Odpowiedz
stare 19-11-2011, 22:58   #1 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 27
Podziękowania otrzymane: 12
natuss2707 wkrótce będzie sławna
Kolor włosów - dylemat 

Cześć
Uważam was za specjalistki od mody, fryzur itp., wiec postanowiłam spytać się was o poradę.
Od jakiegoś czasu chodzę strasznie zdołowana, potrzebuję chyba jakiejś zmiany. Zazwyczaj farbowałam włosy na brązy, wpadające trochę w czerwień/rudości, ogólnie ciemniejsze kolory. Z natury jestem ciemną blondynką. Teraz farba się wypłukała i włosy są takie wypłowiałe, bez wyrazu.
Teraz rodzi się pytanie: co zrobić? Myślę o przejściu na blond, powoli - robiąc pasemka albo baleyage. Ewentualnie taki brązowo-rudy jak u Ashlee Simpson, bo przy ciemnych kolorach strasznie widać sińce pod oczami.
Wrzucam kilka zdjęć, te blond robiłam w photoshopie i wyszły chyba ciut za jasne Zdjęcie w rudych było zrobione w trakcie przygotowań przed nurkowaniem, ale jest to jedyne zdjęcie jakie mam w tym kolorze.
Bardzo proszę o opinie Mam nadzieję, że ilość tekstu nie zniechęciła was i dobrnęłyście do końca

Kod:
Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
Wiem, miny robię straszne, ale nic na to nie poradzę Dziękuję za uwagę

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Ostatnio edytowane przez natuss2707 ; 21-11-2011 o 18:54
natuss2707 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-11-2011, 23:18   #2 (postlink)
Molestantka klawiatury

Podziękowania wysłane: 345
Podziękowania otrzymane: 750
sandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkiesandrus ma reputacje ponad wszystkie
Odp: Kolor włosów - dylemat 

Nie proponuje farbować się na blond.Ładnie Ci w ciemnych włosach a kolor Ashlee jest super.Też mi się podoba,ale ja póki co już nie eksperymentuje
sandrus jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Za ten użyteczny post podziękowali:
natuss2707 (19-11-2011)
stare 19-11-2011, 23:41   #3 (postlink)
Rozkręcanko

Wśród znajomych zdania są podzielone, a mnie ciemny kolor strasznie przytłacza... Sama już nie wiem

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-11-2011, 23:47   #4 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 4
Prezent Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 225
Podziękowania otrzymane: 266
katarynka89 wszyscy jej zazdroszcząkatarynka89 wszyscy jej zazdroszcząkatarynka89 wszyscy jej zazdroszcząkatarynka89 wszyscy jej zazdroszcząkatarynka89 wszyscy jej zazdroszcząkatarynka89 wszyscy jej zazdroszczą

moim zdaniem blond można zawsze zmienić na ciemny trudniej jest zrobić odwrotnie

Mi się podoba to drugie foto w blondzie i ten brąz z przedostatniego zdjęcia
Możesz spróbować jasnego koloru włosów jak będzie lipa to co to za problem zafarbować je na ciemno

katarynka89 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-11-2011, 15:12   #5 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 8
Wstążka Prezent Prezent Prezent Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 700
Podziękowania otrzymane: 1 004
xsunnyolciax ma reputacje ponad wszystkie
xsunnyolciax ma reputacje ponad wszystkiexsunnyolciax ma reputacje ponad wszystkiexsunnyolciax ma reputacje ponad wszystkiexsunnyolciax ma reputacje ponad wszystkie

nie nie, blond zdecydowanie nie!
w ciemnych jest Ci pięknie, ale moim zdaniem najlepiej na tym ostatnim zdj w rudym
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-11-2011, 15:54   #6 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 21
Podziękowania otrzymane: 47
olao ma niesamowite możliwościolao ma niesamowite możliwości

Cytat:
Napisał xsunnyolciax Zobacz post
nie nie, blond zdecydowanie nie!
w ciemnych jest Ci pięknie, ale moim zdaniem najlepiej na tym ostatnim zdj w rudym
Myślę dokładnie to samo!
olao jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-11-2011, 16:00   #7 (postlink)
ceris
niezalogowany

Masz cudne zielone oczy i moim zdaniem kolor rudy jest stworzony dla Ciebie

Odpowiedź z Cytatem
stare 20-11-2011, 21:09   #8 (postlink)
Totalna maniaczka

katarynka89 wszyscy jej zazdroszcząkatarynka89 wszyscy jej zazdroszcząkatarynka89 wszyscy jej zazdroszcząkatarynka89 wszyscy jej zazdroszcząkatarynka89 wszyscy jej zazdroszcząkatarynka89 wszyscy jej zazdroszczą

dziewczyny ale czytając temat widać że natuus chce zmiany ( widocznej zmiany) więc warto spróbować np. ciemnego blondu Nie wydaje mi się że było dobrze w utlenionych włosach ale średni bądź ciemny blond powinien być ok

Odpowiedź z Cytatem
stare 20-11-2011, 22:07   #9 (postlink)
Rozkręcanko

Ten blond jak na tym przerobionym zdjeciu jest zdecydowanie za jasny, raczej myślę o ciemnym blondzie, albo pasemkach na początek Tak jak pisałam, nie potrafię posługiwać się dobrze photoshopem wiec efekt wyszedł marny Jestem bardzo częstym gościem na basenie więc rudy szybko się wypłuka, a grzywka będzie mi przeszkadzała... Z drugiej strony obcięcie prawie półmetrowych włosów nie wchodzi w grę.
Katarynka89 ma rację, potrzebuje odmiany, ale nie chce popełnić głupoty i później płakać.
Dziękuję za wypowiedzi

Co powiecie na takie blondy ? Mi się osobiście strasznie podoba ten pierwszy, bardzo naturalnie wygląda

Kod:
Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
źródło: google.pl
http://www.google.pl/search?hl=pl&no...og&sa=N&tab=wi

Ostatnio edytowane przez natuss2707 ; 21-11-2011 o 21:09
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-11-2011, 23:43   #10 (postlink)
Totalna maniaczka

pierwszy jest niezły ale jak na początek ( i ze strony technicznej bo farba za pierwszym razemich raczej pięknie nie rozjaśni ) może ciut ciemniejszy blond np.

07_500x640.jpg

11111111111111.jpg

źródło : google
http://www.google.pl/imgres?q=ciemny...t:429,r:2,s:82

Proszę podać źródło zdjęcia

Ostatnio edytowane przez katarynka89 ; 20-11-2011 o 23:59
Odpowiedź z Cytatem
natuss2707 (21-11-2011)
stare 20-11-2011, 23:54   #11 (postlink)
Rozkręcanko

Podoba mi się ten pierwszy, zobaczę co mi powie fryzjerka i będę szukać koloru idealnego

Odpowiedź z Cytatem
stare 21-11-2011, 17:47   #12 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 2
Prezent Prezent 

Podziękowania wysłane: 733
Podziękowania otrzymane: 546
hersa ma reputacje ponad wszystkiehersa ma reputacje ponad wszystkiehersa ma reputacje ponad wszystkiehersa ma reputacje ponad wszystkiehersa ma reputacje ponad wszystkiehersa ma reputacje ponad wszystkiehersa ma reputacje ponad wszystkiehersa ma reputacje ponad wszystkie

Też w tamtym roku miałam dylemat, bo czekoladowy kolor zaczął mnie drażnić, chciałam mieć taki jak modelka na pierwszym zdjęciu które wrzuciłaś, ale wyszedł jaśniejszy i czuję się super, tylko to farbowanie jest upierdliwe, chociaż z natury mam średni mysi blond to przy jasnych włosach ten odrost wydaje się bardzo ciemny, teraz planuje lekko przyciemnić blond, na taki słomkowy. Moim zdaniem super wyglądasz i w brązie i w rudych i w jasnym blondzie, także o to się nie martw, wybierz taki w którym będziesz się dobrze czuć i w zależności od tego jak często planujesz farbować odrosty myślę, że jak na rudy/brąz zrobisz dużo jasnych czy miodowych pasemek to też będziesz super wyglądać. Może idź do sklepu z perukami i przymierz kilka kolorów

hersa jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
natuss2707 (21-11-2011)
stare 22-11-2011, 22:21   #13 (postlink)
Rozkręcanko

Dziekuje za wsparcie Byłam dziś u fryzjera, zrobiłam dużo drobniutkich blond pasemek, takie ładne żółtawe wyszły Może faktycznie blond to nie mój kolor, ale ten artystyczny misz-masz kolorów wygląda uroczo. Jeszcze raz dziękuję Wam

Odpowiedź z Cytatem
stare 06-01-2012, 01:01   #14 (postlink)
Zabierzcie jej klawiaturę ;-)
Otrzymane medale: 14
Kreatywność Prezent Prezent Prezent Szkolenia 

Podziękowania wysłane: 3 276
Podziękowania otrzymane: 1 093
farbstift ma reputacje ponad wszystkie
farbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkie

dziewczyny, ja też mam dylemat. Od roku rozjaśniam włosy, fajnie czuję się w blondzie, ale od kilku miesięcy kusi mnie rudy. Pytanie tylko jak rudy będzie zachowywał się na rozjaśnianych włosach?
taki kolor mam teraz:

myślę o takim:
źródło Naturalna Henna | Khadi

źródło:http://szafiarenka.pl/file.php?47,file=270169

źródło:Ostrzeżenie o przekierowaniu

farbstift jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-01-2012, 01:25   #15 (postlink)
aga
Nie spamuj bo strzelam :)
Otrzymane medale: 21
Złoty medal Złoty medal Złoty medal Złoty medal Złoty medal 

Podziękowania wysłane: 655
Podziękowania otrzymane: 1 035
aga ma reputacje ponad wszystkie
aga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkie

Jakiś czas temu miałam identyczny dylemat w końcu odważyłam się i machnęłam się na rudo kolor utrzymał się u mnie jakiś tydzień a po dwóch już prawie nie było śladu...został mi tylko taki miodowy odcień blondu... fajnie było ale krótko...

Na sylwestra pomalowałam znowu kolor jeszcze się trzyma ale jest już coraz bledszy

Zastanawiam się czy jakbym przyciemniła włosy jakimś jasnym brązem, który by się po jakimś czasie sprał i wtedy pomalowałabym znów rudym to by coś dało ?

SHINYBOX

aga jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
farbstift (06-01-2012)
stare 06-01-2012, 13:49   #16 (postlink)
Zabierzcie jej klawiaturę ;-)
Otrzymane medale: 14
Kreatywność Prezent Prezent Prezent Szkolenia 

Podziękowania wysłane: 3 276
Podziękowania otrzymane: 1 093
farbstift ma reputacje ponad wszystkie
farbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkiefarbstift ma reputacje ponad wszystkie

Czyli do blondu wcale nie jest potem tak trudno zejść? Rudy na 100% chcę, ale nie wiem jak długo będzie mi się chciało tak często farbować

farbstift jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-01-2012, 14:25   #17 (postlink)
aga
Nie spamuj bo strzelam :)
Otrzymane medale: 21
Złoty medal Złoty medal Złoty medal Złoty medal Złoty medal 

Podziękowania wysłane: 655
Podziękowania otrzymane: 1 035
aga ma reputacje ponad wszystkie
aga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkieaga ma reputacje ponad wszystkie

Ja nie miałam z tym problemu

SHINYBOX

aga jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
farbstift (06-01-2012)
stare 10-07-2012, 01:17   #18 (postlink)
No to..wpadłam
Otrzymane medale: 1
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 103
Podziękowania otrzymane: 79
Taisia90 jest diamentem wśród kamieniTaisia90 jest diamentem wśród kamieniTaisia90 jest diamentem wśród kamieniTaisia90 jest diamentem wśród kamieni

hej dziewczyny Chciałabym zrobic sobie kolorek jak miała rihanna ale nie wiem jaka farba będzie odpowiednia aktualnie mam rudy miedziany i chcę zaszaleć jeśli któraś by wiedziała jaka farba by była dobra to była bym wdzięczna .

Mam zakupioną farbę z matrixa so red czerwień ale boje się że wyjdzie mi michał wiśniewski a nie rihanna
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg Rihanna.jpg (42.5 KB, 22 wyświetleń)

Zapraszam na bloga:

Taisia90 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 10-07-2012, 13:26   #19 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 11
Złoty medal Wyróżnienie Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 630
Podziękowania otrzymane: 356
sztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszcząsztynka wszyscy jej zazdroszczą

Taisia zależy jaki masz obecnie kolor włosów i jakie odrosty, czyli naturalnie. Jeśli ciemne masz włoski, to może Ci wyjść, jeśli jasne to na bank będzie michał w To jest takie ja bym powiedziała raczej bordo :-)

Moje hobby i pasja

sztynka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-11-2017, 17:29   #20 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 0
SywiaS jest początkujący

Dziewczyny, ja nigdy nie malowałam włosów, a teraz na święta chciałabym coś zmienić, zastanawiałam się nad farbami loreal majirel, bo czytałam na ich temat wiele pozytywnych opinii, jednak chciałabym usłyszeć je od kogoś, kto naprawdę je wypróbował. Macie z nimi jakieś doświadczenia?
SywiaS jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
dylemat, kolor, włosów

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania