Odpowiedz
stare 05-01-2012, 01:10   #26 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 16
Złoty medal Wyróżnienie Wyróżnienie Prezent Prezent 

Podziękowania wysłane: 1 060
Podziękowania otrzymane: 1 277
zyza ma reputacje ponad wszystkie
zyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkie
Odp: Keratynowe prostowanie włosów!!! 

mi tez fryzjerka odradzila bo podobno rozjasnione nawet pasemka sa przeciwskazaniem... najlepsze ponoc naturalsy
zyza jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-01-2012, 17:40   #27 (postlink)
Debiutantka

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 0
Alicja123 jest początkujący
Odp: Keratynowe prostowanie włosów 

Też gorąco polecam tą metodę i zapraszam na bloga mojej zbawczyni Greta Story

---------- Dodano o godzinie 16:40 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:37 ----------

no co ty ja mam rozjaśnione na maxa i rezultat jest świetny , właśnie powinny być zniszczone bo keratyna wnika w ubytki włosów i je odbudowuje
Alicja123 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-01-2012, 18:39   #28 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 4
Złoty medal Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 40
Podziękowania otrzymane: 48
Malyyyyna ma niesamowite możliwościMalyyyyna ma niesamowite możliwościMalyyyyna ma niesamowite możliwości

moja kolezanka ma czarne (malowane) włosy, trwale je prostuje, efekt jest świetny włosy proste jak druty ale tez mówiła ze rozjasniane włosy sa bardzo duzym przeciwskazaniem i ze w dobrym salonie odmówią prostowania włosów rozjasnianych, ale to tylko jej słowa , nie wiem jak to jest bo sama nie korzystalam z prostowania
stare 30-01-2012, 19:55   #29 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania otrzymane: 3
Taste jest na dobrej drodze

Hmm, ja prostowałam keratyną 2 razy. Mam od lat rozjaśniane włosy, na końcach wręcz były przetrawione, suche przy lekkiej wilgoci wyglądałam jak wściekły pudel Namiętnie je prostowałam żeby zlikwidować efekty najmniejszych loków, co dodatkowo je wysuszało.
Najlepsze efekty są właśnie na włosach suchych, zniszczonych, gdzie struktura keratynowa jest zniszczona.
Zabieg nie wpływa na kolor, włosy rozjaśniane będą nadal w swoim kolorze.
Wrażenia po:
1. Obecnie encanto zostało wyparte lepszymi środkami nie zawierającymi formaldehydu nie śmierdzi, nie piecze w oczy nie jest toksyczne! i takie produkty wybrałam.
2. włosów nie prostuję, bo nie ma takiej potrzeby. Są zdrowe, błyszczące i tak jak je wysuszę, takie pozostają. Nie straszny im deszcz, wilgoć, nic sie nie skręca Jestem 3 miesiące po zabiegu.
3. Miałam tak spalone włosy że rozważałam ich ścięcie na glacę i zakup peruczki i żeby natualsy odrastały bez farbowania - na szczęście przeczytałam o keratynie !

Tu są 2 filmiki o keratynowym prostowaniu włosów, nie wiem, czemu fryzjerki odmawiały na rozjaśnione włosy, bo im włos bardziej porowaty tym keratyna głębiej wniknie i się wprasuje.

Keratyna Yu-Ca - YouTube

modne wlosy - Yu -- Ca brazylijska keratyna - YouTube
Taste jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 31-01-2012, 12:19   #30 (postlink)
Nałogowiec
Złoty medal Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 40
Podziękowania otrzymane: 48
Malyyyyna ma niesamowite możliwościMalyyyyna ma niesamowite możliwościMalyyyyna ma niesamowite możliwości

jak tak poczytalam o tym troche to sie wydaje super śprawa, mozecie gdzies w wawíe polecic salon ktory sie tym zajmuj?
stare 01-02-2012, 23:30   #31 (postlink)
No to..wpadłam
Otrzymane medale: 3
Złoty medal Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 36
Podziękowania otrzymane: 59
madziorkowa ma niesamowite możliwościmadziorkowa ma niesamowite możliwościmadziorkowa ma niesamowite możliwości

