Odpowiedz
stare 07-01-2010, 23:53   #51 (postlink)
Na這gowiec
Otrzymane medale: 6
Prezent Prezent Prezent Konkursowy Konkursowy 

Sk康: Leszno G鏎ne/ Szprotawa
Post闚: 450
Podzi瘯owania wys豉ne: 28
Podzi瘯owania otrzymane: 140
bestilka007 to imi znaj wszyscybestilka007 to imi znaj wszyscybestilka007 to imi znaj wszyscybestilka007 to imi znaj wszyscybestilka007 to imi znaj wszyscy
Odp: Aby w這sy szybciej ros造 

Cytat:
Napisa Sylwunia83 Zobacz post
Ja u篡wam od dw鏂h mies ampu貫k RADICAL i jestem zachwycona w這ski duzo szybciej rosna i jako wiecej ich jest .Polecam
Jest cala seria tego nie tylkoa mpulki ale tez spray odzywka krem i nie pamietam co jeczewsio do wlochow

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
no to zaczynamy
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
bestilka007 jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 08-01-2010, 12:29   #52 (postlink)
INM & RaNails Educator EF
Otrzymane medale: 17
Z這ty medal Diament Kreatywno嗆 Wst捫ka Prezent 

Sk康: ndm / warszawa
Post闚: 6 950
Podzi瘯owania wys豉ne: 2 124
Podzi瘯owania otrzymane: 1 831
asia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkie
asia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkie

mi w這sy w miare szybko rosn, ale mam pytanie co do olejku rycynowego, czy on do blond jasnego tez b璠zie dobry? tak na marginesie to czyta豉m 瞠 taki olejek mo積a te w paznokcie i sk鏎ki wciera s造sza造軼ie mo瞠 co o tym?

dziewczyna kt鏎a u nas w這sy doczepia豉 m闚i豉 瞠 na porost dobry jest szampon dla osob po chemioterapii, koszt ok 60z w aptece. pono dzia豉 鈍ietnie, ale sama nie sprawdza豉m, chocia nei powiem czasami mam ochot

asia jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 28-02-2010, 19:55   #53 (postlink)
Wczytuje si

Sk康: Tarnobrzeg
Post闚: 13
Podzi瘯owania wys豉ne: 0
Podzi瘯owania otrzymane: 2
Karolla jest na dobrej drodze

Tak olejek rycynowy jest 鈍ietny na paznokcie... rosn wtedy mocniejsze.. ...

Wiec stosuj帷 na w這sy i masa g這wy automatycznie ma si kuracje na paznokcie.... wiec chyba si skusze jeden czas dwie dobroci

<--- popatrze zawsze mozna
Karolla jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 28-02-2010, 20:33   #54 (postlink)
Totalna maniaczka

Sk康: Bydgoszcz
Post闚: 718
Podzi瘯owania wys豉ne: 128
Podzi瘯owania otrzymane: 139
sylwia-p_86 to imi znaj wszyscysylwia-p_86 to imi znaj wszyscysylwia-p_86 to imi znaj wszyscysylwia-p_86 to imi znaj wszyscysylwia-p_86 to imi znaj wszyscy

Cytat:
Ja u篡wam od dw鏂h mies ampu貫k RADICAL i jestem zachwycona w這ski duzo szybciej rosna i jako wiecej ich jest .Polecam
hmm mo瞠 bym sobie kupi豉 bo bardzo chc aby mi w這ski uros造 szybciej..p鏦i co stosuj henne wax do blondu,ale czy ja wiem czy to co mi da這 hmm m鎩 problem polega na tym,瞠 z natury w這sy moje rosn wolniej wsz璠zie,a na g這wie to jest teraz wkurzaj帷e

Mo瞠 co jest w tym radicalu bo ostania taka laska u fryzjera je nawet poleci豉 mi..Niby powinno si zrezygnowac z farbowania,suszenia czy prostowania,ale jako tzreba wygl康a...Farbowac musz bo tzreba wygl康ac jako, tak samo jak suszy w這ski bo bardzo mi si przet逝szczaj i codziennie myj jedynie co to nie prostuj,chyba 瞠 grzywk a ca豉 reszta idzie w kitke.
sylwia-p_86 jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 01-03-2010, 10:02   #55 (postlink)
Wzorki Club
Otrzymane medale: 10
Uznanie Sponsor Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Sk康: TORU
Post闚: 4 711
Podzi瘯owania wys豉ne: 651
Podzi瘯owania otrzymane: 1 842
kobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkiekobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkie
kobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkiekobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkiekobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkiekobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkiekobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkie

Cytat:
a jaka jest ich cena ?

kobietazpazurem jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 01-03-2010, 10:13   #56 (postlink)
No to..wpad豉m

Sk康: woj.mazowieckie
Post闚: 203
Podzi瘯owania wys豉ne: 63
Podzi瘯owania otrzymane: 38
Yasumi ma niesamowite mo磧iwo軼iYasumi ma niesamowite mo磧iwo軼i

ja polecam wcieranie w skore glowy ampulek witaminy B12(1000jedn)
raz w tygodniu przed myciem wlosow,najpierw je szczotkujemy,by pozbyc sie lakieru i wyczesasac inne specyfiki nanoszone na wlosy,potem zwilzamy wlosy woda i wmasowujemy w skore glowy ampulki ok 1 opakowania -5szt,potem masujemy skore glowy ok 5-minut zawijamy wlosy folia i cieplym recznikiem i siedzimy tak kolo 1 godz pozniej glowke myjemy szamponem,wit b12 dobrze dziala w cieple dlatego od czasu do czasu mozna podgrzac ten nasz kompres na glowie suszarka
Yasumi jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 01-03-2010, 10:41   #57 (postlink)
Totalna maniaczka

Sk康: Bydgoszcz
Post闚: 718
Podzi瘯owania wys豉ne: 128
Podzi瘯owania otrzymane: 139
sylwia-p_86 to imi znaj wszyscysylwia-p_86 to imi znaj wszyscysylwia-p_86 to imi znaj wszyscysylwia-p_86 to imi znaj wszyscysylwia-p_86 to imi znaj wszyscy

oo ja tak podgrzewam henne wax
sylwia-p_86 jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 03-03-2010, 14:20   #58 (postlink)
Rozkr璚anko

Sk康: Mielec
Post闚: 37
Podzi瘯owania wys豉ne: 7
Podzi瘯owania otrzymane: 1
piorunognisty jest pocz徠kuj帷y

Ja jednak polecam REVALID kapsu趾i do po造kania i ampu趾i do wcierania w sk鏎 g這wy (jest jeszcze szampon z tej serii). Zwa篡wszy 瞠 w ci庵u ostatniego roku mia豉m na g這wie kolory od go喚biego blondu po czarny:O to potem jak wr鏂i豉m z powrotem do blondu musia豉m zaiwestowa w ca陰 kuracj odnawiaj帷 (s造sza豉m do dermatologa 瞠 jest dobry po chemioterapii i wspomaga przyrost nowych cebulek). Jestem bardzo zadowolona z ich dzia豉nia, w這sy i paznokcie ros造 mi jak g逝pie Tabletki kosztuj ok 40-50 z, ampu趾i chyba te co ko這 tego. Stosowanie z tego co pami皻am to 3 tabletki dziennie, opakowanie starcza na miesi帷. Minos jest taki, 瞠 s du瞠 i przynajmniej dla mnie by造 ci篹kie do prze趾ni璚ia heh Ampu趾i raz dziennie trzeba wciera w cebulki w suche lub mokre w這sy i nie sp逝kiwa! ( w sumie troch t逝軼i w這sy). ale og鏊nie polecam! Dzie豉nie takie jak INNEOV a o wiele ni窺za cena pozdr
piorunognisty jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 03-03-2010, 14:24   #59 (postlink)
No to..wpad豉m
ban
Otrzymane medale: 1
Konkursowy 

Sk康: Warszawa
Post闚: 219
Podzi瘯owania wys豉ne: 33
Podzi瘯owania otrzymane: 16
Sylwunia83 ma niesamowite mo磧iwo軼iSylwunia83 ma niesamowite mo磧iwo軼i

Kobietazpazurem p豉ci豉m 45z za 15 ampu貫k wcierasz w sk鏎e g這wy wiec nie musisz ca貫j naraz u篡c..Mojmu tacie mama naciera豉 powiem wam ,ze ma afro w por闚naniu do tego co mia na g這wie
Sylwunia83 jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 03-03-2010, 14:32   #60 (postlink)
Wzorki Club
Otrzymane medale: 14
Uznanie Prezent Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Sk康: Toru
Post闚: 4 473
Podzi瘯owania wys豉ne: 1 206
Podzi瘯owania otrzymane: 1 722
julcia88 ma reputacje ponad wszystkiejulcia88 ma reputacje ponad wszystkie
julcia88 ma reputacje ponad wszystkiejulcia88 ma reputacje ponad wszystkiejulcia88 ma reputacje ponad wszystkie

no to dobry spos鏏 dla os鏏, kt鏎e maj rzadkie w這sy i 豉mliwe np.

julcia88 jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 14-05-2010, 12:54   #61 (postlink)
Wczytuje si
Otrzymane medale: 2
Konkursowy Konkursowy 

Sk康: Pozna
Post闚: 29
Podzi瘯owania wys豉ne: 21
Podzi瘯owania otrzymane: 6
Nancy wkr鏒ce b璠zie s豉wna

Ja bior biotyn. Jedn tabletk dziennie. Pomaga i jest tania. Wcze郾iej bra豉m Capivit Pi瘯ne W這sy, ale nie by這 瘸dnego efektu, a cena znacznie wy窺za. Ale musz wypr鏏owa ten olejek rycynowy i wod brzozow

Nancy jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 14-05-2010, 17:27   #62 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 16
Z這ty medal Wyr騜nienie Wyr騜nienie Prezent Prezent 

Sk康: 畝ga
Post闚: 2 272
Podzi瘯owania wys豉ne: 1 060
Podzi瘯owania otrzymane: 1 277
zyza ma reputacje ponad wszystkie
zyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkie

musze uprzedzic dziewczyny z ciemnym zarostem ale zaazwyczaj te kobitki maj do軼 ladne swoje wlosy wiec nie narzekaja...
przy lykaniu tabletek na porost wlosow rosna wlosy takz ena nogach pod pachami na twarzy... jak ktos ma jasny wlos tego moze nie zauwazy ale w tym przypadku wszelkie kuracje laserowe na owlosienie moga byc nieskuteczne
ja mam o tyle dobrze ze mi w miare syzbko moje rosn...
zyza jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
Za ten u篡teczny post podzi瘯owali:
Nancy (15-05-2010)
stare 15-05-2010, 10:02   #63 (postlink)
Wczytuje si
Konkursowy Konkursowy 

Sk康: Pozna
Post闚: 29
Podzi瘯owania wys豉ne: 21
Podzi瘯owania otrzymane: 6
Nancy wkr鏒ce b璠zie s豉wna

Cytat:
Napisa zyza Zobacz post
musze uprzedzic dziewczyny z ciemnym zarostem ale zaazwyczaj te kobitki maj do軼 ladne swoje wlosy wiec nie narzekaja...
przy lykaniu tabletek na porost wlosow rosna wlosy takz ena nogach pod pachami na twarzy... jak ktos ma jasny wlos tego moze nie zauwazy ale w tym przypadku wszelkie kuracje laserowe na owlosienie moga byc nieskuteczne
ja mam o tyle dobrze ze mi w miare syzbko moje rosn...
O rany, faktycznie! A zastanawia豉m si co mi tak szybko nogi zaros造! Zawsze mia豉m spok鎩 po zgoleniu na jaki tydzie i troch, a teraz po kilku dniach wyrastaj! Chyba w takim razie przestan bra tabletki latem... Dzi瘯i zyza

Nancy jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 15-05-2010, 12:01   #64 (postlink)
Szkoleniowiec

zyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkie

chodzi o to ze kuracje na wlosy punktowe sa dobre jak wcieranie czegos w skore ale nie tak dogl瑿ne jak tabletki...
tyle ze organizm nie wie na porost jakich wlosow maj dziala nie? takze dziala na wszystkie
zyza jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 15-05-2010, 13:34   #65 (postlink)
Go嗆
niezalogowany

Post闚: n/a

Cytat:
Napisa zyza Zobacz post
chodzi o to ze kuracje na wlosy punktowe sa dobre jak wcieranie czegos w skore ale nie tak dogl瑿ne jak tabletki...
tyle ze organizm nie wie na porost jakich wlosow maj dziala nie? takze dziala na wszystkie
zgdadzam sie

moze powiecie 瞠 jestem staromodna staro鈍iecka przes康na i tak dalej... ale ja polecam

podcinanie ko鎍闚ek podczas pe軟i ksi篹yca i co 2-3 dni wcieranie w sk鏎e g這wy SEBORADIN TONIK (LOTION)
albo w butli http://farmako.pl/photo/product_info...3be62a3155.jpg
albo w sprayu http://img.nokaut.pl/p/5e/0c/5e0c994...81b130x130.jpg

cena ok 16z

ja wole zwyk造 bo soebie leje na g這we i wcieram, smorek jest ale jak to sie m闚ie "cierp cia這 jak 瞠 pi瘯ne by chcia這"

Odpowied z Cytatem
stare 17-05-2010, 18:46   #66 (postlink)
No to..wpad豉m
Otrzymane medale: 5
Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Sk康: Leszno
Post闚: 190
Podzi瘯owania wys豉ne: 8
Podzi瘯owania otrzymane: 4
sweetpazurki jest na dobrej drodze

ja jem skrzypowite i zauwazylam efekt niestety zginal jak pofarbowalam wlosy na blond bo sie wykruszyly
sweetpazurki jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 18-05-2010, 10:43   #67 (postlink)
Wzorki Club
Otrzymane medale: 10
Uznanie Sponsor Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Sk康: TORU
Post闚: 4 711
Podzi瘯owania wys豉ne: 651
Podzi瘯owania otrzymane: 1 842
kobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkiekobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkie
kobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkiekobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkiekobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkiekobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkiekobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkie

Dagmarko masz racje, blond to niestety zmora... Ja sama widze po swoich 瞠 odrosty sa a w dlugo軼i to nic nie rosna, ja jeszcze swoje wloski mam naturalnie bardzo kr璚one wiec nawet jak urosn to i skrecaja i i tak mam do ramion Na ciemnych wloskach 豉twiej zapu軼ic bo farba ich nie wypala.

kobietazpazurem jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 18-05-2010, 13:24   #68 (postlink)
Szkoleniowiec

popadacie ze skrajnosci w skrajnosc dziewczyny
albo zdrowe wlosy albo blond
z czegos trzeba zrezygnowa
ja mimo usilnych staran i spaleniu skory glowy u fryzjerki nie otrzymalam platynowego blondu...
a mam sredni blond swoj naturalny... teraz dopiero odrastaja mi klaczki od tych pokruszonych
zyza jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 18-05-2010, 17:58   #69 (postlink)
No to..wpad豉m

Sk康: okolice Nysy
Post闚: 143
Podzi瘯owania wys豉ne: 118
Podzi瘯owania otrzymane: 84
moniska139 jest diamentem w鈔鏚 kamienimoniska139 jest diamentem w鈔鏚 kamienimoniska139 jest diamentem w鈔鏚 kamienimoniska139 jest diamentem w鈔鏚 kamieni

Cytat:
Napisa asia Zobacz post
mi w這sy w miare szybko rosn, ale mam pytanie co do olejku rycynowego, czy on do blond jasnego tez b璠zie dobry? tak na marginesie to czyta豉m 瞠 taki olejek mo積a te w paznokcie i sk鏎ki wciera s造sza造軼ie mo瞠 co o tym?

dziewczyna kt鏎a u nas w這sy doczepia豉 m闚i豉 瞠 na porost dobry jest szampon dla osob po chemioterapii, koszt ok 60z w aptece. pono dzia豉 鈍ietnie, ale sama nie sprawdza豉m, chocia nei powiem czasami mam ochot
po olejku w這sy ciemniej i ci篹ko jest go zmy z w這s闚... ja mam swoje ju za pas i tylko raz sp鏏owa豉m tak zrobi... chyba z 5 razy po tym my豉m, 瞠by jako wyglada... nie polecam
moniska139 jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 19-05-2010, 12:30   #70 (postlink)
Na這gowiec
Konkursowy Konkursowy 

Sk康:
Post闚: 498
Podzi瘯owania wys豉ne: 220
Podzi瘯owania otrzymane: 127
paznokietki000 jest diamentem w鈔鏚 kamienipaznokietki000 jest diamentem w鈔鏚 kamienipaznokietki000 jest diamentem w鈔鏚 kamienipaznokietki000 jest diamentem w鈔鏚 kamieni

Ja dzisiaj zakupi豉m HENNA WAX Niestety moje w這ski s baaaardzo zniszczone po ci庵造m prostowaniu, farbowaniu, trwa貫j
Zobaczymy co to b璠zie ! jak tylko wyjm spod r璚zniczka to napisz czy wida jakie zmiany w ich kondycji Pr鏏owa豉m ju wielu specyfik闚, mam nadziej 瞠 ta od篡wka mnie uratuje . . . bo ju zaczynam nie dostrzega innego wyj軼ia jak no篡czki
paznokietki000 jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 19-05-2010, 12:37   #71 (postlink)
Go嗆
niezalogowany

paznokietki, my郵 ze bedziesz zadowolna, tylko wiesz.. za 1szym razem to a tak nie podzia豉... mo瞠 za 3-4tym zobaczysz ze b璠 coraz lepsze

a pr鏏owa豉 z suszark

na nast瘽y raz na堯z waxa, w堯 fofie na g這w czy reklam闚k czy co i "szusz" worek ciep造m strumieniem z suszarki przez 10-15 minut

polecam

Odpowied z Cytatem
stare 19-05-2010, 13:03   #72 (postlink)
Na這gowiec
Konkursowy Konkursowy 

Sk康:
paznokietki000 jest diamentem w鈔鏚 kamienipaznokietki000 jest diamentem w鈔鏚 kamienipaznokietki000 jest diamentem w鈔鏚 kamienipaznokietki000 jest diamentem w鈔鏚 kamieni

O ! W豉軼iwie to jeszcze je "kisz" pod r璚zniczkiem i foli , wi璚 zdejm r璚znik i posusz troch foli闚 ! Bo w豉郾ie czyta豉m 瞠 ta od篡wka potrzebuje ciep豉 瞠by lepsze efekty by造 ! Kochana a powiedz mi jak b璠 je d逝go trzyma豉 to nie b璠zie efekt闚 ubocznych ?
Odpowied z Cytatem
stare 19-05-2010, 13:16   #73 (postlink)
Go嗆
niezalogowany

ja pare razy usne豉m z reklam闚k z biedronki i na to czapka... spa豉m z tym ca陰 noc w這sy by造 mega g豉dkie, tylko musia豉m je bardzo dobrze sp逝kac... jak wyschy troche sie lepily ale jako prze篡豉m by造 takie jakbym nie sp逝ka豉 dobrze szamponu

a tak og鏊nie to albo chodze w reklam闚ce i na to zimow czapke wk陰dam tak z barana i ok2-3 godzinki nawet albo szusze folie nawet do p馧 godziny

i jak bedziesz sp逝kiwac to najpierw ciep陰 wod ca陰 g這we i sk鏐 g這wy te... a potem zimna woda same w這sy bez sk鏎y g這wy zeby ci sie 豉dnie 逝ski zamnkn窸y

i jak masz to w mokre w這sy wetrzyj sebie jedwab http://www.nigrini.pl/photos/860052d...c9f7ebf5cc.jpg wystarczy w same kionc闚eczki

aha, skutek uboczny jest taki 瞠 jak sie za czesto stosuje waxa na sk鏎e g這wy to lubi sie potem w這sy przet逝szcza.. wi璚 stosuj sobie waxa na same w這sy a na sk鏎e g這wy i w這sy raz w miesi帷u

Odpowied z Cytatem
2 u篡tkownik闚 podzi瘯owa這 za ten u篡teczny post:
Emilia B. (19-05-2010), paznokietki000 (21-05-2010)
stare 19-05-2010, 13:54   #74 (postlink)
Na這gowiec
Konkursowy Konkursowy 

Sk康:

OK ! Tak zrobi Nast瘼nym razem te spr鏏uj zasn望 w tym turbanie Zrobi wszystko 瞠by je odbudowa Postanowi豉m wyrzuci star prostownic i ju upatrzy豉m sobie philips sonic ! We wrze郾iu by豉m na szkoleniu w warszawie z philipsa , do pracy na weekendy i bardzo kobitka poleca豉 t prostownic
Odpowied z Cytatem
stare 19-05-2010, 14:09   #75 (postlink)
Rozkr璚anko
Otrzymane medale: 1
Konkursowy 

Sk康: Che軛
Post闚: 72
Podzi瘯owania wys豉ne: 19
Podzi瘯owania otrzymane: 18
paulina_ooo11 ma niesamowite mo磧iwo軼i

o prosze, dobrze wiedziec bo wlasnie tez mam na nia ochote
Odpowied z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
aby, ros造, szybciej, w這sy

U篡tkownicy aktualnie czytaj帷y ten temat: 1 (0 u篡tkownik(闚) i 1 go軼i)

Narz璠zia w徠ku
Wygl康

Zasady postowania
Nie mo瞠sz zak豉da nowych temat闚
Nie mo瞠sz pisa wiadomo軼i
Nie mo瞠sz dodawa za陰cznik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB Code jest W陰czony
Emotikony s W陰czony
[IMG] kod jest W陰czony
HTML kod jest Wy陰czony
Trackbacks are Wy陰czony
Pingbacks are Wy陰czony
Refbacks are Wy陰czony

Podobne w徠ki
Temat Autor w徠ku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Domowe sposoby na pi瘯ne w這sy bera0 W這sy - Fryzury 112 18-07-2016 22:50
jak w warunkach domowych rozja郾i w這sy??? pomocy!!!! oliwia279 W這sy - Fryzury 10 28-01-2013 13:00
Rodzaje wlosow Jade W這sy - Fryzury 0 08-06-2009 21:52

• FacebookFacebook
  • 奸edzik奸edzik
  • Facebook
  • Google Plus