PDA

Zobacz pełną wersję : Opinie o produktach Mistero Milano



Strony : 1 2 3 4 [5] 6 7

RedSunset
21-03-2012, 15:16
jak najbardziej :D też tak robię :)

Nysza
21-03-2012, 15:29
Czy próbowal ktoś z was usunąć hybrydy za pomoca nasączonych wacików i owinięciu ich na paznokciu za pomocą foli aluminiowej? sprawdza sie?

tak się ściąga właśnie hybrydę
a potem patyczkiem zsuwasz rozpulchniony materiał

monnails
27-03-2012, 15:22
Piękne są te nowe kolory hybryd właśnie na takie czekałam :) i do tego jeszcze promocja nic tylko zamawiać

losek78
27-03-2012, 16:34
czy dobrze rozumiem że w promocji hybryd jest 5 kolorów lakierów do wyboru 1 w gratisie ? a te 2 wybiera się jakie chce ?

Alicja Chrzanowska
27-03-2012, 17:30
losek78 (http://forum.wzorki.info/members/11399-losek78.html) zamawiasz dwa dowolne kolorowe lakiery hybrydowe, a trzeci darmowy wybierasz z linii BRILLANTE :)

monnails
27-03-2012, 18:26
Szkoda , że nie można tych trzech kolorów zamówić w promocji

Chocolata
27-03-2012, 19:56
Przy zamówieniu 3 kolorów ( dowolnych - ale u mnie) wychodzi ok 15 zł taniej za komplet. Zapraszam!

Sorcha
29-03-2012, 09:09
Kolorki wyglądają prześlicznie, ale mam dwa pytania:

1) czy są kryjące?
2) czy są matowe?

---------- Dodano o godzinie 08:09 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 08:04 ----------

I jeszcze jedno:

3) Czy lawendowa mgiełka nie jest podobna do płatków bzu?

jumpi
29-03-2012, 09:31
podłączam się do pytanka :)

gapcio
29-03-2012, 14:39
Czy na tipsy można położyć hybrydy MM?

Chocolata
29-03-2012, 14:59
Tak, o ile pisząc "na tipsa" masz na myśli zbudowanego żelem pazurka na podłożu z tipsa. Żel trzeba zmatowić i nakładać hybrydy jak na naturalnego pazurka.

gapcio
29-03-2012, 15:30
mam na myśli przyklejnego tipsa z MM, położyć Base 2in1, i na to kolor hybrydowy z MM. Tipsy na długość oczywiście nie za długie

rudzia1985
29-03-2012, 19:42
Nie sadze, bo przy pierwszej lepszej okazji tips Ci sie zlamie i poleci cala reszta wiec lepiej zbudowac i wtedy hybryde ;)

Wioleta Czerwonka
04-04-2012, 13:28
mam na myśli przyklejnego tipsa z MM, położyć Base 2in1, i na to kolor hybrydowy z MM. Tipsy na długość oczywiście nie za długie
Niestety produkty do Manicure Hybrydowego są przeznaczone do naturalnych paznokci i stosuje się ich na tipsy, tym bardziej że lakierami hybrydowymi nie budujemy paznokcia.
Na tipsy polecam nakładać żel lub akryl.
Natomiast jeżeli Klientka chce mieć kolor, bardzo dobrym rozwiązaniem będzie żel kolorowy.

Pozdrawiam:)

aga78
04-04-2012, 14:51
witajcie
ja kupilam zestaw startowy z MM i 3 kolorki
kladlam juz siostrze, mamie i sobie i wszystkie trzymaja sie jak na razie ok
mam w zwiazku z tym 1 pytanie
czy do podkladu z MM moge uzyc lakieru hybrydowego z innej firmy? shellack, indygo,czy jakiekolwiek inne
czy ktoras z was juz probowala?

natalia268
05-04-2012, 19:31
Tu poczytaj -> http://forum.wzorki.info/paznokcie-naturalne/5670-zelo-lakiery-hybrydy-shellac-38.html
znajdziesz odpowiedź...

bo to jest TYLKO I WYŁĄCZNIE temat MM i o MM ;)

aga
18-04-2012, 15:22
Mam pytanie odnośnie tego nabłyszczacza Żel nawierzchniowy TOP CRISTALLO (9 ml) - MisteroMilano (http://www.misteromilano.pl/pl/system-zelowy/32-zel-nawierzchniowy-top-cristallo.html)

Na stronie jest napisane, że utwardza się go 90 sekund ja utwardzam 3 minuty i żel jest tak jakby nieutwardzony (żarówki w lampie był specjalnie wymieniane z tego powodu) i po nawet delikatnym dotknięciu gdzieś paznokciem robi się matowy:( Klientki narzekają też, że szybko traci blask i muszą sobie odświeżać paznokcie lakierem bezbarwnym żeby znowu błyszczały....
Czy osoby używające tego żelu mogą się wypowiedzieć czy u nich wszystko gra ?
Czy tylko ja mam taki problem ?:(

asiekfr
19-04-2012, 15:44
aga ja mam ten zelik ,ale nie mam z nim problemow . Utwardzam go 90 sk. i nic sie nie dzieje .Klietki sa zadowolone .Moze na jakas feralna buteleczke trafilas?

ewa71
08-05-2012, 00:36
ja uzywam ten zelik i nie moge nic zlego o nim napisac, utwardza sie szybko i ladnie blyszczy, nawet jak uzywalam blicza , i nie mialam rekawic to polysku nie stracil

karooosia
08-05-2012, 23:10
Czesc mam problem z hybrydamy a mianowice podczas przebywania na sloncu kolor blaknie. Czemu tak sie dzieje?

Chocolata
08-05-2012, 23:38
Karooosia napisz dokladnie jak kładłas po kolei materiał bo z takiego opisu nic nie można wywnioskować. Jakich hybryd i topu/bazy użyłaś?

karooosia
09-05-2012, 14:34
No to tak przygotowuje plytke matowie preparat STANDART pimer STANDART i nakladam baze 2w1 potem pierwsza warstwe koloru do lampy i druga warstwe i do lampy i nablyszczam ta baza 2w1. Ogolnie wszystko robie jak jest to zalecane. Koloru uzylam Antyczny roz gdy bylo mozniejsze slonce, natomiast gdy bylo mniejsze slonce uzylam plati bzu i tez deikatnie wyblakl.

gapcio
14-05-2012, 12:48
a ja mam problem przy nakładaniu hybryd, jaka metodę wybrac żeby nie było cieni i przebarwień, nakładam nawet 3 warstwy a i tak widać niejednolity kolor.

RedSunset
14-05-2012, 14:01
wymieszaj sobie hybrydę przed użyciem...i nakładaj bardzo cienkimi warstwami, tak żeby na pędzelku była minimalna ilość lakieru... U mnie się to sprawdza :]

Zen.
14-05-2012, 15:02
tak jak napisała redsunset wymieszaj sobie przed użyciem lakier np w rękach obracając buteleczkę, cienkie warstwy, no i staraj się tak pokrywać pazurka, żeby w miarę możliwości równo pokryć całą płytkę, wiem że to trudne, szczególnie w tych bardzo jasnych kolorach ale da się :).

A ja juz sie nie mogę doczekać godzin wieczornych, bo dzisiaj w końcu robie komus hybrydyyy :) cieszę się strasznie, bo niestety ale m. hybrydowy nie ma u mnie wzięcia i lakiery stoją nieużywane :(

jadira37
30-05-2012, 16:54
Witam serdecznie wszystkie forumowiczki!!!

Zdecydowałam się już na zestaw do hybryd,ale chcę wypróbować również żele.
Pracowałam do tej pory na 1 fazowych i mówiąc szczerze ta technika mi odpowiada.
Nic nie trzeba przemywać Baza (lampa),Frencz(lampa),utworzenie krzywej C (lampa) przemycie warstwy dyspersyjnej i nadanie kształtu paznokcia i nabłyszczacz.

Proszę doradźcie mi co mam wybrać by zostać przy tej kolejności nakładania.
Jakie żele najbardziej się nadają,macie już duże doświadczenie w tej kwestii.

I jakie żele nadawały by się na przedłużenie na formie.

Pozdrawiam serdecznie:)

Chocolata
30-05-2012, 19:58
Dałabym sobie palca uciąć, że większość dziewczyn pracujących na MM zaproponuje Ci żel 3-fazowy Standard. Ma konsystencję galaretki, nie splywa na skórki, ładnie się poziomuje, można nim zbudować szkielet, zrobić krzywą C ( jedyne czego nie umie to udawac covera hyh więc trzeba go użyc jeśli plytka tego wymaga) Do niego zaproponowac mogę żel bianco fantastico, ktorym "namalujesz" french bez problemu.

jadira37
30-05-2012, 21:56
Tylko jak pisano wcześniej te 3fazowe to tak na prawdę 1fazowe żele.

Więc przy moim mętliku od czytania potrzebuję 3 fazowego żelu,nim skonstruuję całego paznokcia baza,krzywa C i nawierzchniowy. Jak się mylę to mnie poprawcie.

CYTAT###w przypadku tej firmy jest calkowicie na odwrot bo normalnie zele jednofazowe to u nich 3-fazowe (bo wykonujemy nimi wszystkie 3 fazy) a zele ktore normalnie sa 3-fazowymi u nich sa to jednofazowki (bo sluza do wykonania tlyko i wylacznie jednej faz stylizacji) zazanczam ze wypowiadam sie tlyko na temat tych ktorych sama uŻywałam###

Chokolata-wielka buźka:* dla Ciebie za rady

Chocolata
30-05-2012, 23:02
Dokladnie.. tym jednym Standardem zrobisz i szkielet i zbudujesz pazurka po dodaniu frencha i dolejesz gdzie musisz, na koniec opracujesz i nabłyszczysz czymś co lubisz:)

jadira37
31-05-2012, 14:57
Właśnie ja też mam dylemat jak to jest z zastosowaniem covera???
Czy na tipsie i na formie jest taka sama technika nakładania???

Czy baza,cover,krzywa C,warstwa nawierzchniowa,przemywamy warstwę dyspersyjna,opiłowanie kształtu i nabłyszczasz.

daruniunia
01-06-2012, 20:39
Czy lakier permanente UV base/lucido da się też zmyć za pomocą dissolvera czy tylko essy of base i essy of lucido ? Bo mam ten pierwszy.

jadira37
05-06-2012, 19:21
Zamówiłam dziś mój pierwszy zestaw do Hybryd czekam z niecierpliwością:)

---------- Dodano o godzinie 18:17 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 21:00 ----------

I doszła paczuszka -jak przetestuję dam znać:)
Pozdrawiam:macham:

---------- Dodano o godzinie 18:21 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:17 ----------

Dziękuję za gratisik-Lakier PERMANENTE UV BRUGO wrzosowa dolina:)

fryzzz
06-06-2012, 21:24
a ja mam jeszcze pytanie czy są może jakieś próbki hybryd?

Przyłączam się do pytania :)))

DiamondShine
06-06-2012, 22:30
fryzzz ja dostalam odpowiedź, że niestety niema :(

Aguss
15-06-2012, 23:17
Dzisiaj byłam na kursie z manicure i pedicure hybrydowego i pracowałam właśnie na produktach MM. Był to mój pierwszy kontakt z tą firma i jestem pod ogroooomnym wrażeniem. Super są te hybrydy i polecam je w 100% :) kolorki po prostu piękne! na stopach mam "soczystą mandarynke" i wyglada bosko! :)

jumpi
18-06-2012, 17:00
pokusiłam się o zakup hybrydy MM, kolor wiosenne słońce i chciałam zapytać czy ten kolor słabo kryje??? nałożyłam 3 średniej grubości warstwy i nadal były prześwity :( nie wiem czy ja zrobiłam coś nie tak czy ten kolor juz taki jest?

Elizabeth76
19-06-2012, 12:00
czy ktos ma kolor hybrydy frappe ?? prosze o fotke :master: :D

DianaT
19-06-2012, 14:50
Ja mam frappe. Tutaj jest fotka Nails by nigricant (http://nigricant-nails.blogspot.com/search?updated-max=2012-03-31T13:00:00-07:00&max-results=7) To te drugie od gory w poscie "Jednolite migdalki"

Elizabeth76
19-06-2012, 14:57
Dziękuje :* chyba też go kupię ;) Ile warstw masz tam połozonych ??

DianaT
19-06-2012, 18:31
dwie :)

Elizabeth76
20-06-2012, 18:41
dziewczyny jakie ma krycie hybryda grejpfrutowy sorbet ?? Ile warstw trzeba dać żeby bylo dobre krycie ??

weerciaa
26-06-2012, 10:46
wystarczą dwie warstwy :)

Elizabeth76
26-06-2012, 11:07
weerciaa jesli to jest odpowiedz do mojego pytania to w przypadku grejpfrutowego sorbetu kilka osób potwierdziło że trzeba 3 warstwy . Znam hybrydy MM wiem ze krycie maja super i te dwie warstwy wystarczą właściwie w kazdym kolorku prócz grejpfrutowego sorbetu . To ze krycie jest przy 3- ej warstwie wiedziałam juz zanim zadałam pytanie tu na forum , tu zadałam je po to aby to potwierdzic w innym temacie dostałam odpowiedz że jednak te 3 warstwy trzeba dac a szkoda bo kolorek cud malinka . Caly czas mysle nad tym kolorem ale nie wiem czy chce sie bawic w nakladanie tyle warstw .

edytakon
26-06-2012, 13:23
czy maktos na żywo kolorki neonowe (Choco Twój kolor juz znam), ale moze ktoras z Was ma energiczne boogie albo zar salsy

nanami7
26-06-2012, 15:47
Edyta zar salsy to jest taka pomaranczowa zarowa ze bije po oczach :D niestety nie mam zdjecia :/:

germana
26-06-2012, 15:49
Elizabeth76 (http://forum.wzorki.info/members/2457-elizabeth76.html) - grejpfrutowy jest naprawdę śliczny. ja jestem zwolenniczką bardzo cienkich warstw może jakby dac ciut grubiej wystarczyły by 2. a jeśli nawet w końcu to 3-4 min dłużej a naprawdę warto ;)

weerciaa
26-06-2012, 16:40
może i inni nakładają 3 warstwy, natomiast ja ostatnio sprawdzałam na swoich paznokciach i wystarczyły 2, a kolor cud, malina :)

Elizabeth76
26-06-2012, 16:46
weerciaa a masz jakas fotke z paznokciami pomalowanymi tym kolorkiem ??

germana a reszte hybryd z MM kladziesz po dwie warstwy ??

weerciaa
26-06-2012, 18:15
niestety w sobotę pozbyłam się go z paznokci, po 2 tyg odrost był zbyt widoczny, ale jeśli chodzi o kolor to zawsze sugeruje się wzornikiem i jak dotąd zawiodłam się tylko na naturalnym beżu. Jutro bądź jeszcze dziś zamierzam sprawdzić ogniste pasodoble.

Elizabeth76
26-06-2012, 18:59
hmmm no cóż jeszcze sie zastanowię nad ta hybryda bo kolorek mnie kusi

germana
27-06-2012, 15:25
Elizabeth76 (http://forum.wzorki.info/members/2457-elizabeth76.html) - dzisiaj mięte nakładałam też 3 warstwy... bo tez 2 jakby mi nie pasowały... + takie mam klientki... co nawet jak jest dobrze to się coś muszą uczepić i pomarudzić ^_^
ale zazwyczaj 2 warstwy mi wystarczają... może aż za cienko maluje albo jestem zbyt wymagająca. :D
więc kupuj śmiało... !! :P
zasadę mam że przy jasnych lakierkach zawsze daje 3... i przy czerni ale to akurat z innej firmy.

weerciaa (http://forum.wzorki.info/members/16958-weerciaa.html) - trudno żeby po 2 tygodniach nie było widać odrostu... ;)

anka1988
03-07-2012, 20:23
Mam zamiar zakupić sobie zestaw do robienia pazurków hybrydowych. Pisałam już o tym na forum i dziewczyny poleciły mi firmę Mistero Milano, Zestaw startowy lakierw hybrydowych - MisteroMilano (http://www.misteromilano.pl/pl/lakiery-hybrydowe-permanente-uv/486-zestaw-startowy-lakierow-hybrydowych.html) myślicie że ten zestaw bedzie ok?

Co do lampy to z forum wynika że lampa może być każda inna, tylko wszystko tkwi w żarówkach, myślicie że ta Lampa UV 36 W z wysuwanym spodem BIAŁA cena 70.00 PLN (http://gabriellenails.istore.pl/pl/lampa-uv-36-w-z-wysuwanym-spodem-biala.html) będzie dobra?

Jak na początek nie chce wszystko takie drogie kupować, potem z czasem zacznę inwestować, dodam że tylko chce je wykonywac sobie, rodzinie i znajomym, bez zarobku, ale też nie chce żeby jakieś dziadostwo to było :).

Proszę Was bardzo o opinie, chciałabym jutro już sobie ten zestaw zamówić jesli okaże się że macie na jego temat równie dobre zdanie.

Ania;]

nanami7
03-07-2012, 21:55
ja miety daje dwie warstwy i ostatnio grejpfrutowy sorbet tez poszedl w dwoch warstwach :P

anka1988
07-07-2012, 11:46
Zakupiłam 2 lakiery hybrydowe z Mistero Milano:

1. Poziomkowy mus, Kod: 9437
2. Magiczna noc, Kod: 9433

Jakość wykonania jeszcze dużo odbiega od ideału, ale to mój pierwszy raz :]

anka1988
07-07-2012, 11:58
W związku z tym że jestem nowa w tym temacie, mam dla Was pytanko, w sumie to prośbę, opiszę wam po kolei jak wykonuje paznokcie i napiszcie mi czy te moje kroki są poprawne. Dodam że posiadam zestaw startowy lakierów hybrydowych z Mistero Milano, który zawiera: - Preparat STANDARD
- Primer DELICATE
- Lakier PERMANENTE UV bazowo/nawierzchniowy
- Lakier PERMANENTE UV kolor (do wyboru)
- Płyn do przemywania masy DETERGENTE (80 ml)
- Preparat do rozmiękczania DISSOLVERE (80 ml)

tak więc:


1. Przemywam skórki płynem do skórek
2. Delikatnie usuwam skórki
3. Matowię płytkę blokiem polerskim
4. Nakładam cieką warstwę Preparat Standard
5. Kropkami nakładam Primer Standard
6. Nakładam Base/Lucido (Lakier PERMANENTE UV bazowo/nawierzchniowy)
7. 2 min do lampy
8. Nakładam lakier hybrydowy
9. 2 min do lampy
10. Nakładam lakier hybrydowy
11. 2 min do lampy
12. Nakładam Base/Lucido (Lakier PERMANENTE UV bazowo/nawierzchniowy)
13. 2 min do lampy
14. Spryskuję płynem do przemywania masy DETERGENTE
15. Przecieram wacikiem

i właśnie tutaj chciałabym zapytać co może byc powodem że jak w ostatnim pkt przecieram wacikiem to schodzi trochę lakier (wacik mam lekko z lakieru kolorowego)?

Zen.
07-07-2012, 16:36
ostatnią warstwę nabłysczacza mozesz trzymac troche dłuzej w lampie.

Wg mnie schodzi Ci kolor bo nie dojeżdzasz dokładnie nabłyszczaczem do skórek(nie chodzi mi o to żeby je zalać tylko żeby przykryć tą powierzchnię z kolorem). Moim zdaniem tego nie robisz i w momencie jak lepka warstwa kolorowej hybrydy zostaje na waciku po przemyciu wacik jest kolorowy.

Ewentualnie słabe żarówki w lampie

anka1988
07-07-2012, 21:43
Dzięki za informację, jak będę robić następne to zrobie tak jak mówisz. A powiedz mi jak mam zmyć ten lakier hybrydowy? kupując zestaw startowy Mistero Milano to w jego skład wchodzi Preparat do rozmiękczania DISSOLVERE, nalałam na wacik i niestety nie da się zmyć czy to jest jakaś inna specjalna technika do tego?:D

anka1988
15-07-2012, 11:33
hej dziewczyny, minęło 2tyg od pierwszego założenia sobie paznokci hybrydowych, odrost już mam więc postanowiłam je ściągnąć, jestem przerażona!! W zestawie który zakupiłam z MM miałam płyn DISSOLVERE, którego niby troszkę mam wlać do szklanego naczynia, moczyć paznokieć i za jakieś 5min niby ma on odejść, a u mnie tylko troszkę odchodzi, czy ja mam go spiłować czy jak?? poradźcie proszę.... myslałam że z tym ściagnięciem tych paznokci to łatwiejsza sprawa.

Nysza
15-07-2012, 11:52
nio niestety
przed przystapieniem do ściągania przejedź sobie pilnikiem
aby naruszyć pierwszą warstwę
nastepnie daj tego płynyu na wacik bezpyłowy
nałóż na paznokieć zabezpiecz folią i po kilku minutach ściągasz hybrydę patyczkiem ...

anka1988
15-07-2012, 12:08
Dziękuję Nysza za odpowiedź, oj widzę że jeszcze wiele nie wiem na temat tego typu paznokci, ale cóż będzie trzeba się uczyć :)

Nysza
15-07-2012, 12:09
nikt nie powiedział, że poprawna stylizacja paznokci
to prosta bajka ...

Anna Wisz-Gancarz
16-07-2012, 18:15
Dzięki za informację, jak będę robić następne to zrobie tak jak mówisz. A powiedz mi jak mam zmyć ten lakier hybrydowy? kupując zestaw startowy Mistero Milano to w jego skład wchodzi Preparat do rozmiękczania DISSOLVERE, nalałam na wacik i niestety nie da się zmyć czy to jest jakaś inna specjalna technika do tego?:D

Jeśli chodzi o usuwanie lakierów permanentnych UV wszystko zależy od tego czy do wykonania pazurków użyty został wykonane z zastosowaniem Bazy 2w1 BAZA/LUCIDO Lakier PERMANENTE UV BASE/LUCIDO (9 ml) - MisteroMilano (http://www.misteromilano.pl/pl/lakiery-hybrydowe/411-lakier-permanente-uv-base-lucido-9-ml.html-) gdzie jako bazy i nabłyszczacza używamy tego samego produktu , czy systemem Easy Off gdzie jako bazy używamy Baze Easy Off http://www.misteromilano.pl/pl/lakiery-hybrydowe/489-lakier-permanente-uv-base-lucido-9-ml.html, a do nabłyszczenia lakieru nawierzchniowego LUCIDO http://www.misteromilano.pl/pl/lakiery-hybrydowe/490-lakier-permanente-uv-base-lucido-9-ml.html.

W tym pierwszysm przypadku (Baza 2w1 BAZA/LUCIDO) zaleca się spiłowanie produktu pilnikiem 180/180 lub zastosowanie płynu do rozmiękczania polimeru DISSOLVERE - czas usuwania w tym przypadku to ok. 10 - 15 min.

W drugim przypadku z użyciem Bazy Easy OF i Lakieru nawierzchniowego LUCIDO, ściąganie hybrydu z paznokci następuje znacznie szybciej , wystarczy rozmiękczyć płynem Dissolvere ok. 3-5 minut.

W jaki sposób najlepiej aplikować płyn Dissolvere???
To proste, najlepiej nasączyć wacik bezpyłowy płynem do rozmiękczania polimeru i przyłożyć do płytki paznokcia z lakierem hybrydowym i owinąć folią aluminiowa. Pamiętajmy, że każdy paznokieć zawijamy oddzielnie!
Pozostałości manicure hybrydowego najlepiej usunąć delikatnie dłutkiem lub drewnianym patyczkiem, uważając przy tym, żeby nie uszkodzić naturalnego paznokcia!

Powodzenia:D

Tosiaczek
17-07-2012, 22:28
Witam czy jest jakiś przedstawiciel który jeździ w okolicach bielska-białej?
Bo były dwie dziewczyny ale one zrezygnowały z MM.

Elizabeth76
17-07-2012, 22:34
Tosiaczek tu znajdziesz dystrybutorów MM Dystrybutorzy - MisteroMilano (http://www.misteromilano.pl/pl/content/36-dystrybutorzy)

jumpi
17-07-2012, 22:46
w śląskim nic się nie wyświetla ;)

Anna Wisz-Gancarz
18-07-2012, 09:42
Tosieczek, na regionie śląskim prowadzimy rekrutacje na PH Mistero Milano :-) już nie długo będzie osoba, z którą będziesz mogła się skontaktować :-) Teraz podsyłam kontakt do naszej Przedstawicielki z małopolski.

Przedstawiciel Handlowy
Honorata Faryńska
tel.: 500 231 198
h.farynska@misteromilano.pl

zuzka19
19-07-2012, 12:51
ja mam tak samo jak anka1988 tzn z tym nieutwardzeniem sie kolorku, jak robiłam ostatnio kolorowy frenczyk to straasznie mi się mazał kolor przy nabłyszczaniu, utwardzam 2 minuty, nowe lampy mam (maja ok 1 miesiąc ale pazury robie 1-2 razy w tygodniu). Chciałam też po założeniu koloru dać farbkę i przetarłam suchym płatkiem - kolor się strasznie starł, teraz maluje na nabłyszczacz i pod ;) Wy też tak macie z tym kolorem?? co mam robić, dłużej utwardzać czy jak?? ;/

natalia268
19-07-2012, 16:40
Spróbuj dłużej utwardzac :)

joasia26
19-07-2012, 18:34
ja nigdy nie miałąm problemow z utwardzaniem się kolorków z MM:) Może dajesz zbyt grubą warstwę lakieru UV?
Ja daje pierwszą warstwę kolorku bardzo cieniutką, a drugą ciu grubiej , kazdą po dwie minuty utwardzam i nigdy żadnych problemów :D:P

zuzka19
19-07-2012, 19:49
zbyt grubą to nie, ja też daje cieniutkie warstwy, to tylko ja taka kaleka jestem ;/ to trudno spróbuje następnym razem dłużej potrzymać... no ale przecież producent zaleca kolor utwardzać 1 min (?)
dzięki dziewczyny!! :kwiatek:

Aguss
19-07-2012, 21:37
Lepiej przytrzymać troszke dłużej w lampie niż potem mieć niespodzianke ;) a może źle zmatowiłaś pazurki? i hybryda po prostu sie nie utrzymała...

zuzka19
19-07-2012, 22:57
chyba nie bo pazurki pod żel i akryl dobrze przygotowuje :( ale dzięki, zobaczę jak będę robić następnym razem to wszystko zrobię dwa razy dokładniej i sprawdzę co z tego wyjdzie ;)

Nysza
20-07-2012, 12:13
zbyt grubą to nie, ja też daje cieniutkie warstwy, to tylko ja taka kaleka jestem ;/ to trudno spróbuje następnym razem dłużej potrzymać... no ale przecież producent zaleca kolor utwardzać 1 min (?)
dzięki dziewczyny!! :kwiatek:

zalecenia zaleceniami, dla reklamy można wiele rzeczy napisać
a życie dopiero to weryfikuje...
ale prawda jest taka, że im kolor ciemniejszy
tym mniej przepuszcza promieni UV i nie utwardza się w tak szybkim tempie
poza tym hybrydy wymagają mocnych żarówek
( przy żelu jeszcze utwardza a przy hybrydzie już niekoniecznie
a żarówki starzeją się nawet wtedy gdy są nieużywane)

Anna Wisz-Gancarz
20-07-2012, 18:49
zbyt grubą to nie, ja też daje cieniutkie warstwy, to tylko ja taka kaleka jestem ;/ to trudno spróbuje następnym razem dłużej potrzymać... no ale przecież producent zaleca kolor utwardzać 1 min (?)
dzięki dziewczyny!! :kwiatek:

Zuzka 19
Postępowanie przy stylizacji hybrydowej powinno być następujące:
Nałożyć jedną warstwę Lakieru PERMANENTE UV BASE podkładowego, utwardzić ją w lampie UV (36W) przez 2 minuty. Następnie należy nałożyć pierwszą warstwę kolorowego Lakieru PERMANENTE UV, utwardzić ją w lampie UV przez 1 minutę. Jeżeli kolor nie został jednolicie wybarwiony czynność tę należy powtórzyć. By odpowiednio zabezpieczyć i wybłyszczyć paznokieć należy nałożyć końcową warstwę Lakieru PERMANENTE UV LUCIDO nawierzchniowego oraz utwardzić w lampie UV przez 2 minuty.

Prawdą jest też, że przy ciemniejszych kolorach światło UV przechodzi troszeczkę gorzej ze względu na mocny pigment, więc może zachodzić potrzeba przytrzymania paznokci w lampie troszeczkę dłużej.

Pozdrawiam:)

zołzella
20-07-2012, 21:33
ja jestem nowicjuszką :) dzisiaj coś mnie tkneło i "weszłam" do sklepu MM :) i zostałam klientką kolorowych żeli, akryli i płynu :) mam nadzieję ze będe zadowolona i że jakośc jest tak jak wszyscy zachwalają - perfekcyjna :)

DiamondShine
21-07-2012, 19:07
a ja mam pytanie w sprawie hybryd... zakupilam zestaw osobno baze i osobno nawierzchniowy... podobno to tych osobno nie trzeba uzywac primera ze tylko do tego 2w1... a jesli uzyje primera do tych osobno to negatywnie to wplynie na stylizacje?????

Alicja Chrzanowska
21-07-2012, 19:18
Nie, użycie primera do lakierów EASY OFF nie wpłynie negatywnie na trwałość stylizacji, wręcz przeciwnie, może wydłużyć ich żywotność. Jedyne co może wystąpić to utrudnione zdjęcie hybryd z paznokci, bardzo możliwe, że trzeba będzie najpierw lekko spiłować warstwę TOPu przed użyciem płynu DISSOLVERE. Lakiery EASY OFF przeznaczone są dla osób, którym zależy na łatwym usuwaniu manicure dlatego też nie zalecamy używania primera :)

daruniunia
23-07-2012, 14:04
Mam pytanie odnośnie hybrydów MM. Czy one powinny trzymać się jednakowo na wszystkich płytkach paznokci? Bo mi się one wcale nie trzymają i tak samo mojej koleżance a z kolei mojej cioci i innej koleżance trzymają się znakomicie. Od czego to zależy. Hybrydy nakładam jednakowo na każde paznokcie i tak jak jest zalecane.

Chocolata
23-07-2012, 14:43
Mam pytanie odnośnie hybrydów MM. Czy one powinny trzymać się jednakowo na wszystkich płytkach paznokci? Bo mi się one wcale nie trzymają i tak samo mojej koleżance a z kolei mojej cioci i innej koleżance trzymają się znakomicie. Od czego to zależy. Hybrydy nakładam jednakowo na każde paznokcie i tak jak jest zalecane.
Darunia podstawą trzymania się hybryd jest dobra płytka klientki. Z doświadczenia wiem, że na przepiłowanej, obgryzionej i zdeformowanej płytce trzymają się kiepsko i takim klientkom polecam utwardzenie najpierw akrylem a na to hybrydę. Trzyma się wtedy jak beton;)
Problemem mogą być również zmiany hormonalne o których nawet sama klientka nie wie.

ewelinka299
23-07-2012, 16:11
Witam, w najbliższych dniach będę zamawiała żele z MM, ponieważ chciałabym na nich pracować. Postanowiłam również zacząć przygodę z robieniem akrylowych kwiatuszków i w związku z tym mam pytanie - na jakim etapie tworzenia paznokcia metodą żelową mogę takie ozdoby akrylowe wykonać i czy na żelu będą się tak samo trzymały jak na akrylu? Myślałam o zamówieniu żelu 3 fazowego konstrukcyjnego Standard i zastanawiam się jakiego użyć żelu nawierzchniowego, aby akrylowe ozdoby się trzymały. Z góry dziękuję za pomoc.

jadira37
24-07-2012, 19:28
Darunia podstawą trzymania się hybryd jest dobra płytka klientki. Z doświadczenia wiem, że na przepiłowanej, obgryzionej i zdeformowanej płytce trzymają się kiepsko i takim klientkom polecam utwardzenie najpierw akrylem a na to hybrydę. Trzyma się wtedy jak beton;)
Problemem mogą być również zmiany hormonalne o których nawet sama klientka nie wie.

Ja nie pracuję akrylem ,więc czy takiej pani można zasugerować utwardzenie żelem???
Rozumię,że żel należy zmatowić ,opracować paznokieć ,odpylić szczoteczką i co dalej.....doradzcie-
-czy pociągnąć bazą hybrydową lampa,potem lakier kolorowy hybrydowy L. i pociągnąć topem i przemyć???
-czy na odpylony paznokieć nałożyć od razu kolorowy żel Hybrydowy????

I mam pytanie doradzcie mi odnośnie frezarki-chcę kupić,ale zupełnie nie wiem na co zwrócić uwagę.

plushak
24-07-2012, 19:51
Odnośnie kpk co do stylizacji hybrydowych http://forum.wzorki.info/paznokcie-naturalne/5670-zelo-lakiery-hybrydy-shellac.html
Co do frezarek jest osobny temat,
prosze zadawac pytania w odpowiednich tematach i nie śmiecić.

rudzia1985
24-07-2012, 19:51
Jakbys dobrze przeczytala forum to bys temacik znalazla w dziale "Sprzet do przedluzania..." http://forum.wzorki.info/sprzet-do-przedluzania-paznokci/668-frezarka-nie-taki-diabel-straszny-32.html

jadira37
24-07-2012, 22:42
Przepraszam za zamieszanie.

zołzella
25-07-2012, 09:08
ja mam pytanie odnosnie zelu Plastico...myslałąm ze jego uzycie będzie prostsze ale tu jednak wyszło jak zwykle :P nie wiem jak sie za niego zabrac
moge prosic o jakies podpowiedzi?:)

Anna Wisz-Gancarz
26-07-2012, 06:29
Witam, w najbliższych dniach będę zamawiała żele z MM, ponieważ chciałabym na nich pracować. Postanowiłam również zacząć przygodę z robieniem akrylowych kwiatuszków i w związku z tym mam pytanie - na jakim etapie tworzenia paznokcia metodą żelową mogę takie ozdoby akrylowe wykonać i czy na żelu będą się tak samo trzymały jak na akrylu? Myślałam o zamówieniu żelu 3 fazowego konstrukcyjnego Standard i zastanawiam się jakiego użyć żelu nawierzchniowego, aby akrylowe ozdoby się trzymały. Z góry dziękuję za pomoc.


Ewelinko, wypukłe ozdoby akrylowe najlepiej wykonywać na wymodelowanej już i zmatowionej warstwie budującej ( czyli tuż przed nałożeniem lakieru nawierzchniowego). Ozdoby akrylowe będą się wtedy trzymać tak samo dobrze jak na akrylu:) Wybór żelu nawierzchniowego nie ma tutaj większego znaczenia, osobiście mogę Ci polecić mój ulubiony Żel nawierzchniowy TOP CRISTALLO (9 ml) - MisteroMilano (http://www.misteromilano.pl/pl/system-zelowy/32-zel-nawierzchniowy-top-cristallo.html)
:)

ewelinka299
26-07-2012, 15:32
Pięknie dziękuję:) W takim razie dziś składam zamówienie :) Pozdrawiam

emila
26-07-2012, 15:40
Ja też mam pytanie, chciałabym zamówić zestaw akryli i nie wiem która linia będzie najlepsza. Pracuje raczej na metodzie żelowej,ale bardzo wolno schnących akryli nie chcę. Proszę o poradę :)

kropka
26-07-2012, 21:09
Ja też mam pytanie, chciałabym zamówić zestaw akryli i nie wiem która linia będzie najlepsza. Pracuje raczej na metodzie żelowej,ale bardzo wolno schnących akryli nie chcę. Proszę o poradę :)
Emilka, mam z MM akryle "Regolare" schną szybko ,nawet bardzo w porównaniu do graffiti nails (mam te normalnie schnące,bo są jeszcze speed), są szybsze. Polecam ,bo to dobry wybór:ok:

Askar
27-07-2012, 16:03
Za poradą koleżanek piszę w tym temacie. Kupiłam kilka żeli transparentnych od MM i niestety okazało się, że po otwarciu różnią się ilością w pojemniczkach. Pierwszy raz kupiłam żele z tej firmy i nie wiem czy kiedykolwiek zdarzyło się to Wam.
Dodam,że wszystkie żele są w takich samych pojemniczkach i wszystkie podpisane są 5ml

Elizabeth76
27-07-2012, 16:19
Askar na pewno sprawa sie wyjasni ;)

A mozesz zrobic fotke wszystkich kolorkow bardzo jestem ciekawa kolorów w realu :) ??

Askar
27-07-2012, 16:42
A może być na kółeczku?
Tylko ten zupełnie po prawej (blue pearl) nie jest MM
Transparentne 2 warstwy, pozostałe po 1 warstwie. Nie mam na kółeczku tylko zielonego(verde reale), bo miejsca zabrakło ;)

Elizabeth76
27-07-2012, 16:58
Askar to sa transparentne wszystkie tak ??

Askar
27-07-2012, 17:52
No właśnie neonowe i turchese, nie, ale to chyba moja wina,ze tak wyszły, bo żadnych nie przemieszałam przed użyciem :D

samaron
27-07-2012, 19:26
ja mam pytanie odnosnie zelu Plastico...myslałąm ze jego uzycie będzie prostsze ale tu jednak wyszło jak zwykle :P nie wiem jak sie za niego zabrac
moge prosic o jakies podpowiedzi?:)

Zołzella, żel dobrze wymieszaj, będzie plastyczniejszy, pędzelek wymocz w cleanerze, i pędzlem nabieraj jak bardzo gęsty klej, dalsze postępowanie tak jak z akrylem z tym, że zamiast w liquidzie maczasz pędzel w cleanerze, po prawie każdym ugnieceniu płatka - moczysz, jeśli się rozlewa, co jest raczej nieuniknione przy upałach, utwardzaj po jednym płatku, a jeśli nadal nic, to obtocz pędzel w proszku akrylowym i takim nabieraj żel, rozciągaj i ugniataj (najlepiej transparentnym lub jakimś brokatowym - fajny efekt;) ) Nie jest to łatwe, szczególnie jeśli ktoś jest bardziej akrylowy, ale za to jednego płatka możesz miętosić aż w końcu coś wyjdzie.

Askar
28-07-2012, 01:01
Elka, ten TERCHESE jest z Multicolore, jak będę pamiętać, to jutro wstawię dobrze przemieszany. :)

Elizabeth76
28-07-2012, 07:22
Askar dzięki ;) mnie najbardziej krycie tej orchidei i magenty interesuje . a jak Ci kryje ten turkusowy ??

Askar
28-07-2012, 09:23
Specjalnie dla Ciebie wymerdałam żelik i oto efekt ;) Do połowy tips pokryty jest dwiema warstwami, od połowy w górę jest jedna warstwa

zuzka19
28-07-2012, 11:41
a ja dalej zrozpaczona ;( kolorki hybryd mi się nie utwardzają dobrze, wypróbowałam też białego, chciałam dać pod kolor i po przetarciu prawie nic mi tego białego nie zostało, nie wiem już co mam kombinować, mam żelki kolorowe z esn, i-nails i z allepaznokcie i wszystko się dobrze utwardza ;( chciałam skorzystać z aktualnej promocji na kolorki żeli ale nie wiem już sama... :/

Elizabeth76
28-07-2012, 20:38
zuzka a ile minut udwardzasz moze jak do hybryd towje zarówki sa juz za słabe ?? :huh:

zuzka19
28-07-2012, 21:17
dwie minuty, żarówy miesiąc temu wymieniałam więc powinno być ok ale z tego co wiem do hybryd mocniejsze są potrzebne wiec chyba jak zamówię zwykłe żeliki powinno być ok :/ w każdym razie zaryzykuję :)

Elizabeth76
28-07-2012, 22:03
zuza a one całe ci schodza czy lekko sie barwi wacik ??

zuzka19
29-07-2012, 00:06
ten biały po cienkiej warstwie zszedł prawie caluśki, hybrydy jak nakładam 2 lub 3 cienkie warstwy to po przetarciu robią mi się prześwity, najbardziej w soczystej mandarynce ale to chyba dlatego że bardzo zapigmentowana i sie nie utwardza zbyt dobrze nawet jak trzymam 4 minuty ;/

daruniunia
30-07-2012, 21:19
Mam pytanie odnośnie lakieru do paznokci "liść mięty". Nie wiem dlaczego ale bardzo ciężko się go nakłada. Jest on gęsty, a przy drugiej warstwie nie jednolicie pokrywa płytkę. Czy te lakiery takie już są czy po prostu trafiłam na felerną sztukę?

DianaT
30-07-2012, 22:15
daruniunia - mam to samo dlatego tez nakladam trzy warstwy i wtedy jest ok :ok:

Alicja Chrzanowska
30-07-2012, 23:01
Elu wszystkie żele kolekcji MULTICOLORE są w pełni kryjące po nałożeniu dwóch warstw na paznokcie, tak jest z wszystkimi naszymi żelami kolorowymi :) Wyjątek stanowią żele neonowe, które są pól transparentne :)

zołzella w kwestii żeli PLASTICO Samaron powiedziała już chyba wszystko. By odpowiednio wygniatać kwiaty, należy sporo potrenować, a najlepszym wyjściem jest szkolenie ;)

zuzka19 lakiery hybrydowe wymagają bardzo mocnych żarówek. Bywa czasem, że lampa bez problemu utwardza żele kolorowe, ale brak jej mocy by utwardzić lakiery hybrydowe. Jeżeli taka sytuacja pojawia się z więcej niż jednym lakierem to na 90% nie jest to wina produktu (rzadko się zdarza, by kilka kolorów było wadliwych), a lampy lub też za grubej warstwy. Spróbuj nałożyć lakier najcieńszą jaką jesteś w stanie warstwą i utwardź w lampie. Jeżeli nadal nie będą się utwardzać, pomyślimy co dalej zrobić ;)

daruniunia i malutkapumcia nasze lakiery mają raczej rzadką konsystencję, dlatego też śmiem twierdzić, że z waszymi produktami, może być coś nie tak. Na wstępie proponuje wyczyścić pędzelek lakieru cleanerem, zdarza się czasem, że jego zabrudzenie powoduje sytuację jaką opisujecie :) mam nadzieję, że pomoże ;)

zołzella
30-07-2012, 23:53
Sami jesteś wielka :* dziękuje :)
ja własnie zupełnie całkiem żelowa a nie akrylowa - akrylem umiem zrobic 2 rodaje kwiatków :)
a tu nie mieszałam nic tylko sprobowałam wziaść na pędzel i na pudełku cos zrobic to zachowywał sie jakby sioe elektryzował do pudełka cienką strużka...jutro spróbuje

zuzka19
31-07-2012, 16:27
Alicja Chrzanowska dziękuje bardzo :kwiatek: ale czy to znaczy że moje żarówki, które kupuje gdzieś na allegro albo u dobrejrady są jakoś słabsze?? żelki inne utwardzają się dobrze ale ten zwykły nabłyszczający z MM mi się nie błyszczy ale też wiem że to może być wina żarówek, a hybrydki to najbardziej ta soczysta mandarynka tak się nie utwardza inne trochę lepiej ;)

Askar
31-07-2012, 22:05
Szkoda trochę, że na stronce MM w opisie NEONÓW nie ma info, że są półtransparentne :(

Elu, Ty to jesteś biedna, wszyscy mają pozapychane skrzynki :D Ja teraz już będę zwracać uwagę na to, by mieć miejsce ;)

plushak
31-07-2012, 23:28
"Lakier pozwala uzyskać różne efekty od kolorowych zdobień, przez pół-transparentne stylizacje, po efekt prześwitywania czy efekt neonu. Dla uzyskania efektu neonowego oraz pełnego krycia wystarczy zastosować warstwę białego Lakieru PERMANENTE UV jako warstwę podkładową pod dany kolor"

Alicja Chrzanowska
01-08-2012, 13:16
zuzka ciężko na odległość określić czy to na 100% żarówki. Na początek sugerowałabym spróbować nakładać cieńsze warstwy, jeżeli i to nie pomoże spróbuj utwardzić lakier w innej lampie (np. w zaprzyjaźnionym salonie kosmetycznym). Oczywiście zawsze, możesz wysłać do nas produkt do ekspertyzy, daje to 100% pewność, że przetestujemy go na wszystkie sposoby i odpowiemy co może być nie tak :) :przytul:

Elu skrzynka wyczyszczona, dzięki za info :*

Askar cytat umieszczony przez Plushak to informacja z naszej strony z opisu lakieru neonowego. Jest tam wzmianka o tym, iż do 100% krycia należy użyć białego podkładu :ok: może rzeczywiście powinniśmy to bardzie "uwypuklić" :)

Askar
01-08-2012, 15:43
Kolory i tak mi się bardzo podobają i pal licho, że jakoś super nie kryją, ale jakoś (na tej stronie Kolekcja NEON - MisteroMilano (http://www.misteromilano.pl/pl/68-kolekcja-neon)) nie widzę podobnego tekstu do tego, który napisała Plushak...:/:

Alicja Chrzanowska
01-08-2012, 16:56
Askar (http://forum.wzorki.info/members/4306-askar.html) cytowałyśmy opis lakierów hybrydowych, rzeczywiście przy żelach nie ma info w opisie, nasze przeoczenie :(

Askar
01-08-2012, 18:58
Już pisałam, że i tak mimo wszystko kolorki mi się bardzo podobają ;)
Czy w tym przypadku biały podkład również sprawi, że żel stanie się kryjący?

zuzka19
03-08-2012, 00:48
dziewczyny a używałyście żeli plastico, czy to nie to samo co 3D?? ;) tak mi się wydawało, ale zamówiłam jeden na próbę i du*a ;( lepi się tak do pędzelka i kompletnie nic nim nie mogę zrobić, a raczej potrafię ich używać ;) miałam wcześniej z RaNails i były super, gęstę, piękne kwiaty wychodziły... :sciana:

Elizabeth76
03-08-2012, 08:06
zuzka19 czytaj posty wyzej dziewczyny pisały jak trzeba postępowac z żelami plastico !!

zuzka19
03-08-2012, 14:00
a tak, tak, już to przeczytałam i cieszę się, że kupiłam tylko jeden ;) wrócę do swoich starych skoro nimi się to robi rewelacyjnie, nie trzeba nic kombinować, nic się nie klei i wgl

DianaT
04-08-2012, 15:45
Dziewczyny widzialyscie ze jest promocja na 6 kolorow hybryd? Sa po 24,95. Ja juz wszystkie zamowilam:skacze:

Alicja Chrzanowska
06-08-2012, 12:56
Pod tym linkiem znajdziecie wszystkie produkty, które są w promocyjnych cenach :) Promocje - MisteroMilano (http://www.misteromilano.pl/pl/promocje)

W żadnym wypadku nie są to produkty, którym kończy się termin ważności, chcieliśmy stworzyć ciekawą promocję z rabatem nawet do 80% :skacze: dlatego też nie jesteśmy w stanie udzielić upustu na wszystkie produkty z danej kategorii :ok:

Elizabeth76
06-08-2012, 13:12
Alu jak byście jeszcze stworzyli przesyłke tak np. listem poleconym priorytetem dla zamawiajacych np. jedna rzecz to było by super żeby ten koszt przesyłki nie był taki wysoki ;)

Chocolata
21-08-2012, 20:45
Mam dwa kolorki - lakier świetnie się nakłada, wystarczy jedna warstwa! Polecam Karminową czerwień ( moze slużyc klientkom jako dopełnienie przy odroście hybrydy w tym samym kolorze:)

Anna Wisz-Gancarz
21-08-2012, 21:14
Chocolata dziękujemy za opinie a masz może zdjęcia?
Fryzz nie mamy Katowic w planie
zdradzę Wam że odwiedzimy Rzeszów, Łódź i Poznań. :)

Chocolata
21-08-2012, 21:20
Postaram się zrobić próbniczki na pazurkach:)

nanami7
21-08-2012, 21:32
a ja mam hybryde grejpfrutowy sorbet i lakier o takiej samej nazwie, ale sa to dwa rozne kolory :)
Ogolnie z lakieru jestem zadwolona, ale jesli mam byc szczera to szalu ni ma. Ale dobrze sie go naklada i ma super krycie tak jak Szoko napisala:)

Zen.
21-08-2012, 21:45
Fryzz nie mamy Katowic w planie
zdradzę Wam że odwiedzimy Rzeszów, Łódź i Poznań. :)


szkoda wielka szkoda :(

Zen.
27-08-2012, 20:27
czy miałyście takie przypadki, że baza do hybryd 2 w 1 pękała? dzisiaj dwie klientki przyszły dosłownie z czarną siateczką na paznokciach. Co mogłam zrobic nie tak albo co to moglo spowodowac? mam teraz na swoich paznokciacch samą bazę i nic się nie dzieje juz 3 tydzien.

Chocolata
27-08-2012, 22:00
Zen a jakich produktów użyłaś do całej stylizacji? Chodzi mi o primer, kolor, cleaner?

Zen.
27-08-2012, 23:03
Cleaner z modeny reszta mm

sylwiacytrynka
29-08-2012, 00:02
Mi też się zdarza, że ten 2w1 pęka w pajęczynkę, ale to tylko na cienkich wyginających się paznokciach na wolnym brzegu, albo u mojej znajomej, która lubi zginać paznokcie :D

emila
29-08-2012, 16:33
Czy na pokaz trzeba się zapisać ?

Elizabeth76
29-08-2012, 19:36
Elizabeth76 - ja mam perlowa purpure, ale fotke moge dodac dopiero jutro. Kolor jest bardzo ladny, szczerze polecam




To ja bardzo prosze o fotke ;) a jak z kryciem tego koloru ??

DianaT
29-08-2012, 20:48
Elizabeth76 - dwie warstwy spokojnie wystarcza

CzekoladQa
02-09-2012, 14:57
Ja używam tych lakierów i uważam że są bardzo fajne, dobra pigmentacja, nie tworzą smug przy nakładaniu, mam same ciemne kolory ale jestem bardzo zadowolona.

sztynka
06-09-2012, 22:35
Dziewczyny chciałabym z Mistero żele: jakiś cover, clear i nabłyszczacz, planuję zamówić próbki, w tym tygodniu. Mam od nich biały jak na razie forte. Bardzo mi on przypasował, że wzięłam 15 ml i jestem w nim zakochana. Chcę się przerzucić na tę formę.
Clear jednofazowy, wolę średniogęste, cover różowy, ale tak żeby mocno krył , no i nabłyszczacz :D

RedSunset
07-09-2012, 11:14
Sztynka jeśli chodzi o cover to :
Beż z MM wpada w róż - kolor jest bardzo ładny, super komponuje się z naturalnym kolorem płytki, do tego nie jest rzadki i nic Ci nie spływa.
Jeśli chodzi o róż - ma jasny różowy kolor...nawet powiedziałabym mleczno-różowy. Kolor jest dość jasny.
Biały - polecam Bianco Angelo. Piękna biel. Żelik dość gęsty - super na formę. Jeśli lubisz forte to pokochasz i Bianco Angelo. W Bianco Angelo biel jest bardziej wyrazista.
Clear mogę polecić 3-fazowy konstrukcyjny Esperto. - w MM 3-fazowy oznacza że możesz nim budować wszystkie warstwy - czyli tak jak w innych firmach - 1-fazowy.
Nabłyszczający - TOP CRISTALLO - bezapelacyjnie! Jest genialny :)

sztynka
08-09-2012, 19:46
Sztynka jeśli chodzi o cover to :
Beż z MM wpada w róż - kolor jest bardzo ładny, super komponuje się z naturalnym kolorem płytki, do tego nie jest rzadki i nic Ci nie spływa.
Jeśli chodzi o róż - ma jasny różowy kolor...nawet powiedziałabym mleczno-różowy. Kolor jest dość jasny.
Biały - polecam Bianco Angelo. Piękna biel. Żelik dość gęsty - super na formę. Jeśli lubisz forte to pokochasz i Bianco Angelo. W Bianco Angelo biel jest bardziej wyrazista.
Clear mogę polecić 3-fazowy konstrukcyjny Esperto. - w MM 3-fazowy oznacza że możesz nim budować wszystkie warstwy - czyli tak jak w innych firmach - 1-fazowy.
Nabłyszczający - TOP CRISTALLO - bezapelacyjnie! Jest genialny :)


Dziękuję za podpowiedzi co do coverów i cleara w szczególności, są bezcenne:kwiatek:
Angelo Bianco miałam , ale mi nie podszedł, bo jak dla mnie zbyt mało się poziomuje i miałam widoczne smugi przy robieniu sondą frencha, dlatego wygrał u mnie forte :love:
Ale ten Top Cristallo jest chyba z przemywaniem? Ja wolę jednak bez przemywania żele, bo i tak mi się babki wiercą na fotelu, to chociaż tyle przyśpieszę :haha:

RedSunset
08-09-2012, 19:50
Sztynka Top Cristallo jest w buteleczce 9 ml. Bez przemywania. Mam go sama i mogę polecić. Pięknie błyszczy.
Jeśli chodzi o bianco angelo, ja robię french pędzelkiem, nakładam na 5 pazurków i dopiero uśmiech i do lampy - wypoziomuje się super i nic nie spłynie.

sloneczko
10-09-2012, 12:41
Dziewczyny a jakie zele polecicie ja lubie gest albo srednio geste zele ;)

RedSunset
10-09-2012, 20:03
Słoneczko ale jakie żele?? Białe przezroczyste??
Jeśli chodzi o białe - Gęsty i mocno biały - masz Bianco Angelo. Nie spływa, nie rozlewa się. Robisz na spokojnie 5 pazurków, przecierasz uśmiechy i do lampy. Z białych masz też Forte - gęsty, biel jest jedfnak bardziej zgaszona niż w Angelo. Jest jeszcze Biały Naturale, jak dla mnie jest to żel rzadki. Biel jest typowo naturalna i delikatna.
Jeśli idzie o żele przezroczysty, ja bardzo lubię 3-fazowy konstrukcyjny Standard. Bardzo fajny. Nie zapowietrza się, zrobisz nim na szablonie bez problemu. Fajny jest też 3 fazowy Esperto.

sloneczko
10-09-2012, 21:58
Agus chodzi mi o zele clear bardziej bo bialy jeszcze mam duze opakowanie z innej firmy ;)
A czytalam w opisie ten 3 faz.Esperto o zabawieriu blekitnym do czego on sie najlepiej nadaje i jaka jest jego konsystencja ;)

RedSunset
11-09-2012, 11:03
Esperto 3-fazowy błękitny - jest to żel gęsty, jest dobry na formę i tak samo do budowania. Jest to żel przezroczysty o minimalnym zabarwieniu także tego koloru nie widać na pazurku.
3-fazowy Standard na lekko różowe zabarwienie. Konsystencją są do siebie podobne. Ja porównałabym jś do kisielku ;)

justyna_8989
11-09-2012, 11:23
Hej Dziewczyny :rolleyes:
Jutro chce zamówić zestaw lakierów hybrydowych french manicure, ale mam do Was pytanie czy hybrydy Mistero Milano utwardza się w tej lampie LAMPA UV 36W 3CZASY IMPORTER HURT-DETAL ZAPRASZAM (2594213203) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/lampa-uv-36w-3czasy-importer-hurt-detal-zapraszam-i2594213203.html) ??

Z góry dzięki za odpowiedź :przytul: ;)

RedSunset
11-09-2012, 11:28
Tak. Dokładnie. Lampa UV 36W.

sloneczko
11-09-2012, 14:24
Esperto 3-fazowy błękitny - jest to żel gęsty, jest dobry na formę i tak samo do budowania. Jest to żel przezroczysty o minimalnym zabarwieniu także tego koloru nie widać na pazurku.
3-fazowy Standard na lekko różowe zabarwienie. Konsystencją są do siebie podobne. Ja porównałabym jś do kisielku ;)

Kochana a jak jest z ich poziomowaniem sie ?
Bo ten by mi wlasnie odpowiadal chyba jak sa takie geste.

RedSunset
11-09-2012, 14:39
Jak dla mnie bardzo ładnie się poziomują.

justyna_8989
17-09-2012, 11:49
Hej Dziewczyny ;)

Pisałam kilka dni temu w sprawie zakupu lampy. przyszła mi w piątek jaapee DUŻA LAMPA UV 36 W + 4 ŻARÓWKI gwarancja (2620688576) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/jaapee-duza-lampa-uv-36-w-4-zarowki-gwarancja-i2620688576.html) ale ostatnia warstwa utwardza się chyba po 10 min (Kolor Zapach lata) :(. Oczywiście wszystkie produkty mam MM. Zastanawiam się nad zakupem lampy LEDowej. Czy w tej lampie Lampa led (2637680198) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/lampa-led-i2637680198.html) paznokcie rzeczywiście będą utwardzały się w 30 sek? Jest to lampa tylko dla moich prywatnych potrzeb więc nie chciałam kupować lampy z MM za 470 zl :(
Dodam że robiąc french lakier się troszkę szybciej utrwalał ale na pewno nie po 2 minutach tak jak to było w opisie i naprawdę kładłam bardzo cieniutkie warstwy.
Pozdrawiam :*

tomaszka
18-09-2012, 19:28
Hej Dziewczyny ;)

Pisałam kilka dni temu w sprawie zakupu lampy. przyszła mi w piątek jaapee DUŻA LAMPA UV 36 W + 4 ŻARÓWKI gwarancja (2620688576) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/jaapee-duza-lampa-uv-36-w-4-zarowki-gwarancja-i2620688576.html) ale ostatnia warstwa utwardza się chyba po 10 min (Kolor Zapach lata) :(. Oczywiście wszystkie produkty mam MM. Zastanawiam się nad zakupem lampy LEDowej. Czy w tej lampie Lampa led (2637680198) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/lampa-led-i2637680198.html) paznokcie rzeczywiście będą utwardzały się w 30 sek? Jest to lampa tylko dla moich prywatnych potrzeb więc nie chciałam kupować lampy z MM za 470 zl :(
Dodam że robiąc french lakier się troszkę szybciej utrwalał ale na pewno nie po 2 minutach tak jak to było w opisie i naprawdę kładłam bardzo cieniutkie warstwy.
Pozdrawiam :*

Lampa jest w porządku. Hybrydy powinna utwardzać, białe żele i kamuflaże. Powodzenia.

ilonkjapazurek
21-09-2012, 15:19
kazdy moze zostac takim instruktorem ? :D tez bym chcialaaaa ciekawe na czym dokladnie to polega hehe , dziewczynki sluchajcie potrzebuje info o hybrydach z MM bo tu na forum tyle tych instruktorek i podziekowan ze trudno znalezc cokolwiek :( Otoz przedszystkim jak sie na nich pracuje i jak trudno je sciagnac ???

Anna Wisz-Gancarz
21-09-2012, 15:47
Kochana niestety nie ma tu wydzielonego działu dla firm więc wszystko odnośnie mistero jest w jednym temacie.
Dziękuje Samaron podała świetny link !
Jeżeli chodzi o instruktora jakiś czas temu Ilona Musik robiła nabór,należało wysłać zdjęcia swoich prac do weryfikacji ;-)
Mistero Milano - Zostań Trenerem Mistero Milano | Facebook (http://www.facebook.com/MisteroMilano/app_273628849404313)
Ale czas minął :)

aska85
22-09-2012, 18:30
A czy ceny tych produktow na pokazach sa takie jak w internecie na stronie MM czy sa jakies promocje/rabaty??

Sylwia1982
24-09-2012, 20:14
O jeju a jak ja wczoraj tzn w niedziele zamawialam i dzis pewnie paczka wyslana to tez dostane? :P. Chyba sie pospieszylam :(

Sorcha
25-09-2012, 00:45
A ja mam pytanko - do kiedy ta promocja i czy będzie jeszcze aktualna 7 października na pokazie w Zielonej Górze???

Anna Wisz-Gancarz
25-09-2012, 01:28
Kochana promocja trwa
w dniach 24.09.2012 - 30.09.2012

Co do promocji na pokazach nie obowiązuje żadne promocje, można wziąć udział w losowaniu 50% rabatu na zakup produktów Mistero Milano.Rabat obowiązuje przy zakupie na kwotę min. 500 zł

Nena90
25-09-2012, 16:48
Czyli rozumiem, że po każdym pokazie jest możliwość uzupełnienia zapasów? :)

Anna Wisz-Gancarz
27-09-2012, 14:09
Oczywiście że tak Nena :-)

aska85
27-09-2012, 14:36
Hej!!!
Kupiłam wczoraj zestaw do manicure hybrydowego i oczywiście kilka kolorków z promocji. Potrzebuje jeszcze lampy, nie chce inwestować na razie dużych pieniędzy w lampę (bo zamierzam robić pazurki sobie,rodzinie i znajomym) ale nie wiem którą mam wybrać, żeby dobrze utwardzała lakierożele MM. Czy wystarczy zwykła tunelówka np.
TN Lampa UV 36W biała + 6 żarówek / wysyłka 0 zł (2635332467) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/tn-lampa-uv-36w-biala-6-zarowek-wysylka-0-zl-i2635332467.html)
czy lepsza będzie ta
TN Lampa UV 36W z suszarką +2 żarówki +10 pilników (2648372583) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/tn-lampa-uv-36w-z-suszarka-2-zarowki-10-pilnikow-i2648372583.html) ??
Poradźcie proszę
P.S. Zapisałam się dzisiaj na pokaz MM w Poznaniu ;)

RedSunset
27-09-2012, 18:55
Dobry wybór :ok:
Spokojnie zwykła lampa tunelowa wystarczy.
Ja mam podobną lampę jak w drugim linku i sprawdza się super.

aska85
27-09-2012, 19:00
Ta druga podoba mi się bardziej, ale czytałam,że są awaryjne i nie wszystkie żarówki do niej pasują, to prawda??

RedSunset
27-09-2012, 19:06
Mam moją już 1,5 roku działa bardzo dobrze. Co do żarówek, wymieniałam, ale nie znalazłam identycznych na allegro ani w żadnym sklepie. Gdy jechałam do hurtowni, zabrałam ją ze sobą i na miejscu poprosiłam czy mogłabym włożyć żarówki do lampy i wypróbować czy pasują. I do mojej pasują też te najzwyklejsze żarówki po 8 zł. Ale nie byłam ich pewna i wzięłam te lepsze niby - droższe.

aska85
27-09-2012, 19:16
A możesz wstawić zdjęcie tej swojej?? Chyba ja kupię, ale mam nadzieję, że bez problemu utwardzę w niej hybrydy MM??

Nena90
27-09-2012, 19:26
Oczywiście że tak Nena :-)
To wspaniale bo nie miałam jeszcze okazji 'pomacać' produktów MM :D

RedSunset
27-09-2012, 19:36
Zdjęcia nie mam, sprawdziłam i jest to ta sama lampa tylko niebieska.
Myślę że nie powinno być problemu z utwardzaniem hybrydek z MM :)
C&C * LAMPA UV LCD 0-600s SUSZARKA + 10 PILNIK (2663526236) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (http://allegro.pl/cc-lampa-uv-lcd-0-600s-suszarka-10-pilnik-i2663526236.html)

sztynka
08-10-2012, 22:24
Pierwszy raz składam zamówienie na stronie Mistero i nie mogę. Nie mam nigdzie innej opcji oprócz sposobu dostawy i nie mogę kliknąć nigdzie złóż zamówienie, czy coś żeby ono poszło.

sztynka
09-10-2012, 15:22
Kochana a na górze koło koszyka, szczegóły? nie masz tam złoż zamówienie?

Mam taką opcję na którą klikam właśnie i ona mnie kieruje do koszyka z którego już nie mam wyjścia. Dziś niestety wcale nie mogę wejść , bo wyskakuje: "przekroczono parametry serwera". Ehh moje ukochane produkty, a kupić ich nie mogę, w sobotę klientki, a ja żelu nie mam :/:

natalia268
09-10-2012, 15:57
tez tak mamy, przeciążone serwery są chyba...

Anna Wisz-Gancarz
09-10-2012, 16:16
Nie ukrywam zaskoczyliście Nas :D tak serwery przeciążone przepraszamy, mamy nadzieję że się trochę rozluźni popołudniem późniejszym :)

Kochani już działa!!!:)

allesandro
10-10-2012, 10:14
Z Mistero Milano mam coverki- są MEGA! przepiękne kolorki (mozna kupic u nich próbki, chyba w cenie 5,50zł) Kilka dni temu pracowałam na ich polimerach i muszę powiedzieć, że są tak samo świetne jak żele.

kaka80
10-10-2012, 10:18
zlozylam zamowienie na jesienny poranek,lukrowy roz,niewinny roz i cielisty bez ;) u mnie raczej takie kolorki delikatne w modzie :Pno i wyprobuje po raz pierwszy,potem zdam relacje ;)

beata63
10-10-2012, 13:47
przyłączam się do poprzedniczki prosimy o kolory na próbniku

Anna Wisz-Gancarz
10-10-2012, 13:50
Jak tylko będzie dziewczyny to wkleje :)

Anna Wisz-Gancarz
11-10-2012, 15:48
Kochani nowe hybrydki wzornik :)))
Lakiery hybrydowe (http://www.misteromilano.pl/pl/78-lakiery-hybrydowe)

http://imageshack.us/a/img842/6775/57726242549137416580157.jpg (http://www.misteromilano.pl/pl/78-lakiery-hybrydowe)

kiwaczek2
11-10-2012, 16:10
super promocja, ale ja jakoś nie mogę ogarnąć tych hybryd ;( mam 3 kolorki i odpryskują mi po 2 dniach, używam tylko do nakładania na akryl, świetnie kryją!!

faktycznie się tak kiepsko trzymają?:o ja dopiero co zamówiłam jak była promocja i jestem bardzo ciekawa.
do tej pory używałam polskcih hybryd za 20zł i calkiem dobrze się trzymały.

nanami7
11-10-2012, 18:17
super się trzymają te hybrydy !! Ja jestem bardzo zadowolona :)

zuzka19
11-10-2012, 22:39
no generalnie dziewczyny mają dobre opinię tylko mi tak jakoś nie bardzo wychodzi ;)

samaron
11-10-2012, 22:42
zuzka w takim razie błąd tkwi gdzieś w technice lub przygotowaniu płytki lub zastosowaniu preparatów przed bazą

black_d_iamond86
11-10-2012, 22:44
a problem z odpryskiwaniem pojawia się u jednej czy kilku osób?? Powodem odprysków może być słaba lub zniszczona płytka.

nanami7
11-10-2012, 22:57
napisz jak je nakladasz, krok po kroku. Postaramy sie cos poradzic;)

zuzka19
12-10-2012, 00:33
być może coś robię źle :/ kruszą się od wolnego brzegu, na naturalne pazurki nakładałam może z 6 razy na różnych dłoniach i na zniszczonych paznokciach i na ładnych, twardych...
matowie, odtłuszczam i nakładam primer (co prawda nie z MM ale raczej nie powinno mieć to tak dużego znaczenia) nakładam bazę - 2 min, kolor - czy utwardzam 2 min czy 4 to tak samo, no i nabłyszczacz (tzn 2w1), zalewam wolny brzeg, nie wiem naprawdę co mogę robić nie tak, trudno tak Wam po opisie będzie stwierdzić ;) ale to nic zużyje je jako zwykły żel kolorowy ;)

karchola
12-10-2012, 00:38
Hmm. Moze jakiś trefny top&base masz. Bo u mnie wszystko jest ok a też mam dokładnie ten produkt i podobnie wykonuję stylizacje. Tyle, że ja swoje kupiłam na pewno ponad pół roku temu. Moze spróbuj na innym podkładzie.

RedSunset
12-10-2012, 10:36
Może nakładasz zbyt cienką warstwę i przez to pazurki pękają i się kruszą. Spróbuj nałożyć minimalnie więcej produktu.

mania818
12-10-2012, 23:02
Ja dziś skusiłam się i zamówiłam zestaw żeli MM , wstyd się przyznać ale nie miałam jeszcze z nimi do czynienia , byłam zadowolona z dotychczasowych ( SPN i PB ) więc nie zmieniałam ale takiej promocji nie sposób się oprzeć :D:wow:

germana
13-10-2012, 01:47
oki jutro postaram się dobrze złapać w świetle dziennym ;D
jak coś mam liść klonu, gniew oceanu i szlachetną purpurę... :cwaniak:

http://forum.wzorki.info/355744-post134.html <-- wzorniczek z nowymi kolorami MISTERO MILANO

black_d_iamond86
17-10-2012, 20:41
Gapa ze mnie i zdublowałam kolor "jesienny poranek". Zastanawiam się, czy nic by się nie stało jakbym dodała do butelki jakiegoś intensywniejszego koloru. Powstałby inny odcień, ale nie wiem czy skład danego koloru nie będzie kolidował ze składem innego??? Czy nie odbije się to na żywotności.... hmmm :huh:

germana
18-10-2012, 00:14
jak dasz MM z MM to nic nie powinno się stać. ;) wiec dolewaj śmiało :D
czasem jak nawet zmieszasz firmy to nic się nie dzieje ale na to już trzeb auważać.

natalia268
19-10-2012, 15:37
Ja dzis wypróbowałam cover żel beżowy ...
na tipsie nie byłam zachwycona, ale jak przyszło zrobic pazurki, zakochałam się. Takiego odcienia mi brakowało ! a cieniuje się sam ! Zastanawiam sie czy na zapas nie kupić :nie_powiem:

magdalenasteinhof
20-10-2012, 10:23
a ja skromnie jeden żel konstrukcyjny i hybrydzie jedną jesienny poranek, powiem szczerze że po raz pierwszy będę testowała ich produkty , kurier pewnie mnie odwiedzi na początku tygodnia, jestem ciekawa hybryd i na pewno szybko je sprawdzę i mam nadzieję że w razie czego zdołam jeszcze kupić nim się skończą promocje pare kolorków

tomaszka
21-10-2012, 17:24
Ciekawa jestem, czy Mistero pamięta, że ma także klientów z lampkami Led, którzy z zapartym tchem wypatrują promocji na żele led ?:huh:

Anna Wisz-Gancarz
22-10-2012, 12:29
Tomaszko na razie nie przewidujemy promocji na ledy niestety.

Vive la France! Do grona Instruktorów Mistero Milano International Academy dołączyła Christelle Eluecque z Francji:-)
Witamy na pokładzie:-)

http://imageshack.us/a/img254/8602/41802040766542596750944.jpg (http://www.misteromilano.pl/pl/)

stefcia92
22-10-2012, 18:34
chyba zdecyduje sie na zmianę produktów wlasnie na Mistero Milano :) naoglądałam sie Waszych pięknych prac :)
tylko prosze o szybkie help ! ponieważ przyznam sie bez bicia ze nie mam czasu przeczytać 50 stron :( a musze naprawde na szybko kupic nowe produkty,

tutaj 3fazowe to tak jak winnych firmach jedno fazowe :P ?

proszę pomóżcie skompletować jakis zestawik żelowy :)

_lubie żele:
+ clear (taki żeby nadawał sie na wszystkie warstwy, i ładnie sie poziomował:)
+ biały (kryjący jedna grubsza warstwa)
+cover jak najbardziej zbliżony do naturalnego koloru płytki
+ bonder - stosujecie z primerem czy bez?

bardzo bardzo prosze o szybka pomoc :***

nanami7
22-10-2012, 18:40
Stefcia tak 3 fazowy to jedno fazowy :D

ja polecam Angelo Bianco i Cover beż... :) a reszta. nie mam pojecia.


Ja mam inny problem:
Zamówiłam w czwartek hybrydy i przelałam pieniądze od razu a na stronie cały czas widnieje oczekiwanie na przelew. :/:
Mam też konto w alior banku. Wysłałam maila do sklepu, ale nikt mi nie odpisał. :( czekam na jakieś info.

stefcia92
22-10-2012, 19:10
rozumiem że ten żel 3-fazowy konstrukcyjny STANDARD - jest gesty - wiec idealny na forme ?
a jest jakiś żel mniej gesty który bedzie ładnie sie poziomował przy tworzeniu krzywej C ?

czy dobrze rozumiem ?
preparat standard nakłada sie PRZED primerem STANDARD ?

stefcia92
23-10-2012, 08:27
ponawiam pytanie
czy dobrze rozumiem ?
preparat standard nakłada sie PRZED primerem STANDARD ?

( i czy jesli nie uzyje tego preparatu ( bo nie ma go teraz w ofercie to cos sie stanie : P)

czy dobrze rozumiem jak wykonywac pazurki metoda zelowa ( Preparat standard > primer standard > że 1-fazowy baza ESPERTO > żel 3-fazowy konstrukcyjny standard > żel cover > jakis biały > żel 3-fazowy konstrukcujny standard >nabłyszczacz )

(jesli ktos naklada inaczej prosze o rade )

>zaczęłam czytac temat ale jestem dopiero na 10 stronie a musze zrobic szybko zamowienie) :(

sylwiacytrynka
23-10-2012, 11:26
Preparat standart to odtłuszczacz, nie musisz koniecznie go użyć, możesz odtłuścić pazurki tak jak robisz to przed swoimi żelami, później nakładasz primer. Reszte nakładasz tak jak napisałaś.

stefcia92
23-10-2012, 17:43
bardzo dziekuje za pomoc :) zamwiam próbeczki i działam :)

germana
23-10-2012, 20:29
nanami7 (http://forum.wzorki.info/members/3095-nanami7.html) - lepiej zadzwoń do sklepu Panie są bardzo miłe i od ręki wszystko załatwiają. Mi nawet wysłały tego samego dnia :)
Teraz troszkę pewnie mają bałaganu przez natłok zamówień więc telefon to nr 1 jeśli chodzi o kontakt.

nanami7
23-10-2012, 22:01
Dziękuję za radę Germana ;) już załatwione. Ogólnie nie spiszyłoby mi się ale potrzebowałam nowe kolory :D ale już wysłane !

karooosia
24-10-2012, 16:07
Mam takie pytanko Czy lampa LED z mistero milano utwardzi zwykle zele z tej firmy??

sylwiacytrynka
24-10-2012, 22:00
lampa LED utwardza covery, białe żele i większość kolorowych żeli z mm. Przeźroczyste tylko z serii ultra led.

Zuuzaneczka
24-10-2012, 23:13
A ja zaczynam test żeli MM :P póki co wszystkie otworzylam, powąchałam itp :D już wiem, że cover będzie dla mnie dobry, bo kolor i konsystencja idealna. Biały Forte to też mój typ ze względu na tę ekstra gęstość ;) Baza Hydrovit nie powinna być problemowa. Obawiam się czy jednofazówka nie będzie za gęsta, ale jakoś muszę dać radę. Wzięłam też różowy żel, ale myślałam że to będzie taki mleczy kolor, a tu bardziej przeźroczysty - no ale też może być fajny :ok: Antisettico już znam i lubię, mam też płyn do skórek - sądzę że będzie ok, mleczko do zmywania paznokci jest fajne, a pilniczki wyglądają na naprawdę dobre ^_^

http://i.pinger.pl/pgr413/7171592800081f82508841d3

sylwiacytrynka
25-10-2012, 00:06
Pilniki z mistero to jedne z lepszych, na których pracowałam, a płyn do skórek jak dla mnie bezkonkurencyjny :)

stefcia92
25-10-2012, 08:40
czy można zaprosić dystrybutora do swojego salonu żeby zapoznał nas z oferta ? (czy jest możliwość ze taki dystrybutor dowozi później również produkty ? ) -przyjeżdża reklamować nowe :)?

jumpi
25-10-2012, 09:37
ja wczoraj testowałam 3fazowe i jestem zachwycona konsystencją i pracą na standard :) zobaczymy jak będzie sie trzymał
ja zamówiłam paczkę w zeszły czwartek i jeszcze nie doszła :( pisałam do firmy ale jeszcze nie dostałam odpowiedzi :(

Alicja Chrzanowska
25-10-2012, 11:50
stefcia92 (http://forum.wzorki.info/members/11299-stefcia92.html): zadzwoń do naszego przedstawiciela handlowego na Łódź (508 171 463), przyjedzie do salonu wszystko wytłumaczy i doradzi :) Produkty ma ze sobą, więc od razu możecie je kupić :) Jest przy tym bardzo sympatyczne, więc polecam :)

jumpi (http://forum.wzorki.info/members/2474-jumpi.html): pracujemy od 8:00-16:00 tylko, że dzisiaj dziewczyny z Biura Obsługi Klienta mają do południa szkolenia, dlatego może być problem z kontaktem. W każdym razie jest osoba na zastępstwo, więc zostaw jej swój nr telefonu, a na pewno oddzwonimy :)

laurencja
28-10-2012, 22:09
a ja mam takie pytanko odnośnie pojemnosci hybrydek te ktore posiadam maja 11ml teraz po zlozeniu zamowienia zauwazylam ze na stronie jest podana pojemnosc 9ml wiec jak to z nimi jest?

jumpi
29-10-2012, 11:37
dziewczynki czy pod żel 3fazowy konstrukcyjny Standard kupować bazę czy sam dobrze się trzyma? chodzi mi o to jak sprawa wyglada w praktyce, bo opis żelu czytałam ;)
jeśli już padło takie pytanie, to bardzo przepraszam, ale zależy mi na szybkiej odp. bo chcę złożyć zamówienie, (a siedzę z chorym i marudnym dzieckiem w domu i nie da mi poczytać ;) więc proszę o wyrozumiałość ;)

RedSunset
29-10-2012, 12:32
Jumpi pod STANDARD nie potrzebujesz bazy. Ten żel nadaje się również do utwardzania paznokci naturalnych.

stefcia92
30-10-2012, 10:34
właśnie otworzyłam moja pierwsza paczuszkę i juz wtopa :P uszkodzony primer ;/ którego nie oplaca mi sie odsylać :/:

mam nadzieje ze zele beda lepszej jakosci ;p (opakowanie piekne)

sztynka
30-10-2012, 11:32
Po przetestowaniu polecam na pewno cover beżowy. Jest ciemny, ale bardzo gęsty i nie spływa jak inne, a do tego krycie 100% i wszystko jasne. Na pewno biały forte , nie zmieniam na inny. Niestety nabłyszczacz top cristallo nie przypadł mi do gustu. Owszem szybko się utwardza, ładnie błyszczy, ale tylko kilka dni, a potem jest matowy i szybko się rysuje. Miałam kilka, ale ten nie jest lepszy, nie za tę cenę. Teraz kupiłam preparat standard, zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Bożena P
30-10-2012, 13:55
Dziewczyny potrzebuje szybkiej odp bo chce zamowic zele. czm sie rozni esperto od standart. w praktyce ktory lepszy jesli chodzi o przyczepnosc, ktory rzadszy? Oraz czy jest mozliwosc zamowienia probek podstawowych zeli z mistero? W jakiej cenie?

wilczus
30-10-2012, 15:22
mnie dziś przyszły hybrydy , zielony groszek i grapefruitowy sorbet ( to taki koralowy :) ) są przepiękne !
natomiast ogniste pasadoble jest mało kryjące ...

muszę jeszcze zamóić od nich baze pod hybrydy , bo się oczywiście przygapiłam i nie wziełam w tym zamówieniu :(

wisienkakwspz
30-10-2012, 15:53
wilczus w opisie masz, że ogniste pasadoble to kolor półtransparentny :P Dziewczyny go nakładają na biały podkład ;)

Bożena P wejdź na ich stronkę, mają próbki po 5,90 za 4 ml ;) Mi osobiście lepiej pracuje się na 3-fazowym konstrukcyjnym standard ;)

sloneczko
30-10-2012, 16:15
Mi ten 1faz. konstrukcyjny clear Esperto przypasowal z probek ktore wyprobowalam i odrazu go zamowilam ;)

wilczus
30-10-2012, 17:40
wilczus w opisie masz, że ogniste pasadoble to kolor półtransparentny :P Dziewczyny go nakładają na biały podkład ;)

;)

no popatrz , ale jestem niesłona :D dzięki za pomysł z tym białym - może ciekawie wyglądać

nataszka
30-10-2012, 18:58
15ml za 30zl, a próbka 4ml za 5.9zl to w przeliczeniu wychodzi lepiej kilka probek wziaśc niż jedna 15ml z promocji bo wyjdzie niecale 23zl za 15ml. tak sobie wyliczyłam :P

---------- Dodano o godzinie 17:58 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:52 ----------

hyh ktoś to dobrze przemyślał... próbki mozna zamawiac po jednej sztuce

jumpi
30-10-2012, 21:41
Dziewczyny potrzebuje szybkiej odp bo chce zamowic zele. czm sie rozni esperto od standart. w praktyce ktory lepszy jesli chodzi o przyczepnosc, ktory rzadszy? Oraz czy jest mozliwosc zamowienia probek podstawowych zeli z mistero? W jakiej cenie?

rzadszy jest standard ;) mnie znów ten do gustu przypadł :)

nataszka
30-10-2012, 21:42
plushak (http://forum.wzorki.info/members/1644-plushak.html) pytanko mam bo ty sie chyba na tym dobrze znasz;) a ja zamierzam skusić się na te promocje mistero tylko nie do konca wszystko rozumiem :/
-u nich pod jednofazowki daje sie baze a pod trzy fazowe nie ,czy moze lepiej do tych trzy tez dac? bo niektore firmy pisza ze nie wymaga bazy ale mozna dac. jak to u nich wyglada?
-i drugie pyt- jak kupie sobie 3-fazowy konstr. STANDARD i drugi 3-faz konstr. ESPERTO to z tego co wyczytalam to standard lepszy jest na naturalna plytke... tylko jak nim zrobic czystego frencha skoro on jest rozowy polprzezroczysty? czy w takim wypadku mam go dac tylko na pierwsza warstwe nastepnie cover french i zalac to tym ESPERTO?
- czy moze na naturalna plytke to lepiej dac ten 1-fazowy standard a pod niego baze? tylko ze on też ma rożowy odcien :/ ... i co dalej do czystego frencha?
- które żele lepsze na tipsa, STANDARD czy ESPERTO?
-i który nabłyszczacz polecasz? bo boje się pękania(pajączki takie na niektórych się robią) i zapowietrzeń
Kurcze ale się rozpisałam...;) z góry wielkie dzięki :*

RedSunset
30-10-2012, 22:59
Więc tak...
Pod żele 3-fazowe nie musisz dawać bazy, no chyba że sama chcesz i np. będziesz czuła się pewniej.
Żel 3-fazowy konstrukcyjny STANDARD jest minimalnie różowy. Bądź pewna że nie zmieni koloru frencha. Nie potrzebujesz już 3-fazowego ESPERTO. ESPERTO jest żelem gęstym, jak dla mnie za gęsty. Wolę Standard 3-fazowy różowy. W zupełności wystarcza do frencha.
Co do pracy na tipsach nie mam doświadczeń z tymi żelami, gdyż robię wyłącznie na formie i nie chcę Ci pisać które lepsze, które gorsze gdyż sama jeszcze tego nie przetestowałam. Sądzę, że ESPERTO powinien się sprawdzić bez zarzutu.
Do nabłyszczania polecam TOP CRISTALLO. Jak dla mnie świetny. Nie pęka, nic się nie dzieje.

nataszka
31-10-2012, 00:39
aż miło się robi gdy ktoś się tobą zainteresuje i rozwieje twoje wątpliwości :) no to zamawiam póki promocja ważna :P

marti80
31-10-2012, 10:43
Witam serdecznie.Jestem tutaj nowa i zaczynam przygodę z żelami.Chcialabym pracowac na zelach Mistero Milano.Mam juz żel 3 fazowy standart.Moje pytanie czy robiąc frencha robie calosc tym zelem tylko białym żelem koncówke paznokcia czy moge polozyc zel 3 fazowy standart, a pozniej cover rozowy.Nie mam pojecia jak prawidlowo wykonac french na naturalnej plytce i jak na tipsie .Będę wdzieczna jak któs mi to w punktach opisze. :)

RedSunset
31-10-2012, 11:40
Matri na forum masz masę tematów dotyczących prawidłowego wykonywania żelowych paznokci np:
Metoda żelowa - Forum Paznokcie Wzorki.Info (http://forum.wzorki.info/metoda-zelowa/)
http://forum.wzorki.info/metoda-zelowa/184-video-instrukcje-zel.html
http://forum.wzorki.info/metoda-zelowa/838-zele-kolejnosc-nakladania.html
Możesz poczytać i poszukać tego co Cię interesuje. :)
Z tego co piszesz wnioskuję, iż jesteś osobą początkującą, pamiętaj o tym że forum nie zastąpi Ci szkolenia. Dopiero na szkoleniu instruktor wyjaśni wszelkie Twoje wątpliwości, odpowie na pytania i wychwyci błędy jakie popełniasz.
Co do pytania, french wykonujesz w zależności od swoich preferencji - albo z coverem albo bez. To już zależy od Ciebie i tego co Ci się podoba :)

jumpi
01-11-2012, 12:58
dziewczynki, wczoraj testowałam hybrydy MM i kurcze nakładam nabłyszczacz i kolor zostawał na pędzelku :(... żarówki mają miesiąc, lampę mam tą z sensorem i osłonką. Komuś się to już przydarzyło? Może żarówki jakies lipne są..

loginka
01-11-2012, 14:26
Mi z kazdej hybrydy zostaje troche koloru na pedzelku :) wydaje mi sie ze to normalne bo przeciez hybryda to tez zel i jakas czesc tego nie do konca sie utwardzi i moze brudzic pedzelek :) jesli sie myle to mnie naprostujcie, ale pracowalam na roznych hybrydach i roznych lampach i zawsze troche kolor brudzil pedzelek.

wilczus
01-11-2012, 14:38
ja nie zauważyłam ,żeby mi kolor zostawał na nabłyszczaczu - mam PB hybrydy .... dziś zrobię sobie MM to napiszę wam jeśłi coś zauważę

Chocolata
01-11-2012, 15:58
Zabarwienie pędzelka z topu świadczy o nie do końca utwardzonym kolorze - albo słabe już możesz mieć żarówki albo za krótki czas w lampie.

jumpi
01-11-2012, 16:26
mnie się coś zdaje, że te żarówki są do pupki ;) niemożliwe, żeby były już słabe, bo maja dopiero miesiąc, a robię powiedzmy 1 pazurki dziennie ;)
Kupione w Gabrielle :) na promocji

wilczus
01-11-2012, 16:57
zrobiłam sobie dziś zielony groszek MM i kolorek nie zostawał mi na pędzlu podczas nabłyszczania - więc faktycznie coś kiepsko musiało ci utwardzić ....

loginka
01-11-2012, 17:45
O to chyba u mnie pora na wymiane zarówek, bo fakt juz troche maja. Ale na różnych tak mialam w sumie ze cos tam zostawało na pędzelku, na szczęscie sie wszytko trzyma ladnie no ale wiem ze hybrydy potrzebuja mocnych zarówek wiec kupie juz nowe i zobacze czy dalej tak mi sie bedzie dzialo :)

natalia268
01-11-2012, 20:19
ja nie wiem od czego to zalezy. Szczerze ? Na pewno nie od żarówek.
Utwardzam dłużej niż trzeba, bo własnie kolor mi schodził. Teraz- tez schodzi od czasu do czasu minimalnie. Po mimo, że wykonuję wszystkie te same czynności. Żarówki nowe.

Drapi
01-11-2012, 21:21
u mnie tez sie tak dzieje czasami

wilczus
02-11-2012, 09:24
może zależy od koloru hybrydy .... ja robiłam tylko ten groszek i wszystko ok .... może niektóre kolory tak mają poprostu ...
mam taki jeden rózówy odcień nie hybrydy , tylko zwłykłego kolororwego żelu i niezależnie od tego ile go utwradzam zawsze się rozmazuje z wierzchu ...

nataszka
02-11-2012, 13:21
mi czerwona hybrydka z MM tez nie do końca się utwardza w lampie :/

kaka80
03-11-2012, 11:28
dziewczyny a co myslicie o pilnikach 180/180 bo ja jestem zawiedzona nimi,nie wystarczyl mi nawet do konca jednej stylizacji:/:moge je zareklamowac?

Chocolata
03-11-2012, 11:59
Kupując nowe żarówki też nigdy nie mamy pewności ile leżały na magazynie, a przecież tak tez ulegają "starzeniu" się

---------- Dodano o godzinie 10:59 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:54 ----------


dziewczyny a co myslicie o pilnikach 180/180 bo ja jestem zawiedzona nimi,nie wystarczyl mi nawet do konca jednej stylizacji:/:moge je zareklamowac?

Kaka zależy co masz na myśli pisząc "stylizacja"..
Mylarowe 180/180 służą do opracowania naturalnej płytki, a nie zdejmowania masy. 100/100 używam najczęściej i mam go na kilka klientek ( np potem używam go do zdejmowania hybryd a jak się mocno zetrze to do naturali)
Dodam, że jako jedyne namaczam je w płynie dezynfekcyjnym i nawet jak zapomnę wyjąc wieczorem to następnego dnia nic się z nim nie dzieje - nie rozwarstwia się i zachowuje swoje właściwości.
Do zdejmowania akrylu i żeli proponuję 80/80

Zauważyłam, że podczas zdejmowania hybryd pilnik mocno się zapycha ta gumowata masą, wtedy biorę szczoteczkę ostrą i czyszczę pilnik w trakcie zdejmowania.

kiwaczek2
03-11-2012, 16:31
powiedzcie mi proszę o co chodzi z hybrydami UV brilliante??? w sensie jak je używać by było widać jakiś efekt, bo ja nie widzę :(

Chocolata
03-11-2012, 16:38
Jesli masz np. kolor brązowy hybrydy - kładziesz ją jak zawsze dwie warstwy na to jedną lub dwie warstwy np. Brillant złoty i na to top.
Wychodzi brąz ze złotymi drobinkami.

natalia268
04-11-2012, 12:55
tutaj przykład :
http://pliki.wzorki.info/images/RgYah.jpg
czerwony i na tym niebieskie drobinki ;) dokładnie te -> http://www.misteromilano.pl/pl/lakiery-hybrydowe-permanente-uv-brillante/469-lakier-permanente-uv-brillante-blu-niebieski-9-ml.html

kiwaczek2
05-11-2012, 14:01
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu


że drobinki to wiem, jednak myślałam że to daje jakiś naprawdę magiczny efekt. na stronie MM wygląda to zupełnie inaczej , jakby kolor się zmienił, a nie tylko były drobinki - stąd takie pytanie.

nie ma potrzeby cytowania postu pod którym piszesz

stefcia92
09-11-2012, 08:11
wypróbowałam żeliki :) moja recenzja.

żel 3-fazowy konstrukcyjny STANDARD - musze sie do niego przyzwyczaić i go okiełznać :) ale chyba bedzie sie nadawać do budowania krzywizn.

żel 3-fazowy konstrukcyjny ESPERTO - FANTASTYCZNY !!! świetnie buduje sie nim na szblonie. :) uwielbiam go.

żel jedno fazowy baza ESPERTO -nie zauważyłam jakiejś wielkiej poprawy kolorytu płytki .BArdzo wydajny .

niestety biały ANGELO BIANCO i EXTREME BIANCO - nie podpasowaly mi :( nie tego szukałam.

żel cover beżowy UNIVERSALE - spodziewałam sie po nim czegos wiecej. myslalam ze ma lepsze krycie.

PRIMER - chyba spoko ładnie odparowuje, niestety miał uszkodzona nakrętkę i musiałam wziac od innego.

obecnie szukam czegoś do nabłyszczenia z tej firmy . poniewaz 3-fazowy konstrukcyjny STANDARD gdy przecieram staje sie matowy. a żel nawierzchniowy TOP TRANSPARENTE - zszedł z pazurka razem z cleanerem :P

(może być cos bez przecierania) -polecicie mi cos. ?

PS. pan przedstawiciel z Łodzi bardzo miły :)

malutkaistotkaa
09-11-2012, 09:28
ja narazie testuje hybrydki z MM czekam na opinie dzieewczyn mi na stopach tryzma sie superrr

mam nadzieje ze MM zrobi jakas promocje na swieta:)

nataszka
09-11-2012, 13:19
ja ten TOP TRANSPARENTE starałam się dłużej w lampie trzymac a też mi miejscami zszedł po przemyciu. Szkoda że TOP CRISTALLO nie mają w próbkach.

sztynka
09-11-2012, 20:06
Ja jestem zadowolona z covera beżowego :-) ładnie kryje wg mnie, choć nie zupełnie 100%, jeśli na płytce są białe plamki to nie pokrywa. Nawet masked I-Nails je pokrywa. Angelo Bianco dla mnie niezbyt , bo się nie poziomuje, wybrałam forte, bo jest mocno biały, tzn. dla mnie wystarczająco :-) A to nabłyszczania to chyba nic z tej firmy, bo Top cristallo nie błyszczy się zbyt długo, wracam do La Femme.

sylwiacytrynka
09-11-2012, 23:08
Ja do nabłyszczenia polecam top glossa ultra led, na nim cały czas lece teraz, ma warstwe dyspr. po utawardzeniu wiec nie jest to twardy nabłyszczacz. Nie ma z nim problemów z podpowietrzeniami, mozna wyjechac na naturalna plytke, nic sie nie dzieje :) Błyszczy sie super (ale nie tak jak twarde glossy) i nie rysuje sie strasznie. Top cristallo niestety niewypał :/ strasznie szybko matowieje, a top rosa słabo się błyszczy.

barbara_kawka
10-11-2012, 00:40
Ja jestem zadowolona z covera beżowego :-) ładnie kryje wg mnie, choć nie zupełnie 100%, jeśli na płytce są białe plamki to nie pokrywa. Nawet masked I-Nails je pokrywa. Angelo Bianco dla mnie niezbyt , bo się nie poziomuje, wybrałam forte, bo jest mocno biały, tzn. dla mnie wystarczająco :-) A to nabłyszczania to chyba nic z tej firmy, bo Top cristallo nie błyszczy się zbyt długo, wracam do La Femme.


sztynka powiem Ci ze jesli Twoim zdaniem angelo bianco sie nie poziomuje to co Ty bys powiedziala na arctica z asto .... hy bianko w/g niego megaaa ....

nataszka
12-11-2012, 01:37
Dziewczyny pomocy!!!
Na pokazie MM skusiłam sie na hybrydy, wzielam baze razem z wykonczeniem 2w1 i kolorek. Zrobiłam dwa razy tej samej znajomej (która ma mocna swoją płytke) i za każdym razem po kilku dniach zaczyna jej odpryskiwac od wolnego brzegu ;( dlaczego? staram się zawijac ta ostatnia warstwe pod paznokiec :/ co jeszcze moge robic źle? nigdy na hybrydach nie pracowałam no i w końcu nie zaczełam od tandety za 10zl. Poradźcie proszę

RedSunset
12-11-2012, 09:50
Kochana jaki masz primer? Ja pod hybrydy używam odtłuszczacza z MM i primer standard, może niedokładnie gdzieś zmatowiłaś, przez przypadek...no albo staraj się dokładnie zawijać hyrydki. Każdą warstwę, dokładnie zawiń i myślę że będzie dobrze :)

kiwaczek2
12-11-2012, 13:12
na moich cienkich paznokciach hybrydy MM trzymają się. ale muszę dobrze zahaczyć o wolny brzeg bo inaczej klapa

black_d_iamond86
12-11-2012, 13:28
ohh właśnie zobaczyłam nowe kolorki hybrydek (shine diamonds), ciekawa jestem jak wyglądają w realu... :tuptup:

nataszka
12-11-2012, 22:58
RedSunset (http://forum.wzorki.info/members/7516-redsunset.html) ja daje antisettico i primer standard z MM. Ale zawijałam tylko ostatnia warstwe. Spróbuje kazda po kolei tak zawijac

Alicja Chrzanowska
13-11-2012, 11:27
Dziewczyny, przy naszych lakierach hybrydowych podajemy przy ilu warstwach osiągają pełne krycie :) nowe brokatowe lakiery, kryją przy dwóch warstwach :)

Lakier PERMANENTE UV ANGELIVO POLVERE anielski pył - MisteroMilano (http://www.misteromilano.pl/pl/lakiery/699-lakier-permanente-uv-angelivo-polvere-anielski-pyl.html)

malutkaistotkaa
13-11-2012, 11:32
ja kupilam hybrydki z MM musze powiedziec ze mi na stopach 2tydzien lub 3tryzmaja sie rewelacja... u kolezanki na dloniach odryski po 2tyg na 2paznokciach od wolnego brzegu
3dziewczyna powiedizla ze zrobily si ejej pajaczki dzisiaj u mnie bedzie takze zobacze co to jest...

nie wiem dlatego tak sie stalo uzylam primera kwasowego zmatowilam plytke a baze i wykonczenie z shellaca mam myslalam ze wszystko bedze rewelacyjnie..