Forum Paznokcie Wzorki.Info

Forum Paznokcie Wzorki.Info (http://forum.wzorki.info/)
-   Zabiegi kosmetyczne (http://forum.wzorki.info/zabiegi-kosmetyczne/)
-   -   Klamerki na wrastające paznokcie (http://forum.wzorki.info/zabiegi-kosmetyczne/415-klamerki-na-wrastajace-paznokcie.html)

Camilla 25-09-2012 20:10

Odp: Klamerki na wrastające paznokcie
 
dziewczyny miałam dziś klientke z paznokciami dośc grubymi , mocno zwiniętymi , leczone tez były na grzybice i klientka chciała założyć na nie klamry bo wrastały , i masakra zaden klej nei chciał trzymac , ślizgał sie jak go maśle , probowałam oryginalnym klejem , klejem do tipsów , nawet klejem do rzęs a na końcu super glue;-) i nic za nic nie chwytało , zmarnowałam 2 godziny.. czy ktoś może mi powiedzieć jaka może b być przyczyna?

Ja podejrzewałam albo to ze sa takie zgrubiałe i mocno zwinięte albo to te specyfiki ktore stosowała na grzybice.

kingadarla 07-09-2015 00:29

Odp: Klamerki na wrastające paznokcie
 
ja się męczyłam z wrastającymi paznokciami hoho... ze 3 lata. Klamerka nic nie dała, nadal było źle i przynosiły tylko chwilową ulgę. W końcu stwierdziłam, że dość i zaczęłam szukać czegoś innego - żele i okłady przynosiły chwilową ulgę. W Zielonej Górze znalazłam gabinet Źródlana, gdzie zakładają kostkę Arkady - Medycyna Estetyczna Zielona Góra czytałam tutaj trochę o niej, to dość nowy wynalazek. Poszłam na zabieg i jak ręką odjął :) w dodatku profesjonalnie, podolog zakładał mi ją pod znieczuleniem (jestem dość "ciężkim" przypadkiem, a tam akurat lekarz był pod ręką) i teraz moje palce mają się duuzo lepiej niż po klamerkach :)

Basska090 05-03-2018 13:38

Odp: Klamerki na wrastające paznokcie
 
Mi też klamerki nie pomogły, bo paznokieć prędzej czy później zaczynał wrastać, mimo że bardzo dbałam o niego. Ale po zabiegu w Clinica Dermatologica w Gdańsku problem zniknął na dobre. Przynajmniej mam taką nadzieję, bo już mam spokój od pół roku, ale myślę, że skoro tyle czasu nic się nie dzieje to paznokieć nie zacznie mi znowu źle rosnąć :D


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie:vBHELP.pl - Polski Support vBulletin