Dziewczyny a jak jest z farbowaniem wlosów po tym zabiegu ? Można czy nie wchodzi w rachubę? Bo o ile się nie myle to nikt nie pytał o to a ja farbuje co około 2 miesiące :/
Powiem że też nie żle mnie to wkręciło
madziorkowa jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-02-2012, 01:17   #32 (postlink)
Wczytuje się

ja farbowałam - rozjaśniaczem tydzień temu, co prawda odrost tylko który pokaźnie ze względu na zabieg wyhodowałam, ale że mam krótką fryzurę to dostały i końce. Zmian negatywnych nie zauważyłam Nadal są proste wystarczy suszarka z letnim nawiewem i nic się nie kręci. Wiadomo, lepiej by było sam odrost potraktować ale mam krótką asymetrię i ten krótki bok był cały pojechany A i jeszcze jak masz ciemny kolor to licz się z tym, że po zabiegu spłowieje. Mi ciemne pasemka po szamponie głęboko oczyszczającym i otwierającym łuskę znikły w 3/4.
Taste jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-02-2012, 13:36   #33 (postlink)
No to..wpadłam
Otrzymane medale: 3
Złoty medal Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 36
Podziękowania otrzymane: 59
madziorkowa ma niesamowite możliwościmadziorkowa ma niesamowite możliwościmadziorkowa ma niesamowite możliwości

to w sumie z jednej strony byłby dla mnie plus że płowieje kolor hehe bo już dłuższy czas mam brąz a wiele razy miałam ochote je troche rozjaśnić wrócić do naturalnego ale ciągle się boje bo mam dość cienkie i delikatne włosy także jakbym je potraktowała rozjaśniaczem to chyba nic by mi z nich nie zostało...
bardzo kuszące jest to keratynowe prostowanie.... muszę się zastanowić nad tym
madziorkowa jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-02-2012, 10:37   #34 (postlink)
Wczytuje się

A to jak chcesz się barwnika wyzbyć, to kup sobie szampon głęboko oczyszczający. Kilka dni temu koleżanka się ratowała moim bo zamiast średniego brązu wyszły jej czarne. Farba trwała to była około tydzień po nałożeniu, woda była w kolorze kawy jak płukała włosy. Ponoć szampony p/łupieżowe i nizoral wyciągają kolor.
Taste jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-02-2012, 20:47   #35 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania otrzymane: 2
Mari88 jest na dobrej drodze

Długo wahałam się czy wykonać zabieg, mam jasne sianowate włosy i nie chciałam im jeszcze dokładac wynalazku.
Czytałam rózne opinii o Encanto i Copolli, trochę się przeraziłam... Encanto podobno nisczy, ale nic dziwnego jak trzeba myś, suszyc, nakładać keratynę 3 razy a potem trzy razy jeździć prostownicą dla otrzymania rezultatu.... To jakiś hardcore.
Przekonała mnie moja koleżanka, która wykonała zabieg metodą keratynową kosmetykami CocoChoco Professional. Jak się zobaczy efekt na przyjaciólce to od razu można ocenić czy warto no i zaufać takim kosmetykom. Poczytajcie na ich polskiej stronie cocochoco.pl
Jestem bardzo zadowolona!

Mari88 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 25-02-2012, 23:58   #36 (postlink)
Debiutantka

elka1 jest początkujący

Jestem zadowolona w 100000000% zresztą zobaczcie sami...

przedi po
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg JSIF.jpg (69.6 KB, 162 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez aga ; 26-02-2012 o 21:52
elka1 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-02-2012, 00:15   #37 (postlink)
Molestantka klawiatury
Prezent Prezent Prezent Pączek 

Podziękowania wysłane: 566
Podziękowania otrzymane: 438
rudzielec jest profesjonalistkąrudzielec jest profesjonalistkąrudzielec jest profesjonalistkąrudzielec jest profesjonalistkąrudzielec jest profesjonalistkąrudzielec jest profesjonalistkąrudzielec jest profesjonalistką

elka jak ci pasuje to super, mnie by osobiscie ten efekt nie zadowolił, widac ze nie sa proste do konca a ja mam bzika na tym punkcie musiałabym miec idealnie rozprostowane. a tak poza tym piekne były te loki
rudzielec jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 18-05-2012, 12:00   #38 (postlink)
Debiutantka

donnastyl jest początkujący
Odp: Keratynowe prostowanie włosów!!! 

Cytat:
Napisał zyza Zobacz post
mi tez fryzjerka odradzila bo podobno rozjasnione nawet pasemka sa przeciwskazaniem... najlepsze ponoc naturalsy
AAAAAAAAAA NIE PRAWDA Ja mam bardzo rozjasnione i suche i bleee: i poszłam i zrobilam i mam 100 razy lepsze wlosy nawilzone wygladzone i w ogole PIEKNE tylko musi byc keratyna brazylijska orginalna Jestem fanka tego zabiegu mam fajne dziewczyny co robią nie drogo w wawie , info na priv

---------- Dodano o godzinie 09:58 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:55 ----------

Cytat:
Napisał Mari88 Zobacz post
Długo wahałam się czy wykonać zabieg, mam jasne sianowate włosy i nie chciałam im jeszcze dokładac wynalazku.
Czytałam rózne opinii o Encanto i Copolli, trochę się przeraziłam... Encanto podobno nisczy, ale nic dziwnego jak trzeba myś, suszyc, nakładać keratynę 3 razy a potem trzy razy jeździć prostownicą dla otrzymania rezultatu.... To jakiś hardcore.
Przekonała mnie moja koleżanka, która wykonała zabieg metodą keratynową kosmetykami CocoChoco Professional. Jak się zobaczy efekt na przyjaciólce to od razu można ocenić czy warto no i zaufać takim kosmetykom. Poczytajcie na ich polskiej stronie cocochoco.pl
Jestem bardzo zadowolona!

nooo co ty encanto jest zarabiste ja mam mega rozjasnione wlosy po dekoloryzacji i ma PIEKNE polecam zreszta dziewczynki z Salonu na starowce

---------- Dodano o godzinie 10:00 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:58 ----------

Cytat:
Napisał madziorkowa Zobacz post
Dziewczyny a jak jest z farbowaniem wlosów po tym zabiegu ? Można czy nie wchodzi w rachubę? Bo o ile się nie myle to nikt nie pytał o to a ja farbuje co około 2 miesiące :/
Powiem że też nie żle mnie to wkręciło

najpiej farbowac 2 tyg po zabiegu ........
donnastyl jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-06-2012, 14:54   #39 (postlink)
Debiutantka

ewelinka111 jest początkujący

mam pytanie czy na zwykła szczotke mozna ułozyć grzywkę w zaijasa i podnieśc włosy na czubku glowy przy krótkiej fryzurze - po zastosowaniu keratyny?//
ewelinka111 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-07-2012, 12:47   #40 (postlink)
Debiutantka

lokiania jest początkujący

Hej!co do prostowania to wiem że niektóre metody nie nadawały się do włosów rozjaśnianych, ale znalazłam ostatnio w Katowicach salon Haircoccon, gdzie mają keratynowe prostowanie włosów bezpieczne dla włosów rozjaśnianych i mogłam je w ten sam dzień od razu zafarbować, mega profesjonalnie Polecam serdecznie.
lokiania jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-07-2012, 14:00   #41 (postlink)
No to..wpadłam
Otrzymane medale: 5
Złoty medal Złoty medal Złoty medal Złoty medal Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 164
Podziękowania otrzymane: 227
zuzka19 to imię znają wszyscyzuzka19 to imię znają wszyscyzuzka19 to imię znają wszyscyzuzka19 to imię znają wszyscyzuzka19 to imię znają wszyscyzuzka19 to imię znają wszyscy

Nakładałam sobie w domu encanto (czy jakoś tak) nawzajem z koleżanką kupione na allegro, efekt był rewelacyjny, chociaż włosów nie mam kręconych ale przez ok miesiąc włosy po wysuszeniu miałam jak bym codziennie była u fryzjera rewelacyjna sprawa, później efekt był trochę mniej widoczny ale też duża różnica, tak po ok 3 mies już prawie nie było widać ale jest to super sprawa, gorąco polecam. Nie zauważyłam żeby mi się wlosy zniszczyły a wręcz poprawiła się ich kondycja, także się nie rozjaśniły. Farbowałam tydzień przed 'kuracją' a po to już nie pamiętam

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
zuzka19 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-07-2012, 15:21   #42 (postlink)
Kosmetyczka
Otrzymane medale: 11
Złoty medal Wyróżnienie Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 683
Podziękowania otrzymane: 854
Paulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkiePaulka ma reputacje ponad wszystkie

coraz czesciej chodzi mi po glowie taki zabieg, w sumie bardziej pod wzgledem odzywienia wlosow niz ich prosowania, a moze skusze sie na ten domowy zabieg, ktos jeszcze ego probowal

Paulka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 14-08-2012, 19:59   #43 (postlink)
Debiutantka

suszarniastudio jest początkujący

Witam serdecznie wszystkie Panie. Jestem nowy na forum dlatego się przedstawię. Mam na imię Jakub, jestem od 10 lat fryzjerem, ukończyłem szkołę fryzjerską, następnie szkolenia, seminaria i wiele innych. Pózniej praca w duzych salon fryzjerskich, obecnie współpracuję z najbardziej cenioną kliniką włosów Hair LAB w Warszawie i jestem właścicielem niedużego salonu fryzjerskiego na Kabatach. Od niedawna ściśle współpracuję z firmą Sun Liss keratynowe wygładzanie włosów.
Wspólnie z firmą Sun Liss organizujemy raz na kwartał dni otwarte Sun Liss, podczas takiego spotkania przedstawiamy wszystkie zalety keratynowego wygładzania włosów, odpowiadamy na wszystkie pytania. W ramach spotkania dla osób chetnych i zainteresowanych takim zabiegiem, wykonujemy częśc takiego zabiegu, na niedużym elemencie fryzury za darmo!
Najlepiej wybrać element fryzury, który się najbardziej puszy i jest niesforny, np. grzywka lub włosy na bakach lub karku. Klientka ma wtedy mozliwość przetestowania zabiegu sama w domu. Robimy to bo chcemy pokazać, że efekt jest naprawdę wart ceny bo zabieg wcale nie jest tani. Dodatkowo każda osoba otrzyma zestaw miniproduktów Sun Liss do domu dla przetestowania kosmetyków.
W ramach prezentacji oferujemy również poczęstunek, ciepłe, zimne napoje i .... fajną atmosferę
Nie namawiamy na zabieg! Tylko staramy się uświadomić klientki na czym polega keratynowe wygładzanie, rozwiać wszelkie wątpliwości i pokazujemy co można zyskać.
Prezentację kierujemy do osób, które faktycznie mają problem z ułożeniem własnej fryzury, włosy się puszą i są mocno osłabione.
Zapraszamy wszystkie Pani i Panów, aczkolwiek Panowie takich portali raczej nie odwiedzają Chcemy pokazać Panom, że dostępne są rozwiązania ułatwiające codzienną pielęgnacje własnej fryzury.
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt, wszelkie informacje i szczegóły znajdziecie na naszej stronie Strona Główna - w zakładce aktualności, lub skontaktuj się telefonicznie. informacja o najbliższym spotkaniu pojawi się na początku września 2012 a samo spotkanie ok. połowy września.
Pozdrawiam Serdecznie
Jakub Iwanow
suszarniastudio jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-08-2012, 16:19   #44 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 7
Złoty medal Złoty medal Wstążka Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 486
Podziękowania otrzymane: 894
dizzzy_girl ma reputacje ponad wszystkiedizzzy_girl ma reputacje ponad wszystkiedizzzy_girl ma reputacje ponad wszystkiedizzzy_girl ma reputacje ponad wszystkiedizzzy_girl ma reputacje ponad wszystkiedizzzy_girl ma reputacje ponad wszystkiedizzzy_girl ma reputacje ponad wszystkiedizzzy_girl ma reputacje ponad wszystkiedizzzy_girl ma reputacje ponad wszystkie

Odświeżam. Czy któraś z Was może niedawno zdecydowała się na ten zabieg? Znacie jakieś sprawdzone salony na Pomorzu?

NOWY BLOG -

dizzzy_girl jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-08-2012, 16:09   #45 (postlink)
Debiutantka

mirableka jest początkujący

Witam serdecznie, mam pytanie odnośnie farbowania włosów, przed czy po zabiegu? u mnie problem jest tego typu, iż muszę włosy przyciemniać i boje się ze po prostowaniu farba całkowicie się wypłucze... z drugiej strony jeśli pofarbuję po prostowaniu czy farba nie zniszczy keratyny? bardzo proszę o pomoc.

nadmienię, że już raz prostowałam włosy i bo zabiegu bardzo się rozjaśniły...
mirableka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 29-08-2012, 23:28   #46 (postlink)
Debiutantka

suszarniastudio jest początkujący

Witam, postaram się wyczerpująco odpowiedzieć na Twoje pytanie.
Jeżeli chodzi o farbowanie włosów i keratynowe prostowanie to po miedzy tymi zabiegami powinno być dwa tygodnie przerwy, lepiej jest najpierw wykonać kolor a następnie keratynowe wygładzanie.
Jeżeli tak jak napisałaś kolor się wypłukał po wykonaniu keratynowego wygładzania to znaczy, że do zabiegu musiały być użyte produkty, które zawierają bardzo dużo chemii, i po zabiegu owszem włosy są wygładzone ale kolor jest wypłukany i matowy.
Jeżeli przyciemniasz włosy lub farbujesz na tej samej wysokości tonu to można wykonać zabieg keratynowego wygładzania włosów w tym samym dniu, ponieważ oxydant wykorzystywany do koloryzacji tzw. ton w ton to 2,7% max. 3% to bardzo mało! Ta koloryzacja "oblepia"włos dookoła a keratyna dociera do warstwy korowej włosa podczas zabiegu.
Jezeli masz jeszcze jakies pytania to pytaj śmiało! chetnie na nie odpowiem.
Ja z koleżanką organizujemy tez spotkania odnośnie keratynowego wygładzania włosów opisane wyzej.
Najbliższe jest planowane w połowie września lub pod koniec września. Szczegóły dostępne będa na naszej stronie www.suszarniastudiuo.pl
tez na naszej stronie znajdziesz do mnie kontakt telefoniczny
Pozdrawiam!
Zapraszam do kontaktu
Jakub Iwanow

---------- Dodano o godzinie 22:28 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 22:13 ----------

Już 16 września (niedziela) 2012 r. o godz. 11:00 zapraszamy wszystkie Panie i Panów na prezentację zabiegu keratynowego wygładzania i głębokiej odbudowy włosów Sun Liss!
Na spotkaniu, w miłej atmosferze pokażemy i wyjaśnimy na czym polega zabieg, odpowiemy na każde pytanie, dla wybranych osób wykonamy częściowy zabieg za darmo!
Dla każdej osoby jest przewidziany miły upominek w zamian za poświęcony nam czas.
Prosimy o potwierdzenie przybycia telefonicznie lub mail.
Gorąco zachęcamy!
506 539 865 Jakub
668 189 428 Karina

Strona Główna -
suszarniastudio jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-10-2012, 15:13   #47 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 11
Podziękowania otrzymane: 4
MT89 jest na dobrej drodze

Ja posiadam kręcone włoski, które dodatkowo bardzo się puszą, ale na to mam sposob, w dodatku odżywia włoski - wszystkim znany, wspaniały jedwab do włosów. Po nim już nie mam kopki siana na głowie, a łagodne, poskromione fale. Oczywiście to mi nie wystarczy, bo nie zawsze mam czas na prostowanie włosów, a z takim czymś na głowie nie czuję się pewnie. Chciałabym, marze wręcz o trwałej prostującej. Niestety póki co nie mam pieniążków Kiedys miałam trawłą wygładzającą włosy i jedynie ułatwiało to prostowanie. Osobiście uważam, ze w jakimś stopniu napewno nie jest to obojętne dla zdrowia włosów, ale obecnie wszelkie zabiegi sa o wiele bezpieczniejsze niż kiedyś, pod warunkiem, że wykonuje je dobry specjalista Ja wielkim szacunkiem darze markę Farouk, więc pewnie wybrałabym ich produkty albo cos tańszego, ale równiez dobrej jakości
MT89 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-12-2012, 14:56   #48 (postlink)
Debiutantka

Anka69 jest początkujący

Mam pytanie.. żeby miec proste włosy mam kupic COCOCHOCO PURE czy cocochoco professional ? proszę o pomoc !
Anka69 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-01-2013, 13:28   #49 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 10
Podziękowania otrzymane: 23
osska ma niesamowite możliwościosska ma niesamowite możliwości

W srode prostowałam keratynowo włosy niestety jestem mega nie zadowolona. Jakieś 10 miesięcy temu byłam jeszcze jasna blondynka i niestety koncowki ktore byly kiedys rozjaśniane po keratynowym prostowaniu zrobiły sie jak z gumy i ok 15 cm włosów trzeba było ściać bo wygladały jak siano albo i gorzej.

Ten zabieg tak jak dziewczyny wspominaly jest najlepszy dla włosów naturalnych lub nigdy nie nierozjaśnianych.

owszem włosy teraz po scieciu tych kiedys rozjaśnianych wyglądają zdrowo sa blyszczace i proste , ale nie zdecydowała bym sie na ten zabieg gdybym wiedziała ze strace 15 cm włosów z długości
osska jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-01-2013, 18:14   #50 (postlink)
Kosmetyczka
Otrzymane medale: 8
Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 938
Podziękowania otrzymane: 528
barbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkiebarbara_kawka ma reputacje ponad wszystkie

Osiu to chyba zalezy na jakich srodkach .... fyzjerka z ktora wspolpracuje robi rozjasnianym blondynkom keratynowe prostowanie i nic sie nie dzieje . wiem ze uzywa brazylijskich srodkow

barbara_kawka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
encanto, keratynowe, prostowanie, włosów, włosy

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania