Odpowiedz
stare 05-01-2010, 10:51   #1 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 1
Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 150
Podziękowania otrzymane: 165
naatajla to imię znają wszyscynaatajla to imię znają wszyscynaatajla to imię znają wszyscynaatajla to imię znają wszyscynaatajla to imię znają wszyscy
Wysypane plecy - zaskórniki, pryszcze 

dziewczyny powiedzcie mi co mozna jeszcze skutecznego zrobic zeby facet nie mial wysypanych plecow ma zaskorniki otwarte i zamkniete i takie ropne pryszczyki niektore okropnie wygladaja :/ byl na oczyszczaniu plecow i po oczyszczaniu mial je jeszcze gorsze robie mu peeling raz w tygodniu cos troche to pomoglo ale niezabardzo na wszystko to jednak nie dziala..
naatajla jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-01-2010, 10:56   #2 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 16
Złoty medal Wyróżnienie Wyróżnienie Prezent Prezent 

Podziękowania wysłane: 1 060
Podziękowania otrzymane: 1 277
zyza ma reputacje ponad wszystkie
zyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkie
Odp: plecy 

laser
działa rewelacyjnie...
co prawda spora kasę trzeba zainwestować np. u mnie w spa 0k 150 zł za zabieg razy 6 zabiegów co tydzień ale pozbywa sie doszczętnie wszystkich bakterii...
jesli będziesz chciała to ci nawet od strony fizycznej wytłumaczę jak to działa bo jesli chodzi o zabiegi to mam w małym paluszku

---------- Dodano o godzinie 10:56 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:54 ----------

acha laser IPL+RF o taki musisz sie dowiedzieć...
na początku może nie dowierzać bo przy każdym zabiegu wysypuje mocniej bo wyciąga te głebiej osadzone... trzeba odczekać 6 tygodni zabiegów i 6 tygodni po zabiegach i rezultat cie zaskoczy
zyza jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Za ten użyteczny post podziękowali:
naatajla (05-01-2010)
stare 05-01-2010, 11:19   #3 (postlink)
Instruktor Mistero Milano
Otrzymane medale: 7
Diament Uznanie Serce Sponsor Prezent 

Podziękowania wysłane: 1 208
Podziękowania otrzymane: 1 813
Anna Kosińska ma reputacje ponad wszystkieAnna Kosińska ma reputacje ponad wszystkie
Anna Kosińska ma reputacje ponad wszystkieAnna Kosińska ma reputacje ponad wszystkieAnna Kosińska ma reputacje ponad wszystkieAnna Kosińska ma reputacje ponad wszystkie

tu podaje linka gdzie male co nie co sie dowiesz
Program "Zyskaj Zdrowie"

no i spruboj olejku pichtowego
kwasy sa dobrym rozwiazaniem na ta doleglowoc
leki czasami jeszcze bardziej nasilaja ten stan ale wcale rowniez nie musi tak byc najczesciej kupowane leki to ZINERYT ISOTREXIN I METRONIZADOL stosowany na przemian tylko te sa na recepte ale bardzo dobre
pellingi gruboziarniste tych lepszych najlepiej zakupione w aptece
posiadaja inne wlasciwosci
poczytaj rowniez o glyco a,acne derm,diacneal,differin,brewoxyl

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Nadzieja umiera ostatnia...
Anna Kosińska jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
2 użytkowników podziękowało za ten użyteczny post:
naatajla (05-01-2010), qatrycja (05-01-2010)
stare 05-01-2010, 11:24   #4 (postlink)
Nałogowiec
Konkursowy 

naatajla to imię znają wszyscynaatajla to imię znają wszyscynaatajla to imię znają wszyscynaatajla to imię znają wszyscynaatajla to imię znają wszyscy

dobrze poczytam teraz o wszystkim co mi napisałyście
dziękuje
naatajla jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-01-2010, 14:35   #5 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 6
Prezent Prezent Prezent Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 28
Podziękowania otrzymane: 140
bestilka007 to imię znają wszyscybestilka007 to imię znają wszyscybestilka007 to imię znają wszyscybestilka007 to imię znają wszyscybestilka007 to imię znają wszyscy

moj bąbelek mial ten sam problem. od pasa w gore mial gips i po sciagnieciu po 3 miesiacach az sie roilo id roznych dziadow
tez pilingi robilam alkoholem pryskalam oczyszczalam i bylo git a pozniej jescze wiecej wylazilo
wiec stwierdzilismy razem ze poprostu same zgina tylko spirytusem salicylowym mijscowo je zasuszalam co 2-3 dni. teraz odpukac plecki ma piekne i czysciutkie ) i od czasu do czasu solarium ale bez zadnych kosmetykow zeby nie natluszczac skory bo i tak ma bardzoooooo tlusta cere
ps. przy wyciskaniu uzywaj rekawiczek i przez chusteczke zeby nie roznosic tego po calych pleckach
buziaki

no to zaczynamy
bestilka007 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-01-2010, 21:02   #6 (postlink)
Nałogowiec
Konkursowy 

wiem wiem uzywam rekawiczek i platkow kosmetycznych do tego a co do solarium to mozna zapomniec bo on napewno nie pojdzie ale to co napisalas robie caly czas regularnie
naatajla jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 05-01-2010, 21:08   #7 (postlink)
Nałogowiec

bestilka007 to imię znają wszyscybestilka007 to imię znają wszyscybestilka007 to imię znają wszyscybestilka007 to imię znają wszyscybestilka007 to imię znają wszyscy

no i kochana chyba zle napisalam albo co
chodzi mi o to zebys wlasnie NIE wyduszla tylko patyczkiem punktowo Spirytem przemyla i juz zobacz na efekty one beda sie budowac budowac az wkoncu przestana

no to zaczynamy
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-01-2010, 16:31   #8 (postlink)
Nałogowiec
Konkursowy 

jak si enie wydusz tylko przemywa to nic nie daje a jak cos wycisne i na koniec posmaruje to lepiej to dziala ale malo kiedy tak robie wole zrobic peeling teraz sprobuje olejek pichtowy czy zadziala
naatajla jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-01-2010, 16:38   #9 (postlink)
Nałogowiec

robiac peeling roznosisz to po calych pleckach no ale jak uwazasz

no to zaczynamy
Odpowiedź z Cytatem
stare 06-01-2010, 23:14   #10 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 10
Złoty medal Złoty medal Wyróżnienie Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 382
Podziękowania otrzymane: 305
Zuzanna Rzeszewska wszyscy jej zazdroszcząZuzanna Rzeszewska wszyscy jej zazdroszcząZuzanna Rzeszewska wszyscy jej zazdroszcząZuzanna Rzeszewska wszyscy jej zazdroszcząZuzanna Rzeszewska wszyscy jej zazdroszcząZuzanna Rzeszewska wszyscy jej zazdroszcząZuzanna Rzeszewska wszyscy jej zazdroszczą

zgadzam się z tym peelingiem
Zuzanna Rzeszewska jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-01-2010, 11:45   #11 (postlink)
Szkoleniowiec
Otrzymane medale: 16
Złoty medal Wyróżnienie Wyróżnienie Prezent Prezent 

Podziękowania wysłane: 1 060
Podziękowania otrzymane: 1 277
zyza ma reputacje ponad wszystkie
zyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkiezyza ma reputacje ponad wszystkie
Odp: Wysypane plecy - zaskórniki, pryszcze 

mozesz jeszcze wybrac się na mikrodermabrazję co jakieś 4 tygodnie na trądzik albo peeling kawitacyjny co tydzień... on także dezynfekuje
zyza jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-01-2010, 11:51   #12 (postlink)
Nałogowiec
Konkursowy 

tylko ze wlasnie kosmetyczka mi polecila robic peeling raz w tygodniu po oczyszczaniu jak byl wiec robi i cos sie poprawilo no ale wszystko i tak nie znilko i jakos sie na to nie zanosi
narazie mam w planach zakupienie olejku poleconego przez annamon79
naatajla jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-01-2010, 12:43   #13 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 63
Podziękowania otrzymane: 38
Yasumi ma niesamowite możliwościYasumi ma niesamowite możliwości

maseczka aspirynowa-tez swietnie goi plecy,albo,moze tu was zniesmacze co nieco ,jesli brak kasy na zabiegi polecam kuracje wlasnym moczem(porannym)-pierwszy strumien do sedesu reszta do wyparzonego pojemniczka,pozniej przemywac plecy 2-3 razy dziennie,smierdzi tylko przez chwilke,na efekt nie trzeba dlugo czekac,mozna stosowac na zmiane z maseczka aspirynowa,moczem moja siostra ,ja i kolezanka wygoilysmy tradzik na twarzy ,ja wlasnym moczem wygoilam sobie rane na kostce po wypadku na motorze,kostka dostala sie w zebatke i wyrwalo mi kawal miesni ze skora -po 15 latach od tego incydentu nie mam nawet malenkiej blizny,a w rane moglam sobie wlozyc wtedy wlasna piesc !
bardzo dobre sa tez kosmetyki

LR Health & Beauty Systems: : Microsilver

MICROSILVER_PIELEGNACJA_CERY.jpg

jesli chcecie uzyskac wiecej info o kosmetykach piszcie-sa naprawde godne polecenia
Yasumi jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Za ten użyteczny post podziękowali:
total (17-11-2010)
stare 07-01-2010, 14:00   #14 (postlink)
Nałogowiec

http://forum.wzorki.info/pielegnacja...spirynowa.html

Tutakj wiecej info na temat maseczki aspirynowej

no to zaczynamy
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-07-2010, 21:30   #15 (postlink)
{ pomijacz }
Otrzymane medale: 5

Podziękowania wysłane: 202
Podziękowania otrzymane: 160
Patii to imię znają wszyscyPatii to imię znają wszyscyPatii to imię znają wszyscyPatii to imię znają wszyscyPatii to imię znają wszyscy

Yasumi ja tez słyszałam o leczeniu ran własnym moczem. Podobno naprawde bardzo skuteczne...
Ja mialam tradzik mocny i to bardzo na twarzy... Ale dzieki bogu,odpukac, zeszło mi wszystko...
Na plecach mialam osobiscie tez ale tylko jak sie najadlam czekolady... potem same schodzily..

Może sproboj wyorobowac te olejki, bo peeleng faktycznie moze rozprowadzac bakterie na reszte partii pleckow...
stare 06-07-2010, 09:17   #16 (postlink)
Wzorki Club
Otrzymane medale: 10
Uznanie Sponsor Konkursowy Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 651
Podziękowania otrzymane: 1 842
kobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkiekobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkie
kobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkiekobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkiekobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkiekobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkiekobietazpazurem ma reputacje ponad wszystkie

Amolem smarowac! wysuszy, zdezynfekuje i wyleczy moj tez mial i mu smarowalam odeszlo jak reka odjal

kobietazpazurem jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-09-2010, 17:27   #17 (postlink)
Debiutantka

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 0
nebhetepres jest początkujący
wysypało mnie na plecach- jak z tym walczyc? 

od zawsze mialam zupełnie czyste plecy, tzn skóra była gładka, bez zadnych zanieczyszczen, nie mialam problemu ze skora, ale jakies 1,5 roku temu cos zaczelo sie dziac, zaczely wyskakiwac mi jakies pryszcze, czy cos nie wiem co to, wagry moze, syfki, cały czas cos nowego sie pojawia, wstyd mi pokazywac plecy, nie wiem co jest przyczyna i co moge z tym zrobic, błagam, pomózcie
nebhetepres jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-09-2010, 17:40   #18 (postlink)
Molestantka klawiatury
Otrzymane medale: 8
Wstążka Prezent Prezent Prezent Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 700
Podziękowania otrzymane: 1 004
xsunnyolciax ma reputacje ponad wszystkie
xsunnyolciax ma reputacje ponad wszystkiexsunnyolciax ma reputacje ponad wszystkiexsunnyolciax ma reputacje ponad wszystkiexsunnyolciax ma reputacje ponad wszystkie
Odp: wysypało mnie na plecach- jak z tym walczyc? 

hmmm.. może stosuj mydło z peelingiem i udaj się do dermatologa.
Odpowiedź z Cytatem
stare 24-09-2010, 21:20   #19 (postlink)
Nałogowiec
Otrzymane medale: 2
Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 59
Podziękowania otrzymane: 23
Czarnulka1523 ma niesamowite możliwościCzarnulka1523 ma niesamowite możliwości

a że tak sie zapytam ile masz lat... ja miałam takie cos podobnego na plecach takie ala syfki i sie okazalo ze to sa potówki które same kiedys poprstu znikna teraz mam ich mniej wiec powoli mi schodzi, ja pilam duzo szałwi wiec troche pomoglo bo szałwia ma działanie przecipotowe...

Czarnulka1523 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 25-09-2010, 09:04   #20 (postlink)
Nałogowiec

Podziękowania wysłane: 161
Podziękowania otrzymane: 172
agaciorka93 to imię znają wszyscyagaciorka93 to imię znają wszyscyagaciorka93 to imię znają wszyscyagaciorka93 to imię znają wszyscyagaciorka93 to imię znają wszyscy

Moja kuzynka miala to samo ostatnio jak pojechalysmy nad wode to jak sciagnela bluzke to calusienkie plecki miala wysypane syfek na syfku syfkiem pogania dosłownie. Oczywiscie słonce jej troche to wysuszylo wiec poschodzily ale oprocz tego smarowala to jakimis masciami itd.
Mi tez na plecach wychodza ale nie ma ich tak bardzo duzo wiem ze u mnie wychodzi ich wiecej i na twarzy jak i na plecach od samego zywienia np jak zjem za duzo czekolady albo chipsow.
Kiedys jeszcze dostalam leki od dermatologa to chyba byl wtedy jakis antybiotyk czy cos nie wiem nie pamietam dokladnie ale pomogl.
Wiec tak jak Xsunnyolciax radze wybrac sie do dermatologa
agaciorka93 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 25-09-2010, 16:25   #21 (postlink)
Totalna maniaczka

Podziękowania wysłane: 191
Podziękowania otrzymane: 128
AgUsia950 to imię znają wszyscyAgUsia950 to imię znają wszyscyAgUsia950 to imię znają wszyscyAgUsia950 to imię znają wszyscy

Ja używałam Akneroxid i mi pomógł. Kosztował chyba 26 zł.

AgUsia950 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-09-2010, 14:42   #22 (postlink)
Debiutantka

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 0
nebhetepres jest początkujący

mam 21 lat,
Akneroxid kupuje sie bez recepty?
nebhetepres jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-09-2010, 17:35   #23 (postlink)
Totalna maniaczka

Podziękowania wysłane: 191
Podziękowania otrzymane: 128
AgUsia950 to imię znają wszyscyAgUsia950 to imię znają wszyscyAgUsia950 to imię znają wszyscyAgUsia950 to imię znają wszyscy

Wydaje mi się, że nie jest potrzeba recepta. Mi pani dermatolog zapiała, ale idź do apteki, to się dowiesz.

AgUsia950 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-09-2010, 21:14   #24 (postlink)
No to..wpadłam
Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 25
Podziękowania otrzymane: 121
byli jest diamentem wśród kamienibyli jest diamentem wśród kamienibyli jest diamentem wśród kamienibyli jest diamentem wśród kamieni

Ja mam tak samo, ponoć gospodarka hormonalna mi się zmieniła i moja skóra z mieszanej stała się tłustą, faktycznie plecy mi się strasznie tłuszczą. Zaczełam chodzić na solarium żeby wysuszyć bo już nie wiem sama co robić.
byli jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-11-2010, 15:25   #25 (postlink)
Nałogowiec
Konkursowy Konkursowy 

Podziękowania wysłane: 220
Podziękowania otrzymane: 127
paznokietki000 jest diamentem wśród kamienipaznokietki000 jest diamentem wśród kamienipaznokietki000 jest diamentem wśród kamienipaznokietki000 jest diamentem wśród kamieni

Najlepsze na syfki jest mydło siarkowe.

"Przeznaczone jest do codziennej pielęgnacji cery tłustej z tendencją do wyprysków i lojotoku.
Polecane szczególnie w wieku dojrzewania do pielęgnacji skóry twarzy ,pleców , ramion , dekoltu.
Nie podrażnia , nie uczula"

Kosztuje niecałe 8 zł , a czyni cuda. Do tego smaruje mu spirytem i syfki jak szybko się pojawiają , tak szybciej znikają
paznokietki000 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
mnie, plecach, plecy, pryszcze, tym, walczyc, wysypało, wysypane, zaskórniki

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania