Odpowiedz
stare 12-02-2011, 17:42   #1 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 9
Wyróżnienie Uznanie Kreatywność Prezent Szkolenia 

Podziękowania wysłane: 1 472
Podziękowania otrzymane: 2 172
Agnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkie
Agnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkie
Sprzęt kosmetyczny 

nie znalazlam podobnego tematu wiec zakladam

chce zakupic kombajnik
pracuje ktoras na tym sprzecie

MIKRODERMABRAZJA 4in1 - PROMOCJA ! GRATISY ! (1440627259) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

sprawa dosyc pilna bo ewentualnie jutro po niego pojade

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Agnieszka Praska jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-02-2011, 18:39   #2 (postlink)
Zabierzcie jej klawiaturę ;-)
Otrzymane medale: 26
Złoty medal Wstążka Prezent Prezent Prezent 

Podziękowania wysłane: 2 192
Podziękowania otrzymane: 1 683
Evelyn. ma reputacje ponad wszystkie
Evelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkieEvelyn. ma reputacje ponad wszystkie
Odp: Sprzęt kosmetyczny 

ja pracuję na innej badzo dobrej... w tej samej cenie, jak znajdę to wkleję
mam: http://e-kosmetyka.com/urzadzenia-ko...zenie-4w1.html nawet 100 zł taniej

proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie

kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować

kocham tą babkę

Ostatnio edytowane przez Evelyn. ; 12-02-2011 o 19:00
Evelyn. jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-02-2011, 23:59   #3 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 146
Podziękowania otrzymane: 110
joystynka jest diamentem wśród kamienijoystynka jest diamentem wśród kamienijoystynka jest diamentem wśród kamienijoystynka jest diamentem wśród kamieni

ja od niedawna zaczełam pracowac na tym urządzeniu agulusia,sprawuje się dobrze ,jest w gabinecie podobno już dłuższy czas (chyba od początku ,ale pewna nie jestem) czyli wydaje mi się od jakichs 2-3 lat,wszystko działa i awarii nie było

joystynka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-02-2011, 15:03   #4 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 9
Wyróżnienie Uznanie Kreatywność Prezent Szkolenia 

Podziękowania wysłane: 1 472
Podziękowania otrzymane: 2 172
Agnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkie
Agnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkie

Cytat:
Napisał joystynka Zobacz post
ja od niedawna zaczełam pracowac na tym urządzeniu agulusia,sprawuje się dobrze ,jest w gabinecie podobno już dłuższy czas (chyba od początku ,ale pewna nie jestem) czyli wydaje mi się od jakichs 2-3 lat,wszystko działa i awarii nie było

pw

Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska

Agnieszka Praska jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-04-2011, 17:26   #5 (postlink)
Debiutantka

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 0
alma jest początkujący

Szukam informacji o kombajnie 4w1, takim jak tu: Kate Beauty Professional - Profesjonalne urzšdzenia kosmetyczne
Czy używał może ktoś tego urządzenia lub zna jakieś opinie?
alma jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 03-06-2011, 22:12   #6 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 14
Podziękowania otrzymane: 10
urbanka1 wkrótce będzie sławna

Dziewczyny zastanówcie się czy chcecie kombajn... Bo jak coś się zepsuje to trzeba oddać całe urządzenie do naprawy. A wtedy tracimy no. 3 inne zabiegi...
Jak dla mnie, kombajny mają to do siebie, że coś jest kosztem czegoś.
Ale oczywiście to jest tylko moje zdanie, bo każdy postępuje jak uważa
urbanka1 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-10-2011, 22:12   #7 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 22
Podziękowania otrzymane: 20
alkaniolek ma niesamowite możliwości

Czesc babeczki
Chcialam zapytac przy okazji, bo planuje isc na kurs mikrodermabrazji diamentowej i korundowej, ale chce kupic sprzet sama po kursie, bo podejrzewam, ze w salonie beda chcieli na mnie niestety zarobic, tymbardziej ze kurs chce kupic przez grupona, okazyjna cena... Czy polecilybyscie jakas maszyne tylko do mikrodermabrazji diamentowej? Bylabym dzwieczna

edit:
czy myslicie ze to byloby warte?
http://www.beautysystem.pl/pl/p/Mikr...a-3w1-BN-07/61

Ostatnio edytowane przez alkaniolek ; 11-10-2011 o 22:29
alkaniolek jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-12-2011, 23:30   #8 (postlink)
No to..wpadłam
Otrzymane medale: 1
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 32
Podziękowania otrzymane: 40
idlao ma niesamowite możliwościidlao ma niesamowite możliwości

jeśli chodzi o kombajny to ja tez jestem daleka od tego.... a
co do mikro... to ja mam jakąś podstawową z allegro (podobną do tego co Ty wybrałaś) i mam ją jakieś 2 lata może dłużej nic mi się z nią nie dzieje, działa poprawnie...... jeśli nie masz więcej funduszy to chyba wystarczy.... mnie interesują sprzęty z firmy rubica ale póki co zadowalam się swoimi
idlao jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-12-2011, 10:37   #9 (postlink)
No to..wpadłam
Otrzymane medale: 4
Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 326
Podziękowania otrzymane: 43
KingaKulewicz ma niesamowite możliwościKingaKulewicz ma niesamowite możliwości

Kombajny typu wieża (są droższe i z większą ilością sprzętu) mają teraz oddzielne panele i jak się coś zepsuję to wysyła się tylko jeden panel. Co do sprzętu to uważam, że zawsze trzeba sprawdzać parametry.

KingaKulewicz jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-05-2012, 14:44   #10 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 3
Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 250
Podziękowania otrzymane: 146
daruniunia to imię znają wszyscydaruniunia to imię znają wszyscydaruniunia to imię znają wszyscydaruniunia to imię znają wszyscydaruniunia to imię znają wszyscy

A ja czaje się na ten kombajn kosmetyczny
Kombajn kosmetyczny GIOVANNI - Wielofunkcyjne urządzenie kosmetyczne
Co o nim myślicie?
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-05-2012, 23:04   #11 (postlink)
Totalna maniaczka

Podziękowania wysłane: 140
Podziękowania otrzymane: 346
Zen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszczą

czytałam na innym forum, że dziewczyny sobie chwalą, sama się nad nim zastanawiam tylko jeszcze nie wiem w której wersji i czy wszystko mi się przyda. NA pewno plusem jest to, że panele są wymienne i nie trzeba oddawać całego urządzenia. Minusem dla mnie jest stylistyka - no nie oszukujmy się jest wiele dużo ładniejszych kombajnów, ale to juz zależy od gabinetu i tego co kto lubi mieć w swoim wnętrzu
Zen. jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Za ten użyteczny post podziękowali:
daruniunia (15-05-2012)
stare 16-04-2015, 15:40   #12 (postlink)
Debiutantka

PCZK jest początkujący

Kombajn kosmetyczny ma bardzo wiele zalet. Przede wszystkim jest to urządzenie poręczne i praktyczne. Pozwala zaoszczędzić sporo miejsca, a także pieniędzy, które byłyby potrzebne na każde urządzenie z osobna. Jednocześnie umożliwia znaczące poszerzenie zakresu oferowanych usług i uzyskanie zwrotu inwestycji w krótkim czasie. Można by jeszcze wymieniać korzyści związane z tym urządzeniem, ale przecież nie w tym rzecz. Najlepiej przekonać się osobiście. Pozdrawiam.

Ostatnio edytowane przez samaron ; 20-04-2015 o 22:49
PCZK jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-04-2015, 22:51   #13 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 1
Wyróżnienie 

Podziękowania wysłane: 120
Podziękowania otrzymane: 102
tomaszka jest diamentem wśród kamienitomaszka jest diamentem wśród kamienitomaszka jest diamentem wśród kamienitomaszka jest diamentem wśród kamieni

Ale to post z przed dwóch lat, ale oczywiście się zgadzam
F:
tomaszka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 23-04-2015, 16:55   #14 (postlink)
Debiutantka

owijek jest początkujący

Byłam na zabiegi Intelect RPW - redukcja cellulitu radialna fal akustyczną i spodobał mi się ten sprzęt na którym to wszystko się odbywało, można trochę poczytać na intelectrpw.pl lub stronce IfaPro
owijek jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 18-01-2016, 14:06   #15 (postlink)
Debiutantka

CzystaMoc jest początkujący

Witajcie, chcę kupić urządzenie do mikrodermabrazji czy możecie mi polecić jakąś firmę, albo urządzenie konkretne? Będę wdzięczna
CzystaMoc jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-02-2016, 20:53   #16 (postlink)
Debiutantka

Jagódka jest początkujący

Też swego czasu miałam taki dylemat gdzie i jaki sprzęt kupić. Udało mi się jednak trafić do zachwalanej przez moje koleżanki z branży hurtowni MIMARI. Mają szeroką gamę urządzeń do mikrodermabrazji. Wybrałam się do nich, na miejscu obejrzałam te urządzenia i skorzystałam z profesjonalnego doradztwa. Z bogatej oferty i zakupiłam kombajn kosmetycznym MIMARI Basic 4w1. Mogłam go zakupić w dowolnej dla siebie formie ratalnej lub wziąć go w leasingu. Wraz z zakupem urządzenia otrzymałam fachowe szkolenie oraz dostęp do szybkiego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Bardzo chwalę sobie pracę na tym urządzeniu. Klientki są zadowolone z zabiegów i z ich efektów.

Jagódka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-02-2016, 14:22   #17 (postlink)
Wczytuje się

pikna56 jest początkujący

Nowy i specjalistyczny sprzęt kosmetyczny posiadają w nowo otwartym salonie Kosmeon w Krakowie, ostatnio tam byłam na depilacji laserowej naprawdę polecam, gdyż mają największy wybór wśród zabiegów każda znajdzie coś dla siebie, zapraszam na ich nową stronę http://kosmeon.pl/zabiegi/laser.html
pikna56 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-07-2016, 18:01   #18 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania otrzymane: 2
KatarzynaW jest na dobrej drodze

A jakie macie analizatory skóry? Ja zastanawiam się nad kombajnem Medika 8w1 - https://maxmedik.pl/488-analiza-skory . Co o nim sądzicie? Jak się sprawdza? Wart swojej ceny?
KatarzynaW jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 14-07-2016, 16:27   #19 (postlink)
Debiutantka

grzesiek_ba jest początkujący

Super, dzięki wielkie Przyda mi się to na pewno
grzesiek_ba jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-11-2017, 15:01   #20 (postlink)
Wczytuje się

dusia13 jest początkujący

Odkopię troszkę temat bo właśnie szukałam informacji na temat kombajnów kosmetycznych do nowo otwartego salonu. Sporo pozytywnych opinii czytałam na temat tego kombajnu Basic 4 w 1 ( można go kupić w mimari za niecałe 3300 zł ). Porównywałam ceny i tu wygląda to najkorzystniej. Jestem tylko ciekawa jak sprzęt sprawuje się w takim codziennym użytkowaniu.
dusia13 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-12-2017, 20:31   #21 (postlink)
Wczytuje się

cocolina jest początkujący

hej, sama się zastanawiam nad zakupem kombajniku, fajny widziałam na fine factory https://www.finefactory.pl/pl/p/URZA...GOLDLINE-/1462 myślicie że na początek mi wystarczy? mieszkam i pracuję w mieście ok 40k mieszkańców więc taki w zestawie z fotelem odpada, jakie wy macie? podzielcie się, mile widziane fotki!
cocolina jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
kosmetyczny, sprzęt

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania