Odpowiedz
stare 20-03-2013, 19:02   #451 (postlink)
INM & RaNails Educator EF
Otrzymane medale: 17
Złoty medal Diament Kreatywność Wstążka Prezent 

Podziękowania wysłane: 2 124
Podziękowania otrzymane: 1 831
asia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkie
asia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkie
Odp: Antykoncepcja 

Patii u nas tego jeszcze nie ma, musisz pojechac na wyspy albo gdziekolwiek indziej....

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
asia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2013, 07:15   #452 (postlink)
{ pomijacz }
Otrzymane medale: 5
Prezent Prezent Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 202
Podziękowania otrzymane: 160
Patii to imię znają wszyscyPatii to imię znają wszyscyPatii to imię znają wszyscyPatii to imię znają wszyscyPatii to imię znają wszyscy

asiu dzięki za info;-) polska to jednak zacofany kraj -.- ;-)
stare 23-03-2013, 19:21   #453 (postlink)
Moderator
Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 742
Podziękowania otrzymane: 727
kiwaczek2 ma reputacje ponad wszystkiekiwaczek2 ma reputacje ponad wszystkiekiwaczek2 ma reputacje ponad wszystkiekiwaczek2 ma reputacje ponad wszystkiekiwaczek2 ma reputacje ponad wszystkiekiwaczek2 ma reputacje ponad wszystkiekiwaczek2 ma reputacje ponad wszystkiekiwaczek2 ma reputacje ponad wszystkiekiwaczek2 ma reputacje ponad wszystkie

ciekawe z tym yasmin, nie widzialam, a ostatni raz bylam u lekarze poł roku temu i nic mi nie powiedziala że je wycofują, tut tut. teraz jak pójdę to ją przyatakuje .......

kiwaczek2 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 23-03-2013, 22:06   #454 (postlink)
INM & RaNails Educator EF
Otrzymane medale: 17
Złoty medal Diament Kreatywność Wstążka Prezent 

Podziękowania wysłane: 2 124
Podziękowania otrzymane: 1 831
asia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkie
asia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkieasia ma reputacje ponad wszystkie

moze jeszcze nie uzbierala na wycieczke :x :x :x :x wieeeem jestem okropna, ale teraz tak czesto sie to spotyka jakis czas temu bylam na nfz u lekarza pierwszego kontaktu, dostalam jakies tam leki, a przy wykupywaniu okazalo sie ze wszystkie sa z jednej firmy

asia jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 23-03-2013, 23:55   #455 (postlink)
{ pomijacz }
Prezent Prezent Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 202
Podziękowania otrzymane: 160
Patii to imię znają wszyscyPatii to imię znają wszyscyPatii to imię znają wszyscyPatii to imię znają wszyscyPatii to imię znają wszyscy

asiu no niestety, prawie każdy lekarz ma jakiś kontrakt z jakas firma:-) przepisuje leki, nie zawsze najlepsze, ale musi swoją firmę promować;-)
stare 30-10-2016, 15:46   #456 (postlink)
Debiutantka

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 0
kaaskaa jest początkujący

rudzielec, nie bałaś się wszczepiać implant? jakoś trochę inwazyjna wydaje mi się być ta metoda. czytałam na TopLibido.PL - Wszystko co dotyczy Twojego libido że może wystąpić więcej skutków ubocznych, niż przy np tabletkach, czy to prawda? na chwilę obecną stosuję krążki antykoncepcyjne i w sumie też dobrze załatwia sprawę i nie trzeba codziennie pamiętać...
kaaskaa jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 10-02-2017, 20:03   #457 (postlink)
Wczytuje się

suri jest początkujący

Ja boje się tabletek, branie ich przez wiele lat może mieć nieciekawe konsekwencje.
suri jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-02-2017, 19:37   #458 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania wysłane: 20
Glue jest początkujący

Ja je biorę już kilka lat, z przerwą na dzidziusia i powiem że to zanim zaczęłam je brać miałam ogromne problemy z bolesnymi miesiączkami i nieregularnymi cyklami, teraz biorę belarę i wszystko działa idealnie, co do dnia i żadnych krwotoków
Glue jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-06-2017, 23:28   #459 (postlink)
Rozkręcanko

olkaFA jest początkujący

u mnie niestety tabletki też nie zdały egzaminu, a nawet spowodowały ogromne zaburzenia mojego układu hormonalnego ;/ ewidentnie ginekolog źle je dopasował. Ostatecznie poprosiłam o alterantywę, bo i włosy też zaczęły wypadać i wysypka na plecach się pojawiła... Wybrałam wkładki levosert Wcześniej o nich nie słyszałam, ale moja kuzynka po drugiej ciąży zdecydowała się właśnie na takie. Mam już wkładki 3 msc i nprawdę rewelacja. Nie tylko nie martwię sie o regularność przyjmowania tabletek (o czym zapominałam wczesniej), ale i w dodatku krawienia sa krótsze

Ostatnio edytowane przez olkaFA ; 02-07-2017 o 14:31
olkaFA jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-07-2017, 14:10   #460 (postlink)
Wczytuje się

ladymakbet jest początkujący

Ja już nie mam zdrowia do tabletek antykoncepcyjnych, a wkładki nie mogę mieć ( mam mięśniaka, próbowałam wkładki, ale takie połączenie skutkowało krwawieniami). Z kolei prezerwatywa w stałym związku to dla mnie kiepski pomysł i mało komfortowy. Mąż zaproponował niedawno wazektomię i wydaje sie to być sensownym rozwiązaniem, poczytalam troche w sieci. Znacie taka metode?
ladymakbet jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 21-07-2017, 15:59   #461 (postlink)
Debiutantka

JoannaK2 jest początkujący

Wazektomia to rzeczywiście dobre rozwiązanie. Skutki uboczne może mieć jak każdy zabieg, ale ma zdecydowanie mniej niż tabletki, wkładki i i inne cuda. Mój mąż miał robiony zabieg u dr Siwika 3 lata temu. Wszystko bez problemów. Po 2 tygodniach już można było resztę antykoncepcji odprawić do śmietnika.
JoannaK2 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 14-12-2017, 14:52   #462 (postlink)
Rozkręcanko

Podziękowania otrzymane: 1
ciamka jest na dobrej drodze

O nie, ja jednak wole jak antykoncepcja lezy po mojej stronie niz partnera, dlatego tak jak @olkaFA zdecydowalam sie na wkladke levosert. Ja widze same plusy - lepsze samopoczucie, regularny cykl, zadnych skutkow ubocznych.
ciamka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 20-06-2018, 13:00   #463 (postlink)
Wczytuje się

justyna99 jest początkujący

Ja polecam tabletki Vixpo. Lekarz mi je zalecił kiedy powiedziałam mu, że mam od lat problemy z PMS. Faktycznie jest dużo lepiej - nie denerwuję się tak przed okresem, nie jestem rozdrażniona. Myślę, że warto się zainteresować tymi tabletkami i zapytać o nie swojego ginekologa.
justyna99 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 16-07-2018, 11:59   #464 (postlink)
Rozkręcanko

Samantaa jest początkujący

Najlepsza forma antykoncepcji dla mnie - jest wkladka, ale nie hormonalna - po co sie szprycowac hormonami, skoro zwykla wkladka miedziana jest prawie tak samo skuteczna? Skutecznosc to 97-98% wiec naprawde duzo. A w razie czego - sa jeszcze przeciez dostepne tabletki poronne bez recepty - ale wiadomo - to tylko i wylacznie w krytycznym momencie i to nie jest forma antykoncepcji, tylko 'pomocy' przy stosowanej juz metodzie, ktora zawiodla.
Samantaa jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 22-09-2018, 00:01   #465 (postlink)
Debiutantka

Janka102 jest początkujący

Ja biorę pigułki belarę. Dobrze mi służą nie mogę narzekać, też początkowo się bałam i chciałam założyć sobie spiralę ale z powodu alergii nie mogłam. Mam uczulenie na chrom i nikiel co byłoby komplikacja. Jednak moja ginekolog mnie uspokoiła i powiedziała ze pigułki pomogą mi tez na inne dolegliwości. Między innymi okres mam krótszy i niebolesny. Co jest ogromnym plusem bo czynnie uprawiam sport a ten czas całkowicie mnie z niego wykluczał.
Janka102 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
antykoncepcja, porady, problemy, pytania

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania