Odpowiedz
stare 23-10-2009, 11:24   #26 (postlink)
Totalna maniaczka

Podziękowania wysłane: 144
Podziękowania otrzymane: 220
pa_pi1 to imię znają wszyscypa_pi1 to imię znają wszyscypa_pi1 to imię znają wszyscypa_pi1 to imię znają wszyscypa_pi1 to imię znają wszyscypa_pi1 to imię znają wszyscy
Odp: Odżywki do włosów 

A ja już dłuższy czas używam tą co linka załączyłam, ale na ciepło. Czyli myje włosy i zawijam w ręcznik na 2 minutki, później nakładam odżywkę, na to zwykłą siatkę jednorazową i "suszę" suszarką przez około 8-10minut zależy jak mi się chce i następnie normalnie spłukuje ciepłą wodą i zimną (dla zamknięcia łusek włosów) i jestem zadowolona
Za ten użyteczny post podziękowali:
Chanti25 (07-11-2009)
stare 23-10-2009, 14:46   #27 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 2
Złoty medal Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 111
Podziękowania otrzymane: 68
Etna jest diamentem wśród kamieniEtna jest diamentem wśród kamieniEtna jest diamentem wśród kamieniEtna jest diamentem wśród kamieni

pa_pi świetna robota też tak czasem robię... pozostają miłe włosy i świetny zapach po takim zabiegu

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
Etna jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 23-10-2009, 16:17   #28 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 6
Podziękowania otrzymane: 21
anetf ma niesamowite możliwości

świetne maski do włosów są loreala, te w salonach fryzjerskich kupowane, ja tych używam, na allegro chyba można taniej kupić
anetf jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Chanti25 (07-11-2009)
stare 26-10-2009, 21:03   #29 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 3
Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 36
Podziękowania otrzymane: 36
insane ma niesamowite możliwościinsane ma niesamowite możliwości

Polecam odżywkę Crema Al Latte - Serical. Pachnie zabójczo, włosy po myciu można łatwo rozczesać, na drugi dzień są bardzo miękkie. Do kupienia w sklepach z artykułami fryzjerskimi, jest polecany do włosów zniszczonych farbowaniem, rozjaśnianiem etc.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

www.insanenails.blog.onet.pl
insane jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-11-2009, 19:40   #30 (postlink)
Debiutantka

Podziękowania wysłane: 2
Podziękowania otrzymane: 6
Anusiaa:) wkrótce będzie sławna

Cytat:
Napisał farbstift Zobacz post
ja polecam w sprayu Glisskur,czy jak to tam się pisze
i jeszcze jogurt do włosów z shwarzkopft
zgadzam się z Madzią w końcu też tą odżywkę z shwarzkopft miałam od niej [raczej jeszcze mam]. Ja szczerze mówiąc jak używałam jej codziennie to niezbyt pomagała ,lecz jak stosowałam ją raz / dwa razy w tygodniu to włosy były mięciutkie , [lekkie nawet po wyprostowaniu] i nie przetłuszczały się tak mocno

W ogóle to jestem Ania Dzisiaj jestem w pełni pierwszy raz na tym forum ;D To dzięki Madzi mojej kochanej tu jestem

Moje zainteresowanie włosami wzięło się z tego ,że chcę iść do technikum fryzjerskiego

To tyle co o sobie chciałam powiedzieć, jak coś będziecie chciały wiedzieć więcej to piszcie

Pozdrawiam wszystkie uczestniczki forum
Anusiaa:) jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-11-2009, 22:02   #31 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 46
Podziękowania otrzymane: 18
lena2711 wkrótce będzie sławna

Ja używam kremu wygładzającego z L'OREAL PARIS hotliss.Jest świetny jeśli używacie prostownicy lub suszarki ponieważ chroni włosy i świetnie wygładza.
lena2711 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Chanti25 (07-11-2009)
stare 07-11-2009, 22:13   #32 (postlink)
Wzorki Club
Otrzymane medale: 6
Wyróżnienie Serce Prezent Prezent Oskar 

Podziękowania wysłane: 584
Podziękowania otrzymane: 454
Chanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkie

Cytat:
Napisał lena2711 Zobacz post
Ja używam kremu wygładzającego z L'OREAL PARIS hotliss.Jest świetny jeśli używacie prostownicy lub suszarki ponieważ chroni włosy i świetnie wygładza.
Polecam L'oreal jak najbardziej w szczególności na wypadanie włosów AMINEXIL!

---------- Dodano o godzinie 22:13 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:10 ----------

Cytat:
Napisał pa_pi1 Zobacz post
A ja już dłuższy czas używam tą co linka załączyłam, ale na ciepło. Czyli myje włosy i zawijam w ręcznik na 2 minutki, później nakładam odżywkę, na to zwykłą siatkę jednorazową i "suszę" suszarką przez około 8-10minut zależy jak mi się chce i następnie normalnie spłukuje ciepłą wodą i zimną (dla zamknięcia łusek włosów) i jestem zadowolona
Jestem fryzjerka i powiem , że fachowe masz podejście co do tej pielęgnacji, tylko chciałabym doradzić, ze zamiast siatki ubierz czepek jednorazowy ( taki co jest czasem przy rozjaśniaczach gratis) lub worek foliowy, gdyż jak będziesz podgrzewać w worku to bedzie efek sauny i kosmetyk głębiej dotrze do wnętrza włosa. Reszta pozostaje bez zmian.
pa_pi1 (08-11-2009)
stare 08-11-2009, 22:23   #33 (postlink)

Podziękowania wysłane: 61
Podziękowania otrzymane: 276
seqoya wszyscy jej zazdroszcząseqoya wszyscy jej zazdroszcząseqoya wszyscy jej zazdroszcząseqoya wszyscy jej zazdroszcząseqoya wszyscy jej zazdroszcząseqoya wszyscy jej zazdroszcząseqoya wszyscy jej zazdroszczą

Chanti25 a jakie masz zdanie na temat kosmetyków MATRIX?
Słyszałam bardzo wiele pozytywnych opinii. Fryzjerki w Świdnicy polecją, że niby najlepsze.
seqoya jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-11-2009, 23:26   #34 (postlink)
Totalna maniaczka

pa_pi1 to imię znają wszyscypa_pi1 to imię znają wszyscypa_pi1 to imię znają wszyscypa_pi1 to imię znają wszyscypa_pi1 to imię znają wszyscypa_pi1 to imię znają wszyscy

Cytat:
Napisał Chanti25 Zobacz post
Polecam L'oreal jak najbardziej w szczególności na wypadanie włosów AMINEXIL!

---------- Dodano o godzinie 22:13 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:10 ----------

Jestem fryzjerka i powiem , że fachowe masz podejście co do tej pielęgnacji, tylko chciałabym doradzić, ze zamiast siatki ubierz czepek jednorazowy ( taki co jest czasem przy rozjaśniaczach gratis) lub worek foliowy, gdyż jak będziesz podgrzewać w worku to bedzie efek sauny i kosmetyk głębiej dotrze do wnętrza włosa. Reszta pozostaje bez zmian.
Bardzo dziękuję za radę, na pewno skorzystam
stare 09-11-2009, 10:48   #35 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 1
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 190
Podziękowania otrzymane: 157
malutkaistotkaa to imię znają wszyscymalutkaistotkaa to imię znają wszyscymalutkaistotkaa to imię znają wszyscymalutkaistotkaa to imię znają wszyscymalutkaistotkaa to imię znają wszyscy

chyba sie skusze na ta mleczna co dalyscie linka jak jest taka tania to nie zaszkodzi sprobowac
malutkaistotkaa jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-2009, 20:46   #36 (postlink)
Nałogowiec
Prezent 

Podziękowania wysłane: 71
Podziękowania otrzymane: 68
wercia jest diamentem wśród kamieniwercia jest diamentem wśród kamieniwercia jest diamentem wśród kamieni

Ja rowniez uzywam glissa na rozdwajane koncowki jednak by tego uniknac staram sie (jesli siedze w domu oczywiscie bo jak gdzies wychodze nie ma takiej opcji) jak najmniej prostowac lecz w moim przypadku to konieczne dobre sa srodki do ochroniania wlosow przed goracem od prostownicy jak i pozwalaja dluzej utrzymac proste wlosy ja uzywam z firmy wella i jestem strasznie zadowolona i oczywiscie trzeba podcinac koncowki
wercia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-11-2009, 22:50   #37 (postlink)
Wzorki Club

Chanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkie

Cytat:
Napisał seqoya Zobacz post
Chanti25 a jakie masz zdanie na temat kosmetyków MATRIX?
Słyszałam bardzo wiele pozytywnych opinii. Fryzjerki w Świdnicy polecają, że niby najlepsze.
Kochana a wiec Matrix to tez jest produkt L'oreal tylko ten z najniższej półki. Nie powiem ze jest zła firma, ale na mnie nie zrobiła wrażenia. Zakupiłam cała serie słoneczna z Biolage z Matrixa i dostaliśmy z męzem potwornego łupiezu... i juz dużo fryzjerów mówi ze Matrix strasznie sie popsół. Jak bedziesz coś chciała z L'oreala to Ci przesle po cenach katalogowych a nie salonowych i zobaczysz róznice w stosowaniu
W razie pytań proszę pisać
stare 11-11-2009, 23:24   #38 (postlink)
Totalna maniaczka

Ja kiedyś miałam szampon z Matrixa i był do niczego tak naprawdę, a na dodatek kupiłam cały litr
stare 11-12-2009, 22:41   #39 (postlink)
aga
Nie spamuj bo strzelam :)
Otrzymane medale: 21
Złoty medal Złoty medal Złoty medal Złoty medal Złoty medal 

Podziękowania wysłane: 655
Podziękowania otrzymane: 1 035
aga ma reputacje ponad wszystkie
aga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkie

Ostatnio obiło mi się o uszy, że żeby włosy nie były tak zniszczone prostowaniem robi się maski parominutowe...ale nie bardzo wiem na czym to polega? robi się je odżywką? i trzyma jakiś czas na włosach

SHINYBOX

aga jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-12-2009, 22:42   #40 (postlink)
Totalna maniaczka
Prezent 

Podziękowania wysłane: 548
Podziękowania otrzymane: 123
_kasiunia_4 to imię znają wszyscy_kasiunia_4 to imię znają wszyscy_kasiunia_4 to imię znają wszyscy_kasiunia_4 to imię znają wszyscy

ja mogę wam polecić z matrix-a kupuje ją u fryzjera
wiadomo cenę swoją ma ale włosy po niej są po prostu świetne.. takie delikatne
obecnie mam nawilżającą
_kasiunia_4 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-12-2009, 23:17   #41 (postlink)
INM & RaNails Educator EF
Otrzymane medale: 17
Złoty medal Diament Kreatywność Wstążka Prezent 

Podziękowania wysłane: 2 124
Podziękowania otrzymane: 1 831
asia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkie
asia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkie

tu chodzi o przetrzymanie odżywki lub specjalnej maski na wlosach, tak żeby ciepło we włosy było

asia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
aga (11-12-2009)
stare 07-06-2010, 15:10   #42 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 3
Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 53
Podziękowania otrzymane: 54
Paulistka jest diamentem wśród kamieniPaulistka jest diamentem wśród kamieniPaulistka jest diamentem wśród kamieni

Ja mam pytanko dotyczące regeneracji włosów.
Czy stosowałyście System Rekonstrukcji Włosów Joico?
Miałam ostatnio pokaz tej firmy i zastanawiam się czy utrzymuje się ten cudowny efekt i jak długo?
Paulistka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-06-2010, 18:44   #43 (postlink)
VIP
Otrzymane medale: 11
Złoty medal Złoty medal Złoty medal Złoty medal Złoty medal 

Podziękowania wysłane: 1 894
Podziękowania otrzymane: 3 842
Emilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkie
Emilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkie

Ja używam tej i jestem zachwycona niedroga, wydajna, świetnie regeneruje i nawilża kudełki i ten zapach dodatkowo można jej używać jako odżywki, jako maski i na ciepło
98290e4e932f57a77c9fe2203863fce9.jpg
od czasu do czasu jedwab biosilk

Emilia B. jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-06-2010, 19:20   #44 (postlink)
Wzorki Club

Cytat:
Napisał Paulistka Zobacz post
Ja mam pytanko dotyczące regeneracji włosów.
Czy stosowałyście System Rekonstrukcji Włosów Joico?
Miałam ostatnio pokaz tej firmy i zastanawiam się czy utrzymuje się ten cudowny efekt i jak długo?
Paulistka ja kiedys pracowałam na Joico tzn. samej pielęgnacji. Nie znam lepszej rekonstrukcji niż Joico. Faktycznie efekt utrzymuje sie do 3 myć a klientka mówi się że do 5 myc . Włosy sa pieknie pachnace , miękkie i gładkie-efekt jest juz wyczuwalny po pierwszym zabiegu. Osobiście POLECAM w 100%
stare 09-06-2010, 11:36   #45 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 2
malgorzata114 jest na dobrej drodze

Cytat:
Joico
sama jestem ciekawa tej firmy mam bardzo suche włosy i nic na nie nie działa ,no cóż cena dość wysoka ale jak by był efekt to czemu by nie sprobować
malgorzata114 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-06-2010, 11:55   #46 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 30
Podziękowania otrzymane: 24
ulenka ma niesamowite możliwościulenka ma niesamowite możliwości

Ja używa takiej maski + szampon starczający na rok 1500ml image_329[1].jpg loreal_absolut_repair_szampon_1500_1[1].jpg.
ulenka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-06-2010, 12:01   #47 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 2
malgorzata114 jest na dobrej drodze

a ja wasnie sie skusilam i zamowilam w malych opakowaniach

http://www.allegro.pl/item1060120911..._3_x_50ml.html

Ostatnio edytowane przez malgorzata114 ; 09-06-2010 o 12:10
malgorzata114 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-06-2010, 12:46   #48 (postlink)
Kosmetyczka
Serce 

Podziękowania wysłane: 674
Podziękowania otrzymane: 510
RoksiSK ma reputacje ponad wszystkieRoksiSK ma reputacje ponad wszystkieRoksiSK ma reputacje ponad wszystkieRoksiSK ma reputacje ponad wszystkieRoksiSK ma reputacje ponad wszystkieRoksiSK ma reputacje ponad wszystkieRoksiSK ma reputacje ponad wszystkieRoksiSK ma reputacje ponad wszystkie

Ja ostatnio kupiłam LOREAL LISS ULTIME OLEJEK TERMOWYGLADZAJACY - wsmasowuję się odrobinę bezpośrednio przed suszeniem włosów -super. Buteleczka fioletowa.

RoksiSK jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-06-2010, 13:00   #49 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 47
Podziękowania otrzymane: 46
karna26 ma niesamowite możliwościkarna26 ma niesamowite możliwości

Mi jakis czas temu strasznie wypadały włosy i kupiłam sobie ampółki z Welli i powiem wam ze sa naprawde super,nie pamietam ich nazwy,ale stwierdzam ze Wella ma super kosmetyki,tak jak i Wella SP
karna26 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-06-2010, 13:03   #50 (postlink)
Wizażystka
Otrzymane medale: 9
Złoty medal Uznanie Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 912
Podziękowania otrzymane: 868
kachna831 ma reputacje ponad wszystkie
kachna831 ma reputacje ponad wszystkie

Ja używam Elseve z mleczkiem królewskim, jestem z niej bardzo zadowolona.

kachna831 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
odżywki, włosów

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania