Odpowiedz
stare 16-01-2017, 12:40   #1176 (postlink)
Wczytuje się
ban

Podziękowania wysłane: 0
Podziękowania otrzymane: 0
sollyana jest początkujący
Odp: odchudzanie 

Nie ma co liczyć na cud diety. Bądź rzeźbiarzem swojego ciała", jedz zdrowo i trenuj mądrze tylko tyle. Do ćwiczeń polecam rowerek stacjonarny. Dzięki treningowi na rowerku poprawisz kondycję, spalisz kalorie oraz wymodelujesz sylwetkę. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą https://www.omega-fitness.pl/rowerki...e-cat-290.html
sollyana jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 18-01-2017, 14:17   #1177 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania otrzymane: 1
basiuq jest początkujący

Według mnie najlepiej znaleźć sobie sport, który się lubi. Wtedy ćwiczenia przychodzą naturalnie, a nie są tylko koniecznością, która nie sprawia nam żadnej przyjemności.. polecam skakanie na trampolinie
basiuq jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Za ten użyteczny post podziękowali:
ell (12-04-2017)
stare 12-04-2017, 11:34   #1178 (postlink)
ell
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 4
ell jest początkujący

Najważniejsze zasady odchudznaia się
odpowiednia dieta
plus odpowiednia aktywnosć fizyczna

Jedynie ćwicząć i jednocześnie stosując dietę jesteśmy w stanie zrzucić nadprogramowe kilogramy. Suplementy oczywiśćie jak najbardziej można stosować. Polecałabym jednak te naturalne. Jak na przykład błonnik,
https://www.nowafarmacja.pl/leki-sup...-dieta/blonnik

Ostatnio edytowane przez ell ; 20-04-2017 o 10:44
ell jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 12-04-2017, 17:27   #1179 (postlink)
Wczytuje się

ladymakbet jest początkujący

Odchudzam się od niedawna i postanowiłam zdać się na porady dietetyka Wcześniejsze próby zrzucania kilogramów na własną rękę zawsze kończyły się efektem jo-jo i szybkim powrotem do starych nawyków żywieniowych. Obecnie już minął prawie miesiąc, od kiedy zdrowo się odżywiam i widzę mniej cyferek na wadze
ladymakbet jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 23-04-2017, 20:06   #1180 (postlink)
Debiutantka

anno15 jest początkujący

Jeżeli chodzi o odchudzanie to podam wam sprawdzoną formułę jak zrzucić zbędne kilogramy. Ja stosując te 3 proste kroki zrzuciłam na wadzę z 93kg do 56kg w 4 miesiące!. Uwaga o to TAJNA (ironia) receptura

Aktywność fizyczna: Polecam biegani, basen, rower i siłownię. Minimum 3 dni w tygodniu.

Odpowiednia dieta: Polecam wyliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne i sztywno się tego trzymać.

Odpowiednia suplementacja: Polecam środek o nazwie Kankusta Duo. Tutaj cały artykuł o tym jak ten środek działa - dietworldpro.com. Jest to jedyna suplementacja jaką stosowałam i mogę śmiało polecić bo bardzo przyspieszyło to mój cały proces zrzucania z wagi.

To tyle Wystarczy stosować się to tych trzech reguł i na prawdę nie ma tu żadnego rocket science Jak ktoś by był ciekawy jakiś szczegółów to pisać śmiało!
anno15 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-05-2017, 14:55   #1181 (postlink)
Rozkręcanko
ban

markizeczka jest początkujący

mnie ciągle pokonywało jakieś oszukiwanie, podjadanie itp. teraz sie trochę naczytałam Oszukiwałaś na diecie? - zobacz jak to naprawić i uznałam, że po prostu nie moge się skupiać na tym, ze coś zrobiłam źle
markizeczka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 18-05-2017, 09:02   #1182 (postlink)
No to..wpadłam

Podziękowania wysłane: 7
cass jest początkujący

Kilka zasad:

unikanie słodyczy - jeśli już Wam sie czegoś słodkiego chce to polecam gorzką czekolade i miód
ciemne pieczywo zamiast białego
oraz picie duuuuużych ilości wody .I tylko wody.
http://fitwatch.pl/
Warto jest równeiż właczyć do diety świezo wyciskane soki. Świetne są soki z wyciskarki, które zachowują więcej właściwości zdrowotnych niż soki z sokowirówki.

Ostatnio edytowane przez cass ; 31-05-2017 o 10:29
cass jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 30-05-2017, 13:26   #1183 (postlink)
Rozkręcanko

nadio90 jest początkujący

Do odchudzania bardzo potrzebna jest motywacja, jeśli jej braknie szybko ją zakończymy. Znacie może jakieś fajne przepisy z wykorzystaniem takiej kaszy gryczanej Kasza gryczana prażona 4 x 100 g / Produkty - Melvit S.A.? Piękna pogoda za oknem to mam okazję nadrobić zaległości jeśli chodzi o sport. Fajnie, że można połączyć przyjemne z pożytecznym Jaki jest wasz ulubiony sport?
nadio90 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 02-06-2017, 12:26   #1184 (postlink)
Wczytuje się

elzbieta81 jest początkujący

Diete powinno sie stosowac cale zycie .. a nie tylko wybrany okres czasu a pozniej wracac do starych nawykow zywieniowych
elzbieta81 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 13-06-2017, 09:56   #1185 (postlink)
Rozkręcanko
ban

Podziękowania wysłane: 1
merlina jest początkujący

Cytat:
Napisał elzbieta81 Zobacz post
Diete powinno sie stosowac cale zycie .. a nie tylko wybrany okres czasu a pozniej wracac do starych nawykow zywieniowych
Dokładnie. I polecam tutaj nie żadne restrykcyjne diety ale po prostu zmianę swoich nawyków żywieniowych:
jedzenie częściej ale w mniejszych porcjach
zrezygnowanie ze słodyczy
picie duzej ilości wody

No i warto jest właczyć do swojego trybu życia aktywność fizyczną Jesli nie będziecie się ruszały to nie ma opcji, że schudniecie
Na tej stronie jet 7 porad na to jak schudnąć aby dobrze wyglądać założmy w bikini:
...

Ostatnio edytowane przez plushak ; 19-02-2018 o 18:43
merlina jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 04-07-2017, 19:38   #1186 (postlink)
Rozkręcanko

olkaFA jest początkujący

@merlina strzela w 10. przez diety typu 1000 kcal mozna sie tylko nabawic problemow z przemiana materii. To samo zreszta w przypadku pomijania posilkow. Ja po wszystkich eksperymentach mam potwornie rozstrojone jelita ;/ do dzisiaj co jakis czas musze sie wspierac dicopeg 10g bo czesto po daniach ciezkostrawnych zwyczajnie mam zaparcia. Lepiej rozsądnie podejść do temu i skorzystac z uslug dietetyka
olkaFA jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 26-08-2017, 17:37   #1187 (postlink)
Wczytuje się

shakirka jest początkujący

najważniejsza jest wiara w siebie
shakirka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 10-09-2017, 21:38   #1188 (postlink)
Wczytuje się

Podziękowania wysłane: 1
szponka jest początkujący

olka nie zawsze dietetyk to dobry wybor.. po co inwestowac kase w kogos kto narzuci ci co masz jesc.. pijac dicopeg 10g oczyszczasz organizm, dodaj do tego ciwczenia i regularne jedzeni ei bedzie ok
szponka jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-09-2017, 09:33   #1189 (postlink)
Wczytuje się

kocilower jest początkujący

Dieta = wyliczanie posiłków. Odrzuc cole i słodycze. Odstaw cukier. Licz wszystko. inaczej nic Ci nie da.
kocilower jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 11-09-2017, 21:27   #1190 (postlink)
No to..wpadłam

kinimini jest początkujący

Moim zdaniem czasem lepiej skorzystac z pomocy profesjonalistow niz w slepo samemu stosowac diety.. ja zdecydowalam sie na dietetyka z https://dietqueen.pl/o-nas/ i udalo mi sie na diecie stracic 20 kg wczesniej probowalam roznych metod, tych glupszych i jeszcze bardziej glupich, ale w koncu sie udalo
kinimini jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 23-12-2017, 10:56   #1191 (postlink)
No to..wpadłam

kinimini jest początkujący

)

Ostatnio edytowane przez kinimini ; 03-01-2018 o 11:13
kinimini jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 09-01-2018, 13:27   #1192 (postlink)
Wczytuje się

optometrysta jest początkujący

Dieta sama w sobie niestety nie daje zbyt wiele, trzeba również ćwiczyć. Na początku radziłbym poprosić o pomoc trenera personalnego. Bo co nam przyjdzie z wylanego potu skoro ćwiczenia są wykonywane źle. Ogólnie zastanawiam się nad suplementami, które przyspieszają spalanie tłuszczu. Mam jeden na oku i przeczytałem tu wiele pozytywnych opinii Trizer opinie - cała prawda o spalaczu
Podobno ma bezpieczny skład i pomaga w kontrolowaniu masy tłuszczowej. Czy ktoś może potwierdzić czy faktycznie warto spróbować?
optometrysta jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 10-01-2018, 19:06   #1193 (postlink)
Rozkręcanko

marcela22 jest początkujący

No ale jednak dieta to już jak na moje 80% sukcesu. Kształtowanie sylwetki też zaczyna sie w kuchni. Ja od zawsze staram sie w sumie laczyc te dwie rzeczy: regularnie chodze na siłke no i mam zbilansowana diete pudełkowa z macro bios bar. Z racji pracy praktycznie 12h/dobe korzystam z cateringu i w sumie to nawet lepiej dla mnie. Mam swieze jedzenie i odpowiednio skomponowane tzn. o oklreslonej dawce kalorii i tego co najwazniejsze, zeby organim funkcjonowal. Dla mnie nie ma czegos takiego jak odchudzanie - to po prostu okreslony styl zycia
marcela22 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 19-02-2018, 16:43   #1194 (postlink)
Rozkręcanko

bunia2 jest początkujący

Dobrze wspomóc się w procesie odchudzania poradą dietetyka. Wiele osób mi polecało gabinet https://dietetykskoczylas.pl/ z Krakowa, bo to świetny fachowiec od żywienia. Jakie są zalety? Otrzymujemy pełną rozpiskę jadłospisu - wraz z gramaturą, sposobem przygotowania potraw na każdy dzień tygodnia. Dietetyk uwzględnia nasze preferencje żywieniowe, tryb pracy, stan zdrowia i na tej podstawie rozpisuje bezpieczną dietę.
bunia2 jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 17-04-2018, 18:04   #1195 (postlink)
Wczytuje się

Biska jest początkujący

W trakcie diety warto też wypróbować wyciskarkę do owoców i warzyw Muke, która jest prostokątna, więc nie zajmuje wiele miejsca i jako jedyna wyciskarka na rynku pozwala się złożyć do szafki kuchennej. Jest łatwa w utrzymaniu i w atrakcyjnej w porównanie do konkurencji cenie. A w ten sposób można dostarczyć do organizmu wiele cennych witamin.
Biska jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
stare 07-05-2018, 12:13   #1196 (postlink)
Wczytuje się

cocolina jest początkujący

Jeśli odchudzanie to tylko pod okiem specjalisty... Sama próbowałam odchudzać się na własną rękę, ale skutek był mizerny. Dopiero, gdy skorzystałam z usług pana Aleksandra Sajdaka z poradni IKAR efekty mojej pracy były nie tylko zauważalne, ale także trwałe, bo utrzymują się do dnia dzisiejszego. Pan Sajdak nauczył mnie racjonalnego podejścia do diety oraz wskazał błędy, jakie do tej pory popełniałam, przez co wiem, że nie wrócę do starych nawyków nawet po zakończeniu naszej współpracy.
cocolina jest nieaktywny  
Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
odchudzanie

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania