PDA

Zobacz pełną wersję : Kochanie.. [18+]



Kamis
24-07-2009, 14:06
Mam nadzieję że nie dostanę bana od moderatorek :P


Nigdy nie rozumiałem, dlaczego potrzeby seksualne mężczyzn tak bardzo odbiegają od potrzeb seksualnych kobiet. Wszystkie te gadki o Marsie i Wenus... Nigdy również nie rozumiałem, dlaczego tylko
mężczyźni są w stanie myśleć racjonalnie...
W zeszłym tygodniu poszedłem z moją żoną do łóżka.
Zaczęlismy się pod kołdrą głaskać i dotykać. Byłem już gorący jak cholera i myślałem, że ona również, ponieważ to, co robiliśmy miało jednoznaczne podłoże seksualne.
Lecz właśnie w tym momencie rzekła do mnie:
- Posłuchaj, nie mam teraz ochoty sie kochać, chcę tylko, żebyś wziął mnie w ramiona, dobrze?
Odpowiedziałem:
- Co?
W odpowiedzi usłyszałem, no jak sądzicie, co? To przecież jasne:
- Ty po prostu nie zdajesz sobie sprawy z emocjonalnych potrzeb kobiet!
W końcu zrezygnowałem i skapitulowałem. Nie miałem tej nocy seksu i tak zasnąłem...
Następnego dnia poszedłem z żoną do Centrum Handlowego na zakupy.
Patrzyłem na Nią, gdy przymierzała trzy piękne, ale bardzo drogie sukienki. Ponieważ nie mogła się zdecydować, powiedziałem Jej, żeby wzięła wszystkie trzy. Nie wierzyła własnym uszom i zmotywowana przez moje pełne wyrozumiałości słowa, stwierdziła, że do nowych sukienek potrzebuje przecież nowe buty, zresztą te, które na wystawie oznaczone były ceną 600 zł. Na to rzekłem, że, oczywiście, ma rację. Nastepnie przechodziliśmy obok stoiska z biżuterią.
Żona podeszła do wystawy i wróciła z diamentową kolią.
Gdybyście mogli Ją widzieć! Byla wniebowzięta! Prawdopodobnie myślała, że nagle zwariowałem, ale to było Jej w gruncie rzeczy obojętne. Sądzę, że zniszczyłem wszelkie schematy myślenia filozoficznego na których się do tej pory opierała, gdy po raz kolejny powiedziałem "tak" i dodałem "piękna kolia"...
Teraz była wręcz seksualnie podniecona. Ludzie! Jej twarz wyrażała tyle uczuć, musielibyście to widzieć! W tym momencie powiedziała ze swoim najpiękniejszym uśmiechem:
- Chodź, pójdziemy do kasy zapłacić.
Trudno mi było nie wybuchnąć śmiechem, gdy Jej odpowiedziałem:
- Nie, kochanie, nie mam teraz ochoty tego wszystkiego kupować...
Jej twarz zbladła jak ściana, a jeszcze bardziej, gdy dodałem:
- Mam tylko ochotę na to, żebyś mnie wzięła w ramiona.
Gdy z wściekłości i nienawiści już prawie pękała, wbiłem ostatni gwóźdź:
-Ty po prostu nie zdajesz sobie sprawy z finansowych możliwości mężczyzn.
Sądzę, że nie będę miał seksu do roku 2013...

aga
24-07-2009, 14:12
:hahaha:

Lepiej nie będę pokazywała tego mojemu chłopakowi :lol:
Kamis...:ban:!! ;P
:aty::aty::aty::aty::aty::aty::aty::aty::aty::aty:

samaron
24-07-2009, 14:16
Ha, ha, ha, i śmieszne i straszne...

annie82
24-07-2009, 14:37
Dobrze facet zrobił ahahaha. Mogła nie mieć ochoty na seks, ok.zdarza sie każdemu. Ale sadząc po tej całej opowieści z zakupami to chyba żyje z tym Panem bo jej kupował zawsze drogie prezenty...a tu taki zonk. Dobrze że trochę jej nosa utarł:D

dzidzia
24-07-2009, 19:28
haha no darciowe :skacze: :skacze: ale nie chciala bym sie znalezc w takiej sytuacji ;P

ivonna70
24-07-2009, 19:44
HA HA HA KAPITALNE!!!!!! :hahaha::hahaha::hahaha:Choć jestem kobietą to popieram w tym momencie tego faceta w 100%

Kamis
24-07-2009, 19:49
:hi:

dudejla
24-07-2009, 21:15
HA HA HA KAPITALNE!!!!!! :hahaha::hahaha::hahaha:Choć jestem kobietą to popieram w tym momencie tego faceta w 100%


Dobra, ja też go popieram:good:
Ale to nie znaczy, że nie możemy zlać Kamisia, że tu nam takie poglądy szerzy :aty::aty::aty:bo przecież i tak zawsze jest wina facetów...:skacze::skacze::skacze:

Jade
24-07-2009, 21:41
Bardzo smieszne,no az peklam tak mnie to rozbawilo.Jak bym strzelila w leb to by nawet nie doczekal do roku 2013!!!!A tak podobnie ostatnio zrobil moj maz,znalazlam super kompozycje kwiatowa z pieknym duzym sloniem ze slicznymi oczkami.No i moj mezus tak jak wezniesz i doniesiesz do kasy to mozesz sobie kupic,usmiech mialam od ucha do ucha,ale zobaczyl cene i na tym sie skonczylo.Myslalam ze go trzasne tym sloniem.To sa wlasnie faceci!!!!!!!!!!!!Tylko wziac i nakopac do du...

Agusia_pa2
24-07-2009, 22:00
hehehe dobre!!!! :good::good::good: Ja też w tym momencie popieram faceta :)

Jade
24-07-2009, 22:09
to ja jestem inna i nie popieram!!!!biedna kobieta:(

samaron
25-07-2009, 12:54
Ja też nie popieram!
Uważam, że kobiety doskonale znają możliwości facetów (nie tylko finansowe) i niektóre wykorzystują to ile wlezie, a faceci o potrzebach kobiet nie wiedzą nic (sorki Kamis), a jak wiedzą to im się albo nie chce albo i tak ważniejsze są ich własne...

zizia
30-07-2009, 08:50
:skacze::skacze::skacze::skacze:dobre to jest. zgadzam się z wami i popieram faceta:skacze::skacze::skacze::skacze::skacze:

alfa14
30-07-2009, 11:41
to ja jestem inna i nie popieram!!!!biedna kobieta:(
ja tez nie popieram ale bym sie zdenerwowała jak by mi tak mąż zrobił , i właśnie dlatego na zakupy chodze sama i kupuje co chce hihihi aw domu to już sobie tylko ponarzekać może

iwa1223
30-07-2009, 13:08
Ja też nie popieram!
Uważam, że kobiety doskonale znają możliwości facetów (nie tylko finansowe) i niektóre wykorzystują to ile wlezie, a faceci o potrzebach kobiet nie wiedzą nic (sorki Kamis), a jak wiedzą to im się albo nie chce albo i tak ważniejsze są ich własne...


jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie... sprawdza się... nie popieram żadnej ze stron ale masz rację samaron faceci wiedzą ale najczęściej im się niechce dbać o potrzeby kobiet i własne potrzeby dla nich są ważniejsze....

farbstift
30-07-2009, 15:03
oj niestety, ciągle tylko "kochanie, ale ja pracuję, jestem zmęczony" albo "po co Ci kolejna różowa bluzka, masz ich dużo", tak trudno zrozumieć, że każda jest inna i nie mam dużo na krótki rękaw:D

goslava
30-07-2009, 22:17
dobre to jest a faceta w tym przypadku popieram

tusia
04-11-2009, 16:55
hahahaha, dobre:D

Gość
04-11-2009, 17:18
ha ha ha... i widziecie?? dziwicie sie, że mam zbereźne myśli... muszę sie gdzies wyżyć, bo mój nie będzie miał sexu do końca 2098r!!

he he!! swoją drogą ciekawa jestem skąd Kamis to wziął:huh:
autoposja??

PAZURKOMANIA
12-11-2009, 01:01
heh..dobre..ale ja na jej miejcsu bym sie poczuła jak dzi...a* jak jest sex to bym kupił a ze nie było ..to nie kupie:cwaniak: :/: heh

dzoana
12-11-2009, 10:14
hehe dobre :P

aneczka19895
12-11-2009, 12:22
O ja nie mogę :skacze::skacze::skacze: akcja niezła ale jestem za facetem ;)

paznokietek1000
12-11-2009, 12:26
ale miał facet pomysł, ja mojemu tez tego nie pokaże bo pewnie kiedyś to wykorzysta
ale fakt sprzeczne sygnały, cóż czasami tak to jest

nanami7
15-11-2009, 17:30
osz kurczę :D śmiać się czy płakać ? :P

Zgredo
18-11-2009, 23:06
:D Zaiste, niezwykle... pouczające :lol:

DymciA
19-11-2009, 00:47
hahahahahahaaaaaaaaaaaa:skacze::skacze::skacze::sk acze:

Ridee
27-11-2009, 18:24
Padłam gdy to czytałam, coś genialnego :)

wercia
27-11-2009, 21:04
oj kamis kamis :aty::aty::aty::aty::aty: hehe to bylo dobre;)