Odpowiedz
stare 01-11-2011, 13:15   #1 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 241
Podziękowania otrzymane: 75
pianka76 jest diamentem wśród kamienipianka76 jest diamentem wśród kamienipianka76 jest diamentem wśród kamienipianka76 jest diamentem wśród kamieni
Przedlużanie włosów clip in on 

Witam was dziewczęta. Napisałam ten temat ponieważ jestem zainteresowana przedłużeniem włosów clip in on. Mam swoje krótkie włosy i jestem bardzo wściekła ze je obcięłam. Nie mogę się przyzwyczaić. Zamówiłam w sklepie internetowym włosy naturalne 45 cm ( Doczepiane włosy, clip in, przedłużanie włosów Hairservice Napiszcie chociaż krótko co o tym myślicie. W prawdzie nie czytałam nigdzie o negatywach ale może......Jak tylko dostanę przesyłkę to wkleję zdjęcia i napiszę wam czy jestem zadowolona. Pozdrawiam
pianka76 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-11-2011, 14:45   #2 (postlink)
Wzorki Club
Otrzymane medale: 14
Uznanie Prezent Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 1 206
Podziękowania otrzymane: 1 722
julcia88 ma reputacje ponad wszystkiejulcia88 ma reputacje ponad wszystkie
julcia88 ma reputacje ponad wszystkiejulcia88 ma reputacje ponad wszystkiejulcia88 ma reputacje ponad wszystkie
Odp: Przedlużanie włosów clip in on 

Ja sama mam takie od około pól roku i jestem z nich mega zadowolona. Włosy mam naturalne i akurat odcień dobrałam sobie taki, że nawet nie widać, że mam coś doczepione. Także z mojej strony jak najbardziej polecam!

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
julcia88 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-11-2011, 14:53   #3 (postlink)
No to..wpadłam

pianka76 jest diamentem wśród kamienipianka76 jest diamentem wśród kamienipianka76 jest diamentem wśród kamienipianka76 jest diamentem wśród kamieni

skoro coś ruszyło to czy mogę cię zapytać czy mogę je nosić 24/h czy trzeba je ściągać. Planuje na noc zaplatać je żeby nic się im nie stało.
pianka76 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-11-2011, 18:26   #4 (postlink)
Wzorki Club
Otrzymane medale: 14
Uznanie Prezent Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 1 206
Podziękowania otrzymane: 1 722
julcia88 ma reputacje ponad wszystkiejulcia88 ma reputacje ponad wszystkie
julcia88 ma reputacje ponad wszystkiejulcia88 ma reputacje ponad wszystkiejulcia88 ma reputacje ponad wszystkie

Raz w nich spałam całą noc i na następny dzień wyglądały dobrze ale nie radziłabym tego robic bo mnie osobiscie po ściągnięciu bolały moje włosy. Clip in on są raczej do doczepiania codziennie. Jeżeli chciałabyś takie co nie trzeba ich ściągac to polecałabym inna metodę przedłużania włosów.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
julcia88 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-11-2011, 18:47   #5 (postlink)
No to..wpadłam

kilka lat temu nosiłam warkoczyki i miałam przedłużane włosy na ringi. Powiem szczerze moje cienkie włosy bardzo na tym ucierpiały, dlatego teraz zdecydowałam się na clip in on.
pianka76 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-12-2012, 11:15   #6 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 7
Podziękowania otrzymane: 0
Viku6a jest początkujący

Ja doczepiałam kiedyś sobie te włoski. Nie wiem czy to zbieg okoliczności, ale zaczeły mi mocno włosy wypadać. Może moim cienuitkim włoskom ciężko było. Myślałam, ze noszę naturalne włosy, a poźniej się okazało, że to nienaturalne włosy, dlatego moim włosom cięzko było. A naturalne włosy dużo lżejsze. I w ogóle naturalne lepsze od nienaturalnych, mniej się plączą itd.
Czekam,aż moje włosy troszke dłuższe bedą i znowu zaczne doczepiać, tylko teraz już naturalne
I też nie polecam spać z tymi włoskami. Twoje włoski muszą odpoczywać
Viku6a jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-12-2012, 08:58   #7 (postlink)
Zabierzcie jej klawiaturę ;-)
Otrzymane medale: 26
Złoty medal Wstążka Prezent Prezent Prezent 

Podziękowania wysłane: 2 192
Podziękowania otrzymane: 1 683
Evelyn. ma reputacje ponad wszystkie
Evelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkie

ja noszę naturalne ... ale tez obciążają, więc nie zakładam ich codziennie

proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie

kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować

kocham tą babkę

Evelyn. jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-12-2012, 09:22   #8 (postlink)
No to..wpadłam
Otrzymane medale: 1
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 10
Podziękowania otrzymane: 64
wilczus jest diamentem wśród kamieniwilczus jest diamentem wśród kamieniwilczus jest diamentem wśród kamieni

a ja mam prolbmen ,żeby je dobrze doczepić :/
nigdy mi nie wyjdzie tak jak trzeba ..... muszę duuuużo ćwiczyć

wilczus jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-12-2012, 18:39   #9 (postlink)
Molestantka klawiatury

Podziękowania wysłane: 345
Podziękowania otrzymane: 750
sandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkie

też planuję takie kupic.nie moge się doczekac kiedy moje odrosną po szaleńczym strzyżeniu kolezanki fryzjerki.
sandrus jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-12-2012, 18:45   #10 (postlink)
Zabierzcie jej klawiaturę ;-)
Otrzymane medale: 26
Złoty medal Wstążka Prezent Prezent Prezent 

Podziękowania wysłane: 2 192
Podziękowania otrzymane: 1 683
Evelyn. ma reputacje ponad wszystkie
Evelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkie

Cytat:
Napisał wilczus Zobacz post
ja mam w salonie fryzjerki, więc od nich się nauczyłam zakładać. musisz sporo tapirować pod włosy i te włosy, które na nie kładziesz

proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie

kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować

kocham tą babkę

Evelyn. jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Za ten użyteczny post podziękowali:
wilczus (04-12-2012)
stare 04-12-2012, 09:12   #11 (postlink)
No to..wpadłam
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 10
Podziękowania otrzymane: 64
wilczus jest diamentem wśród kamieniwilczus jest diamentem wśród kamieniwilczus jest diamentem wśród kamieni

tak , tylko jak ja to zrobię to nie wygląda to zbyt dobrze
muszę ćwiczyć

wilczus jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 15-12-2012, 21:34   #12 (postlink)
Szkoleniowiec

Podziękowania wysłane: 112
Podziękowania otrzymane: 103
Iwona Oleksy jest diamentem wśród kamieniIwona Oleksy jest diamentem wśród kamieniIwona Oleksy jest diamentem wśród kamieniIwona Oleksy jest diamentem wśród kamieni

a czy ktoraś z was moglaby rzucic link z pewnym zrodlem naturalnymi wlosami?

mój raczkujący blog
Iwona Oleksy jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-12-2012, 02:03   #13 (postlink)
Kosmetyczka

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 63
Camilla jest diamentem wśród kamieniCamilla jest diamentem wśród kamieniCamilla jest diamentem wśród kamieni

Ja kupuje u nich wlosy od 7 lat , firmy LaTrend tasme poznie tne sobie i zszywam bardzo dlugo sie noszą Jestem mega zadowolona.
Beta Hair - Włosy naturalne

Ja czasem am krotkie wlosy czasem dłuższe ale czesto doczepiam - clip on , mało sama lecz prawie zawsze u fryzjera , moja fryzjerka robi mi z nich swietne fryzury , kitki wysokie , koki , warkocze , świetnie mi je doczepia , mam w tym momencie je doczepione i koka z nich , nosze dzis je juz 4 dzien - spie i wszytsko super sie trzyma! Grunt to znalec fryzjera ktory potrafi to odbrze zrobic.

Ostatnio edytowane przez Camilla ; 16-12-2012 o 02:08
Camilla jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-12-2012, 19:16   #14 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 111
Podziękowania otrzymane: 62
ewelinka:* jest diamentem wśród kamieniewelinka:* jest diamentem wśród kamieniewelinka:* jest diamentem wśród kamieni

moja koleżanka miała włosy w taśmie splecione takim drobnym warkoczykiem z jej własnymi włosami tak na wysokości pod ucha do ucha. miała ja na stałe. jak trochę odrosły to znowu dziewczyna ściągnęła jej taśmę i znowu zapletła :-) chodziło tylko o długość i wyglądało bardzo naturalnie
ewelinka:* jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-12-2012, 23:06   #15 (postlink)
Totalna maniaczka
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 403
Podziękowania otrzymane: 455
germana jest profesjonalistkągermana jest profesjonalistkągermana jest profesjonalistkągermana jest profesjonalistkągermana jest profesjonalistkągermana jest profesjonalistkągermana jest profesjonalistką

ja mamie na gwiazdkę kupiłam 2 taśmy kolorowe bo marzą się jej czerwone pasemka. i właśnie planuje na doszycie do warkocza je dojnstalować bo mojej mamuśce zawsze wszystko typu spinki itd przeszkadza.
germana jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-12-2012, 14:14   #16 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 111
Podziękowania otrzymane: 62
ewelinka:* jest diamentem wśród kamieniewelinka:* jest diamentem wśród kamieniewelinka:* jest diamentem wśród kamieni

no to jest bardzo fajne rozwiązanie, bo nie trzeba codziennie bawić się w zakładanie... a ta moja koleżanka to nosiła rozpuszczone włosy zawsze, więc nic nie było widać i normalnie je prostowała, kręciła, farbowała... ekstra
ewelinka:* jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 10-01-2013, 11:12   #17 (postlink)
Debiutantka

Podziękowania otrzymane: 1
wonderland jest początkujący

Super sprawa, nie niszczy to wlosow, mozesz przedluzyc i zagescic. A jesli dobrze sa zalozone clipy to spokojnie caty dzien sie utrzymaja na glowie.

---------- Dodano o godzinie 11:12 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:10 ----------

Co do tasm, warkoczy i przyszywanie nie jestem przekonana. Niszczy i oslabia to wlos podobnie jak kazde przedluzenie.
wonderland jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 10-01-2013, 21:42   #18 (postlink)
Totalna maniaczka
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 403
Podziękowania otrzymane: 455
germana jest profesjonalistkągermana jest profesjonalistkągermana jest profesjonalistkągermana jest profesjonalistkągermana jest profesjonalistkągermana jest profesjonalistkągermana jest profesjonalistką

wonderland:
miałaś jakieś doświadczenia z tego typu metodą?

jesli jest dobrze założone to moim zdaniem nie niszczy. a przynajmniej w najmniej inwazyjny sposób.
moim zdaniem to nawet lepsze niż clip in

bo co ma niszczyc? Prawidłowo rozłożony ciężar i odpowiednio zaciśnięty splot, odpowiednio pielęgnowane. i nie przenoszone!
Mam ludzi którym plotą corny po pare lat a włosy są gęste i w porządku.
zresztą ile osób z afro to robi. Mówi się " murzynka z prostymi ładnymi włosami ma na pewno przyszyte"

Wiem że sporo fryzjerek w Anglii uznaje tą metodę właśnie za "regeneracja" bo nie szarpiesz, nie prostujesz, nei suszysz., nei używasz badziewi do układania, nie farbujesz.

Wiec moim zdaniem to nie niszczy i widziałam osoby po i na prawdę włosy były w świetnej kondycji
ale ile ludzi tyle opinii.
germana jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-11-2013, 13:28   #19 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 21
Podziękowania otrzymane: 10
dorota_pazurki89 wkrótce będzie sławna

Cytat:
Napisał wilczus Zobacz post

Ja na początku też miałam z tym problem a teraz robie to w 2 minuty i każdy myśli że mam takie swoje naturalne jak chcecie pokażę wam efekt
dorota_pazurki89 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-11-2013, 14:02   #20 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 10
Złoty medal Prezent Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 1 023
Podziękowania otrzymane: 421
sylla jest profesjonalistkąsylla jest profesjonalistkąsylla jest profesjonalistkąsylla jest profesjonalistkąsylla jest profesjonalistkąsylla jest profesjonalistkąsylla jest profesjonalistką

Jasne , ze chcemy zobaczyć efekt! Najlepiej przed i po

sylla jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-11-2013, 15:20   #21 (postlink)
Rozkręcanko

proszę
http://pliki.wzorki.info/images/McUft.jpg
a tutaj po
http://pliki.wzorki.info/images/JoI65.jpg
Odpowiedź z Cytatem
Selenna (24-11-2013)
stare 24-11-2013, 16:25   #22 (postlink)
Rozkręcanko

o proszę jeszcze raz... przed i po
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 1380157_526437314099578_1259678140_n - Kopia.jpg (60.2 KB, 14 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg IMAG1595.jpg (31.1 KB, 14 wyświetleń)
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-11-2013, 16:27   #23 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 57
Podziękowania otrzymane: 38
Selenna ma niesamowite możliwościSelenna ma niesamowite możliwości

super ,ja nie umiem zakładać, Dorotka ale laska z ciebie
Selenna jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
dorota_pazurki89 (25-11-2013)
stare 24-11-2013, 19:39   #24 (postlink)
Rozkręcanko

Cytat:
Napisał Selenna Zobacz post
super ,ja nie umiem zakładać, Dorotka ale laska z ciebie
to nic trudnego jak się złapie wprawę
Dziękuję ale aż taka laska to ja nie jestem
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-05-2014, 09:47   #25 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania otrzymane: 0
marta28 jest początkujący

Miałam przez kilka miesięcy doczepiane, jednak moim zdaniem nasze naturalne włosy bardzo się niszczą w ten sposób.
marta28 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
clip, przedlużanie, włosów

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania