Forum Paznokcie Wzorki.Info

Forum Paznokcie Wzorki.Info (http://forum.wzorki.info/)
-   Zabiegi kosmetyczne (http://forum.wzorki.info/zabiegi-kosmetyczne/)
-   -   Klamerki na wrastające paznokcie (http://forum.wzorki.info/zabiegi-kosmetyczne/415-klamerki-na-wrastajace-paznokcie.html)

Camilla 25-09-2012 21:10

Odp: Klamerki na wrastające paznokcie
 
dziewczyny miałam dziś klientke z paznokciami dośc grubymi , mocno zwiniętymi , leczone tez były na grzybice i klientka chciała założyć na nie klamry bo wrastały , i masakra zaden klej nei chciał trzymac , ślizgał sie jak go maśle , probowałam oryginalnym klejem , klejem do tipsów , nawet klejem do rzęs a na końcu super glue;-) i nic za nic nie chwytało , zmarnowałam 2 godziny.. czy ktoś może mi powiedzieć jaka może b być przyczyna?

Ja podejrzewałam albo to ze sa takie zgrubiałe i mocno zwinięte albo to te specyfiki ktore stosowała na grzybice.

kingadarla 07-09-2015 01:29

Odp: Klamerki na wrastające paznokcie
 
ja się męczyłam z wrastającymi paznokciami hoho... ze 3 lata. Klamerka nic nie dała, nadal było źle i przynosiły tylko chwilową ulgę. W końcu stwierdziłam, że dość i zaczęłam szukać czegoś innego - żele i okłady przynosiły chwilową ulgę. W Zielonej Górze znalazłam gabinet Źródlana, gdzie zakładają kostkę Arkady - Medycyna Estetyczna Zielona Góra czytałam tutaj trochę o niej, to dość nowy wynalazek. Poszłam na zabieg i jak ręką odjął :) w dodatku profesjonalnie, podolog zakładał mi ją pod znieczuleniem (jestem dość "ciężkim" przypadkiem, a tam akurat lekarz był pod ręką) i teraz moje palce mają się duuzo lepiej niż po klamerkach :)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie:vBHELP.pl - Polski Support vBulletin