Odpowiedz
stare 30-04-2018, 17:57   #1 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 0
cocolina jest początkujący
Nietolerancja pokarmowa Bielsko-Biała 

Witam, jeśli ktoś z was zmaga się albo podejrzewa u siebie nietolerancję pokarmową to mogę z czystym sumieniem polecić konsultacje u Pana Aleksandra Sajdaka z poradni Ikar w Bielsku-Białej IKAR - Centrum Zdrowego Żywienia Sama przez dłuższy czas zmagałam się ze wzdętym i bolącym brzuchem, opuchnięciem twarzy i innymi przykrymi objawami, przez które i fizycznie i psychicznie po prostu źle się czułam. Dzięki wsparciu, pomocy i wiedzy Pana Aleksandra odzyskałam dawne samopoczucie. Razem ustaliliśmy produkty, jakie nie toleruje mój organizm przez co wiedziałam, czego powinnam unikać. Dodatkowo Pan Aleksander podpowiedział mi jakie zamienniki stosować, aby organizm nie był pozbawiony cennych witamin i mikroelementów oraz nauczył na nowo podstaw żywienia. Na podstawie własnych doświadczeń mogę wam powiedzieć, że w przypadku problemów żołądkowych warto udać się do sprawdzonego specjalisty niż próbować walczyć z dolegliwościami na własną rękę.
cocolina jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-10-2018, 11:41   #2 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 0
masia jest początkujący
Odp: Nietolerancja pokarmowa Bielsko-Biała 

Według mnie wygodniejszym rozwiązaniem dla osób posiadających problemy z nietolerancją będzie zamówienie sobie cateringu dietetycznego. Istnieją diety, które pozbawione są laktozy, czy glutenu (tu przykład https://www.wygodnadieta.pl/dieta_be...a_bezglutenowa). Sama dietę pudełkową zamawiałam i obyłam się bez kontaktu z dietetykami, czy lekarzami.

masia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
bielskobiała, nietolerancja, pokarmowa

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania