Odpowiedz
stare 23-01-2013, 23:50   #101 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 3
Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Sk康: Oborniki 奸御kie
Post闚: 840
Podzi瘯owania wys豉ne: 566
Podzi瘯owania otrzymane: 822
Patrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkie
Odp: Aby w這sy szybciej ros造 

Truskaweczka to daj zna po miesi帷u stosowania czy wida efekty, bo troche droga sprawa i szkoda mi wywalic kase w b這to, a przesta豉m farbowa w這sy i chc zapuscic naturalny kolor, wiec czeka mnie rok podcinania koncowek co miesi帷

Katja mo瞠 alergia na co, nie zmienila diety ostatnio? Nie zacz瘭as je軼 niczego, czego wczesniej nie jad豉? Albo uzywasz innych kosmetyk闚? Mo瞠 co z wod nie tak, wieeeele mo瞠 byc czynnikow

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
- amator, samouk, zapraszam
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

_______
Nie wzbijesz si w niebo machaj帷 r瘯ami.
Wybuduj rakiet, zwan ci篹k prac,
nap璠zan cierpliwo軼i,
a gwarantuj Ci,
瞠 osi庵niesz to co zamierzy貫.

Patrycja_92 jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 24-01-2013, 12:52   #102 (postlink)
No to..wpad豉m

Sk康: 郵御k :)
Post闚: 149
Podzi瘯owania wys豉ne: 90
Podzi瘯owania otrzymane: 24
truskaweczka99 ma niesamowite mo磧iwo軼itruskaweczka99 ma niesamowite mo磧iwo軼i

jak mia豉m taki problem z chrostkami na g這wie to lekarka kaza豉 mi nawil瘸 sk鏎e g這wy zwykla oliwk dla dzieci i po tyg ust徙i這

no dam znac zrobie wiem zdjecie pod koniec lutego i wtedy bedzie widac efekt ja kupi豉m i powiem CI ,ze najpierw myje zwyk造m szamponem takim z timoteja 瞠by zmy ten brud z w這s闚 ,a p騧niej myje tym szamponem i fajnie bo biore malutk kropeleczke tak tyci i super sie pieni , nastepnie zostawaim go na 10-15 minut tak jak jest napisane na tym opakowaniu i super pi瘯nie pachnie
truskaweczka99 jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 11-04-2013, 14:29   #103 (postlink)
Totalna maniaczka

Patrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkiePatrycja_92 ma reputacje ponad wszystkie

Truskaweczko i jak efekt Twojego wyd逝瞠nia w這s闚? Bo czekamy i czekamy

_______
nap璠zan cierpliwo軼i,
a gwarantuj Ci,

Odpowied z Cytatem
stare 15-08-2013, 11:39   #104 (postlink)
Debiutantka

Post闚: 5
Podzi瘯owania wys豉ne: 0
Podzi瘯owania otrzymane: 0
mlecz jest pocz徠kuj帷y

Cytat:
Napisa pisiowa21 Zobacz post

polecam wode brzozowa wzmacnia i poprawia porost w這s闚(moj dziadzio u篡wa tego od lat ma 85lat i kitke za ramiona)
pokrzywowa wzmacnia i sprawia ze sie nie przet逝szczaja
Tez jej uzywam, i jestem zadowolona, mimo tego, ze mam krecone wlosy i mam wrazenie ze nie rosn, dopiero po zdjeciach cos mozna zauwazyc.
mlecz jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 12-03-2014, 12:58   #105 (postlink)
Debiutantka

Post闚: 9
katarzyna_kilar jest pocz徠kuj帷y

polecam olejek arganowy
katarzyna_kilar jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 13-03-2014, 08:37   #106 (postlink)
Kosmetyczka

Sk康: Bielawa
Post闚: 75
Podzi瘯owania wys豉ne: 137
Podzi瘯owania otrzymane: 63
KlaudiiS jest diamentem w鈔鏚 kamieniKlaudiiS jest diamentem w鈔鏚 kamieniKlaudiiS jest diamentem w鈔鏚 kamieni

Ja stosuj jantar. Takie p造n zio這wy do wycierania w sk鏎 g這wy
KlaudiiS jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 13-03-2014, 20:43   #107 (postlink)
No to..wpad豉m

Sk康: Szwecja
Post闚: 189
Podzi瘯owania wys豉ne: 148
Podzi瘯owania otrzymane: 73
zania37 jest diamentem w鈔鏚 kamienizania37 jest diamentem w鈔鏚 kamienizania37 jest diamentem w鈔鏚 kamienizania37 jest diamentem w鈔鏚 kamieni

Moja klientka kupi豉 sobie szampon po kt鏎ym podobno w這sy szybciej rosn
jutro kobitka przyjdzie na uzupe軟ienie to sie zapytam
czy cos da jej ten szampon
i napisze

zania37 jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 14-03-2014, 12:57   #108 (postlink)
Na這gowiec
Otrzymane medale: 4
Prezent Prezent Konkursowy Konkursowy 

Sk康: Czelad
Post闚: 565
Podzi瘯owania wys豉ne: 131
Podzi瘯owania otrzymane: 215
fryzzz to imi znaj wszyscyfryzzz to imi znaj wszyscyfryzzz to imi znaj wszyscyfryzzz to imi znaj wszyscyfryzzz to imi znaj wszyscy

To jak szybko rosn w這sy zale篡 od naszego organizmu Nie ma szampon闚 na szybszy wzrost w這s闚 tak jak nie ma cudownych od篡wek po kt鏎ych paznokcie rosn szybciej

fryzzz jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 14-03-2014, 23:56   #109 (postlink)
No to..wpad豉m

Post闚: 173
Podzi瘯owania wys豉ne: 57
Podzi瘯owania otrzymane: 38
Selenna ma niesamowite mo磧iwo軼iSelenna ma niesamowite mo磧iwo軼i

nosi kucyka ,nagle rozpu軼i wtedy rosn najszybciej ja zawsze widz efekt albo to z逝dzenie
Selenna jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 15-03-2014, 14:00   #110 (postlink)
Moderator
Otrzymane medale: 11
Z這ty medal Prezent Prezent Prezent Prezent 

Sk康: Pozna
Post闚: 5 170
Podzi瘯owania wys豉ne: 3 041
Podzi瘯owania otrzymane: 1 469
nanami7 ma reputacje ponad wszystkie
nanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkienanami7 ma reputacje ponad wszystkie

Fryzz wiem ze jestes fryzjerk i doceniam Twoj wiedze, ale ja sie nie zgodze z tym ze po odzywkach nie rosna szybciej wlosy. Ja, moja mama, kilka moich klientek uzywamy placenty (maski) i kazda z nas ma widoczn poprawe. Ja widze roznice w dlugosci i przede wszystkim w grubosci wlosow, mojej mamie grzywka rosnie jak glupia a moje klientki sa w niebo wziete wiec wierze w to ze ona CO daje, a nawet duzo.

nanami7 jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 16-03-2014, 00:11   #111 (postlink)
Totalna maniaczka

Zgadzam si z Nanami, na porost w這s闚 i paznokci ma wp造w wiele czynnik闚 od diety po kosmetyki a tak瞠 ich aplikacje. To tak jakby powiedzie, 瞠 przet逝szczanie si sk鏎y twarzy jest genetyczne i nic nie mo瞠 jej zmienic, oczywi軼ie 瞠 mo瞠, chocia瘺y nadmierne przesuszanie jej powoduje to przet逝szczania a nawil瘸nie i stosowanie kosmetyk闚 z kompleksem zio這wym powoduje poprawienie gospodarki 這jowej.
W這s jest zbudowany z keratyny, keratyna to bia趾o tworzone przez nasz organizm, 瞠by keratyna by豉 syntezowana, musi mie wymagane witaminy i mikroelementy, kt鏎e poprzez r騜ne diety s niewystarczaj帷o dostarczane do cia豉. A w szamponach, wcierkach i od篡wkach s one syntetyczne- ALE S, a 瞠 sk鏎a posiada w豉軼iwo嗆 wch豉niania( jakby nie mia豉 takiej w豉軼iwo軼i to nikt nie wymyl郵i豚y ma軼i) -to sprawa jest jasna
Kompleks witamin w organi幟ie ( obojetnie jak drog dostarczony) + spos鏏 aplikacji kosmetyku ( masowanie, pobudzanie kr捫enia a wraz z kr捫eniem transport tlenu i sk豉dnik闚 od篡wczych) = niczym nie hamowany porost w這s闚

_______
nap璠zan cierpliwo軼i,
a gwarantuj Ci,

Ostatnio edytowane przez Patrycja_92 ; 16-03-2014 o 00:19
Odpowied z Cytatem
Za ten u篡teczny post podzi瘯owali:
nanami7 (16-03-2014)
stare 16-03-2014, 14:33   #112 (postlink)
No to..wpad豉m

Sk康: Konin
Post闚: 261
Podzi瘯owania wys豉ne: 150
Podzi瘯owania otrzymane: 87
markotka jest diamentem w鈔鏚 kamienimarkotka jest diamentem w鈔鏚 kamienimarkotka jest diamentem w鈔鏚 kamienimarkotka jest diamentem w鈔鏚 kamieni

nanami jutro p璠z do fryzjerskiego po t mask jeszcze w internecie znalaz豉m mas pozytywnych opinii, wi璚 tym bardziej jestem przekonana.
markotka jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 16-03-2014, 17:55   #113 (postlink)
Rozkr璚anko

Sk康: Warszawa
Post闚: 32
Podzi瘯owania wys豉ne: 8
Podzi瘯owania otrzymane: 5
pat-Rysia wkr鏒ce b璠zie s豉wna

Tyyle rzeczy przetestowa豉m, 瞠 np. wi瘯szo軼i nazw ju nie pami皻am 造ka豉m r騜ne suplementy, ale m鎩 穎陰dek 幢e to znosi i lepiej po prostu stara si dobrze od篡wia, co dobrze podzia豉 nie tylko na stan w這s闚
Wiem, 瞠 ka盥e w這sy lubi co innego, ale mi z szampon闚 zawsze bardzo pomaga mi Garnier Neril i Revitax-tylko trzeba koniecznie nak豉da jak捷 dobr mask nawil瘸j帷, bo mog wysusza na d逝go軼i w這s闚
Opr鏂z tego wcierki np. neril, woda brzozowa, jantar
I moje ulubione-oleje najbardziej sesa, khadi i olejek kokosowy z Vatiki Nie zapominam o zabezpieczaniu ko鎍闚ek, zw豉szcza odk康 je rozja郾i豉m ostatnio moim ulubie鎍em jest olejek arganowy.
pat-Rysia jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
Za ten u篡teczny post podzi瘯owali:
nanami7 (17-03-2014)
stare 22-05-2014, 09:45   #114 (postlink)
Wczytuje si

Post闚: 25
marta28 jest pocz徠kuj帷y

U mnie rosn bardzo szybko, bez stosowania jakich specyfik闚
marta28 jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 04-07-2014, 11:24   #115 (postlink)
Debiutantka
ban

Post闚: 7
goska32 jest pocz徠kuj帷y

dok豉dnie olejek rycynowy
goska32 jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 30-04-2015, 11:24   #116 (postlink)
Debiutantka

Sk康: Bia造stok
Post闚: 4
Podzi瘯owania wys豉ne: 2
sabinaL. jest pocz徠kuj帷y

Cytat:
Napisa KlaudiiS Zobacz post
Ja stosuj jantar. Takie p造n zio這wy do wycierania w sk鏎 g這wy
Polecam, Jantar jest najlepszy- zawsze mi pomaga na wypadaj帷e w這sy
sabinaL. jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 04-10-2016, 16:15   #117 (postlink)
Rozkr璚anko

Post闚: 40
Podzi瘯owania otrzymane: 2
KatarzynaW jest na dobrej drodze

Moim zdaniem najlepszym i najta雟zym rozwiazaniem jest olejek arganowy. Ja najbardziej chwal sobie olejki optimus plus kupuj buteleczk za ok 14 z. Jedno opakowanie wystarcza mi na 2 miesiace. A w這sy zdecydowanie szybciej mi ostatnio rosn.
KatarzynaW jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 30-12-2016, 11:16   #118 (postlink)
Na這gowiec

Post闚: 438
Podzi瘯owania wys豉ne: 15
Podzi瘯owania otrzymane: 14
monkas wkr鏒ce b璠zie s豉wna

U篡wajcie systematycznie, zgodnie z tym co pisz na ulotce, szamponu pharmaceris. Powinien w ci庵u kilku tygodni naprawd przynie嗆 zdecydowan zmian. Mowa o tym - PHARMACERIS H Stimupurin, specjalistyczny szampon stymuluj帷y wzrost w這s闚, 250ml - Dermokosmetyki do cia豉 | AptekaGemini.pl Pojawi si wi璚ej w這s闚, b璠 wygl康a造 o wiele lepiej.
monkas jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 09-01-2017, 14:05   #119 (postlink)
Wczytuje si
ban

Post闚: 29
Podzi瘯owania wys豉ne: 1
Podzi瘯owania otrzymane: 2
kasztanka jest na dobrej drodze

Cytat:
Napisa sabinaL. Zobacz post
Polecam, Jantar jest najlepszy- zawsze mi pomaga na wypadaj帷e w這sy
W豉郾ie stosowa豉m Jantar ale u mnie nie da takich efekt闚 jakie bym oczekiwa豉. Mo瞠 po prostu za kr鏒ko stosowalam. My郵,瞠 powr鏂 to stosowania za jaki czas....
Po prostu trzeba poczeka a w這sy urosn. Jest pewne rozwi您anie.Mianowicie przed逝瘸nie w這s闚,ale mi osobi軼ie 鈔ednio sie to podoba.

Jestem zdania,ze znacznie lepiej jest doda obj皻o軼i w這som przy pomocy odpowiedniego 軼i璚ia oraz wycieniowania w這s闚. Zerknijcie sobie na ten katalog:
https://www.jeanlouisdavid.pl/artykul/fryzury_a10255/1

Jest tam sporo propozycji na ciekawe fryzury na ten rok.
kasztanka jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 05-06-2017, 10:24   #120 (postlink)
Wczytuje si

Post闚: 17
katarynka19888 jest pocz徠kuj帷y

nie pi kawy. kawa wyp逝kuje minera造 z organizmu. po niej w這sy lecia造 mi gar軼iami. z tym, 瞠 pi豉m kaw z kapsu貫k. to podobno sama chemia. do tego stres i zosta造 3 w這sy na krzy.
katarynka19888 jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 26-09-2017, 09:36   #121 (postlink)
Rozkr璚anko

Post闚: 47
Caliope jest pocz徠kuj帷y

S造sza豉m o piciu dro盥篡 (podobno dzia豉j cuda) i wcierce z kozieradki. Mi osobi軼ie oba sposoby nie przypad造 do gustu, ze wzgl璠u na denerwuj帷y zapach i niezbyt zach璚aj帷y smak (dro盥瞠), ale moja przyjaci馧ka pi豉 przez trzy miesi帷e i by豉 bardzo zadowolona z efekt闚.
Caliope jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 22-12-2017, 20:27   #122 (postlink)
Debiutantka

Post闚: 4
Majeczka_88 jest pocz徠kuj帷y

loxon 5%
Majeczka_88 jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 18-01-2018, 12:16   #123 (postlink)
Wczytuje si

Post闚: 12
andzia_90 jest pocz徠kuj帷y

Cytat:
Napisa kasztanka Zobacz post
W豉郾ie stosowa豉m Jantar ale u mnie nie da takich efekt闚 jakie bym oczekiwa豉. Mo瞠 po prostu za kr鏒ko stosowalam. My郵,瞠 powr鏂 to stosowania za jaki czas....
Po prostu trzeba poczeka a w這sy urosn. Jest pewne rozwi您anie.Mianowicie przed逝瘸nie w這s闚,ale mi osobi軼ie 鈔ednio sie to podoba.

Jestem zdania,ze znacznie lepiej jest doda obj皻o軼i w這som przy pomocy odpowiedniego 軼i璚ia oraz wycieniowania w這s闚.
Te jestem zdania, 瞠 lepsze s nawet kr鏒sze, ale wygl康aj帷e na g瘰te i zadbane w這sy Mi akurat Jantar pomaga i to nawet zadziwiaj帷o pomaga, czasami go odstawiam, jak mi babyhair stercz tak, 瞠 brzydko wygl康am w kucyku
andzia_90 jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 29-01-2018, 14:30   #124 (postlink)
Debiutantka

Post闚: 3
meggi33 jest pocz徠kuj帷y

Hej dziewczyny! Ja mam mega problem z w這sami, wypadaj mi dos這wnie gar軼iami. Widz je wsz璠zie, na szczotce, w brodziku prysznicowym, ju nie wspominaj帷 o bia造ch p造tkach... Stosowa豉m r騜ne kosmetyki, niekt鏎e rzeczywi軼ie dzia豉造, ale na chwil, a potem znowu w這sy mi wypada造 Pisa造軼ie o maskach… mam po nich bardziej mi瘯kie w這sy, ale te du穎 wi璚ej mi ich wypada. Czyta豉m ostatnio w internecie o od篡wce do w這s闚 Yuda Spray, kt鏎 znalaz豉m na sklepestetyka.pl. S造sza造軼ie o niej ? Mo瞠 kt鏎a z was ju stosowa豉? Du篡m plusem jest to, 瞠 jest w sprayu, a mi nigdy nie chce si nak豉da tych masek i czeka a b璠 je mog豉 sp逝ka
meggi33 jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
stare 12-03-2018, 15:41   #125 (postlink)
Wczytuje si

Post闚: 11
PRINCESS jest pocz徠kuj帷y

Polecam biotebal i wcierk jantar codziennie na w這sy Mi przy酥ieszy這 to wzrost w這s闚 dwukrotnie i przesta造 tak wypada nawet zim kiedy mam z tym najwi瘯szy problem
PRINCESS jest nieaktywny  
Odpowied z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
aby, ros造, szybciej, w這sy

U篡tkownicy aktualnie czytaj帷y ten temat: 1 (0 u篡tkownik(闚) i 1 go軼i)

Narz璠zia w徠ku
Wygl康

Zasady postowania
Nie mo瞠sz zak豉da nowych temat闚
Nie mo瞠sz pisa wiadomo軼i
Nie mo瞠sz dodawa za陰cznik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB Code jest W陰czony
Emotikony s W陰czony
[IMG] kod jest W陰czony
HTML kod jest Wy陰czony
Trackbacks are Wy陰czony
Pingbacks are Wy陰czony
Refbacks are Wy陰czony

Podobne w徠ki
Temat Autor w徠ku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Domowe sposoby na pi瘯ne w這sy bera0 W這sy - Fryzury 112 18-07-2016 22:50
jak w warunkach domowych rozja郾i w這sy??? pomocy!!!! oliwia279 W這sy - Fryzury 10 28-01-2013 13:00
Rodzaje wlosow Jade W這sy - Fryzury 0 08-06-2009 21:52

• FacebookFacebook
  • 奸edzik奸edzik
  • Facebook
  • Google Plus