Odpowiedz
stare 09-06-2010, 15:27   #51 (postlink)
No to..wpadłam
Otrzymane medale: 1
Prezent 

Podziękowania wysłane: 27
Podziękowania otrzymane: 31
LaVenda ma niesamowite możliwościLaVenda ma niesamowite możliwości
Odp: Odżywki do włosów 

Ja również chciałabym polecić odżywkę mleczną ! Ma cudowny zapach, włosy są mega miękkie i jest wydajna. Zadowolona jestem też z odżywki Hairx żółtej tej do zniszczonych włosów z Oriflame. Myśle że te dwa produkty spokojnie zadowolą każdą z Nas ze względu i na cenę i efekt
LaVenda jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-06-2010, 16:25   #52 (postlink)
Zabierzcie jej klawiaturę ;-)
Otrzymane medale: 2
Prezent Prezent 

Podziękowania wysłane: 1 289
Podziękowania otrzymane: 400
kasiasssss jest profesjonalistkąkasiasssss jest profesjonalistkąkasiasssss jest profesjonalistkąkasiasssss jest profesjonalistkąkasiasssss jest profesjonalistkąkasiasssss jest profesjonalistkąkasiasssss jest profesjonalistką

slyszalam wlasnie o jadwabiu do wlosow,podobno nadaje sie podobno do prostowania wlosow

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
wszystkie marzenia sie spelniaja
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
kasiasssss jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-06-2010, 16:29   #53 (postlink)
Wolny strzelec <3
Otrzymane medale: 17
Złoty medal Złoty medal Złoty medal Złoty medal Wstążka 

Podziękowania wysłane: 2 412
Podziękowania otrzymane: 2 955
plushak ma reputacje ponad wszystkieplushak ma reputacje ponad wszystkieplushak ma reputacje ponad wszystkie
plushak ma reputacje ponad wszystkieplushak ma reputacje ponad wszystkieplushak ma reputacje ponad wszystkieplushak ma reputacje ponad wszystkieplushak ma reputacje ponad wszystkieplushak ma reputacje ponad wszystkieplushak ma reputacje ponad wszystkieplushak ma reputacje ponad wszystkie

Zna ktoś uzywa moze ?

Własnie kupiłam sobie i testuje
Silk Infusion

Produkt zawiera wodne wiązania kationowe. Jest środkiem silnie regenerującym, wzbogaconym dodatkowo o proteiny pszenicy i soji. Zawiera czysty jedwab, który pomaga w regeneracji włosa, niesamowicie go wzmacnia.
Formuła ta daje włosom miękkość i niewiarygodny połysk. Wspaniale ułatwia modelowanie bez niepotrzebnego obciążania włosów.

poj. 15 ml.

plushak jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-06-2010, 20:59   #54 (postlink)
No to..wpadłam
Otrzymane medale: 5
Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 8
Podziękowania otrzymane: 4
sweetpazurki jest na dobrej drodze

ja kupilam teraz z matrixa maske do suchych wlosow i tez jest swietna
sweetpazurki jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 10-06-2010, 21:05   #55 (postlink)
Nałogowiec
Złoty medal Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 111
Podziękowania otrzymane: 68
Etna jest diamentem wśród kamieniEtna jest diamentem wśród kamieniEtna jest diamentem wśród kamieniEtna jest diamentem wśród kamieni

tez mam odżywkę z matrixa do suchych, niezła jest przyznam. Do tego używam jedwabny olejek z Farouka, cudny zapach dziewczyny polecam

Etna jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 10-06-2010, 21:08   #56 (postlink)
Prezent Prezent 

kasiasssss jest profesjonalistkąkasiasssss jest profesjonalistkąkasiasssss jest profesjonalistkąkasiasssss jest profesjonalistkąkasiasssss jest profesjonalistkąkasiasssss jest profesjonalistkąkasiasssss jest profesjonalistką

od razu ceny piszcie kobietki i gdzie mozna kupic?

Odpowiedź z Cytatem
stare 10-06-2010, 21:12   #57 (postlink)
Nałogowiec
Złoty medal Konkursowy 

Etna jest diamentem wśród kamieniEtna jest diamentem wśród kamieniEtna jest diamentem wśród kamieniEtna jest diamentem wśród kamieni

Farouk CHI Organics Olive Nutrient Therapy Silk Oil Jedwab z oliwą z oliwek 15ml

Oliwkowy jedwabny olejek w postaci dwufazowego kompleksu, to lekki preparat bez spłukiwania.Zawiera organiczne olejki eteryczne z certyfikatami jakości, naturalne oleje, naturalny jedwab oraz specjalną mieszankę ekstraktów.Stworzony do wszystkich rodzajów włosów.Ma działanie uzupełniające, odbudowujące i odżywcze, które wspomaga odbudowę rozdwojonych końców włosów nie obciążając ich dodatkowo.

Stosowanie:
Nanieś niewielką ilość Oliwkowego Jedwabnego Olejku na wnętrze dłoni, rozetrzeć i nakładać równomiernie od skóry głowy aż po końce. Można stosować na mokre lub suche włosy.

---------- Dodano o godzinie 20:12 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:10 ----------

Wyżej na zdjęciu są większe pojemności ja mam tą małą 15 ml... a koszt... same zobaczcie!

Farouk CHI Organics Olive Nutrient Silk Therapy Oil Jedwab z oliwą z oliwek 15ml (67674) perfumy, perfumeria, kosmetyki, pedet, perfumerie

Etna jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 10-06-2010, 21:59   #58 (postlink)
Prezent Prezent 

Etna dzieki,mam nadzieje ze z tym nie pzresadze,kiedys nakladalam wosk i szybko robily sie tluste

Odpowiedź z Cytatem
stare 10-06-2010, 22:23   #59 (postlink)
Nałogowiec
Złoty medal Konkursowy 

no to uważaj, tylko kropelkę nakładaj!

Etna jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-06-2010, 14:01   #60 (postlink)
Debiutantka

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 0
kalinajedrusiak jest początkujący
Odżywcze maski do włosów 

Po zimie nie mogę dojść do ładu ze swoimi włosami, końcówki są rozdwojone (choć je podcinam), a u nasady są tłuste i matowe. Chcę kupić jakąś porządną maskę do włosów i zastanawiam się jaką. Co moglibyście polecić? Niekoniecznie z jedwabiem, bo stwierdzam, że akurat mi nie służy.
kalinajedrusiak jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-06-2010, 14:26   #61 (postlink)
Debiutantka

rifkaa jest początkujący
Odp: Odżywcze maski do włosów 

Miałam to samo, ale na wiosnę rozpoczęłam kurację kosmetykami z tej serii Peppermint Scrub Restorative Hair & Scalp Masque 175 ml | Kosmetyki | Maski | Profesjonalne kosmetyki do włosów - Sklep Fryzjerski Kalamis.pl i powiem Ci, że jak dla mnie rewelacja. Mięta super odżywia, mam wrażenie, że włosów jest więcej, nie są klapnięte. Najpierw używałam bardzo teraz popularnego jedwabiu, ale on zupełnie nie działał na moje włosy, obciążał je i jod razu miałam strąki na głowie. :/
rifkaa jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-06-2010, 16:06   #62 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 44
Podziękowania otrzymane: 60
nutella jest diamentem wśród kamieninutella jest diamentem wśród kamieninutella jest diamentem wśród kamieni
Odp: Odżywcze maski do włosów 

Polecam maske z loreala Absolut repair ,a najlepiej cala serie
LOREAL ZESTAW ABSOLUT REPAIR MASKA +SZAMPON 450ml (1063086281) - Aukcje internetowe Allegro

Albo domowe maseczki z rycyna i nafta kosmetyczna
nutella jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-06-2010, 14:49   #63 (postlink)
Nałogowiec
Złoty medal Konkursowy 

a ja polecam STRZYŻENIE GORĄCYMI NOŻYCZKAMI. Popytaj w jakim salonie oferują taką usługę. Gorące nożyce zamykają końcówkę włosa, zatrzymuje wodę we włosie, wiec włosy są bardziej nawilżone, lepiej się układają a końce nie rozdwajają.

Etna jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-06-2010, 14:55   #64 (postlink)
No to..wpadłam
Prezent Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 28
Podziękowania otrzymane: 15
akinorew1989 ma niesamowite możliwościakinorew1989 ma niesamowite możliwości

strzyżenie gorącymi nożyczkami, to zdecydowanie najlepszy sposób na zdrowe końcówki włosów
a co do odżywek to polecam tą, jest jeszcze kokosowa.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg KALLOS PLACENTA.jpg (33.5 KB, 13 wyświetleń)

akinorew1989 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-06-2010, 15:51   #65 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 47
Podziękowania otrzymane: 46
karna26 ma niesamowite możliwościkarna26 ma niesamowite możliwości

Ja tez uzywam Jedwabiu,tylko własnie tak jak piszecie daje sie krople,ja daje na mokre włosy i tylko na konce bo jak dam od nasady to wtedy włosy wygladaja jakby były tłuste
karna26 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 25-06-2010, 00:14   #66 (postlink)
No to..wpadłam
Otrzymane medale: 4
Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 7
Podziękowania otrzymane: 32
szerek ma niesamowite możliwościszerek ma niesamowite możliwości

Ja od dłuższego czasu używam szamponu i odżywek z panteene pro V ( czy jak to się tam piszę) i jestem bardzo zadowolona i zapach na włosach utrzywuje się bardzo długo włosy mam przetłuszczające się...

szerek jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 18-07-2010, 18:19   #67 (postlink)
Administrator
Otrzymane medale: 14
Wyróżnienie Wyróżnienie Super Sprzedawca Serce Sponsor 

Podziękowania wysłane: 2 996
Podziękowania otrzymane: 3 276
samaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkie
samaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkie

Na wysuszone słońcem i wodą włosy polecam serum Time it tony&guy,
ma działanie silniejsze niż jedwab, ja używam raz na jakiś czas na całe włosy, a przy każdym myciu ciuteczkę na końcówki, jest bardzo wydajne i takie dobre, że jadę już drugie opakowanie (co u mnie jest rzadkością)

samaron jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Za ten użyteczny post podziękowali:
Kamis (26-08-2010)
stare 18-07-2010, 19:30   #68 (postlink)
Wzorki Club
Otrzymane medale: 10
Uznanie Sponsor Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 651
Podziękowania otrzymane: 1 842
kobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkiekobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkie
kobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkiekobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkiekobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkiekobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkiekobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkie

ja osobą o mocno kręconych włosach tak jak ja polecam-

balsam i odżywkę- szampon w sumie też z seri Mrs. Potter

w tej chwili mam ten- balsam do spłukiwania z tego samego odżywkę i szampon moc bursztynu z drobinkami

Polecam- po nim sa piękne miękkie włosy- jest wydajny - ceny takie jak przeważnie około10-13 zł

kobietazpazurem jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-08-2010, 18:50   #69 (postlink)
Wczytuje się

Beauty-Box jest początkujący

Polecam odżywkę WAX. Kosztuje ok.25zł. ale jest naprawdę dobra.Stosuje się ja co 4-5 dni, nakładając odżywkę na włosy i spłukując po 10-15min.
Beauty-Box jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 23-10-2010, 15:15   #70 (postlink)
Totalna maniaczka

Podziękowania wysłane: 191
Podziękowania otrzymane: 128
AgUsia950 to imię znają wszyscyAgUsia950 to imię znają wszyscyAgUsia950 to imię znają wszyscyAgUsia950 to imię znają wszyscy

Ja polecam jedwab Biosilk, CHI (ten, o którym pisała Plushak) i jeszcze z Biosilka odżywkę z kwasów owocowych, jest niesamowita! Pięknie pachnie, a włosy są po niej mięciutkie.

AgUsia950 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 23-10-2010, 16:50   #71 (postlink)
Molestantka klawiatury
Uznanie Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 114
Podziękowania otrzymane: 431
NiCoLa jest profesjonalistkąNiCoLa jest profesjonalistkąNiCoLa jest profesjonalistkąNiCoLa jest profesjonalistkąNiCoLa jest profesjonalistkąNiCoLa jest profesjonalistkąNiCoLa jest profesjonalistką

Ja mam teraz szampon i odzywkę z Garniera do włosów suchych i zniszczonych z masłem karite i jak dla mnie super
NiCoLa jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-11-2010, 10:26   #72 (postlink)
Debiutantka

anka1212 jest początkujący

Ja polecam Gliskur
anka1212 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-11-2010, 18:24   #73 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 16
Złoty medal Wyróżnienie Wyróżnienie Prezent Prezent 

Podziękowania wysłane: 1 060
Podziękowania otrzymane: 1 277
zyza ma reputacje ponad wszystkie
zyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkie

ja tez glisskur ale te w spryskiwaczach

niestety kazda inna o ile nie jest ta z farby (ze tez tych odzywek z farb nie robia w wiekszych pojemnosciahc grrrrr) obciaza mi wlosy bardzo mocno

nie cierpie pantene a tym bardziej syoss... nie wiem jak wy ale ja nabawilam sie przez te produkty lupiezu...
dove sa tez troche za ciezkie jak dla mnie
zyza jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 25-11-2010, 09:58   #74 (postlink)
Redaktor

Podziękowania wysłane: 144
Podziękowania otrzymane: 80
katherinne jest diamentem wśród kamienikatherinne jest diamentem wśród kamienikatherinne jest diamentem wśród kamienikatherinne jest diamentem wśród kamieni

Tutaj http://forum.wzorki.info/wlosy-fryzu...ryzury-36.html są moje zdjęcia- ciągle zmieniałam kolor włosów. Patrząc na moje metamorfozy nieciężko się domyślić, że moje włosy powinny być suche i zniszczone (czarne->blond->czarne->blond->obecnie ciemny blond kolor naturalny, bo już nie chcę farbować). Używam Loreal Absolut Repair- maska, szampon nowej serii Yves Rocher do zniszczonych ten w zielonej tubce, odżywkę schwarzkopf bonawell (dostępna w USA, na Dominikanie i w Egipcie)- niestety kończy mi się i nie wiem jak ją kupie:/ Poza tym fajna jest linia Dove do zniszczonych- szampon i odżywka- to moje zastępcze produkty jak coś się kończy i też jest oki.
Mam też serum włoskiej firmy JOC Care Bartex kupione w sklepie fryzjerskim. Nie suszę włosów, czasami używam biosilk jedwab, a jak idę na saunę to używam CHI 44 iron guard w sprayu (poza tym używam go jako lakieru, bo on ochrania na wysokich temp., wzmacnia i utrwala).
Włosy mam zafarbowane na mój naturalny kolor, więcej farbować (mam nadzieję) nie będę. Ale dzięki temu co używam, moje włosy są po prostu super! A były w złym stanie... Nawet bardzo złym- po prostu siano.
katherinne jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2011, 22:09   #75 (postlink)
Debiutantka

beautystokrotka jest początkujący

Ja polecam maskę Placenta i Latte -Kallos. Po dwóch miesiącach widzę naprawde fajny efekt, a moje włoski sporo przeszły przez ostatnie pół roku.Koszt 1L to ok 20zł.
beautystokrotka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
odżywki, włosów

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania