Odpowiedz
stare 30-03-2010, 18:23   #1 (postlink)
Tipsy French i wykorzystanie przy ekstremalnym obgryzku
dobrarada dobrarada jest nieaktywny 30-03-2010, 18:23

A teraz moja stylizacja French na obgryzkach przy pomocy tipsów Frenchowych. - wzorowana nieco na podobnej stylizacji którą przedstawiła Dorisben na moim Forum oraz na stylizacji którą widziałam w jakimś czasopiśmie branzowym (ale nie pamietam w jakim).

Ja użyłam tylko żeli UV, poza tym mój "pacjent" (niania mojej córki) naprawdę obgryza az do mięsa

Zdjęcie pierwsze przedstawia paznokieć (kciuk) bez jakichkolwiek działań. Mocno obgryzany i na dodatek moja niania kochana uwielbia przyklejać sztuczne pazurki i sobie elegancko zniszczyła paznokcie. Sposób z akrylem i sztywnymi żelami u niej odpada gdyż po 5-10 dniach już nic nie ma na paznokciach. Pozostają tylko elastyczne żele z silikonem. Takie żele elegancko trzymają się jej paznokci, nawet do 6 tygodni.

Na zdjęciu drugim pazurek ma już nieco wycięte skórki, zmatowioną płytke, odtłuszczony pazurek - włącznie z opuszkiem, oraz nałożony primer.

Następnie na zdjęciu trzecim widać przyklejony tips. Uprzednio tipsa zmatowiłam porządnie blokiem polerskim. Dopiero po zmatowieniu tipsa, posmarowałam go klejem (rożki oraz nieco linię uśmiechu). Tipsa przykleiłam, dodatkowo przykleił się nieco do wystającego opuszka palca. Żeby na 100% przylegał (paznokcie niani są płaskie a tips z tunelem) podlałam troszkę klejem pod rożki tipsa.

---------- Dodano o godzinie 18:23 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:16 ----------

Następnie nałożyłam dosyć cieniutką warstwę żelu Soft Tan Cover i-nails (gdyż zawiera sporo dodatku silikonowego) i utwardziłam w lampie. Szczególnie należy zwrócić uwagę aby dokładnie zalać dołek między tipsem a pazurkiem. Akurat w tym wypadku dołek jest spory ale za to płytki bo opuszek palca wystawał ponad pazurek.

Druga warstwa to żel masked i-nails, położony tylko na łoże i dołek i utwardzony w lampie. Trzecia warstwa to już żel mleczny różowy i-nails. Połozony na całość paznokcia, również z białą końcówką. Ma za zadanie nieco złagodzić przejście kolorystyczne między maskedem a bielą tipsa, wyrównać przejście między tipsem a łożem oraz zbudować już pazurek. Widoczne to jest na piatym zdjęciu.

Po utwardzeniu połozyłam jeszcze cienką warstwę jednofazówki Violet i-nails (aby paznokieć miał świeżą kolorystykę), utwardziłam. Przetarłam całość cleanerem, obcięłam tipsa gilotyną (dopiero na końcu, żeby mi się tips nie wykolebał) i opiłowałam wolny brzeg, zmatowiłam nieco blokiem i połozyłam gloss.

W związku z tym, że żel jednofazowy Violet i róż mleczny klasyczny są żelami sztywnymi - położony na nie gloss pięknie się błyszczy, gdyż żele sztywne oddzieliły go od silikonowych elastycznych.

Zamiast jednofazówki Violet można zastosować dwukrotnie żel różowy mleczny - ale wówczas może nieco zaróżowić białą końcówkę (ale minimalnie - praktycznie niewidocznie). Można też tylko zastosować jednofazówkę Violet - ale wtedy granica między Frenchem a łożem będzie bardzo ostra i nieco sztuczna.

Na ostatnim zdjęciu widac efekt końcowy.

W piątek wkleję zdjęcia całych dłoni. Dzisiaj nie miałyśmy za dużo czasu i zrobiłam tylko jeden paluszek. Zresztą na początku niania stawiała czynny opór:
"na pewno wyjdzie okropnie na moich tłuczkach!"
(tłuczki to wg niani jej palce z obgryzkami )

ale po dokonaniu metamorfozy kciuka - zostałam przystawiona do muru i niestety ale muszę zrobić pozostałe 9 sztuk

dobrarada
Wczytuje się
Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 86
Odwiedzin: 21579
Odpowiedź z Cytatem
40 użytkowników podziękowało za ten użyteczny post:
1lonka (19-11-2012), agniesias1983 (13-07-2012), Agnieszka Praska (29-09-2010), ajda***pazurki (13-03-2012), barbara_kawka (15-04-2010), białaaaa (02-04-2010), diamentowa21 (18-10-2011), dikikida (23-04-2010), ela-k (22-03-2011), Emerald (25-01-2015), Emist (03-04-2010), izago1 (30-03-2010), jusia6 (09-04-2010), Kacha8432 (19-08-2011), Ladyss (30-03-2010), maartekkk (22-06-2010), MadaPP (28-02-2012), mala (30-03-2010), moniczka20088 (20-06-2011), nanami7 (19-11-2012), natalia268 (30-03-2010), Niusia (01-04-2010), paula z wasowa (21-11-2010), pinusia6 (03-04-2010), plushak (31-03-2010), Pyziaa (14-03-2012), RoksiSK (10-04-2010), rosse (18-09-2010), rudzia1985 (30-03-2010), rudzielec (22-10-2010), salis (23-03-2011), Sildre (05-05-2010), SkySweet (25-07-2010), sweetypie1 (06-01-2012), Tekila_18 (30-08-2011), truskaweczka99 (28-10-2010), tusia (31-03-2010), unita (30-03-2010), vmajkav (01-08-2010), Zgredo (30-07-2010)
stare 30-03-2010, 18:40   #2 (postlink)
Naczelny Grafik Forumowy
Otrzymane medale: 2
Uznanie Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 1 685
Podziękowania otrzymane: 2 037
rudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkie
rudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkierudzia1985 ma reputacje ponad wszystkie
Odp: Tipsy French i wykorzystanie przy ekstremalnym obgryzku 

kto by sie spodziewal, ze tak bedzie wygladac pazurek z tipsem french
niesamowita zmiana, brawo zupelnie inny paznokiec
niania to sie pewnie nie moze juz doczekac pozostalych 9 sztuk
ciakwe jak bedzie to razem wygladac
rudzia1985 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-03-2010, 18:44   #3 (postlink)
Administrator
Otrzymane medale: 14
Wyróżnienie Wyróżnienie Super Sprzedawca Serce Sponsor 

Podziękowania wysłane: 2 996
Podziękowania otrzymane: 3 276
samaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkie
samaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkiesamaron ma reputacje ponad wszystkie

Był kiedyś taki artykuł w którymś z pism branżowych...,
całkiem fajny pomysł,
czekamy na resztę palców

samaron jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-03-2010, 18:48   #4 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 267
Podziękowania otrzymane: 399
unita jest profesjonalistkąunita jest profesjonalistkąunita jest profesjonalistkąunita jest profesjonalistkąunita jest profesjonalistkąunita jest profesjonalistkąunita jest profesjonalistką

W ''Paznokciach'' byl ten artykul, faktycznie super wyszlo. Jestem ciekawa jak to potem bedze odrastalo, tzn ten zel na opuszku.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

milczenie jest zlotem
unita jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-03-2010, 18:50   #5 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 265
Podziękowania otrzymane: 116
Anika jest diamentem wśród kamieniAnika jest diamentem wśród kamieniAnika jest diamentem wśród kamieniAnika jest diamentem wśród kamieni

Musze przyznac, ze efekcik jest niezly
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-03-2010, 18:53   #6 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 9
Wyróżnienie Uznanie Kreatywność Prezent Szkolenia 

Podziękowania wysłane: 1 472
Podziękowania otrzymane: 2 173
Agnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkie
Agnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkie

ja robilam taki trik na akrylu, wyszlo super a odroscik frezareczka wystarczy potraktowac

Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska

Agnieszka Praska jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-03-2010, 18:55   #7 (postlink)
Wzorki Club
Otrzymane medale: 14
Uznanie Prezent Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 1 206
Podziękowania otrzymane: 1 722
julcia88 ma reputacje ponad wszystkiejulcia88 ma reputacje ponad wszystkie
julcia88 ma reputacje ponad wszystkiejulcia88 ma reputacje ponad wszystkiejulcia88 ma reputacje ponad wszystkie

roznica nieziemska miedzy tym co bylo a efektem koncowym. Rowniez czekam na reszte palcóe

julcia88 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-03-2010, 19:00   #8 (postlink)
Totalna maniaczka
Otrzymane medale: 1
Prezent 

Podziękowania wysłane: 505
Podziękowania otrzymane: 197
pinusia6 to imię znają wszyscypinusia6 to imię znają wszyscypinusia6 to imię znają wszyscypinusia6 to imię znają wszyscypinusia6 to imię znają wszyscy

Cytat:
Napisał agulusia Zobacz post
ja robilam taki trik na akrylu, wyszlo super a odroscik frezareczka wystarczy potraktowac
Agusiu czyli spokojnie mogę robić taki trik z akrylkiem ;> Bo jak na razie tylko na nim pracuje
A mogę pod ten tips french podłożyć formę i dopiero działać
pinusia6 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-03-2010, 19:06   #9 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 9
Wyróżnienie Uznanie Kreatywność Prezent Szkolenia 

Podziękowania wysłane: 1 472
Podziękowania otrzymane: 2 173
Agnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkie
Agnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkieAgnieszka Praska ma reputacje ponad wszystkie

spokojnie mozesz, nawet samo jajo wystarczy podlozyc

Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska

Agnieszka Praska jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-03-2010, 19:09   #10 (postlink)
Totalna maniaczka
Prezent 

Podziękowania wysłane: 505
Podziękowania otrzymane: 197
pinusia6 to imię znają wszyscypinusia6 to imię znają wszyscypinusia6 to imię znają wszyscypinusia6 to imię znają wszyscypinusia6 to imię znają wszyscy

Cytat:
Napisał agulusia Zobacz post
spokojnie mozesz, nawet samo jajo wystarczy podlozyc
Aha a jak nie podłoże formy to coś sie stanie
pinusia6 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-03-2010, 21:45   #11 (postlink)
Wczytuje się

dobrarada jest diamentem wśród kamienidobrarada jest diamentem wśród kamienidobrarada jest diamentem wśród kamienidobrarada jest diamentem wśród kamieni

Dziękuję za słowa uznania, w piatek wklejam fotki reszty pazurków
dobrarada jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-03-2010, 22:12   #12 (postlink)
Współzałożyciel forum
Otrzymane medale: 3
Oskar Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 730
Podziękowania otrzymane: 1 141
mala ma reputacje ponad wszystkie
mala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkiemala ma reputacje ponad wszystkie

wow jestem w szoku
czytajac ten temat pomyslalam sobie co ona odwala
tips french i obgryzki
padam na kolana i zwracam honor
przepieknie sobie poradzilas
no i oczywiscie ja bym na to nigdy nie wpadla
nigdy

ZAPRASZAM
mala jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-03-2010, 22:29   #13 (postlink)
Globalny Moderator
Otrzymane medale: 19
Złoty medal Wyróżnienie Kreatywność Wstążka Prezent 

Podziękowania wysłane: 3 271
Podziękowania otrzymane: 1 885
natalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkie
natalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkienatalia268 ma reputacje ponad wszystkie

Gratuluję.!

cudnie wyglada jeden pazurek.. a co dopiero wszystkie... brak porownania do wczesniejszych...

natalia268 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-03-2010, 22:49   #14 (postlink)
INM & RaNails Educator EF
Otrzymane medale: 17
Złoty medal Diament Kreatywność Wstążka Prezent 

Podziękowania wysłane: 2 124
Podziękowania otrzymane: 1 831
asia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkie
asia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkie

świetne! bardzo fajna wstawka, muszę tego spróbować

asia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-03-2010, 22:59   #15 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 8
Złoty medal Złoty medal Złoty medal Prezent Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 1 337
Podziękowania otrzymane: 434
dzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkie

tak tak, fajnie można zrobić krótkiego pazurka na ogryzkach z pięknym efektem przy tych tipsach

Zapraszam
dzoana jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-04-2010, 09:25   #16 (postlink)
VIP
Otrzymane medale: 11
Złoty medal Złoty medal Złoty medal Złoty medal Złoty medal 

Podziękowania wysłane: 1 894
Podziękowania otrzymane: 3 842
Emilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkie
Emilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkieEmilia B. ma reputacje ponad wszystkie

no świetny efekt....jestem pod wrażeniem

Emilia B. jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-04-2010, 11:00   #17 (postlink)
nie draznić lwa ;)
Otrzymane medale: 5
Wstążka Prezent Prezent Prezent Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 2 870
Podziękowania otrzymane: 1 020
tusia ma reputacje ponad wszystkie
tusia ma reputacje ponad wszystkietusia ma reputacje ponad wszystkietusia ma reputacje ponad wszystkietusia ma reputacje ponad wszystkietusia ma reputacje ponad wszystkietusia ma reputacje ponad wszystkie

o taaak, wygląda świetnie
tusia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-04-2010, 11:09   #18 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 7
Sponsor Sponsor Sponsor Prezent Prezent 

Podziękowania wysłane: 233
Podziękowania otrzymane: 534
paznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkiepaznokietek1000 ma reputacje ponad wszystkie

oj tak wygląda to całkiem nieżle

paznokietek1000 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-04-2010, 19:15   #19 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 63
Podziękowania otrzymane: 38
Yasumi ma niesamowite możliwościYasumi ma niesamowite możliwości

robilam juz ta technika pazurki ,tylko ja najpierw zmatowilam tipsa ,pozniej go obcielam a na koniec przykleilam ,ewentualna roznice w dlugosci wyrownalam pozniej i tak jak agulusia pisze w trakcie odrastania szlifowalam od dolu frezareczka pazurki trzymaly sie bardzo dlugo,pozniej klientka wyjechala za granice do pracy i nie wiem co sie z nia teraz dzieje

---------- Dodano o godzinie 19:15 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:15 ----------

akrylem szybciej sie robi te cudenka
Yasumi jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-04-2010, 19:31   #20 (postlink)
Molestantka klawiatury

dzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkiedzoana ma reputacje ponad wszystkie

zależy kto czym woli pracować a akrylem po prostu jest lepiej

Zapraszam
dzoana jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-04-2010, 19:38   #21 (postlink)
Totalna maniaczka
Wyróżnienie Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 200
Podziękowania otrzymane: 153
Ewelina83 to imię znają wszyscyEwelina83 to imię znają wszyscyEwelina83 to imię znają wszyscyEwelina83 to imię znają wszyscyEwelina83 to imię znają wszyscy

efekt powalajacy!Gratulacje!
Ewelina83 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-04-2010, 19:52   #22 (postlink)
Wczytuje się

dobrarada jest diamentem wśród kamienidobrarada jest diamentem wśród kamienidobrarada jest diamentem wśród kamienidobrarada jest diamentem wśród kamieni

Ja akurat przygotowałam żelowy tutek, bo jednak wiele osób pracuje tylko na żelu. Wklejam fotki pazurków od spodu (nie czyszczone, nie frezowane - nie było takiej potrzeby, błyszczy się oliwka od spodu i widać maskujący żel ale jest utwardzony).

jak widać - pazurki u reszty paluszków są nieco dłuższe i z bardzo białą końcowką, ale idealnie dały się zamaskować maskedem. Nie obcinałam ich specjalnie - bo po zdjęciu żelu naturalne paznokcie mogą pozostać w swojej długości. Niania zapuściła część paznokci i dlatego było by mi żal jej obcinać te paznokietki. Efekt finalny na ostatniej fotce.

dobrarada jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
21 użytkowników podziękowało za ten użyteczny post:
agasol78 (16-06-2010), agniesias1983 (13-07-2012), Agnieszka Praska (29-09-2010), asiuniak33 (20-04-2010), białaaaa (02-04-2010), dikikida (23-04-2010), dudejla (03-04-2010), edusia777 (06-12-2010), ilonia123 (08-04-2010), ivonna70 (01-04-2010), Kacha8432 (19-11-2011), lukasiatko (28-02-2012), minimouse (02-04-2010), moniczka20088 (20-06-2011), moniiikaa (10-03-2011), monita30 (22-04-2010), samaron (01-04-2010), Sildre (05-05-2010), Sorcha (27-04-2011), sweetypie1 (06-01-2012), unita (01-04-2010)
stare 01-04-2010, 19:58   #23 (postlink)
Molestantka klawiatury

no ciekawa jestem tego że żel się nie rozlal jakoś bardzo

Zapraszam
dzoana jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-04-2010, 20:07   #24 (postlink)
Kosmetyczka
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 387
Podziękowania otrzymane: 97
MURKA jest diamentem wśród kamieniMURKA jest diamentem wśród kamieniMURKA jest diamentem wśród kamieniMURKA jest diamentem wśród kamieni

Jesteś genialna! super!
MURKA jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 01-04-2010, 20:19   #25 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 37
Podziękowania otrzymane: 64
izago1 jest diamentem wśród kamieniizago1 jest diamentem wśród kamieniizago1 jest diamentem wśród kamieni

Cytat:
Napisał dzoana Zobacz post
no ciekawa jestem tego że żel się nie rozlal jakoś bardzo
Ja wlasnie tez sie zastanawiam jak to mozliwe. Prosimy o wyjasnienie
izago1 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
ekstremalnym, french, obgryzku, przy, tipsy, wykorzystanie

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania