Odpowiedz
stare 03-09-2010, 16:32   #1 (postlink)
Rozkr璚anko
Otrzymane medale: 2
Konkursowy Konkursowy 

Sk康: Radom
Post闚: 50
Podzi瘯owania wys豉ne: 29
Podzi瘯owania otrzymane: 12
beata671 wkr鏒ce b璠zie s豉wna
Keratynowe prostowanie w這s闚 

Witam was moje kochane.
Zak豉dam w徠ek bo jestem zakochana w nowej metodzie sta貫go prostowania w這s闚, a mianowicie w metodzie keratynowego prostowania w這s闚. Jak wiadomo keratyna buduje nasza skore w這sy paznokcie, jest to podstawowy budulec.
Metod te mo積a stosowa nawet na zniszczone, farbowane w這sy( czego nie mo積a robi metoda chemicznego prostowania w這s闚). Metoda keratynowa nie niszczy w這s闚, "oplata" je keratyna dzi瘯i czemu w這sy sa pi瘯ne, g豉dkie, l郾i帷e i proste!
Od kilku dni interesuj si tym bardzo a konkretnie od dnia kiedy przysz豉 do mnie klientka po takim zabiegu! zakocha豉m sie w jej w這sach!

Z tego co wiem sa 3 firmy kt鏎e produkuj preparaty do tego zabiegu, a najlepsza z nich jest encanto.
Na allegro jest bardzo trudno z豉pa te preparaty, bo sa sprowadzane prosto ze stan闚 i jak tylko sie pokazuj to b造skawicznie sa wykupowane. dlatego mam propozycje (je郵i tylko b璠 ch皻ne) zorganizowa zbiorcze zam闚ienie bezpo鈔ednio od firmy z eBay.

Na naszym forum mamy zakaz organizowania zam闚ie zbiorowych// tusia

Wiem, 瞠 dziewczyny z Wiza簑 sie tym zajmowa造 ale z tego co widz na forum wiza簑 ludzie prosz i niekt鏎zy nie mog sie doprosi, a niekt鏎e osoby sa bardzo niemile. a zwyk豉 os鏏ka nie maj帷a tytu逝 "organizatorki" nie mo瞠 zorganizowa zam闚ienia.

Piszcie co s康zicie o tej metodzie.

PS. p騧niej jak mi sie uda to wstawi zdj璚ia jatie sa efekty

buziak

Ostatnio edytowane przez tusia ; 06-09-2010 o 09:55
beata671 jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 03-09-2010, 16:37   #2 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 7
Sponsor Sponsor Sponsor Prezent Prezent 

Sk康: Bogdaniec
Post闚: 2 529
Podzi瘯owania wys豉ne: 233
Podzi瘯owania otrzymane: 534
paznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkie
Odp: Keratynowe prostowanie w這s闚!!! 

o ile mi wiadomo jest zakaz robienia zbiorczych zam, chyba 瞠 co si zmieni這.

paznokietek1000 jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
Za ten u篡teczny post podzi瘯owali:
beata671 (03-09-2010)
stare 03-09-2010, 17:00   #3 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 1
Prezent 

Sk康: Okolice Szczecina
Post闚: 782
Podzi瘯owania wys豉ne: 505
Podzi瘯owania otrzymane: 197
pinusia6 to imi znaj wszyscypinusia6 to imi znaj wszyscypinusia6 to imi znaj wszyscypinusia6 to imi znaj wszyscypinusia6 to imi znaj wszyscy

Dok豉dnie tak jak paznokietek napisa Jest zakaz pisania post闚 o charakterze zam闚ie zbiorczych. Jak chcesz tto pisz bezpo鈔ednio do dziewczyn
pinusia6 jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 03-09-2010, 17:34   #4 (postlink)
Rozkr璚anko
Konkursowy Konkursowy 

dzi瘯i dziewczynki wida zn闚 czego nie doczyta豉m

ale piszcie og鏊nie co my郵icie o tej metodzie i czy macie jakie do鈍iadczenia w tym temacie.
beata671 jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 05-09-2010, 18:11   #5 (postlink)
Na這gowiec
Otrzymane medale: 5
Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Sk康: Gda雟k
Post闚: 385
Podzi瘯owania wys豉ne: 160
Podzi瘯owania otrzymane: 74
Zgredo jest diamentem w鈔鏚 kamieniZgredo jest diamentem w鈔鏚 kamieniZgredo jest diamentem w鈔鏚 kamieniZgredo jest diamentem w鈔鏚 kamieni

Ja jestem zaciekawiona metod, co prawda na razie nie my郵a豉m o prostowaniu w這s闚, ale mo瞠 nied逝go b璠... powiedz mi, czy ka盥e w這sy nadaj si do takiego zabiegu? Jak d逝go utrzymuj si efekty?
stare 05-09-2010, 21:08   #6 (postlink)
Rozkr璚anko
Konkursowy Konkursowy 

Ja jeszcze nie robi豉m zabiegu ale juz nied逝go b璠 mia豉 zestaw to napisze co i jak z moimi k豉czkami.
Z tego co czyta豉m to mo積a ten zabieg wykonywa na ka盥ego rodzaju w這sach, suchych, przet逝szczaj帷ych si, normalnych, zniszczonych, farbowanych... jakie tylko chcesz. a co do tego ile to sie utrzymuje na w這sach to pono do 5-6 miesi璚y.

pozdrawiam
beata671 jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 07-09-2010, 13:46   #7 (postlink)
No to..wpad豉m
Uznanie 

Sk康: Dzier穎ni闚
Post闚: 237
Podzi瘯owania wys豉ne: 96
Podzi瘯owania otrzymane: 132
qatrycja to imi znaj wszyscyqatrycja to imi znaj wszyscyqatrycja to imi znaj wszyscyqatrycja to imi znaj wszyscy

Troch zainteresowa豉m sie tym produktem po napisaniu Twojego postu bo sama ch皻nie bym sie na taki zabieg uda豉. Poczyta豉m i wyczyta豉m 瞠 keratyna nie tylko prostuje w這sy ale tak瞠 wbudowuje sie w struktur w這sa dzi瘯i czemu w這sy wygl康aj 100 razy zdrowiej. Wyczyta豉m jesczcze ze najlepsze produkty ma firma ENCANTO i czasami mo積a je ju spotka na naszym allegro. Ceny mieszcz sie w granicach 250z.

Zabieg tak w skr鏂ie to na這瞠nie produktu na w這sy jak zwyk陰 farb, wyszuszenie i kilkukrotne prostowanie pojedy鎍zych pasemek (jak wyczyta豉m takie pasemka traktuje sie temperatur powy瞠j 200 stopni i prasuje po 6-7 razy) trudno uwierzy w efekt zdrowych w這s闚 po takiej torturze ale sp鎩rzcie same na efekty ! :
Kod:
Tre嗆 zosta豉 ukryta, zaloguj si lub zarejestruj je郵i jeszcze nie masz konta aby zobaczy tre嗆
5 u篡tkownik闚 podzi瘯owa這 za ten u篡teczny post:
afterglow (13-10-2010), Iraa (19-05-2012), ladybird (07-09-2010), nanami7 (07-09-2010), Zgredo (07-09-2010), _kasiunia_4 (07-09-2010)
stare 07-09-2010, 13:54   #8 (postlink)
Na這gowiec

Zgredo jest diamentem w鈔鏚 kamieniZgredo jest diamentem w鈔鏚 kamieniZgredo jest diamentem w鈔鏚 kamieniZgredo jest diamentem w鈔鏚 kamieni

Niesamowite! No no...

Pytaj帷 o rodzaje w這s闚 mia豉m na my郵i si喚 skr皻u, 幢e si wyrazi豉m. Pomy郵a豉m o mojej kole瘸nce, mulatce, obdarzonej spr篹ynkami niesfornymi. Kiedy my郵a豉 o zmianie fryzury i by mo瞠 to by這 by w豉郾ie to - preparaty w rodzaju szampon闚 czy maseczek nie by造 wystarczaj帷o dobre.

Czy wiecie, jak w這sy wracaj do siebie? Czy odrosty s kr璚one a poddane zabiegowi nadal proste, czy efekt ust瘼uje na ca貫j d逝go軼i? Musia這by do嗆 鄉iesznie wygl康a, gdyby do tych prostych drucik闚 od g鏎y dorasta造 kr璚one...
stare 07-09-2010, 19:51   #9 (postlink)
Moderator
Otrzymane medale: 11
Z這ty medal Prezent Prezent Prezent Prezent 

Sk康: Pozna
Post闚: 5 154
Podzi瘯owania wys豉ne: 3 034
Podzi瘯owania otrzymane: 1 448
nanami7 ma reputacje ponad wszystkie
nanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkie

wygl康aj faktycznie zdrowo i 豉dnie si b造szcz... czekam na Wasze efekty i opinie, bo mnie to ciekawi

www.paznokcie-poznan.blogspot.com
nanami7 jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 07-09-2010, 20:50   #10 (postlink)
No to..wpad豉m
Uznanie 

Sk康: Dzier穎ni闚
Post闚: 237
Podzi瘯owania wys豉ne: 96
Podzi瘯owania otrzymane: 132
qatrycja to imi znaj wszyscyqatrycja to imi znaj wszyscyqatrycja to imi znaj wszyscyqatrycja to imi znaj wszyscy

z tego co czyta豉m efekt utrzymuje sie do 3 miesiecy... im cie雟ze w這sy tym efekt utrzymuje sie du瞠j. Warto doda ze takie w這sy po zabiegu wymagaj specjalnej pielegnacji bo w wiekszo軼i nasze szampony wyp逝kuj keratyne.
stare 08-09-2010, 10:15   #11 (postlink)
Na這gowiec

Tak, czyta豉m, nie mo積a my w這s闚 przez dwa dni po zabiegu, nie powinno si te ich zwi您ywa. Wydaje mi si, 瞠 w這sy na ca貫j d逝go軼i delikatnie mog wraca do dawnego kszta速u, ale wprost tego nikt nie napisa. Niekt鏎e w這sy wymagaj 2-3 zabieg闚, aby by這 wida efekt.
stare 30-09-2010, 13:18   #12 (postlink)
Debiutantka

Post闚: 3
Podzi瘯owania wys豉ne: 0
Podzi瘯owania otrzymane: 1
Kanni jest pocz徠kuj帷y

moja keratynka zamowiona na wizazu juz czeka z 3 miesiace i niemam kiedy zrobic .Tak to jest przy dzieciach i praca do tego... ale mam nadzieje ze wyjdzie mi wszystko bo to moja jedyna nadzieja na ladne wlosy
Kanni jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 30-09-2010, 14:03   #13 (postlink)
Debiutantka

Post闚: 9
Podzi瘯owania wys豉ne: 16
Podzi瘯owania otrzymane: 1
Porzeczka jest pocz徠kuj帷y

Robi豉m zabieg prostowania w lipcu. przyznaje ze troszke sie do niego nie przylozylam bo byly upaly ponadtrzydziestostopniowe, prostownica rozgrzana na maxa(nie wiem do ilu sie nagrzewa ) wiec ciezko mi bylo wytrzymac kilkukrotne prostowanie jednego pasma. moje wlosy sa rozjasniane z sredniego br您u do jasnego blondu, do tego przez kilka lat je prostowalam co drugi dzien wiec sianko mialam masakryczne. po zabiegu moje wlosy sa wzglednie proste, koncowki lubia sie lekko wywijac ale mi to kompletnie nie przeszkadza. jezeli ktos liczy na efekt wlosow spod zelazka to sie mocno przeliczy. ja lubie naturalnie wygladajace wlosy i takie teraz mam na dodatek jak jest jakas wieksza okazja to o wiele latwiej sie je stylizuje no i przede wszystkim- zaoszczedzilam mnostwo czasu bo juz nie prostuje ich
Porzeczka jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 30-09-2010, 15:24   #14 (postlink)
Wczytuje si

Post闚: 12
Podzi瘯owania otrzymane: 0
Kamyczek:) jest pocz徠kuj帷y

Witam! Ja te sie zainteresowa豉m t metoda! Wiec nie wiem gdzie tak sie d逝go czka na ta kreatyne,ale ja wbilam na allegro i mi wyskoczyla firmy ENCANTO za 235zl zestaw zawiera 3 butelki od篡wka,szampon i treatment
Kamyczek:) jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 02-10-2010, 11:22   #15 (postlink)
aga
Nie spamuj bo strzelam :)
Otrzymane medale: 21
Z這ty medal Z這ty medal Z這ty medal Z這ty medal Z這ty medal 

Sk康: okolice Lublina
Post闚: 4 177
Podzi瘯owania wys豉ne: 655
Podzi瘯owania otrzymane: 1 034
aga ma reputacje ponad wszystkie
aga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkie

Porzeczko rozumiem, 瞠 siano mia豉 przed wyprostowaniem a teraz? jaka jest kondycja Twoich w這s闚?

Mog豉by wstawi zdj璚ie przed i po albo chocia po ?
stare 03-10-2010, 13:22   #16 (postlink)
Totalna maniaczka

Post闚: 715
Podzi瘯owania wys豉ne: 144
Podzi瘯owania otrzymane: 217
pa_pi1 to imi znaj wszyscypa_pi1 to imi znaj wszyscypa_pi1 to imi znaj wszyscypa_pi1 to imi znaj wszyscypa_pi1 to imi znaj wszyscypa_pi1 to imi znaj wszyscy

Ja te poprosz o zdj璚ia
stare 13-10-2010, 14:58   #17 (postlink)
Na這gowiec
Konkursowy 

Sk康: Holandia
Post闚: 409
Podzi瘯owania wys豉ne: 154
Podzi瘯owania otrzymane: 128
afterglow to imi znaj wszyscyafterglow to imi znaj wszyscyafterglow to imi znaj wszyscyafterglow to imi znaj wszyscyafterglow to imi znaj wszyscy

i ja chetnie zobacze
stare 16-10-2010, 12:56   #18 (postlink)
Debiutantka

Post闚: 1
Ewa321 jest pocz徠kuj帷y

Witam, chcia豉m podzielic si z Wami moim eksperymentem w keratynowym prostowaniu w這s闚. Ca造 zestaw do prostowania zakupilam na allegro. Zabieg wykona豉m sama w domu. I kilka uwag co do tego wykonania, jest niesamoiwice pracoch這nne. Najlepiej zarezerwowa sobie ca造 dzi瘽. mi zabra這 to przesz這 5 godzin. Trzeba rzeczywi軼ie poo twierac okna a najlepiej uzywac jakiej maseczki, bo zapach jest tak intensywny,ze az szczypie w oczy. Trzeba bardzo dokladnie wykonywac wszystkie etapy tego zabiegu. Ale efekty sa po prostu niesamowite. Co prawda ja nie mia豉m bardzo k璚onych w這s闚 tylko raczej niesforne, ake codzienna piel璕niacja i robienie zwyk貫j fryzury zabiera這 mi mn鏀two czasu. Teraz mycie suszenie i jakies deliktane wywini璚ie to ok. 35 min.W這sy prostowa豉m przesz這 3 tygodnie temu i z kazdym dniem sa coraz 豉dniejsze.Ale co wa積e nie mo積a uzywac wi瘯szo軼i szampon闚 kt鏎e sa w sprzeda篡. Uda這 mi si znale潭 tylko 3 szampony , kt鏎e nie zawiwraj soli. Sa to szampony dla dzieci, trzeba patrze uwa積ie na sk豉d, bo wi瘯szo嗆 szampon闚 dla dzieci tak瞠 zawiera s馧. Po umyciu stosuj tez od篡wke z keratyn i spryskuj w這sy p造nem z keratyn. W這sy sa naprawde 鈍ietne, miekkie, delikatne, b造szcz帷e. a mia豉m je niestety bardzo zniszczone,poniewa farbuje od lat na jasny blond a do tego ci庵le uzywa豉m prostownicy. Mam nadziej,瞠 teraz troch mi od niej odpoczna i odbuduja si. Je郵i kto mia豚y do mnie jakies pytania odnosnie tego prostowania keratynowego to ch皻nie odpowiem.
Ewa321 jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 16-10-2010, 13:02   #19 (postlink)
Naczelny Grafik Forumowy
Uznanie Konkursowy 

Sk康: Niemcy
Post闚: 5 853
Podzi瘯owania wys豉ne: 1 685
Podzi瘯owania otrzymane: 2 037
rudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkie
rudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkie

najlepiej jakbys jeszcze nam pokazala jaka roznica jest miedzy Twoimi starymi wlosami, a teraz po tym zabiegu
stare 16-10-2010, 17:08   #20 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 4
Prezent Prezent Prezent P帷zek 

Sk康: Kiedy SZCZECINEK, teraz Boston;)
Post闚: 1 735
Podzi瘯owania wys豉ne: 565
Podzi瘯owania otrzymane: 438
rudzielec jest profesjonalistkrudzielec jest profesjonalistkrudzielec jest profesjonalistkrudzielec jest profesjonalistkrudzielec jest profesjonalistkrudzielec jest profesjonalistkrudzielec jest profesjonalistk

kuurrddee jakie sliczne te wloski po tej kreatynie...normalnie by mi sie przyda這...mowicie ze na ebayu to jest tez bo siedze w anglii i mam mozliwosc sobie zamowic...kurcze tez mnie to wciagnelo, bo mam taka szope z wlosow normalnie ze chyba tylko ta kreatyna by mi pomog豉... tylko chcialabym zobaczyc najpierw fotki dziewczyn czy to faktycznie tak dzia豉.
Odpowied z Cytatem
stare 20-06-2011, 15:11   #21 (postlink)
Rozkr璚anko

Post闚: 60
Podzi瘯owania wys豉ne: 14
Podzi瘯owania otrzymane: 10
urbanka1 wkr鏒ce b璠zie s豉wna

Zabieg keratynowego prostowania w這s闚- jest zabiegiem silnie od篡wczym. Prostowanie jest dodatkiem, kt鏎y utrzymuje si 鈔ednio od od 2 do 4 miesi璚y, wszystko zale篡 od rodzaju w這sa i piel璕nacji.
Aby zabieg si uda nale篡 stosowa szampon i od篡wk przeznaczone do w這s闚 po takim zabiegu, bo ka盥y inny produkt wyp逝cze keratyn z w這s闚.
Po na這瞠niu preparatu i prostowaniu w這s闚, trzeba czeka 2 dni aby umy w這sy (nie wolno wtedy je spina, wi您a, nawet okular闚 nie wolno na nie zak豉da, bo jest mo磧iwo嗆 odgniecenia). Dobrze jest mie w domu prostownic i rano przeprostowa chocia ko鎍e.
Z w豉snego do鈍iadczenia wiem, 瞠 lepiej zrobi zabieg w weekend i nie wychodzi z domu, bo w這sy s przylizane, 郵iskie- jakby baaardzo t逝ste.
Efekt jest super- szczeg鏊nie przy w這sach zniszczonych np. spalonych. Ja go stosuj raz na p馧 roku, ale nie u篡wam szamponu i od篡wki, bo nie lubi mie super prostych w這s闚. Traktuj ten zabieg tylko regeneracyjne.
Co jeszcze chcia造by軼ie wiedzie?
Wiem tyle dlatego, 瞠 m鎩 salon jest salonem szkoleniowym tego w豉郾ie zabiegu
urbanka1 jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
2 u篡tkownik闚 podzi瘯owa這 za ten u篡teczny post:
dzikakura (21-06-2011), hairkama (22-08-2011)
stare 22-08-2011, 20:19   #22 (postlink)
No to..wpad豉m
Konkursowy 

Sk康: Bia造stok
Post闚: 162
Podzi瘯owania wys豉ne: 15
Podzi瘯owania otrzymane: 53
hairkama ma niesamowite mo磧iwo軼ihairkama ma niesamowite mo磧iwo軼ihairkama ma niesamowite mo磧iwo軼i

No to mnie dziewczyny nakrecilyscie bo ja to tez mam sianko i to nawet niezle po myciu lekko mi sie kreca chyba zakupie sobie ten produkt i wyproboje no i oczywiscie zrobie zdjecia

hairkama jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 22-10-2011, 14:35   #23 (postlink)
Debiutantka

Fiolett jest pocz徠kuj帷y

Hej dziewczyny, mog造by軼ie nakierowa nas, gdzie mo積a szuka szampon闚 i od篡wek zawieraj帷ych kreatyn, tak 瞠by przed逝篡 i nie popsu efektu samego zabiegu prostowania w這s闚 kreatyn?

Pozdrawiam cieplutko

---------- Dodano o godzinie 13:35 ---------- Poprzedni post by napisany o godzinie 13:33 ----------

A
Fiolett jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 04-01-2012, 23:08   #24 (postlink)
Debiutantka

Sk康: Pozna
KasiaMilo jest pocz徠kuj帷y

Cze嗆 dziewczyny,
Jesli chodzi o piel璕nacj w這s闚 po zabiegu keratynowym to troch r騜nych artyku堯w poczyta豉m i okazuje si 瞠 najlepsze s produkty kt鏎e nie zawieraj soli. Dzi瘯i temu efekt zabiegu d逝瞠j si utrzymuje. A ponadto powinny zawiera r闚nie keratyn aby ewentualne braki uzupelnia podczas codziennej pielegnacji.
Ja znalazlam na co takiego jak AntiAge keratin system, choc wczesniej stosowalam inne marki jak Keratin complex, tahe. teraz obecnie sprawdzam na sobie wlasnie szampony i odzywki z tej serii i w這sy naprawde fajnie wygladaja. Dodatkowo nie zawieraja soli, SLS i prabanenow co przy mojej sk鏎ze jest stosunkowo istotne. A naprawde du篡m plusem AntiAge keratin system jest to, 瞠 zar闚no od篡wka jak i szampon zawieraja keratyne hydrolizowan.
Uzywam ich na sobie od trzech tygodni i musze powiedziec 瞠 jestem bardzo zadowolona a i cena nie jest powalaj帷a. Na jakims sklepie internetowym widzialam je nawet po 30 zl.
KasiaMilo jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 04-01-2012, 23:21   #25 (postlink)
Na這gowiec
Otrzymane medale: 12
Wyr騜nienie Wst捫ka Prezent Prezent Prezent 

Sk康: Katowice
Post闚: 641
Podzi瘯owania wys豉ne: 510
Podzi瘯owania otrzymane: 245
katerina15 to imi znaj wszyscykaterina15 to imi znaj wszyscykaterina15 to imi znaj wszyscykaterina15 to imi znaj wszyscykaterina15 to imi znaj wszyscykaterina15 to imi znaj wszyscy

Tez chcia豉m si zdecydowa na zabieg keratyn, jednak wcze郾iej troch pogooglowa豉m i spyta豉 o rade dw鏂h fryzjerek. Obie niestety odradza造 zabieg keratynowy na moje farbowane w這ski

katerina15 jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
encanto, keratynowe, prostowanie, w這s闚, w這sy

U篡tkownicy aktualnie czytaj帷y ten temat: 1 (0 u篡tkownik(闚) i 1 go軼i)

Narz璠zia w徠ku
Wygl康

Zasady postowania
Nie mo瞠sz zak豉da nowych temat闚
Nie mo瞠sz pisa wiadomo軼i
Nie mo瞠sz dodawa za陰cznik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB Code jest W陰czony
Emotikony s W陰czony
[IMG] kod jest W陰czony
HTML kod jest Wy陰czony
Trackbacks are Wy陰czony