Odpowiedz
stare 29-05-2009, 14:52   #1 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 111
Podziękowania otrzymane: 340
Pati88 wszyscy jej zazdroszcząPati88 wszyscy jej zazdroszcząPati88 wszyscy jej zazdroszcząPati88 wszyscy jej zazdroszcząPati88 wszyscy jej zazdroszcząPati88 wszyscy jej zazdroszcząPati88 wszyscy jej zazdroszczą
Oczyszczanie twarzy z użyciem wapozonu 

Zabieg oczyszczania twarzy to najszybszy sposób na przywrócenie cerze świeżości i czystego wyglądu.polecam szczegolnie dla osob ktore mają problemy z zaskornikami,porami oraz borykają sie z trądzikiem.osobiscie mialam do czynienia z tym zabiegiem a także go wykonywalam (zeby nie bylo ze sciagniete z sieci).zabieg ten z użyciem wapozonu jest idealny w profilaktyce pielęgnacji skóry trądzikowej.

Ostatnio edytowane przez Pati88 ; 29-05-2009 o 15:04
Pati88 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
2 użytkowników podziękowało za ten użyteczny post:
dzidzia (29-05-2009), Kamis (29-05-2009)
stare 29-05-2009, 15:41   #2 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 3
Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 250
Podziękowania otrzymane: 145
daruniunia to imię znają wszyscydaruniunia to imię znają wszyscydaruniunia to imię znają wszyscydaruniunia to imię znają wszyscydaruniunia to imię znają wszyscy

Ja jak stosuje się dokładnie ten wapozon i gdziem można kupić?
Odpowiedź z Cytatem
stare 29-05-2009, 16:09   #3 (postlink)
Nałogowiec

Pati88 wszyscy jej zazdroszcząPati88 wszyscy jej zazdroszcząPati88 wszyscy jej zazdroszcząPati88 wszyscy jej zazdroszcząPati88 wszyscy jej zazdroszcząPati88 wszyscy jej zazdroszcząPati88 wszyscy jej zazdroszczą

na zabieg wapozonem nalezy sie wybrac do kosmetyczki ale ze wzgledu na to ze jest to zabieg z uzyciem pary wodnej mozna go wykonac samemu w domu...

Krok po kroku:
  1. demakijaż najlepiej mleczkiem
  2. umycie twarzy głęboko oczyszczającym żelem
  3. nalozenie peelingu-Masować skórę przez 3 minuty.
  4. zmycie peelingu i nalozenie maski rozpulchniajacej
  5. Przygotuj płaską miskę i nalej do niej wrzącej wody lub gorącego naparu z rumianku. Pochyl nad nią twarz i nakryj głowę ręcznikiem. Gdy skóra będzie już rozmiękczona to możesz delikatnie, przez chusteczkę higieniczną usunąć zaskórniki przesuwajac opuszkiem palca po miejscu ich wystepowania
  6. nałożenie maseczki. Do cery tłustej-maseczka na bazie glinki do cery suchej-nawilżająca z aloesem.
  7. zmycie maseczki
  8. spryskanie twarzy zimna woda w celu zamkniecia porow
  9. przetarcie skory tonikiem
  10. wklepanie kremu
I FINITO
OSOBY Z OSTRYM STANEM ZAPALNYM SKÓRY NIE POWINNY STOSOWAĆ TEGO ZABIEGU

Ostatnio edytowane przez Pati88 ; 29-05-2009 o 16:11
Pati88 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Za ten użyteczny post podziękowali:
Kamilaa (21-12-2014)
stare 29-05-2009, 16:23   #4 (postlink)
VIP

Podziękowania wysłane: 9
Podziękowania otrzymane: 20
eu4ya ma niesamowite możliwościeu4ya ma niesamowite możliwości

Wapozon stosowany jest w gabinetach kosmetycznych, a nie na użytek domowy. Przy oczyszczaniu twarzy ma na celu rozpulchnienie twarzy przed oczyszczaniem. i nie jest to jakieś małe urządzonko. Kiedyś kiedyś przy takim domowym oczyszczaniu twarzy stosowało sie tzw. parówki, no ale to nie to samo co wapozon.
eu4ya jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 29-05-2009, 16:27   #5 (postlink)
Nałogowiec

dokladnie
Pati88 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 29-05-2009, 18:08   #6 (postlink)
Totalna maniaczka

daruniunia to imię znają wszyscydaruniunia to imię znają wszyscydaruniunia to imię znają wszyscydaruniunia to imię znają wszyscydaruniunia to imię znają wszyscy

A to już wiem co to jest. Miałam często ten zabieg robiony ale u mnie to sie nazywa oczyszczanie twarzy. Naprawde mi to pomaga! Polecam!
Odpowiedź z Cytatem
stare 29-05-2009, 19:02   #7 (postlink)
VIP

Podziękowania wysłane: 9
Podziękowania otrzymane: 20
eu4ya ma niesamowite możliwościeu4ya ma niesamowite możliwości

Cytat:
Napisał daruniunia Zobacz post
A to już wiem co to jest. Miałam często ten zabieg robiony ale u mnie to sie nazywa oczyszczanie twarzy. Naprawde mi to pomaga! Polecam!
Bo to się nie nazywa inaczej, jak właśnie oczyszczanie twarzy. a wapozon to urządzenie, które służy do oczyszczania.
a sam zabieg rzeczywiście dużo pomaga.

Ostatnio edytowane przez eu4ya ; 29-05-2009 o 19:04
eu4ya jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-05-2009, 07:39   #8 (postlink)
Nałogowiec

wlasnie.a taka nazwe w temacie dopisalam ze z uzyciem wapozonu zeby wyodrebnic wlasnie ta konkretna metode oczyszczania twarzy.no i dzis mam zaliczenie z tego zabiegu
Pati88 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-05-2009, 23:22   #9 (postlink)

Podziękowania wysłane: 61
Podziękowania otrzymane: 276
seqoya wszyscy jej zazdroszcząseqoya wszyscy jej zazdroszcząseqoya wszyscy jej zazdroszcząseqoya wszyscy jej zazdroszcząseqoya wszyscy jej zazdroszcząseqoya wszyscy jej zazdroszcząseqoya wszyscy jej zazdroszczą

Z tego, co zauważyłam i z rozmów ze znajomymi kosetyczkami, to teraz kobiety rzadziej sięgają po oczyszczanie manualne. Zdecydowanie częściej sięgają po peeling kawitacyjny. Przy trądziku nawet lekarze odradzają tradycyjnego oczyszczania. Peeling kawitacyjny ma działanie lecznicze i świetnie eliminuje trądzik.
Ultradzwieki powodują oczyszczenie skóry, ujędrnienie tkanek, usuwają martwe komórki i zaskórniki, stymulują metabolizm komórek. Efekt jest widoczny po pierwszysm zabiegu, skóra jest nadzwyczajnie odmłodzona, rozjaśniona, odświeżona i zregenerowana.
I bardzo ważne - ultradźwieki mają działanie bakteriobójcze, mikrowibracje ultradźwiękowe niszczą drobnoustroje odpowiedzialne za powstawanie i rozwój trądziku oraz stanów zapalnych.
Przy trądziku zdecydowanie odradzam oczyszczania manualnego.
Wapozon jest przydatny - fajnie się sprawdza przy maseczkach, nie tylko przed oczyszaniem .

Ostatnio edytowane przez seqoya ; 30-05-2009 o 23:32
seqoya jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-05-2009, 23:31   #10 (postlink)
Nałogowiec

to tez zalezy od tego jaka postac jest tego tradzika bo przeciez wiadomo ze jesli jest stan zapalny i zaostrzone sa zmiany na skorze to zabieg nie jest wskazany.do peelingu kawitacyjnego jeszcze nie doszlismy nie wykonywalam tego zabiegu ani nie doswiadczylam go na wlasnej skorze wiec nie wiem ale slyszalam same pozytywy. a czy peeling kawitacyjny mozna stosowac przy kazdej postaci tradziku? nawet przy tym zaostrzonym?
Pati88 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-05-2009, 23:48   #11 (postlink)
Gość
niezalogowany

Cytat:
Napisał pati88 Zobacz post
na zabieg wapozonem nalezy sie wybrac do kosmetyczki ale ze wzgledu na to ze jest to zabieg z uzyciem pary wodnej mozna go wykonac samemu w domu...

krok po kroku:
  1. demakijaż najlepiej mleczkiem
  2. umycie twarzy głęboko oczyszczającym żelem
  3. nalozenie peelingu-masować skórę przez 3 minuty.
  4. zmycie peelingu i nalozenie maski rozpulchniajacej
  5. przygotuj płaską miskę i nalej do niej wrzącej wody lub gorącego naparu z rumianku. Pochyl nad nią twarz i nakryj głowę ręcznikiem. Gdy skóra będzie już rozmiękczona to możesz delikatnie, przez chusteczkę higieniczną usunąć zaskórniki przesuwajac opuszkiem palca po miejscu ich wystepowania
  6. nałożenie maseczki. Do cery tłustej-maseczka na bazie glinki do cery suchej-nawilżająca z aloesem.
  7. zmycie maseczki
  8. spryskanie twarzy zimna woda w celu zamkniecia porow
  9. przetarcie skory tonikiem
  10. wklepanie kremu
i finito
osoby z ostrym stanem zapalnym skóry nie powinny stosować tego zabiegu
ha ha... Wapozon... Dobre dobre... Też tak robie tylko zamiast maski nawiłzającej używam maseczki peel-off tzn takkiej ściągaj acej...a co do nazwy to się smieję, bo moja ciotka mi o tym powiedziała i mówiła że jej kosmetyczka mówi na to parówka...

a co ja by jeszcze radziła... 2 razy do roku wybrać się do kosmetyczki na serię zabiegów antybakteryjnych... Są takie urządzenia z prądem o niskim napięciu i bardzo dobrze to działa na cerę... U mnie to kosztuje 5zł/ "zabieg" i trwa jakies 5 minut. Seria składa się od3 do 10 spotkań w zależności od stanu skóry... Polecam... Smiejemy się z moja panią irenką że umawiamy się na bzykanie

Odpowiedź z Cytatem
stare 30-05-2009, 23:49   #12 (postlink)

seqoya wszyscy jej zazdroszcząseqoya wszyscy jej zazdroszcząseqoya wszyscy jej zazdroszcząseqoya wszyscy jej zazdroszcząseqoya wszyscy jej zazdroszcząseqoya wszyscy jej zazdroszcząseqoya wszyscy jej zazdroszczą

Cytat:
Napisał Pati88 Zobacz post
a czy peeling kawitacyjny mozna stosowac przy kazdej postaci tradziku? nawet przy tym zaostrzonym?
Nie. Póki są guzki i wykwity ropne to jest leczenie dermatologiczne.

Napewno będziesz zadowolona jak dojdziecie do ultadźwięków
A jakie zabiegi masz już za sobą?

Ostatnio edytowane przez seqoya ; 31-05-2009 o 00:22
seqoya jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Pati88 (31-05-2009)
stare 31-05-2009, 07:41   #13 (postlink)
Nałogowiec

no wlasnie narazie tylko ten wapozon mamy spore zaleglosci ze wzgledu na nieobecnosc naszej babki od zajec praktycznych.tak mnie te ultradzwieki zainteresowaly ze nie moge sie doczekac
Pati88 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 31-05-2009, 08:30   #14 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 48
Podziękowania otrzymane: 1
gogosobo jest na dobrej drodze

teraz w internecie sprzedaja wapozony do uzytku domowego
gogosobo jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 31-05-2009, 16:15   #15 (postlink)
Nałogowiec

nic nie zastąpi profesjonalnego wapozonu z tego co wiem ten do użytku domowego jest bez ozonu.ma tylko funkcje ziołoterapii i aromaterapii wiec to jest wielka różnica
Pati88 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-06-2009, 19:36   #16 (postlink)

Cytat:
Napisał Pati88 Zobacz post
no wlasnie narazie tylko ten wapozon mamy spore zaleglosci ze wzgledu na nieobecnosc naszej babki od zajec praktycznych.tak mnie te ultradzwieki zainteresowaly ze nie moge sie doczekac
wykonywanie takiego zabiegu, to sama przyjemność, a zobaczysz jaki fajny jest efekt
Jak już będziesz po... to daj znać
seqoya jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-06-2009, 19:52   #17 (postlink)
Totalna maniaczka

Cytat:
Napisał woszczur Zobacz post
a co ja by jeszcze radziła... 2 razy do roku wybrać się do kosmetyczki na serię zabiegów antybakteryjnych... Są takie urządzenia z prądem o niskim napięciu i bardzo dobrze to działa na cerę... U mnie to kosztuje 5zł/ "zabieg" i trwa jakies 5 minut. Seria składa się od3 do 10 spotkań w zależności od stanu skóry... Polecam... Smiejemy się z moja panią irenką że umawiamy się na bzykanie
Ja to miałam też robione ale odrazu przy oczyszczaniu twarzy. Muszę się zapytać czy osono tez można. Żeczywiście to tak bzyczy hehe i podszczypuje
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-06-2009, 21:16   #18 (postlink)
Nałogowiec

Cytat:
Napisał seqoya Zobacz post
wykonywanie takiego zabiegu, to sama przyjemność, a zobaczysz jaki fajny jest efekt
Jak już będziesz po... to daj znać
napewno opiszę wrażenia..normalnie aż mnie zżera ciekawość.
Pati88 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-07-2009, 15:18   #19 (postlink)
Debiutantka

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 0
Salinda jest początkujący
Odp: Oczyszczanie twarzy z użyciem wapozonu 

Witam wszystkich! Ja używam własnego wapozonu z ozonem i jestem bardzo zadowolona. Mój wapozon nie różni się praktycznie niczym od profesjonalnego. Ma dwie dysze (do pary ciepłej i zimnej) no i oczywiście funkcję ozonu Nie był może najtańszy, kosztował ponad 800 zł, ale warto było zainwestować. Sprawdza się.

Teraz zastanawiam się jeszcze nad zakupem peelingu kawitacyjnego. Podobno Annis jest dobry. Poradźcie, proszę..
Salinda jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 08-07-2009, 16:58   #20 (postlink)
Nałogowiec

ja nie jestem za uzywaniem profesjonalnego sprzetu do uzytku domowego.
Pati88 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
seqoya (15-12-2009)
stare 23-05-2010, 13:37   #21 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 28
Podziękowania otrzymane: 27
an28ia ma niesamowite możliwościan28ia ma niesamowite możliwości

zabieg antybkteryzjny jest wykonywany za pomocą d'Arsonwala podczas zabiegu rzeczywiście jest dźwięk bzykania, ale działanie ma rewelacyjne, po każdym zabiegu oczyszczania używam go działa antybakteryjnie i eliminuje zaczerwienienie powstałe wskutek oczyszczania
an28ia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 23-05-2010, 14:19   #22 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 16
Podziękowania otrzymane: 29
eksnail ma niesamowite możliwościeksnail ma niesamowite możliwości

nienawidze oczyszczania twarzy bleeee jak się kosmetyczka nade mną "znęca" to mam ochotę jej oddać;D

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

eksnail jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 23-05-2010, 16:55   #23 (postlink)
Totalna maniaczka

Podziękowania wysłane: 128
Podziękowania otrzymane: 139
sylwia-p_86 to imię znają wszyscysylwia-p_86 to imię znają wszyscysylwia-p_86 to imię znają wszyscysylwia-p_86 to imię znają wszyscysylwia-p_86 to imię znają wszyscy

Ja po oczyszczaniu twarzy wyglądam okropnie bo za jakiś czas mam istny wysyp

W gabinecie polecamy oczyszczanie twarzy przed kwasami aby skóra się oczyściła i pozwoliła nam na głębsze wnikanie preparatów...
U nas oczyszczanie wygląda tak,że wpierw robimy peeeling ziarnisty póżniej peeling kawitacyjny następnie nakładamy maskę rozpulchniającą,która ma za zadanie zmiękczyć nam skóre i pod wapozon na 20 min.Po upływie tego czasu ściągamy pozostałości maski,osuszamy skórę i wyciskamy jeśli są zmiany ropne to ich nie dotykamy ponieważ można rozsiać,następnie przemywamy twarz wodą utlenioną i bierzemy się do przebijania prosaczków igłą o ile są i woda utlenioną przemywamy.następnie rozprowadzamy ampułkę np sebum control z clareny,która ma min działanie antybakteryjne i wprowadzamy za pomocą ultradźwięków.Na zakończenie maska algowa wyciszająca i redukująca zaczerwienienia oraz maska z glinki,która działa ściągająco.
sylwia-p_86 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-11-2012, 20:00   #24 (postlink)
No to..wpadłam
Otrzymane medale: 1
Złoty medal 

Podziękowania wysłane: 14
Podziękowania otrzymane: 21
Iwon ma niesamowite możliwości

a jaka polecacie maskę rozpulchniająca ale bez wapozonu? jest tego tyle na rynku,ale ja szukam sprawdzonej
pomóżcie
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-11-2012, 20:26   #25 (postlink)
Totalna maniaczka

Podziękowania wysłane: 140
Podziękowania otrzymane: 346
Zen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszcząZen. wszyscy jej zazdroszczą

Już odpisałam Ci w innym temacie- Anna Lotan najlepsza
Zen. jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
oczyszczanie, twarzy, użyciem, wapozonu

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania