Odpowiedz
stare 02-09-2009, 12:29   #1 (postlink)
aga
Nie spamuj bo strzelam :)
Otrzymane medale: 21
Złoty medal Złoty medal Złoty medal Złoty medal Złoty medal 

Podziękowania wysłane: 655
Podziękowania otrzymane: 1 035
aga ma reputacje ponad wszystkie
aga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkie
Odżywki do włosów 

Jakich używacie odżywek do włosów?

Macie jakieś sprawdzone odżywki do włosów zniszczonych, po rozdwajanych od suszenia i prostowania?

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

SHINYBOX

aga jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-09-2009, 12:42   #2 (postlink)
Administrator
Otrzymane medale: 14
Wyróżnienie Wyróżnienie Super Sprzedawca Serce Sponsor 

Podziękowania wysłane: 2 996
Podziękowania otrzymane: 3 276
samaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkie
samaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkie
Odp: Odżywki do włosów 

Ja mam teraz szampon i odżywkę Matrix Biolage, z takim zielonym liściem,
na włosach specjalnej różnicy nie widzę, za to pędzel do akrylu tak mi się odżywiła, że się już nie nadaje, jest baaaardzo mięciutki...
samaron jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-09-2009, 12:46   #3 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 39
Podziękowania otrzymane: 27
stella ma niesamowite możliwościstella ma niesamowite możliwości

kochaniutka, ja tobie radze pojsc do sklepu fryzjerskiego i tam kupic dobra odzywke, pamietaj tylko nie wcieraj w glowe nanos tylko na wlosy zebys niemiala zaraz tlustych odrostow
stella jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-09-2009, 12:47   #4 (postlink)
INM & RaNails Educator EF
Otrzymane medale: 17
Złoty medal Diament Kreatywność Wstążka Prezent 

Podziękowania wysłane: 2 124
Podziękowania otrzymane: 1 831
asia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkie
asia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkie

ja z czystym sumieniem mogę polecić jedwab biosilk.
znajome fryzjerki mówią, że biosilk jest najlepszy, a wszystkie inne firmy mają gorsze, ale nie testowałam innych więc nie wiem na czym różnica polega.

a stella ma rację, najlepiej w hurtowni kupować

asia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-09-2009, 15:27   #5 (postlink)
VIP
Otrzymane medale: 6
Złoty medal Diament Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 945
Podziękowania otrzymane: 547
dzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkie

a ja jestem bardzo zadowolona z odzywek syoos czy jak to sie tam pisze, przynajmniej nie mam problemow z rozczesywanie i wloski sa po tym mieciuuutki bardzo

Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

dzidzia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-09-2009, 15:47   #6 (postlink)
Molestantka klawiatury
ban
Otrzymane medale: 4
Uznanie Prezent Szkolenia Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 178
Podziękowania otrzymane: 377
zizia jest profesjonalistkązizia jest profesjonalistkązizia jest profesjonalistkązizia jest profesjonalistkązizia jest profesjonalistkązizia jest profesjonalistkązizia jest profesjonalistką

a ja polecam odżywkę dr. dudy i szampon z taj serii. ivonnka 70 mi ją poleciła. i jest rewelacyjna. ivonko dziękuje.
zizia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-09-2009, 16:57   #7 (postlink)
Wzorki Club
Otrzymane medale: 6
Wyróżnienie Serce Prezent Prezent Oskar 

Podziękowania wysłane: 584
Podziękowania otrzymane: 454
Chanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkie

Cytat:
Napisał miminka Zobacz post
Jakich używacie odżywek do włosów?

Macie jakieś sprawdzone odżywki do włosów zniszczonych, po rozdwajanych od suszenia i prostowania?
JA POLECAM NA ZNISZCZONE WŁOSY TAKI ZESTAW-JEST NIEZASTĄPIONY!
Odbudowuje włosy od wewnątrz i regeneruje powierzchnię włosów osłabionych, bardzo uwrażliwionych i łamliwych.
POLECAM: SZAMPON, MASKA, ODZYWKA :d

stare 02-09-2009, 17:03   #8 (postlink)
Administrator
Wyróżnienie Wyróżnienie Super Sprzedawca Serce Sponsor 

Podziękowania wysłane: 2 996
Podziękowania otrzymane: 3 276
samaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkie
samaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkie

Cytat:
Napisał Chanti25 Zobacz post
JA POLECAM NA ZNISZCZONE WŁOSY TAKI ZESTAW-JEST NIEZASTĄPIONY!
Odbudowuje włosy od wewnątrz i regeneruje powierzchnię włosów osłabionych, bardzo uwrażliwionych i łamliwych.
POLECAM: SZAMPON, MASKA, ODZYWKA :d

