Odpowiedz
stare 17-05-2009, 11:56   #26 (postlink)
Wzorki Club
Otrzymane medale: 6
Wyr騜nienie Serce Prezent Prezent Oskar 

Sk康: Sulech闚
Post闚: 1 849
Podzi瘯owania wys豉ne: 584
Podzi瘯owania otrzymane: 454
Chanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkie

Teraz mam br您 , wi璚 spokojnie moge tylko musz poczeka na orzeszki
stare 18-05-2009, 16:49   #27 (postlink)
No to..wpad豉m
Otrzymane medale: 1
Z這ty medal 

Sk康: B-c
Post闚: 128
Podzi瘯owania wys豉ne: 146
Podzi瘯owania otrzymane: 20
margareta ma niesamowite mo磧iwo軼i

zakupi豉m dzisiaj Revalid i zaczynam kuracj tylko przeczyta豉m, 瞠 stosuje si 3-miesi璚zn, 3 tabletki na dob... Chanti czy Ty korzystasz z tego ju d逝瞠j ni 3 miesi帷e? je郵i tak to w jakich dawkach?
margareta jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 18-05-2009, 17:06   #28 (postlink)
Wzorki Club
Wyr騜nienie Serce Prezent Prezent Oskar 

Sk康: Sulech闚
Post闚: 1 849
Podzi瘯owania wys豉ne: 584
Podzi瘯owania otrzymane: 454
Chanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkieChanti25 ma reputacje ponad wszystkie

tak ja stosuje ju d逝瞠j Pierwszy miesi帷 bra豉m 3xdziennie a teraz bior dwa razy dziennie ja ju bior je ostatni miesi帷 teraz

---------- Dodano o godzinie 17:06 ---------- Poprzedni post by napisany o godzinie 16:53 ----------

dzisiaj by豉m na szkoleniu z Matrix z seri BIOLAGE i dowiedzia豉m sie ciekawej bardzo rzeczy...
Chodzi o to 瞠 篡cie wlosa jest podzielone na trzy etapy:
-3-5 lat w這sy rosn,
-potem 3-4tygodnie w這sy nie rosn tzw.zast鎩,
-nast瘼ny etap to wypadanie w這s闚 i to trwa 3-4 miesi帷e.
I potem zn闚 porost, itd. ...
A warto zwr鏂i uwag, 瞠 na wszystkich tabletkach do w這s闚 jest napisane ze efekt dopiero wida po trzech miesi帷ach... hi hi hi logiczne, bo bez tabletek tez tak b璠zie ha ha ha
stare 18-05-2009, 19:29   #29 (postlink)

Sk康: 安idnica
Post闚: 344
Podzi瘯owania wys豉ne: 61
Podzi瘯owania otrzymane: 276
seqoya wszyscy jej zazdroszczseqoya wszyscy jej zazdroszczseqoya wszyscy jej zazdroszczseqoya wszyscy jej zazdroszczseqoya wszyscy jej zazdroszczseqoya wszyscy jej zazdroszczseqoya wszyscy jej zazdroszcz

Cytat:
Napisa Jade Zobacz post
A teraz cos na serio
2. Ogranicz suszenie, prostowanie i inne zabiegi wraz ze 鈔odkami modeluj帷ymi (pianka, lakier, guma itp.) do minimum
4. Po umyciu i sp逝kaniu g這wy, postaraj si pola ko鎍e w這s闚 zimn wod (zimna woda "domyka" 逝ski w這sa).
5. Zainwestuj w dobre serum do ko鎍闚ek i stosuj je po myciu (mo積a wciera w wilgotne i suche w這sy)

安ieta racja kiedy za ka盥ym razem suszy豉m w這sy suszark, potyrafi豉m my g這w co drugi dzie...
Na dzie dzisiejszy od ok 5 - 6 lat (straci豉m rachub) nie mia豉m suszarki w r璚e (opr鏂z wizyt u fryzjera), nie stosuj lakier闚, pianek itd... tylko odzywki i maski. W這sy zyska造 na tym 100%
Dobre od篡wianie te robi swoje. pamietajcie dziewczyny, 瞠 faszerowanie si tabletkami ma swoje plusy i minusy

Cytat:
Napisa Chanti25 Zobacz post
dzisiaj by豉m na szkoleniu z Matrix z seri BIOLAGE i dowiedzia豉m sie ciekawej bardzo rzeczy...
Chodzi o to 瞠 篡cie wlosa jest podzielone na trzy etapy:
-3-5 lat w這sy rosn,
-potem 3-4tygodnie w這sy nie rosn tzw.zast鎩,
-nast瘼ny etap to wypadanie w這s闚 i to trwa 3-4 miesi帷e.
I potem zn闚 porost, itd. ...
A warto zwr鏂i uwag, 瞠 na wszystkich tabletkach do w這s闚 jest napisane ze efekt dopiero wida po trzech miesi帷ach... hi hi hi logiczne, bo bez tabletek tez tak b璠zie ha ha ha
chanti trafna uwaga. Przy stosowaniu epilacji laserowej, klientki po pierwszym zabiegu i po drugim dziwia si 瞠 w這sy dalej rosn, a czasem na poczatku zdaj si im 瞠 jest ich wi璚ej
W這sy maj swoje fazy wzrostu, spoczynku ... I czasami gdy t逝macz robi wielkie oczy ...

Ostatnio edytowane przez seqoya ; 18-05-2009 o 19:33
seqoya jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 28-05-2009, 14:41   #30 (postlink)
Go嗆
niezalogowany

Post闚: n/a

proponuj i嗆 do apteki i uzbroic si w 2 rzeczy:

henn wax (ok 21z) stosowa 1 w tygodniu po umyciu g這we w reklam闚ke, worek, foli spo篡wcz... cokolwiek... na to ciep陰 czapk lub ciep造 r璚znik i tak od p馧 godzinki w zwy ile dacie rad (ja siedz tak min 3 godz). potem porz康nie sp逝ka i co tam dalej robiecie

seboradin tonik (lotion)
(ok 17z) wiem wiem... troch cuchnie ale c騜- ja go u篡wam co drugi czasem co trzeci dzie na noc smaruj tylko sk鏎 g這wy i dok豉dnie masuj g這w

po moich cudach jakie mia豉m na g這wie (rozja郾ianie, farbowanie, dekoloryzacja, podw鎩na baardzo mocna trwa豉, potem prostowanie p造nem do trwa貫j.... i wiele innych) w這sy przesta造 mi rosn望, zacz窸y wypada, nie wpominaj帷 ju o tym 瞠 by造 jak wata

te preparaty naprawe odbudowa造 mi w這sy i zacze造 mi rosn望 duuuuuuuuu穎 szybciej ni zwykle (przed tymi eksperymentami)

jak nie lubicie zabawy z workami i r璚znikami to seboradin wystarczy

Odpowied z Cytatem
Za ten u篡teczny post podzi瘯owali:
margareta (28-05-2009)
stare 28-05-2009, 20:11   #31 (postlink)
No to..wpad豉m
Z這ty medal 

ja u篡wam szamponu Seboradin ju jaki czas (na przet逝szczaj帷e si w這sy). Wax te ostatnio zakupi豉m, poleci豉 mi pani z apteki ale jeszcze tego nie u篡wa豉m, mam do ciemnych w這sk闚.
Odpowied z Cytatem
stare 29-05-2009, 07:04   #32 (postlink)
Totalna maniaczka
Konkursowy 

Sk康: Paterek/Nak這 nad Noteci
Post闚: 870
Podzi瘯owania wys豉ne: 117
Podzi瘯owania otrzymane: 136
pisiowa21 to imi znaj wszyscypisiowa21 to imi znaj wszyscypisiowa21 to imi znaj wszyscypisiowa21 to imi znaj wszyscy

a ja dziewcyny kupi豉m w zielarskim ale w aptekach tez s takie od篡wki w ampu趾ach w kszta販ie np.rybek bdb jestem zadowolona

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

pisiowa21 jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 29-05-2009, 18:08   #33 (postlink)
No to..wpad豉m
Z這ty medal 

Cytat:
Napisa woszczur Zobacz post
proponuj i嗆 do apteki i uzbroic si w 2 rzeczy:

henn wax (ok 21z) stosowa 1 w tygodniu po umyciu g這we w reklam闚ke, worek, foli spo篡wcz... cokolwiek... na to ciep陰 czapk lub ciep造 r璚znik i tak od p馧 godzinki w zwy ile dacie rad (ja siedz tak min 3 godz). potem porz康nie sp逝ka i co tam dalej robiecie
a powiedz mi czy to nak豉da na mokre w這sy? bo na opakowaniu napisane, 瞠 nak豉da na umyte i osuszone w這sy... wczoraj u篡豉m pierwszy raz i prawie na suche w這sy, nie wiem czy dobrze zrobi豉m
Odpowied z Cytatem
stare 29-05-2009, 19:44   #34 (postlink)
Go嗆
niezalogowany

Post闚: n/a

Cytat:
Napisa margareta Zobacz post
a powiedz mi czy to nak豉da na mokre w這sy? bo na opakowaniu napisane, 瞠 nak豉da na umyte i osuszone w這sy... wczoraj u篡豉m pierwszy raz i prawie na suche w這sy, nie wiem czy dobrze zrobi豉m
ja nie susze ich suszark wylko mocno wycieram w recznik 瞠by by造 lekko wilgotne... jak b璠 za bardzo mokre to woda razem z od篡wk b璠zie ci sp造wa po szyi a to niefajne uczucie jak ci zimna ma leci po karku

Odpowied z Cytatem
stare 29-05-2009, 19:47   #35 (postlink)
No to..wpad豉m
Z這ty medal 

dzi瘯i
Odpowied z Cytatem
stare 30-05-2009, 15:06   #36 (postlink)
Molestantka klawiatury
ban
Otrzymane medale: 4
Uznanie Prezent Szkolenia Konkursowy 

Sk康: Bielsko-Bia豉
Post闚: 1 886
Podzi瘯owania wys豉ne: 178
Podzi瘯owania otrzymane: 377
zizia jest profesjonalistkzizia jest profesjonalistkzizia jest profesjonalistkzizia jest profesjonalistkzizia jest profesjonalistkzizia jest profesjonalistkzizia jest profesjonalistk

Cytat:
Napisa natalia268 Zobacz post
eee trzeba w豉snie chociaz konc闚ki podcinac to szybciej rosn...
bynajmniej tak s造sza豉m...
moja by豉 szefowa twierdzi ze w這sy powinno si 軼ina jak jest pe軟ia ksi篹yca. s pono wtedy mocniejsze zdrowsze i szybciej rosn. mia豉m to sprawdzi ale jako nie mam kiedy.
zizia jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 30-05-2009, 22:30   #37 (postlink)
No to..wpad豉m
Z這ty medal 

o tym to nie s造sza豉m ciekawe
Odpowied z Cytatem
stare 11-11-2009, 21:01   #38 (postlink)
Na這gowiec
Prezent 

Sk康: Krakow
Post闚: 657
Podzi瘯owania wys豉ne: 71
Podzi瘯owania otrzymane: 68
wercia jest diamentem w鈔鏚 kamieniwercia jest diamentem w鈔鏚 kamieniwercia jest diamentem w鈔鏚 kamieni
Odp: Aby w這sy szybciej ros造 

Napewno pomaga podcinanie koncowek wlos szybciej rosnie noi oczywiscie dbanie o nie odpowiedznio tez bym chciala zeby szybko urosly
wercia jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 11-11-2009, 23:26   #39 (postlink)
Totalna maniaczka

Post闚: 715
Podzi瘯owania wys豉ne: 144
Podzi瘯owania otrzymane: 220
pa_pi1 to imi znaj wszyscypa_pi1 to imi znaj wszyscypa_pi1 to imi znaj wszyscypa_pi1 to imi znaj wszyscypa_pi1 to imi znaj wszyscypa_pi1 to imi znaj wszyscy

Mi pomagaj witaminki A,D,E w這sy szybciej mi rosn ni kiedy i s zdrowsze
A takie witaminki to niedu篡 koszt
stare 12-11-2009, 07:29   #40 (postlink)
Zabierzcie jej klawiatur ;-)
Otrzymane medale: 14
Kreatywno嗆 Prezent Prezent Prezent Szkolenia 

Sk康: Katowice
Post闚: 4 143
Podzi瘯owania wys豉ne: 3 276
Podzi瘯owania otrzymane: 1 093
farbstift ma reputacje ponad wszystkie
farbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkie

ale szukasz od篡wek z tymi witaminami, czy w kapsu趾ach? a mo瞠 masz inny patent?

farbstift jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 12-11-2009, 08:51   #41 (postlink)
Rozkr璚anko

Sk康: Wroc豉w
Post闚: 98
Podzi瘯owania wys豉ne: 47
Podzi瘯owania otrzymane: 24
liliszym ma niesamowite mo磧iwo軼ililiszym ma niesamowite mo磧iwo軼i

Cytat:
Napisa woszczur Zobacz post
ja nie susze ich suszark wylko mocno wycieram w recznik 瞠by by造 lekko wilgotne... jak b璠 za bardzo mokre to woda razem z od篡wk b璠zie ci sp造wa po szyi a to niefajne uczucie jak ci zimna ma leci po karku
niestety nie mo積a mocno wyciera w這s闚 w r璚znik poniewa uszkadzasz ich 逝ski. jedyna rada to wygniata je w r璚znik lepiej d逝瞠j a s豉biej.

liliszym jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 12-11-2009, 09:14   #42 (postlink)
Rozkr璚anko

Post闚: 65
Podzi瘯owania wys豉ne: 48
Podzi瘯owania otrzymane: 1
gogosobo jest na dobrej drodze

a ja s造sza豉m, ze nalezy od czasu do czasu odcinac koncowki aby w這sy by造 zdrowsze i szybciej ros造
gogosobo jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 12-11-2009, 21:01   #43 (postlink)
Totalna maniaczka

Post闚: 715
Podzi瘯owania wys豉ne: 144
Podzi瘯owania otrzymane: 220
pa_pi1 to imi znaj wszyscypa_pi1 to imi znaj wszyscypa_pi1 to imi znaj wszyscypa_pi1 to imi znaj wszyscypa_pi1 to imi znaj wszyscypa_pi1 to imi znaj wszyscy

Cytat:
Napisa farbstift Zobacz post
ale szukasz od篡wek z tymi witaminami, czy w kapsu趾ach? a mo瞠 masz inny patent?
w kapsu貫czkach 造kam, ju mam taki nawyk po 郾iadanku
stare 15-11-2009, 16:08   #44 (postlink)
Moderator
Otrzymane medale: 11
Z這ty medal Prezent Prezent Prezent Prezent 

Sk康: Pozna
Post闚: 5 170
Podzi瘯owania wys豉ne: 3 041
Podzi瘯owania otrzymane: 1 469
nanami7 ma reputacje ponad wszystkie
nanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkie

kobitki, a napiszcie mi jaki macie spos鏏 na t逝ste w這sy ? Mam problem,bo w這sy s do嗆 d逝gie a musz je codziennie my. Nie chc ich obcina pomo瞠cie?
nanami7 jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 15-11-2009, 21:34   #45 (postlink)
Na這gowiec
Prezent 

wercia jest diamentem w鈔鏚 kamieniwercia jest diamentem w鈔鏚 kamieniwercia jest diamentem w鈔鏚 kamieni

Cytat:
Napisa nanami7 Zobacz post
kobitki, a napiszcie mi jaki macie spos鏏 na t逝ste w這sy ? Mam problem,bo w這sy s do嗆 d逝gie a musz je codziennie my. Nie chc ich obcina pomo瞠cie?
W這sy przet逝szczaj帷e si nale篡 przede wszystkim cz瘰to my! My je nale篡 szamponami lekkimi przeznaczonymi do cz瘰tego stosowania. Dodatkowo mo積a stosowa lekkie od篡wki podnosz帷e w這sy u nasady.
Zazwyczaj w這sy przet逝szczaj帷e s oklapni皻e i przylegaj do g這wy. Warto jest je podnosi u nasady. Najlepszym sposobem jest suszenie ich zimnym powietrzem z suszarki przy u篡ciu dyfuzora.
W這sy po umyciu sp逝kuj zawsze letnia, nie gor帷 wod. Nie szarp ich podczas mycia i podczas czesania.
Mo積a wypr鏏owa r闚nie naturaln p逝kank z pokrzywy.
Je郵i twoja fryzura wymaga utrwalania kosmetykami stylizacyjnymi pos逝 si raczej lakierem, bo lekko wysusza w這sy lub bardzo delikatn piank dodaj帷 obj皻o軼i. Nie stosuj produkt闚 na bazie jedwabiu, bo przet逝szczaj w這sy. Po ka盥ym umyciu w這s闚 myj grzebie lub szczotk szamponem. Na grzebieniu zawsze osadza si t逝szcz, kt鏎y potem rozprowadzasz na swoich w這sach.
Pami皻aj, 瞠 stres te ma wp造w na przet逝szczanie si w這s闚!
Przy przet逝szczaj帷ych si w這sach mog si pojawi problemy z 逝pie瞠m. Warto jest, wi璚 stosowa raz na tydzie szampony przeciw這jotokowe lub przeciw逝pie穎we.
wercia jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
Za ten u篡teczny post podzi瘯owali:
nanami7 (15-01-2013)
stare 16-11-2009, 11:48   #46 (postlink)
Moderator
Otrzymane medale: 11
Z這ty medal Prezent Prezent Prezent Prezent 

Sk康: Pozna
Post闚: 5 170
Podzi瘯owania wys豉ne: 3 041
Podzi瘯owania otrzymane: 1 469
nanami7 ma reputacje ponad wszystkie
nanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkie

Wercia dzi瘯uj spr鏏uj si zastosowa do Twoich porad i zobaczy jakie b璠 efekty
nanami7 jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 16-11-2009, 15:15   #47 (postlink)
Na這gowiec
Prezent 

oki daj znac
wercia jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 07-01-2010, 14:32   #48 (postlink)
Na這gowiec
Prezent Prezent Prezent Konkursowy Konkursowy 

Sk康: Leszno G鏎ne/ Szprotawa
Post闚: 450
Podzi瘯owania wys豉ne: 28
Podzi瘯owania otrzymane: 140
bestilka007 to imi znaj wszyscybestilka007 to imi znaj wszyscybestilka007 to imi znaj wszyscybestilka007 to imi znaj wszyscybestilka007 to imi znaj wszyscy

ja koncoweczki sama sobie podcinam i stosuje szamponn henna bastler z niemiec i te z seri naturals z avonu i powiem ze wlosy sa ok mieciutkie i fajne jak bym juz odzywke stosowala do tego po myciu jednak... odzywka z glisskura w sprayu i co jakis czas serum na koncowki
ale musze ta maseczke wax kupic i ten olejek rycynioowy i moze bedzie gitara
a i przestalam juz prostowac wlosy i nie susze juz tyle suszarka tylko czekam az same schna

no to zaczynamy
bestilka007 jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 07-01-2010, 19:35   #49 (postlink)
Na這gowiec
Prezent 

Post闚: 542
Podzi瘯owania wys豉ne: 714
Podzi瘯owania otrzymane: 233
total wszyscy jej zazdroszcztotal wszyscy jej zazdroszcztotal wszyscy jej zazdroszcztotal wszyscy jej zazdroszcztotal wszyscy jej zazdroszcztotal wszyscy jej zazdroszcz

Cytat:
Napisa zizia Zobacz post
moja by豉 szefowa twierdzi ze w這sy powinno si 軼ina jak jest pe軟ia ksi篹yca. s pono wtedy mocniejsze zdrowsze i szybciej rosn. mia豉m to sprawdzi ale jako nie mam kiedy.
Jest taki kalendarz ksi篹ycowy .Bardzo og鏊nie rzecz ujmuj帷 ,to gdy ksi篹yca przybywa ,to wszysko szybciej ro郾ie itp.Gdy ksi瞛yca ubywa ,to 豉twiej pozby si np. plam z ubra

total jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 07-01-2010, 20:03   #50 (postlink)
No to..wpad豉m
ban
Konkursowy 

Sk康: Warszawa
Post闚: 219
Podzi瘯owania wys豉ne: 33
Podzi瘯owania otrzymane: 16
Sylwunia83 ma niesamowite mo磧iwo軼iSylwunia83 ma niesamowite mo磧iwo軼i

Ja u篡wam od dw鏂h mies ampu貫k RADICAL i jestem zachwycona w這ski duzo szybciej rosna i jako wiecej ich jest .Polecam
Sylwunia83 jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
aby, ros造, szybciej, w這sy

U篡tkownicy aktualnie czytaj帷y ten temat: 1 (0 u篡tkownik(闚) i 1 go軼i)

Narz璠zia w徠ku
Wygl康

Zasady postowania
Nie mo瞠sz zak豉da nowych temat闚
Nie mo瞠sz pisa wiadomo軼i
Nie mo瞠sz dodawa za陰cznik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB Code jest W陰czony
Emotikony s W陰czony
[IMG] kod jest W陰czony
HTML kod jest Wy陰czony
Trackbacks are Wy陰czony
Pingbacks are Wy陰czony
Refbacks are Wy陰czony

Podobne w徠ki
Temat Autor w徠ku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Domowe sposoby na pi瘯ne w這sy bera0 W這sy - Fryzury 112 18-07-2016 22:50
jak w warunkach domowych rozja郾i w這sy??? pomocy!!!! oliwia279 W這sy - Fryzury 10 28-01-2013 13:00
Rodzaje wlosow Jade W這sy - Fryzury 0 08-06-2009 21:52

• FacebookFacebook
  • 奸edzik奸edzik
  • Facebook
  • Google Plus