PDA

Zobacz pełną wersję : Próg tipsa..Dlaczego jest widoczny??



deissy
26-07-2009, 01:03
Kochane właśnie się meczę sama sobie robię krzywdę i zakładam pierwszy raz samodzielnie tipsy ale zobaczcie co mi się porobiło...dlaczego jest taka duża różnica miedzy płytka a tipsem?dlaczego tak widać ta mleczną część?;(;(;(
5530

unita
26-07-2009, 09:07
za mocno spilowalas swoj paznokiec, albo kiepski tips

madzialena
26-07-2009, 09:39
ja sie tam na tipsach dobrze nie znam bo tylko formy robię ale moim zdaniem to za słabo spiłowałaś próg tipsa :) albo jakieś kiepskie tipsy.. no chyba że powietrze?

goslava
26-07-2009, 09:52
mi tez sie wydaje ze slabo spilowany prog tipsa

ivonna70
26-07-2009, 09:57
Tips został źle opracowany, a płytka paznokcia troszkę za mocno. Staraj się likwidując próg piłować tylko po tipsie, a wówczas unikniesz tego typu efektu. Muszę przyznać też rację dziewczynom, bo tipsy raczej nie są dobrej jakości:(

deissy
26-07-2009, 12:28
no to klops ;(;(a z jakiej poradzicie kupić firmy?

Patii
26-07-2009, 12:33
hmm... ja mam tipsy od Jaapee, sa dobrej jakosci ::)

aLe ja uzywam szklanych, własnie dlatego zeby uniknac takiego efektu. jezeli masz tipsy szklane progu mocno nie trzeba opracowywac, bo po pokryciu zelem sie nic nie odznacza. od poczatku pracuje na szklanych, sa dobre:)
tak samo jak tipsy od dekorynki :)
tez sa dobre :)
ale jaapee polecam, bo sama ich uzywam
tylko szklane mam

Gość
26-07-2009, 12:34
no to klops ;(;(a z jakiej poradzicie kupić firmy?

ja kiedys pracowałam na firmie RENDEZVOUS ( Rendezvous NCS - akcesoria manicure i pedicure dla profesjonalistów (http://www.rendezvous.com.pl/) )
i jest świetny tylko dla mnie za drogi... na pczatek proponuję zmienic tips z mlecznego na clear jak to nie pomoże to dopiero zmienić firme:D

deissy
26-07-2009, 12:38
dziekuje kochane za rady:*

dudejla
26-07-2009, 12:44
Ja nie lubię tipsów mlecznych. Wole french albo clear. Clear extra tunel są bardzo fajne. I nie widac różnicy a w mlecznych musiałabyś użyc coverka żeby to zamaskowac:)

deissy
27-07-2009, 11:57
Kochane wczoraj dopadłam bratową,i oczywiście pierwsza próba musiała być.Okazało się,że miałyście racje tego swojego mało spiłowałam.A oto jaki efekt osiągnęłam za pierwszym podejściem zakładania tipsów żelowych.Wiem ze nie są dobre ale chciałam zobaczyć czy w ogóle się uda.5592

unita
28-07-2009, 10:50
Na pierwszy raz calkiem niezle:) faktycznie juz lepiej z tym spilowaniem tipsa, wg mnie troche boczki malo podpilowane i brak tej nieszczesnej krzywej c, ale cwicz i bedzie super:):good:

tipserka78
28-07-2009, 10:54
według mnie super jak na pierwszy raz!!!

powodzenia:P

Timka
28-07-2009, 11:09
Ja także używam tipsów szklanych, clear. Cały czas kupuję u Dekorynki lub w Dobrej radzie, to ta sama firma. :good:Wypróbowałam kilka opakowań Perfect Lady, ale są dużo słabsze, szybciej pękają.:/:

deissy
28-07-2009, 11:11
Timka ja właśnie mam tipsy i wszystkie inne rzeczy jak brokaty czy przyrządy właśnie od Dobrej rady.Po prostu za słabo spiłowałam tipsa już jest ok

tipserka78
29-07-2009, 16:30
za mało spiłowany tips ale możesz to zakryć kamuflażem:przytul::przytul::przytul:

mariet86
29-07-2009, 17:36
no jak na pierwszy raz to nieżle a co do tipsów ja ostatnio robiłam na la femme i powiem wam że świetnie sie opracowywały ale niestety zdjecia nie mam

pinaaa87
18-08-2009, 00:10
a co to jest ten kamuflarz?? może głupie pytanie ale niewiem....;/

Tonija
18-08-2009, 00:16
hej zerknij tutaj: http://forum.wzorki.info/metoda-zelowa/290-cover-kamufaz-prosze-o-pomoc.html

Anna Otkińska
18-08-2009, 01:12
jeszcze jedna rada kieszonka tipsa nie powinna zajmować więcej niż 1/3 długości paznokcia więc warto ją skrócic gilotyną zawsze jest mniej do piłowania:D

elinka
18-08-2009, 09:17
ja gdzieś czytałam że nie może zajmować więcej niż 60% płytki paznokcia to prawda w takim razie czy nie ?

Ladyss
18-08-2009, 16:00
60% to stanowczo za dużo:/ Mnie uczono że nie może być więcej niż na połowie ale robię właśnie na 1/3.

justysia9
10-10-2009, 14:19
mam pytanie

TZN mam problem taki bo jak chce przykleić tips clear to zawsze wyleje mi się klej spod spodu i widać to bardzo na tipsie próbowałam dawać mniej to znowu powietrze się dostawało tam nom i w takim wypadku nie moge sobie zrobić paznokci clear z delikatnym wzorkiem... czy tylko ja tak mam? ;( jest jakaś dobra rada na to?;(

Agusia_pa2
10-10-2009, 14:28
Zmieniłam nazwę tematu bo nie wiadomo o co w nim chodzi ;)

Niusia
15-10-2009, 21:16
Hej
wlasnie przez przypadek przeczytalam

wydaje mi sie ze one sa poprostu za mleczne ja uzywam tylko przezroczystych
i problem z glowy
moglas je chyba jeszcze bardziej spilowac
ale tylko tipsy nie wlasny paznokiec :good:

Etna
15-10-2009, 21:50
deissy może zamiast mlecznych tipsów używaj przezroczystych :)

---------- Dodano o godzinie 20:50 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:46 ----------


mam pytanie

TZN mam problem taki bo jak chce przykleić tips clear to zawsze wyleje mi się klej spod spodu i widać to bardzo na tipsie próbowałam dawać mniej to znowu powietrze się dostawało tam nom i w takim wypadku nie moge sobie zrobić paznokci clear z delikatnym wzorkiem... czy tylko ja tak mam? ;( jest jakaś dobra rada na to?;(
prosta rada... przerzuć się na formy :)

szpila59
16-10-2009, 15:29
mam pytanie

TZN mam problem taki bo jak chce przykleić tips clear to zawsze wyleje mi się klej spod spodu i widać to bardzo na tipsie próbowałam dawać mniej to znowu powietrze się dostawało tam nom i w takim wypadku nie moge sobie zrobić paznokci clear z delikatnym wzorkiem... czy tylko ja tak mam? ;( jest jakaś dobra rada na to?;(
Jak nakładasz klej na kieszonkę to widocznie tak obracasz tipsa do góry nogami, że kieszonka jest na górze. Wtedy klej spływa po tipsie i jest brzydko tak jak opisałaś ;P Stara się go delikatnie obrócić nie tak "z góry na dół" tylko tak bokiem, jeśli wiesz o co mi chodzi :D

Ladyss
16-10-2009, 16:00
szpila ale jej klej spływa przy przyklejaniu tipsa a nie obracaniu...
Pewnie przyklejasz tipsa od środka paznokcia i nadmiar kleju automatycznie przepycha się na wolny brzeg dlatego spróbuj przyklejać go zaczynając od wolnego brzegu - wtedy nadmiar kleju spłynie na płytkę ale to nie przeszkadza bo przy matowieniu i tak to usuniesz.

paznokietek1000
16-10-2009, 16:03
zgadza się, bo kleimy tipsa zawsze od wolnego brzegu dociskając do naturalnej płytki, bo ważne jest żeby na wolnym brzegu dobrze się przykleił żeby potem powietrze nigdzie nie wchodziło i woda nie wypłukiwała

an28ia
19-05-2010, 11:53
jak jest dobrze opracowany naturalny paznokieć to przyklejając tipsa od wolnego brzegu usłyszysz takie kliknięcie kieszonka tipsa wpadnie jakby w paznokcia, pod warunkiem że naturalek jest opracowany do kieszonki, wtedy sprawa jest prosta i nie ma zapowietrzeń :)