Miałam tę maskę, ale cudów nie zdziałała, być może dlatego, że nie w zestawie
samaron jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-09-2009, 17:27   #9 (postlink)
Wizażystka
Otrzymane medale: 2
Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 45
Podziękowania otrzymane: 29
Daria ma niesamowite możliwościDaria ma niesamowite możliwości

ja uzywam takiej malutkiej odżywki z gliss kura... przeciw rozdwajaniu sie czy cos..
nakładam tylko na końcówki

Daria jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-09-2009, 07:07   #10 (postlink)
Zabierzcie jej klawiaturę ;-)
Kreatywność Prezent Prezent Prezent Szkolenia 

Podziękowania wysłane: 3 276
Podziękowania otrzymane: 1 093
farbstift ma reputacje ponad wszystkie
farbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkie

ja polecam w sprayu Glisskur,czy jak to tam się pisze
i jeszcze jogurt do włosów z shwarzkopft

farbstift jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-10-2009, 17:50   #11 (postlink)
nie draznić lwa ;)
Otrzymane medale: 5
Wstążka Prezent Prezent Prezent Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 2 870
Podziękowania otrzymane: 1 020
tusia ma reputacje ponad wszystkie
tusia ma reputacje ponad wszystkietusia ma reputacje ponad wszystkietusia ma reputacje ponad wszystkietusia ma reputacje ponad wszystkietusia ma reputacje ponad wszystkietusia ma reputacje ponad wszystkie

Ja prostuje i maluje włosy od lat. Mam włosy trudne do ułożenia i puszące sie.Od roku uzywam kosmetyków Matrixa z serii Vavoom (Blow-In-control i Iron-in control). Są rewelacyjne. Poleciła mi je fryzjerka i kupiłam je od niej. Za blow in control zapłaciłam 50 zł za iron in control 55 a za maske na włosy 150 ml 35 zł. Boskie produkty i warte ceny. Jednak zaczełam grzebac na allegro w poszukiwaniu takich samych produktów ......i znalazłam ! Duzo taniej. Kupiłam je i wiem, że sa oryginalne. Sprawdziłam opakowanie, opisy, konsystencje, zapach no i oczywiscie działanie. Widze, że na allegro na razie ich nie wystawają, to wkleje linki do ich sklepu
EuroCosmetics
EuroCosmetics
EuroCosmetics
Przeglądam ich sklep internetowy i widze, że na allegro wystawiają produkty o kilka zł taniej niz w sklepie.

Ostatnio edytowane przez tusia ; 20-10-2009 o 18:19
tusia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-10-2009, 18:28   #12 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 1
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 150
Podziękowania otrzymane: 165
naatajla to imię znają wszyscynaatajla to imię znają wszyscynaatajla to imię znają wszyscynaatajla to imię znają wszyscynaatajla to imię znają wszyscy

ja tez radze pojsc do salonu fryzjerskiego albo do jakiegos sklepu fryzjerskiego tam napewno dobrze Ci doradza ja uzywalam odzywki z pantene niby mialam fajne wlosy po niej ale pozniej zaczelo mi sie cos dziac niefajnego ze skora poszlam do dermatologa i okazalo sie ze mam przez nia zapalenie skory :/ i dodatkowo bedziesz musiala wydac duzo kasy na leki .. wiec lepiej idz do jakiegos dobrego salonu fryzjerskiego
naatajla jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-10-2009, 20:38   #13 (postlink)
Nałogowiec
Złoty medal Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 111
Podziękowania otrzymane: 68
Etna jest diamentem wśród kamieniEtna jest diamentem wśród kamieniEtna jest diamentem wśród kamieniEtna jest diamentem wśród kamieni

zgadzam się z NAAATAJLĄ. jestem w sum,ie fryzjerką wiec mogę Wam doradzić. Jak wyżej... Loreal regenerujący. W ogóle z loreala bardzo dobre są kosmetyki... Świetne są też z Biosilka. Ja teraz używam z matrixa serię do włosów kreconych bo nawilża lepiej niż ta nawilżająca

---------- Dodano o godzinie 20:38 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:33 ----------

a żeby włoski się nierozdwajały to trzeba przed prostowaniem i suszeniem używać protektor ciepła, chroni włosy przed ciepłem do 200 stopni Celsjusza. Dodatkowo przed prostowaniem kreatynka lub jedwab do włosów, no i regularne wizyty u fryzjera na podcinanie chociaż koncówek

Etna jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-10-2009, 21:33   #14 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 1
Ania_1988 jest początkujący

A ja polecam maskę mleczną. Jest bardzo tania 1L kosztuje coś ok 20zł. Bardzo wydajna i świetnie nawilża włosy, a co ważne nie obciąża ich. Włosy dobrze się po niej układają i odstają od nasady no i ten zapach.....rewelacja
Ania_1988 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-10-2009, 22:46   #15 (postlink)

asia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkie

to jest taka w bialym? i pachnie kokosem?

asia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-10-2009, 23:10   #16 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 48
Podziękowania otrzymane: 57
skarbenia7 ma niesamowite możliwościskarbenia7 ma niesamowite możliwościskarbenia7 ma niesamowite możliwości

Ania_1988, a mogłabyś wpisac jakiej firmy ta maska mleczna? Zgooglowałam i wyskoczyło dużo firm.
Polecasz ją na porozdwajane i zniszczone końcówki?
Pzdr!
skarbenia7 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-10-2009, 11:41   #17 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania otrzymane: 1
Ania_1988 jest początkujący

Ja używam tej
SZOK ! MILA MASKA MLECZNA LATTE 1000 ml PROMOCJA! (767728350) - Aukcje internetowe Allegro
pozostałych nigdy nie próbowałam, ale ta jest naprawdę świetna.
Ania_1988 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-10-2009, 13:51   #18 (postlink)
No to..wpadłam

skarbenia7 ma niesamowite możliwościskarbenia7 ma niesamowite możliwościskarbenia7 ma niesamowite możliwości

Dzięki
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-10-2009, 14:46   #19 (postlink)
Totalna maniaczka

Podziękowania wysłane: 144
Podziękowania otrzymane: 220
pa_pi1 to imię znają wszyscypa_pi1 to imię znają wszyscypa_pi1 to imię znają wszyscypa_pi1 to imię znają wszyscypa_pi1 to imię znają wszyscypa_pi1 to imię znają wszyscy

CREMA LATTE ODŻYWKA DO WŁOSÓW ZNISZCZONYCH 1kg (771080923) - Aukcje internetowe Allegro a ja używam tej, jest mega tania, bardzo ładnie pachnie, włosy są po niej niesamowicie miękkie. Nadaje się jak najbardziej do włosów zniszczonych zabiegami fryzjerskimi
pa_pi1 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-10-2009, 22:40   #20 (postlink)
No to..wpadłam

Cytat:
Napisał pa_pi1 Zobacz post
CREMA LATTE ODŻYWKA DO WŁOSÓW ZNISZCZONYCH 1kg (771080923) - Aukcje internetowe Allegro a ja używam tej, jest mega tania, bardzo ładnie pachnie, włosy są po niej niesamowicie miękkie. Nadaje się jak najbardziej do włosów zniszczonych zabiegami fryzjerskimi
Dzięki za info
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-10-2009, 16:22   #21 (postlink)
Totalna maniaczka

Podziękowania wysłane: 144
Podziękowania otrzymane: 220
pa_pi1 to imię znają wszyscypa_pi1 to imię znają wszyscypa_pi1 to imię znają wszyscypa_pi1 to imię znają wszyscypa_pi1 to imię znają wszyscypa_pi1 to imię znają wszyscy

Nie sprawy
stare 22-10-2009, 22:47   #22 (postlink)
Nałogowiec
Złoty medal Konkursowy 

Etna jest diamentem wśród kamieniEtna jest diamentem wśród kamieniEtna jest diamentem wśród kamieniEtna jest diamentem wśród kamieni

hehe, tej mlecznej Mili używałam kiedyś, ale powiem szczerze ze teraz wiem ze nie warto jej kupować. Działa jak normalna odzywka. Nie ma w niej nic nadzwyczajnego.

Etna jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-10-2009, 22:55   #23 (postlink)
Debiutantka

Podziękowania otrzymane: 0
ziolko jest początkujący

Mój pierwszy post na forum .

Jeśli chodzi o włosy - to mam włosy po ściąganiu czarnej farby domowym sposobem (2x rozjaśniacz i przetrzymany) pofarbowane na rudo i jeszcze na dokładkę zawsze suszę i prostuję, także przeżywają swoje.

Ja z odżywek syoosa nie polecam, mnie zupełnie nie pasowała. Z takich drogeryjnych to Dove i Nivea do włosów zniszczonych, regenerujące, tak samo ich maski, bardzo dobrze działały na moje włosy.
Teraz używam Marion - Biosilk (do zniszczonych czy suchych), o ile ta do spłukiwania średnia, to pryskana na włosy bez spłukiwania godna polecenia.

A teraz skusiłam się na tą mleczną maskę i zamówiłam na allegro, bo mówiąc szczerze, skoro chwalicie, to przy takiej cenie jestem skłonna zaryzykować .
ziolko jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-10-2009, 23:01   #24 (postlink)
Nałogowiec
Złoty medal Konkursowy 

ja używałam przez rok tej mlecznej bo na tak długo mi starczyła, i naprawdę nie mam po niej żadnych efektów.

Etna jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 23-10-2009, 02:34   #25 (postlink)

ja ostatnio kupiłam rossmanową (do suchych-różowa) i jestem wielce zdziwiona. bo włoski po niej rozczesują się bez żadnego problemu, są gładkie i miłe w dotyku.

asia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
odżywki, włosów

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania