeczki na lampy i dużo szuflad, półek.

Pierwsze - proste i tanie
STOLIK KOSMETYCZNY BIURKO DO MANICURE 8 kolorow FV (2429468296) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Drugie - futurystyczne, podoba mi się, coś innego, ale czy taki blat będzie wygodny?
PROMOCJA ! Stolik do manicure + pochłaniacz ! FV ! (2371005966) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
Zuuzaneczka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-06-2012, 08:37   #54 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 8
Złoty medal Wstążka Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 888
Podziękowania otrzymane: 704
asiekfr ma reputacje ponad wszystkieasiekfr ma reputacje ponad wszystkieasiekfr ma reputacje ponad wszystkieasiekfr ma reputacje ponad wszystkieasiekfr ma reputacje ponad wszystkieasiekfr ma reputacje ponad wszystkieasiekfr ma reputacje ponad wszystkieasiekfr ma reputacje ponad wszystkieasiekfr ma reputacje ponad wszystkie

W tym drugim wlasnie wydaje mi sie ze ci te puleczki beda przeszkadzaly. w sumie masz ograniczone miejsce manewru ,bedziesz sobie rece obijala przez te kanty. choc przyznam ,ze miejsce na lampy jest super,ale w pierwszym tez jest prawda ,czy to tylko z tej jednej strony a z tamtej jest zaslepione ?
Ja chyba wzielabym to pierwsze.

I Love This Forum
asiekfr jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-06-2012, 14:23   #55 (postlink)
INM & RaNails Educator EF
Otrzymane medale: 17
Złoty medal Diament Kreatywność Wstążka Prezent 

Podziękowania wysłane: 2 124
Podziękowania otrzymane: 1 831
asia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkie
asia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkie

hm, w pierwszym ta druga polka tez moglaby byc na prowadnice, bo tak ciezko ci bedzie siegac po cos chyba.

a to drugie jest super ale fakt ze te kanty mogą ci przeszkadac, chyba tez wybralabym to 1

asia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-06-2012, 21:32   #56 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 11
Złoty medal Wyróżnienie Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 630
Podziękowania otrzymane: 356
sztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszczą

Zuzaneczko pracowałam przy czymś podobnym do tego drugiego i tyle w temacie, że to masakra! Ciasno, obijasz się o kanty i ogólnie mało miejsca. Najlepsze są proste biurka, a takie jak to pierwsze ma miejsce na lampę o frezarkę i jest ładnie profilowane, bo węższe na środku. Przy takim byłam na kursie i mimo 8-9 godzin nie byłam zmęczona. Do tego tylko dobry taboret, wygodny i z oparciem i będzie git. Lepiej zainwestować w taboret niż takie biurko.

Moje hobby i pasja

sztynka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Za ten użyteczny post podziękowali:
Zuuzaneczka (20-06-2012)
stare 30-01-2015, 21:04   #57 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 15
Podziękowania otrzymane: 81
KarolciaK jest diamentem wśród kamieniKarolciaK jest diamentem wśród kamieniKarolciaK jest diamentem wśród kamieniKarolciaK jest diamentem wśród kamieni

Hej! Chciałam, prosić Was o pomoc. Chcę otworzyć salon w którym beda wykonywane zabiegi na dłonie (2 stoliki), na stopy, rzesy, kosmetyka. Szukam lokali, ale tak naprawde nie wiem jaki wielkościowo powinien byc? Doradźcie

KarolciaK jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 31-01-2015, 16:14   #58 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 47
Podziękowania otrzymane: 10
parafina80 wkrótce będzie sławna

Chyba nikt się ostatnio nie urządza bo cisza w tym temacie

Karolcia to zależy chyba jak dużo masz klientek ale już 2 pomieszczenia powinny wystarczyć
parafina80 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-12-2015, 20:21   #59 (postlink)
Molestantka klawiatury

Podziękowania wysłane: 345
Podziękowania otrzymane: 750
sandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkie

Dziewczyny mam kilka pytań ;-)

Czy blat o szerokości 60cm jest ok?
Poleciecie jakiś mały stolik do mani do dł 80cm,ewentualnie max 100cm?
Potrzebuje równiez namiary na prześcieradła kosmetyczne na łóżko 63x180.Kiedyś zakupiłam gdzieś przypadkowo i okazały sie za wąskie...
sandrus jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-08-2016, 08:43   #60 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 0
ella_paznokcie jest początkujący

Ja urządzając swój mały salonik kosmetyczny dużo korzystałam z hurtowni cosnet.pl Kupowałam tam sprzęt, meble, a nawet kosmetyki. Mają tak szeroki wybór i tyle świetnych rzeczy, niestety mój salonik jest mały i nie miałabym gdzie tego wszystkiego upchać. Ale w przyszłości, kto wie! Marzy mi się duży salon kosmetyczny, w którym kobiety będą przechodziły metamorfozę. Na razie są to tylko marzenia, ale kto wie
ella_paznokcie jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-05-2017, 18:16   #61 (postlink)
Debiutantka

Podziękowania otrzymane: 1
Pazdra jest początkujący

Pięknie to sie prezentuje
Pazdra jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-04-2018, 13:04   #62 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania otrzymane: 0
Biska jest początkujący

W każdym studio trzeba czasem też coś wydrukować i okazuje się, że są to niekiedy nawet całkiem spore ilości, dlatego postanowiłam zaosczędzić na tym elemencie i korzystam z zamienników do drukarki https://inkhouse.pl/actis,produkty.html Jakość wydruku jak najbardziej dobra a oszczędność spora.
Biska jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-01-2019, 11:27   #63 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 16
Podziękowania otrzymane: 14
monkas wkrótce będzie sławna

A co sądzicie o dodaniu takiego motywu motylków na ścianę?
http://naklejkomania.eu/34-motyle-elfy
Widzieliście, żeby ktoś miał coś takiego w swoim salonie?
Ewentualnie podpowiedzcie jeszcze jakieś nowinki aranżacyjne.
monkas jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
aranżacji, autoklawu, dobrych, kralli, nowej, oraz, paznokcia, pomocy, salonu, studio, szukam, urzadzic

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania