Odpowiedz
stare 27-04-2009, 12:54   #1 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 2
Wyróżnienie Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 52
Podziękowania otrzymane: 45
iwonadc78 ma niesamowite możliwościiwonadc78 ma niesamowite możliwościiwonadc78 ma niesamowite możliwości
Co sadzicie o przedluzaniu wlosow? 

mam taki jakby maly problem,podobaja mi sie dlugie wlosy,a nie potrafie zapuscic,na dodatek ,jakby tego bylo malo,moje wlosy sa rzadkiemusze prawie caly czas chodzic w spietych.I tak sobie pomyslalam ,ze jak bede w Polsce ,to sobie przedluze,bo w Niemcach jest to bardzo drogie.
Moze ktoras z Was miala juz sztucznie doczepiane wloski i moze mnie uswiadomic,jak dlugo mozna w nich chodzici od czego to zalezy?
No i oczywiscie jakie sa koszta w Polsce.
Jezeli wiecie cos na ten temat,prosze o pomoc
iwonadc78 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-04-2009, 13:00   #2 (postlink)
VIP
Otrzymane medale: 6
Złoty medal Diament Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 945
Podziękowania otrzymane: 547
dzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkiedzidzia ma reputacje ponad wszystkie

moja kumpela kiedyś przedłużała sobie włoski , chyba w Poznaniu , miała je ok 3/4 miesięcy i zapłaciła chyba coś koło 700 zł, ale nie jestem pewna bo to było z rok temu i słabo pamiętam

Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
dzidzia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Za ten użyteczny post podziękowali:
iwonadc78 (27-04-2009)
stare 27-04-2009, 13:00   #3 (postlink)
SuperVIP
Otrzymane medale: 7
Wyróżnienie Kreatywność Prezent Szkolenia Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 414
Podziękowania otrzymane: 734
ivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkieivonna70 ma reputacje ponad wszystkie

Ja też mam bardzo cienkie i na dodatek mi wypadają. Jakiś czas temu myślałam o przedłużeniu, dużo na ten temat czytałam i rozmawiałam z fryzjerką, do której chodzę od ośmiu lat. Po tym wszystkim co się dowiedziałam odradzam przedłużanie włosów jakąkolwiek metodą, bo jeszcze bardziej osłabi to Twoje włosy. W dodatku efekt będzie nienaturalny, bo włosy doczepia się tylko z boków i tyłu, a czubek głowy będzie wyglądał jak wyskubany. Ale decyzja należy do Ciebie.
ivonna70 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
iwonadc78 (27-04-2009)
stare 27-04-2009, 13:32   #4 (postlink)
Wzorki Club
Wyróżnienie Serce Prezent Prezent Oskar 

Podziękowania wysłane: 584
Podziękowania otrzymane: 454
Chanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkie

A więc tak :
U mnie zagęszczanie włosów kosztuje ok 1600zł ( wszystko zależy od ilości i długości pasemek) Aby efekt był właściwy należy doczepić ok 80-100 pasemek. Najlepsze włosy są słowiańskie. Dobrze dobrane pasemka czyli kolor i rodzaj włosa ( czyli proste, kręcone,falowane) nie odróżniają sie wcale od naturalnych klientki. Najlepszą metodą przedłużania bądź zgęszczania włosów jest metoda na zgrzewy polimerowe lub keratynowe. Nie polecam RINGÓW ani tych szerokich pasków z kilkoma pasemkami na raz Należy również pamiętać o pielęgnacji takich włosów! Nie należy nakładać masek i odzywek na całą głowę tylko na długości i końce, gdyż mogą zsunąć sie doczepy Szczotka tez musi być specjalna , gdyż normalna szczotką czy grzebieniem haczyłoby sie zgrzewy-rwąc przy tym włosy Dobrze założone włosy trzymają sie długo z reguły powinno sie nosić trzy miesiące , ale z doświadczenia wiem że i tak klientki noszą dłużej
Ja już miałam doczepione włosy i kiepsko to zniosły moje naturalne wlosy-gdyż mam słabe i cienkie włosy, ale efekt był świetny
2 użytkowników podziękowało za ten użyteczny post:
iwonadc78 (27-04-2009), Zuzanna Rzeszewska (07-08-2011)
stare 27-04-2009, 14:20   #5 (postlink)
Instruktor Mistero Milano
Otrzymane medale: 7
Diament Uznanie Serce Sponsor Prezent 

Podziękowania wysłane: 1 208
Podziękowania otrzymane: 1 813
Anna Kosińska ma reputacje ponad wszystkieAnna Kosińska ma reputacje ponad wszystkie
Anna Kosińska ma reputacje ponad wszystkieAnna Kosińska ma reputacje ponad wszystkieAnna Kosińska ma reputacje ponad wszystkieAnna Kosińska ma reputacje ponad wszystkie

ja rowniez odradzam,jezeli twoje wlosy sa cienkie i na pewno delikatne czy to sztuczny wlos ktory z czasem rozni sie jednak od twoich naturalnych i nie wyglada wcale to za ladnie i czy to prawdziwy wlos ktore jego obciazenie jest o 40% wieksze od twoich naturalnych,choc wygladaja pieknie ale pielegnacja tych wlosow wcale nie jest taka latwa jakby sie wydawalo tak jak Chanti napisala specjalne do wlosow przedluzanych szczotki,pielegnacja dobrymi szamponami i odzywkami ,a i tak po ich sciagnieciu twoje wlosy sa bardzo oslabione,ktore w wiekszosci nadaja sie do sciecia lub do glebokiej regeneracji...ja juz bardziej ci polecam abys to co masz wydac na przedluzone wydaj na profejonalna regeneracje twoich wlosow,ale dobry salon musi m conajmniej ci zaoferowac pare innych rozniacych zsie abiegow dzialajacych na twoje strukture wlosa i kolor twoich wlosow...pojawila sie wogole nowa technika przedluzania wlosow,laserowa ale nie znam opini na jej temat no i cenowo to masakra prawie do 3000euro,robia to w klinice w Holandii...
Anna Kosińska jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
iwonadc78 (27-04-2009)
stare 27-04-2009, 15:15   #6 (postlink)

Podziękowania wysłane: 61
Podziękowania otrzymane: 276
seqoya wszyscy jej zazdroszcząseqoya wszyscy jej zazdroszcząseqoya wszyscy jej zazdroszcząseqoya wszyscy jej zazdroszcząseqoya wszyscy jej zazdroszcząseqoya wszyscy jej zazdroszcząseqoya wszyscy jej zazdroszczą

Zgadzam się z annamon włosy nawet zdrowe wiele tracą a co dopiero osłabine cieńkie i rzadkie. Jeśli chodzi o doczepianie sztucznych włosów, to osobiście odradzam jesli już to tylko naturalne, są najlepsze, ale też najdroższe. A jeśli masz słabe włoski, to raczej powinnaś się skupić na jakiejś kuracji by je wzmocnić nawet u dermatologa. Są kuracje po których włosy rosną szybciej i stają się gęstsze. Bo po zageszczeniu będziesz pieknie wyglądać, ale po kilku miesiącach wszystko odwróci się na niekorzyść. Pielęgnacja takich włosów wymaga systematycznośći i konsekwencji. Moja znajoma kiedys doczepiła sobie sztuszce włoski i po jednym myciu bez specialnych przystosowanych do tego preparatów zrobiło jej się sianko z pasemek. Ogólnie, to też kwestia jakości pasemek, kto nam je robi jest o bardzo iostotne, musi to być osoba która ma doświadczenie i fach w ręku

Ostatnio edytowane przez seqoya ; 27-04-2009 o 15:18
seqoya jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-04-2009, 16:16   #7 (postlink)
aga
Nie spamuj bo strzelam :)
Otrzymane medale: 21
Złoty medal Złoty medal Złoty medal Złoty medal Złoty medal 

Podziękowania wysłane: 655
Podziękowania otrzymane: 1 035
aga ma reputacje ponad wszystkie
aga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkie

Moja koleżanka sobie kupiła na allego za ok 170 zł... może i fajnie by to wyglądało gdyby jej naturalne włosy były dłuższe bo miała je troszkę za uszy i na dodatek strasznie spalone...i trochę śmiesznie to wygląda bo jedną długość włosów ma za uszy a drugą prawie że do pasa... i jeszcze górną krótką warstwę taką spaloną a dolną długą taką błyszcząca

SHINYBOX

aga jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-04-2009, 16:23   #8 (postlink)
Wzorki Club

Chanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkie

Skoro miała taki efekt, to znaczy że ktoś jej źle założył, albo nie ścieniowała włosów . Te włosy doczepione ścina sie inaczej niz swoje naturalne ( oczywiście cały czas mówię o doczepianych wlosach naturalnych)
stare 27-04-2009, 16:34   #9 (postlink)
aga

aga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkie

Ona to pewnie sama sobie doczepiła właśnie...jakby je wycieniowała to może wyglądało by to lepiej ale ona z nimi nic nie zrobiła

SHINYBOX

aga jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-04-2009, 18:53   #10 (postlink)
Nałogowiec
Wyróżnienie Konkursowy 

iwonadc78 ma niesamowite możliwościiwonadc78 ma niesamowite możliwościiwonadc78 ma niesamowite możliwości

Dzieki Wam dziewczyny za dobre rady,rzeczywiscie dam sobie chyba spokoj z tymi wlosami.Fakt,ze fajnie bylo by tylko na chwile,a potem....wole nawet nie myslec.
O dermatologu nawet bym nie pomyslala, hmm....trzeba bedzie zrobic sobie termin
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-04-2009, 19:12   #11 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 1
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 117
Podziękowania otrzymane: 136
pisiowa21 to imię znają wszyscypisiowa21 to imię znają wszyscypisiowa21 to imię znają wszyscypisiowa21 to imię znają wszyscy

moja koliezanka przedłuża warkoczykami amatorsko bierze 400zł
mnie korci tez przedłużyc tylko szkoda ze sa takie drogie
moze sie skusze jak zarobie
ale ogólnie kumpela miała i nażekala bo jej naturalne sa teraz jak pierek pekaja i jest na pół łysa...zakola ma niezłe.

a ta dziewczyna ma naturalne bardzo krutkie tzw.na chlopaka.

Ostatnio edytowane przez pisiowa21 ; 27-04-2009 o 19:15
pisiowa21 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-04-2009, 19:15   #12 (postlink)
Nałogowiec
Wyróżnienie Konkursowy 

efekt...calkiem calkiemale jak pomyslec ,co sie bedzie dzialo pozniej...
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-04-2009, 19:21   #13 (postlink)
Totalna maniaczka
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 117
Podziękowania otrzymane: 136
pisiowa21 to imię znają wszyscypisiowa21 to imię znają wszyscypisiowa21 to imię znają wszyscypisiowa21 to imię znają wszyscy

ona jak na amatorke robi bardzo dobrze.Ale na razie tylko warkoczyki bo sie uczy.
Jak bym sie skusiła to wstawie fotke
a wogóle sa odpowiednie środki do pielegnacji zeby naturalne sie nie zniszczyły.Ja mam od kumpeli z zakładu regenalic masc bdb do wlosów

pisiowa21 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-04-2009, 20:51   #14 (postlink)
aga

nie obraź się ale mi się takie warkoczyki jakoś nie podobają
rzecz gustu

SHINYBOX

aga jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-04-2009, 21:59   #15 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 4
Podziękowania otrzymane: 6
ania wkrótce będzie sławna

a ja marzę o trwałym prostowaniu włosów, ostatnio fryzjerka mi mówiła ze koszt ok 500-600zł przy moich włosach...
ania jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 27-04-2009, 23:07   #16 (postlink)
Wzorki Club

Aniu szczerze NIE POLECAM wręcz odradzam chemiczne prostowanie włosów
stare 28-04-2009, 00:41   #17 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 4
Podziękowania otrzymane: 6
ania wkrótce będzie sławna

oj Chanti, moich włosów nawet fryzjerka sie boi, są okropne! Mam ich za dużo i okropnie się puszą, w dodatku się krecą ale to już nie są takie ładne loczki tylko takie fiu bździu -same bolki lolki odstające
ania jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 28-04-2009, 23:13   #18 (postlink)
No to..wpadłam
Otrzymane medale: 3
Oskar Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 50
Podziękowania otrzymane: 131
bera0 to imię znają wszyscybera0 to imię znają wszyscybera0 to imię znają wszyscybera0 to imię znają wszyscy

Jak ja się cieszę i dopiero teraz doceniam moje włosy. Z natury proste dlatego tez prostowania unikam jak ognia, ale szczerze? to marzą mi się takie ładne loczki ehhh kobiecie to trudno dogocic
a propos doczepiania włosów.. moja kolezanka zrobiła sobie po znajomosci takie doczepienie na 'klamerki' jak ja to mowie kurcze efekt pierwszego dnia- ok, ale pozniej zaniedbała je i przy robeniu kitka te klamerki jej wystawały a te włosy wygl. jak starej lalki barbie takie plastikowe zmatowione i spuszone :/
bera0 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-05-2009, 15:03   #19 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 5
Podziękowania otrzymane: 2
dominika198989 jest na dobrej drodze

Jak wloski sa dobrze przdluzone a pozniej tak samo dobrze sciagniete to nie niszcza sie nasze naturalne wloski no i wiadomo tez zalezy jaka metoda
dominika198989 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
violcias (19-09-2012)
stare 20-05-2009, 15:24   #20 (postlink)
Gość
niezalogowany

a ja powiem krótko: z włosami jest jak z paznokciami: należy dobrać metodę i rodzaj do swoich włosów- to po pierwsze primo
a po drugie primo zorientować się gdzie i kto NAPRAWDĘ DOBRZE przedłuża włosy
same wiecie że czasem cena za usługę (paznokcie) nie jest adekwatna do wykonania... czasem w domu taniej u (nazywanej często ironicznie) tipsiary która wie co z czym niż w co poniektórych salonach, gdzie przyjmowane są osoby nie znające się na rzeczy...

ja cos o przedłużaniu włosów w dziadowskim salonie wiem bo przedłużałamżałuję tego jak niczego na świecie
niedość że na 40 kosmyków po tygodniu zostao mi na głowie 8 to jak pojechała zgłosic reklamację to wmawaino mi że źle "ekspoatowałam" te włosy (co było kompletną bzdurą). pani z wielkim fochem kazała swojej podwładnej zrobić na tych samych kosmykach ale inna metodą, po czym i tak długo się nie trzymały... bo "AŻ" 2 tygodnie. powiem tylko że włosy swoje miałam baaaaardzo gęste ale króciutkie jak diabli... chciała wlosy do pasa to sie przejechałam. teraz po 1,5 roku po ściągnieciu mam ponad połowę włosów mniej... a co sie napłakałam to już moje... więc nigdy więcej teraz mam nową metodę na szybszy wzrost i zagęszczenie:

seboradin tonik (lotion) co wieczór smarować w skórę głowy, i 1 raz w tygdniu HENNA VAX - maska na włosy i skórę głowy (w reklamówke i ciepły ręcznik i tak minimum godzinkę)

Odpowiedź z Cytatem
stare 30-05-2009, 16:41   #21 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 7
Podziękowania otrzymane: 2
ajdida jest na dobrej drodze

Cześć dziewczyny a ja mam takie pytanie dotyczacej treski (taki kucyk dopinany) dolaczylam zdjecia. Bo wymyslilam sobie ze doczepilabym sobie na wesele kuzynki do swoich wlosow tylko nie moge nigdzie znalez jakichs konkretnych informacji na jakie wlosy i jak to sie trzyma wogole. Co o tym sadzicie
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 645533359.jpg (2.5 KB, 39 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 645533359_1.jpg (10.5 KB, 34 wyświetleń)
ajdida jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 31-05-2009, 16:08   #22 (postlink)
No to..wpadłam
Złoty medal 

Podziękowania wysłane: 146
Podziękowania otrzymane: 20
margareta ma niesamowite możliwości

moja koleżanka kupiła sobie taki na allegro i nawet fajnie wyglądała doczepiała do swojego kucyka, czesała normalnie jak swoje włosy. chyba 30 zł dała
margareta jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 18-06-2009, 22:30   #23 (postlink)
Totalna maniaczka

Podziękowania wysłane: 144
Podziękowania otrzymane: 220
pa_pi1 to imię znają wszyscypa_pi1 to imię znają wszyscypa_pi1 to imię znają wszyscypa_pi1 to imię znają wszyscypa_pi1 to imię znają wszyscypa_pi1 to imię znają wszyscy

Ja zawsze chciałam przedłużyć sobie włosy, bo długie i proste zawsze bardzo mi się podobały .
Ale powiem Wam że teraz już coraz mniej mnie do tego ciągnie. Jestem dzielna i zapuszczam i zapuszczam i coś tam rośnie.
A tak poważnie boję się bo moje włosy mają tendencję do puszenia się i kręcenia jak jest wilgoć w powietrzu, więc jeśli doczepie włosy (mimo że całość wyprostuje) i moje zaczną się kręcić a te doczepiane nie to będzie źle to wyglądać a raczej zabawnie.
pa_pi1 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-06-2009, 16:43   #24 (postlink)
Nałogowiec
Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 59
Podziękowania otrzymane: 23
Czarnulka1523 ma niesamowite możliwościCzarnulka1523 ma niesamowite możliwości

gdybym miała kase bym sobie przedłużyla moja kumpela bierze 300zl ale samemu trzeba kupic ringi
Czarnulka1523 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-06-2009, 16:53   #25 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 111
Podziękowania otrzymane: 340
Pati88 wszyscy jej zazdroszcząPati88 wszyscy jej zazdroszcząPati88 wszyscy jej zazdroszcząPati88 wszyscy jej zazdroszcząPati88 wszyscy jej zazdroszcząPati88 wszyscy jej zazdroszcząPati88 wszyscy jej zazdroszczą

ja mam dziewczyne w klasie ktora robila sobie kurs przedluzania wlosow w Poznaniu, pytalam jej to mowi ze od znajomych bierze 200zł za robocizne ale trzeba samemu sobie kupic wlosy 100 pasemek za 350zł czyli w sumie 550 zł za wszystko.
Pati88 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
przedluzaniu, sadzicie, wlosow

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania