PDA

Zobacz pełną wersję : Opinie o produktach Mistero Milano



Strony : [1] 2 3 4 5 6 7

donna69
08-10-2009, 18:16
zele Firmy MISTERO MILANO??????????

sa co prawda z tej wyzszej polki ale mi sie cholernie podobaja ich opakowania do zeli-mniaaam sliczne!!!!!!

warto te produkty potestowac?

donna69
08-10-2009, 23:43
wiedzialam ze zaraz sie Woszczurek napali!!
Jak zuzyjesz juz zelik to ja poprosze to pudeleczko--hi,hi,hihi

a z typsami to naprawde nie wydalas na marne kasy,sa boskie ja tez je mam choc nie uzywam typsow juz w ogole ale czasami jak musze cos na szybko zmajstrowac to wlasnie te uzywam.nie maja kieszonki wiec mozna je idealnie dopasowywac do naturalka.
dla mnie sa bomba

Alicja Chrzanowska
19-10-2009, 20:35
Witam serdecznie wszystkie forumowiczki http://imgx.wizaz.pl/forum/images/smilies/smile.gif,

w odpowiedzi na prośby naszych klientek, pragnę przedstawić Paniom nową markę profesjonalnej stylizacji paznokci dostępną na rynku polskim. Mistero Milano miało swoją premierę na targach SALON JESIEŃ 2009 w Warszawie. Jest to firma, która została stworzona na potrzeby najbardziej wymagających profesjonalistów stylizacji paznokci. W tworzeniu marki miała ogromy udział wieloletnia instruktorka, jurorka niezliczonych mistrzostw Pani Emilia Kossakowska. Stąd też Studium Stylizacji Paznokci Emilii Kossakowskiej szkoli właśnie na naszych produktach.
Produkty Mistero Milano to wyłącznie produkty bez kwasowe, które wykorzystują zdobycze najnowocześniejszej technologii chemicznej. Dla najbardziej wymagających klientów stworzona została linia produktów antyalergicznych, które bardzo delikatnie "traktują" płytkę paznokcia http://imgx.wizaz.pl/forum/images/smilies/smile.gif. Produkty zostały podzielone na trzy linie (STANDARD, REGOLARE, ESPERTO), dzięki czemu stylistki o każdym stopniu wtajemniczenia, znajdą produkty odpowiednie dla siebie.
Produkty to najwyższa światowa jakość przy zachowaniu bardzo umiarkowanych cen. Jest to świadoma polityka marki, która ułatwia dostęp szerokiemu gronu odbiorców do obcowania z najwyższej jakości produktami.
Jednakże najlepszym sposobem na potwierdzenie moich słów jest przetestowanie produktów, stąd też gorąco zapraszam na warsztaty, które będziemy organizować w Gdańsku oraz Warszawie w najbliższych tygodniach. Po szczegółowe informacje zapraszam na naszą stronę http://www.misteromilano.pl (http://www.misteromilano.pl/)

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do zadawania pytań
Alicja Chrzanowska

ivonna70
19-10-2009, 21:42
Dziękujemy za informacje i odwiedzenie naszego forum:)

plushak
19-10-2009, 22:09
Ja się skusiłam zamówiłam akryle :) pochwalę się i zdam relację jak dojdzie paczuszka :)

donna69
19-10-2009, 22:19
wowwwwww to sie nazywa wprowadzanie nowych produktow na rynek.

Dziewczeta to jesli juz ktoras z was zamowila to bardzo prosze o zdawanie relacji jakie sa produkty.

Ja mam juz takie pierwsze ogolne pytanie co do zeli.

1.Czy sa one bezkwasowe czy z kwasem(sorry nie wiem jak to poprawnie po polsku)
2.jak se zachowuja w UV Lampach-pieka czy nie?
3.Czy sa stabilne do budowy na szablonach przedewszystkim do Sztyletow.
4.Czym sie roznia Linia Standart i Esperto?
5.Czy Cover jest kryjacy calkowicie czy lekko przeswitujacy i jaki ma kolor?
6.Czy zele nawierzchniowe sa z warstwa dyspersyjna czy nie?

to by bylo tak na poczatek z mojej strony.
jesli by byla mozliwosc to prosilabym-napewno w imieniu wszystkich dziewczyn o zdjecia otwartych Opakowan zeby mozna bylo zobaczyc kolorki Coverka i tego jednofazowego Esperto rozowego.


Dziekuje serdecznie

dzidzia
20-10-2009, 15:20
Donnka ja Ci moge na pierwsze pytanie odpowiedz :P zele sa bez kwasowe ;P

donna69
20-10-2009, 15:55
dzieki dzidzia,wlasnie sie tez juz doczytalam!!!!!!

goslava
20-10-2009, 16:15
ja tez jestem ciekawa kolorow coverkow akrylowych i zelowych jak i tego czy w pelni kryja??
z gory dziekuje za odpowiedz :)

Alicja Chrzanowska
20-10-2009, 22:58
1.Jak już słusznie niektóre Panie zauważyły :) są to produkty całkowicie bez kwasowe

2.W znacznym stopniu to czy żele pieką zależy od tego jak zostały one położone. Jeżeli nałożone są poprawnie dyskomfort w postaci pieczenia jest znikomy bądź w ogóle nie odczuwalny.

3.Oczywiście wszystkie żele konstrukcyjne jednofazowe czy trzyfazowe nadają się do budowania na formie. Proszę zwrócić uwagę na bardzo gęsty ŻEL KONSTRUKCYJNY BIAŁY FORTE MisteroMilano - Żel konstrukcyjny biały FORTE (http://misteromilano.pl/system-zelowy/17-el-konstrukcyjny-biay-forte.html), który także przeznaczony jest do pracy na szablonie. Odnośnie sztyletów zachęcamy do stosowania szablonów MISTERO MILANO, które w przeciwieństwie do innych szablonów znajdujących się na rynku, umożliwiają ponadstandardową długość stylizacji (10).

4.Najprościej ujmując LINIĘ GEL STANDARD tworzą trzy podstawowe żele przeznaczone do szybkiej i łatwej stylizacji. Tę linię proponujemy dla mniej wprawionych stylistów. LINIA GEL ESPERTO natomiast przeznaczona jest do wykonania skomplikowanych technicznie stylizacji. Styliści, mający większe doświadczenie dobierają według swoich potrzeb odpowiednie produkty. Należy jednak pamiętać, że żele tych linii można ze sobą łączyć.

5.LINIA GEL ESPERTO posiada dwa covery. ŻEL COVER RÓŻOWY UNIVERSALE o zimnym odcieniu i ŻEL COVER BEŻOWY UNIVERSALE o ciepłym odcieniu. Oba covery są całkowicie kyjące. Jeżeli chodzi o polimery (akryle) to w ofercie Mistero Milano posiadamy trzy Covery. Polimer Cover Różowy Standard i Polimer Cover Beżowy Standard są w pełni kryjące, natomiast Polimer Cover Różowy Medio to akryl półprzeźroczysty.

6.Wszystkie żele nawierzchniowe marki MISTERO MILANO posiadają warstwę dyspersyjną. Wyjątek stanowi ŻEL NAWIERZCHNIOWY TOP CRISTALLO, który nie posiada warstwy dyspersyjnej.

Niestety w tym momencie nie dysponujemy zdjęciami "wnętrza" słoiczka :) ale postaramy się dostarczyć Paniom takie w najbliższym czasie :)

Pozdrawiam serdecznie
Alicja Chrzanowska

Salsa
31-01-2010, 22:48
no to ja sie wypowiem jak mi sie pracowalo na tych roduktach bo jestem siwezo po warsztatach mistero milano :)
generalnie jestem bardzo zadowolona :) zaczne moze od zeli

w przypadku tej firmy jest calkowicie na odwrot bo normalnie zele jednofazowe to u nich 3-fazowe (bo wykonujemy nimi wszystkie 3 fazy) a zele ktore normalnie sa 3-fazowymi u nich sa to jednofazowki (bo sluza do wykonania tlyko i wylacznie jednej faz stylizacji) zazanczam ze wypowiadam sie tlyko na temat tych ktorych sama uzywalam
Zel 3-fazowy konstrukcyjny Esperto - dla mnie po prostu mistrozstwo świata, zel jest tak idealnie gesty ze mimo dosc sporego ciepla jake panowalo w sali caly dzien nie zmienil on ani troche swej konsystencji, na koniec warsztatow odkrecilam go i odwrocilam do gory nogami - zel ani drgnal !!!!!!! nie odczulam zeby zel ten piekl choc niektore dziewczyny narzekaly ale wydaje mi sie ze to wina polozenia zbyt grubej warstwy. jest to zel DOSKONALY na forme !!!!!! spokojnie mozna uksztaltowac sztylecik czy co tam tylko sie chce
Zel cover bezowy Universale - maja w lini jeszcze rozowy choc osobiscie nie przpadam za rozowmi coverami... bezowy jest boski, odcien piekny i bardzo naturalny, bardzo ladnie kryje a co najwazniejsze !!! nie splywa @!!!!!! nie spotkalam sie jeszcze zeby zel tak "siedzial" na paznokciu, mozna ksztaltowac linie usmiechu nawet dosc dlugo wbrew pozorom bo w opakowaniu zel ten jest raczej sredniogesty, goraco POLECAM!!
Zel konstrukcyjny bialy Forte - zaczne ze zawsze robilam panzokcie frenchowe zelami rzadkimi, mozna powiedziec ze bylam wrogiem gestych zeli - do dzis az sprobowalam bialego forte. w opakowaniu mega gesty ale po nabraniu na pedzelek juz nieco mniej, bardzo fajnie naklada sie na paznokiec, latwo ksztaltuje sie linie usmiechu i co mnie zaskoczylo przy tej gestosci bardzo fajnie sam sie poziomuje tak wiec nie powstaja zadne smugi, grudki i przeswity :) pokochalam ten zel a i biel jest piekna
zel nawierzchniowy Top Transparente - nie przypadl mi do gustu poniewaz jest to zel ktory po utwardzeniu wymaga przemycia warstwy dyspersyjnej takze jak dla mnie to tragedia i utrudnienie :P a ponadto trzeba sobie ladnie wycyrklowac jaka jego ilosc nalozyc po przy zbyt malej paznokcie traca blask itrzeba nablyszczac na nowo, zawsze bylam nauczona do zeli w pedzelku
Zel nawierzchniowy Top Cristallo - zel nablyszcczajacy w pedzelku bez warstwy dyspersyjnej, no jak dla mnie bardzo fajny i ladnie blyszczy:)

AKRYLE

no wiec liquidy nie smierdza :P
akryle w polaczeniu z liquidem sa baaaaaaardzo plastczne, w zyciu nie pracowalam jeszcze na tak fajnym akrylu
Polimer bialy Standard - bardzo ladna biel !!!!!
Polimer przezroczysty Esperto - clear jak clear :P
Polimer coer bezowy Standard - zarabiscie kryje, fajny cieply odcien, naturalny kolorek,
uzywalam na warsztatach monomer delicate czyli tego wolniejszego a i tak czas zastyganai akrylu wg mnie jest bardzo szybki monomeru forte niestety nie wyprobowalam wiec nie moge porownac

firma mistero milano posiada ponadto fajny plyn do susuwania skorek o konsystencji troche galaretkowatej, naprawde bardzo fajny i super odsuwa sie po nim skorki, nalezy jednak pamietac ze zmeinia on pH plytki i nalezy przed rozpoczeciem stylizacji polecic klientce umyc dlonie, badz jesli nie ma takiej mozliwosci zmyc preparat dokladnie wacikiem nasaczonym np plynem do dezynfekcji
oliwka do skorek lagodzaco kojaca - supe pachnie, chpc nie podoba mi sie oliwki MM maja sztywne pedzelki

chyba to na tyle co mialam do powiedzenia



(http://misteromilano.pl/system-zelowy/24-zel-cover-beowy-universale.html)

tuberculosis
22-02-2010, 10:12
witam,
osobiście bardzo sobie cenię żele tej marki, polecam również udział w szkoleniach-ciekawe i profesjonalne:)
Z tego, co wiem jest to nowa marka i dletego ma tez dość konkurencyjne ceny... skorzystałam polecam, cudne pazurki można sobie zrobić :)

mysza31
22-02-2010, 11:03
Witam ja skusiłam się in kupiłam żele MM:
1) żel cover różowy uniwersale.
Jest bardzo fajny w pracy , kryciu i trwałości super:)
2) żel nawierzchniowy top cristallo w pędzelku.
jest rewelacyjny jak narazie choć z górnej półki to rewelka połysk utrzymuje się nawet do miesiaca!!!
3) primer delicate bardzo dobry i jak narazie wypróbowany u kilku klientek nic nie piecze nawet przy zniszczonej płytce. a dzięki niemu żele trzymaja się super!!!
4) oliwka inumidire oliwka superowska . ślicznie pachnie i super nawilża ( wcześniej ktos pisał że jest zasztywny . trzeba go poruszać - skruszyć bo jest tak zabezpieczony przez producenta żeby nawet przed zakupem niezrobiła się miotełka. )
5) lakier nabłyszcający forte trochę śmierdzi jak kazdy lakier ale jest rewelacyjny!!!
:D

---------- Dodano o godzinie 10:03 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:47 ----------

Zapomniałam dodać,, że z tej firmy mają rewelacyjne pilniki te koloru pomarńczowego pilnik MYLAR 80/80 są super twarde , wytrzymałe na dezynfekcje i skracają pracę pilnikiem do minimum :) ostry!!!
zakupiłam jeszcze polerki 280/280 i 600/300 ale niestety jeszcze nie testowałam jak to zrobię to napisze jak sie nimi pracuje.

szpila59
22-02-2010, 20:28
A ja mam pytanie... kto mi powie który to jest ten liquid nie śmierdzący?? :lol:
Nic mi te nazwy nie mówią... :D
MisteroMilano - Monomer DELICATE (http://misteromilano.pl/system-polimerowy/53-monomer-delicate-.html)

mysza31
03-03-2010, 19:33
Anulka tak zamawiam je u mnie w Rzeszowie maja siedzibę zamawiałam telefonicznie i zastrzegłam sobie czy jest mozliwość odbioru osobistego i nie płacenia za przesyłkę a pani powiedziała że tak i że można osobiście odebrać na ul Krakowskiej ADres taki jak na ich stronie internetowej w budynku "DONegala"
:)

tuberculosis
08-03-2010, 10:23
hejk,
testowałam te żele wielokrotnie, i jak dla mnie są świetne, a ceny dość przystępne, serio Świetne. polecam!!! prowadza sprzedaż przez sklep internetowy! Pazurki wychodzą śliczniusie!!!!

szpila59
08-03-2010, 10:53
to wie ktos może który to ten nieśmierdzący liquid?? ;(

dzoana
08-03-2010, 11:04
ciekawe.. ale moze jest gorszy niz standardowy..

szpila59
08-03-2010, 11:12
Salsa pisała, że liquidy wogule nie śmierdzą i w połączeniu z akrylami są bardzo plastyczne. gdyby naprawde nie śmierdziały to bym sie od razu przeżuciła z żelu na akryl, tylko że jeszcze chce sie dopytać jak sie pracuje i czy naprawde nie śmierdzi, a oni mają tam tak pogmatwane te nazwy , że juz sama nie wiem co jest co :/:

tusia
08-03-2010, 11:54
skoro salsa uzyła słowa liquidy to chyba o wszystkie chodzi:] zreszta maja dwa rodzaje...delicate i forte to chyba jeden i drugi:D
osobiście nie uzywałam jeszcze tych produktów ale słyszłam wczoraj na warsztatach, ze są bardzo dobre dla osób, które sa alergikami :]

justi9
27-05-2010, 00:05
szpila mam prosbe jak przetestujesz te liquidy daj znac mi tez okropniie zapach przeszkadza - tak mnie glowa zaczyna bolec ze juz ne mam ochoty na dalsza stylizacje ajk nie smierdza to tez sie przerzucam :yess:

Annauelle
27-05-2010, 10:12
Pracuje na tych akrylach od kilku miesiecy i kobietki bez przesady...kazdy liquid "śmierdzi" MM równiez,ale fakt zapach jest mniej intensywny i mniej wyczuwalny.
Ciekawostka jest w tej firmie fakt,iz kilka razy specjalnie akryl "kładłam" bez primera i trzyma sie rewelacyjnie :) na samym odtłuszczaczu...nie wspomne o kolorowych zelikach....poprostu sa rewelacyjne :)

Alicja Chrzanowska
27-05-2010, 18:57
Annauelle (http://forum.wzorki.info/members/annauelle.html) zawsze uważałam, że najlepszymi testerami są same stylistki :) nikt tak jak one nie eksperymentuje z produktami.

W związku z tym proponuje mini konkurs, pierwsze 5 osób, które wyśle do mnie PW z adresem, dostanie darmowe produkty do przetestowania.


Alicja Chrzanowska :papa:

Dziękuję wszystkim za wiadomości, produkty zostaną do Was wysłane najpóźniej w poniedziałek ;)

kasia101081
27-05-2010, 23:36
hej dziwczyny.Ja mam te zeliki-kolorki fajowe i dobrze sie trzymaja. Jedyne co mnie w tych malych zelach irytuje,to to ze nakretki pekaja i zel strasznie wycieka. Cover bezowy uniwersale super-tzn tak mysle bo zaczelam sie bawic akrylem od niedawna i po 2 tygodniach od nalozenia pazurkow-delikatny odrost,zero powietrza,odpryskow itd- jako amatorka bylam mile zaskoczona, wiec mysle ze albo porzadna firma albo ja jestem..........wybitnie uzdolniona-hihihi. Albo jedno i drugie. jak wyprobujecie zelki clear z mistero milano to dajcie znac,to sama moze sie skusze. konczy mi sie christrio i szczerze boje sie zmian,a te kusza.Pozdrawiam

Alicja Chrzanowska
28-05-2010, 09:53
Kasiu nie martw się o pękające nakrętki, rzeczywiście jej tworzywo czasem tak reaguje z żele, jednakże już rozwiązaliśmy ten problem i nie powinno być taki historii w przyszłości :)

Annauelle
28-05-2010, 10:18
U mnie z nakrętkami jest tak,ze ja nigdy nie dokręcam ich do konca i "trzymam" je w szufladzie...:)

kasia101081
28-05-2010, 13:18
U mnie z nakrętkami jest tak,ze ja nigdy nie dokręcam ich do konca i "trzymam" je w szufladzie...:)

to moze i ja przestane dokrecac do konca te pudeleczka. Wiecie....kobieta ze wsi od pługa oderwana,troche siily w raczkach pewnie mam za duzo :) Zarty zartami-bardzo sie ciesze,ze nakretki beda juz ok.pozdrawiam.:macham:

plushak
01-06-2010, 01:02
Witam, po pierwsze chciałam bardzo podziękować za zaufanie i "próbki"
Otrzymałam akryl cover, liquid, i preparat antisettico ,piękna kosmetyczkę i katalog.
W załączniku zdjęcia Cover MM i akryl biały standard.
Jestem zachwycona ! Cover idealne krycie , piękny kolor, idealna konsystencja, niezwykle plastyczny, średnioschnący dla mnie bomba!
Akryl biały standard ma delikatny biały kolor, nie zastyga szybko można spokolnie bez nerwów zrobić piękny uśmiech, nie jest gumowaty, nie trzeba długo czekać aż będzie gotowy do obróbki, jestem bardzo bardzo zadowolona ! Plus ogromny dla firmy za profesjonalne podejście do potencjalnego klienta! Już wiem gdzie zrobię kolejne zakupy ! :) Mam chrapkę na clear i kolorówke, i tu moje pytanie czy akryle kolorowe pastelowe i zwykłe różnią się właściwościami ?

O opakowaniach nie wspomnę nic oprócz :love::love::love:

Emist
01-06-2010, 07:47
Co prawda nie miałam okazji przetestować,ale na pewno to zrobię.
Pierwsze wrażenie wielki plus za wysyłkę,wielki plus za "próbki" i jak Pluś napisała podejście do klienta,wielkie,wielkie wow!
Otrzymałam separatory do pedi,primer,kolorówkę 5 ml bordo (kocham ten kolor!:love:),15 ml 3fazowego żelu,śliczną kosmetyczkę i oczywiście katalog.Jeszcze nic nie otwierane,nie sprawdzane,samo opakowanie zaparło po prostu dech.Skoro ja,jako stylistka poczułem się niesamowicie wyjątkowo to klientce za pewne również spodoba się ta odrobina luksusu obrazowego :) jednym słowem - cieszy oko jak mało co :) Nawet małżonek stwierdził,że teraz ceny pójdą w górę,jeśli chodzi o usługi za sam wygląd opakowania ;)
Już się nie mogę doczekać aż wypróbuje :skacze:
24157

KaMiLaC.
01-06-2010, 08:21
oo rany jakia obsluga klienta :opieknie!
Plush extra ten cover wyglada :wow: a biel taka biala ^_^
dziewczynki macie racje - pojemniczki boskie :love:
a jak zamawialyscie probki?? :]

tusia
02-06-2010, 16:58
teraz moja kolej:D
Ja otrzymałam Monomer forte , polimer biały, primer delicate, kilka separatorów do stóp, kosmetyczke i piekny katalog. Jestem pod ogromnym wrazeniem wszystkich produktów, opakowania sa boskie a próbki ciężko nazwac próbkami bo malutkie pojemnosci, to nie są:D Juz wiem ze do kompletu dokupie sobie akryl cover i clear i bede patrzec na nie:haha:
Jeszcze raz dziekuję i juz nie moge sie doczekac kiedy je wypróbuje:skacze:
24277242782427924280

Alicja Chrzanowska
02-06-2010, 20:54
chocolata (http://forum.wzorki.info/members/chocolata.html) nie odpisałaś na PW z pytaniem o preferowaną technikę (żel lub akryl) dlatego produkty jeszcze nie zostały wysłane :) Podeślij mi proszę tą informację na PW, a wyślemy je w poniedziałek.

Udanego długiego weekendu życzę wszystkim :)

Chocolata
02-06-2010, 21:05
Odpisałam:(
"Odp: Probki*
Zaczełam od zelu ale pokochalam akryl"
wyslalam 28.05.2010

kachna831
03-06-2010, 11:47
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu
Plushak a jak z liquidem?? Mocno śmierdzi czy faktycznie nie jest tak bardzo śmierdzący jak inne??
Mam coraz większą chrapkę na te produkty :D

plushak
03-06-2010, 13:18
Hmmm mogę powiedzieć że nie jest on taki drażniący , szybciej się wywietrzył ulotnił? nie wiem jak to fachowo nazwać,( w końcu nikt rano nie narzekał że śmierdzi ) natomiast ja jestem już tak przyzwyczajona i obyta z tym zapachem? smrodem :) że nie bardzo potrafię to odróżnić :(

Zuzanna Rzeszewska
03-06-2010, 15:40
Ja się zwróciłam do firmy z zapytaniem o próbki, powiem Wam, że po obejrzeniu Waszych próbek, galerii oraz artykułów w gazetach branżowych mam chrapkę na te produkty... Już zbieram pieniążki :) Ciekawe jeszcze jak u nich wygląda wysyłka zagraniczna, ale to już się dopytam w sklepie internetowym. A już by było bosko gdyby mieli przedstawiciela w Irlandii....

Alicja Chrzanowska
03-06-2010, 16:03
Zuzanno jest bosko bo mamy :) proszę o kontakt na PW ;)

Emilia Kossakowska
03-06-2010, 16:24
liqid , czyli monomer MM ma dużo mniejszą emisję zapachu , od linii kwasowych , osobom , które w ogóle nie tolerują tego zapachu i tak będzie przeszkadzał , ale dla stylistów pracujących techniką akrylową na pewno polepszy jakość pracy , poniewarz mniej drażni i łatwiej go "wywietrzyć".

polecam do przetestowania w gabinetach , gdzie jest kilka stanowisk i duża rotacja klientek akrylowych
obniżona emisja zapachu dotyczy obydwu monomerów , dodatkowo monomer DELICATE jest idealny dla alergików zarówno stylistów jak i klientów

Emilia Kossakowska
Europejskie Studium Stylizacji

plushak
03-06-2010, 16:29
A ja mam pytanie czy plastyczność kolorowych akryli kolory pastelowe od kolorów zwykłych się różni ?
I troszkę nie orientuje się w opisie na stronach obrazek inny(kolor) opis inny ;)

KaMiLaC.
03-06-2010, 19:37
Plush pastele maja ciut mniej pigmentu - koloru od reszty kolorowych zeli ;) moga wiec szybciej schnac :D

pogodka20
03-06-2010, 20:58
Byłam ostatnio w Katowicach na pokazach Mistero i powiem szczerz że byłam zachwycona tymi produktami, akryl jest bardzo plastyczny, nie rozpływa się, żele również są świetne, samopoziomujące, na skórki nie spływają i ceny tych produktów nie są przesadzone i te opakowania przepiękne. Niestety narazie zakupiłam tylko odtłuszczacz, bo niestety ale bez kasy jestem:placz:;(

kachna831
03-06-2010, 23:31
No to ja już wiem , że kolejne zakupione przeze mnie produkty będą to produkty MM :)

Europejskie Studium
05-06-2010, 02:16
Witam serdecznie , ponieważ znam bardzo dobrze produkty Mistero Milano postaram się odpowiedzieć na pytanie związane z pastelowymi akrylami. Rożnica między pastelami , a kolorowymi pigmentami jest związana z komfortem pracy podczas tworzenia przestrzennych zdobień. Pastele są wykonane na bazie polimeru bialego , co pozwala na dowolne modelowanie masy akrylowej. Delikatne "pudrowe" kolory z tej kolekcji podkreślają elegancję stylizacji

Emilia Kossakowska

plushak
05-06-2010, 03:09
Dziękuje ślicznie za odpowiedź :)
teraz już wiem co zakupię :love:

RoksiSK
05-06-2010, 07:26
Weszłam na stronę sklepu i muszę przyznać, że ceny zachęcające ^_^ Nawet szary żel kolor wypatrzyłam :D
Który liquid lepszy do kwiatków dla początkującej?

Emist
07-06-2010, 09:51
uwaga,uwaga :)
żel po prostu cudny, gęścioch jak cholera, buduje się rewelacyjnie, opiłowuje bardzo dobrze, kolorówka ma lekkie prześwity więc trzeba 2 krotnie
ogólnie ocena 9/10
dawno mi się nie robiło pazurów z taką przyjemnością a i kolorek świetny - mama zadowolona,koleżanki zazdrosne
P O L E C A M !

Alicja Chrzanowska
07-06-2010, 10:57
RoksiSK jeżeli pracujesz na osobach, które nie mają problemów alergicznych to najlepiej sięgnąć po Monomer FORTE MisteroMilano - Monomer FORTE (80 ml) (http://misteromilano.pl/system-polimerowy/55-monomer-forte-.html)

Annauelle
07-06-2010, 12:14
Ceny interesujące a jakos zadowalająca jak dla mnie.
Obecnie zastanawiam sie nad pracą wyłącznie tylko na produktach MM.
Czego bym nie zaczęła "stosowac" to dosłownie pełne zadowolenie. Poza formami to ja jestem całkowicie na TAK.

marlena901
08-06-2010, 10:47
Ja również zakupie produkty tej firmy. Jestem początkujaca ale warto zainwestować czytając Wasze opinie. Mistero Milano Gratuluje produktów dobrej jakości i odpowiednich cen myslę dla każdego:D

Chocolata
09-06-2010, 19:31
Jestem pod ogromnym wrażeniem tych produktow;] Zwłaszcza, że spodziewalam sie próbek a otrzymalam pelnowartosciowe produkty! I te opakowania:rolleyes:
http://img687.imageshack.us/img687/7766/dsc01379q.jpg
Firma z klasą!

Nnisiaa
09-06-2010, 23:08
widze ze w opiniach firma na 5+.......:) kuszace to jest.....

Mam pytanko czy jest mozliwosc jeszcze otrzymania probek/?:)czy sie juz spoznilam:(

tusia
16-06-2010, 13:11
przetestowałam produkty Mistero Milano i jestem zachwycona.....primer rewelacyjny...zero podpowietrzeń:yess::D
akryl biały super, lepiłam nim kwiatki i jest bardzo plastyczny...mozna nim lepić :rolleyes:, poprawiac i znowu lepić jak dla mnie rewelka ^_^.... juz planuje zakupy w MM:D

Annauelle
16-06-2010, 14:05
Z tego co wiem to nie były wysyłane próbki i takiej opcji wogóle nie ma,ale był ogłoszony konkurs dla pierwszych 5 osob które sie "załapią" te dostaną darmowe produkty.
Jak widac Firma spisała sie genialnie i wysłała pełnowartościowe produkty :)

tusia
16-06-2010, 14:16
zgadza sie, to był krótki konkurs dla najszybszych:D

Alicja Chrzanowska
16-06-2010, 16:47
Jesteśmy również mile zaskoczeni takim obrotem sprawy, dlatego też uchylę rąbka tajemnicy i powiem, że planowany jest już kolejny konkurs, z pewnością dłuższy niż obecny :)

Pozdrawiam
Alicja

farbstift
16-06-2010, 18:42
Kurcze, to super:D a próbowałyście tych Plastico?? Bo p.Emilia pokazywała w Katowicach i wydawały się ciekawe, ale nie wiem czy niewprawiona ręka sobie poradzi i czy np.kwiatuchy fajne wyjdą.

dzikakura
01-07-2010, 17:37
dzisiaj dostalam paczuszke z Mistero. Rewelacja, to nie probki to calutkie pudelka wypelnione produktami. Otrzymalam cover, odtluszczacz i liquid. bede testowac i sie dzielic wrazeniami:ok:

Chocolata
01-07-2010, 20:12
Ja otrzymalam clear i jestem z niego mega zadowolona!!! Swietnie się uklepuje, kulki są spręzyste, nie rozlewają sie. Akryl jest mega plastyczny! Czuje ze nie odpuszcze w konkursie jeśli będziecie jego sponsorem, chociaz sie zapieralam:] Warto!

Alicja Chrzanowska
02-07-2010, 10:07
Agnieszko konkurs zbliża się wielkimi krokami ;) więc może się zacząć szykować :)

Chocolata
02-07-2010, 15:57
:cwaniak2: huraaa:]

natka_23
03-07-2010, 18:47
a co to za konkurs sie szykuje?:D

Kamis
03-07-2010, 19:28
a co to za przecieki :P
dowiecie się w swoim czasie ;)

farbstift
03-07-2010, 19:33
aaa kamis!! tak się nie robi...my się i tak wszystkiego dowiemy:cwaniak2:
A korzystał już ktoś z linii Plastico??

Sieciunia
26-07-2010, 02:39
Alicjo czy na stronie mistero bedzie wiecej ich poduktow? Bo na warsztatach byly pedzelki, ktorych na stronce nie bylo i nie wiem jak je teraz znalesc:(

Alicja Chrzanowska
26-07-2010, 13:39
Sieciunia (http://forum.wzorki.info/members/sieciunia.html) na firmowej stronie jest zawsze aktualna oferta produktów :) pędzelki, o których mówisz zapewne były prywatnymi Emilii, jednakże dokładamy wszelkich starań, by takie pojawiły się również w naszej ofercie ;)

Elizabeth76
26-07-2010, 14:44
Alicjo czy na stronie mistero bedzie wiecej ich poduktow? Bo na warsztatach byly pedzelki, ktorych na stronce nie bylo i nie wiem jak je teraz znalesc:(

sieciunia Mistero Milano będą w pazdzierniku na targach w Gdańsku to tam możesz kupić;)

Alicja Chrzanowska
26-07-2010, 15:04
sieciunia Mistero Milano będą w pazdzierniku na targach w Gdańsku to tam możesz kupić;)


a będziemy, będziemy i już zapraszamy ;)

RoksiSK
26-07-2010, 16:31
A będziecie może na kongresie LNE w Krakowie, w listopadzie ?

Alicja Chrzanowska
26-07-2010, 22:16
Niestety w Krakowie w tym roku nas nie będzie, ale za to będziemy w Katowicach :) będziemy również sponsorem mistrzostw oraz prowadzić seminarium, wiec również gorąco zapraszam :)

dzikakura
29-07-2010, 09:53
nadganiam zaleglosci. Przetestowałam cover akrylowy, ktory dostałam do MM, za co jeszcze raz serdecznie dziekuje, kolor piekny, bardzo elegancki, jasniejszy nieco od klasycznych coverów. Dla mnie super. Kuleczka bardzo ladnie sie rozlewa i fajnie poziomuje.

Kupilam rowniez zel esperto żel 1-fazowy-baza, bo mi bondera brakowało. kolor produktu wsciekle malinowy, ale wszystko pomyslane super, jak sie nalozy te baze to wyrownuje koloryt plytki i tam gdzie sa przepilowania, albo ubytki, ladnie wyrownuje. Nie pokrywa, bo jest transparentny, ale wyrownuje.

Oczywiscie fajnie byloby miec cala linie produktów, ale wiadomo.. zycie i nas nie stac. Zaaplikowalam trzem klientkom te baze zobaczymy jak sie bedzie zachowywala primo-w polaczeniu z zelami innych marek secundo- czy pazur sie nie bedzie zapowietrzal. Zele sa bezkwasowe, ale ja sobie nie wyobrazam nie uzyc primera kwasowego, wiec bede obserwowac i zdawac relacje, ale te pojemniczki.. ach.... Produkt super w aplikacji. Nie ma szans aby sciekl na skory.

agatta58
30-07-2010, 14:26
Pani Alicjo kiedy mozemy sie spodziewac farbek akrylowych w sklepie internetowym badz w hurtowniach??

Alicja Chrzanowska
30-07-2010, 16:29
Tylko nie Pani bo czuje się stara ;)

Dział produkcji potwierdził mi, że produkty będą gotowe na koniec sierpnia. Na pewno jak tylko będą już w sprzedaży, poinformuje Was na forum :)

A tak przy okazji to udanego weekendu :) u mnie wreszcie słońce się pojawiło :D

Elizabeth76
30-07-2010, 16:40
Miałam okazję malowac tymi farbkami na warsztatach i dla mnie rewelacja:] mają sliczne kolorki i fajna konsystencję ^_^

plushak
30-07-2010, 16:55
To ja poczekam z zamówieniem na farbki :) zauważyłam braki na stronie z produktami szablony primer, do końca sierpnia też to będzie na stanie?

Alicja Chrzanowska
30-07-2010, 19:06
elaxx76 (http://forum.wzorki.info/members/elaxx76.html) cieszymy się, że farbki zdały test bojowy :)

plushak (http://forum.wzorki.info/members/plushak.html) z szablonami cały czas walczymy, chcemy zaoferować produkt najwyższej jakości, a to niestety wymaga od nas gruntownego przetestowania ;) Primer jest już dostępny :)

RoksiSK
30-07-2010, 19:36
Który biały akryl będzie dobry do kwiatków - standard czy esperto? Znalazłam również biały - Polimer PIGMENTO BIANCO biały.
Czy polimer delicate będzie dobry do kwiatków?

p.s. przepraszam, że przynudzam ;)

plushak
30-07-2010, 21:12
Dziękuje za odpowiedź, zaciekawiły mnie szablony bo są dosyć długie ;) na ekstremalne stylizacje idealne :)

Alicja Chrzanowska
02-08-2010, 11:01
RoksiSK (http://forum.wzorki.info/members/roksisk.html) najlepszy akryl do wygniatania kwiatów to bezapelacyjnie Polimer PIGMENTO BIANCO biały z linii kolorowych akryli. Daje on niepowtarzalne możliwości formowania płatków i wygniatania kulek. Jego czas polimeryzacji jest tak dobrany by jak najbardziej ułatwić tworzenie nawet najbardziej zaawansowanych zdobień.
Drugi w kolejności to Polimer biały FANSTASTICO BIANCO (Linia ESPERTO), bardzo często stylizuje nim Emilia na pokazach co potwierdza jego świetne właściwości. Jednakże ze względu na jego przeznaczenie, nie ma on takich właściwości jak opisany wcześniej PIGMENTO BIANCO.

Polimer Biały STANDARD (Linia STANDARD) nie jest przeznaczony do tworzenia zdobień.

Czyli podsumowując, jeżeli wolisz oszczędzić pieniądze i mieć jeden puder dobry i do french-u i do zdobnictwa, śmiało możesz sięgać po BIANCO FANTASTICO, jeżeli wolisz mieć produkt ukierunkowany pod zdobnictwo to tylko PIGMENTO BIANCO :)

Co do monomeru DELICATE to jak najbardziej nadaje się do zdobnictwa.

plushak (http://forum.wzorki.info/members/plushak.html) nowy szablon będzie nawet dłuższy :)

RoksiSK
02-08-2010, 11:47
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Już będę wiedziała, co zamówić :D

kachna831
03-08-2010, 22:03
Mam pytanie, chciałabym przejść na produkty mistero milano, w tej chwili mam EzFlow, kończy mi się liquid i akryl clear, czy jeśli kupię liquid (ten który mniej śmierdzi) z mistero milano to moge mieszć go z proszkami białym i różowym które jeszcze mam - EzFlow??

Alicja Chrzanowska
04-08-2010, 13:09
Nie powinno być problemu podczas łączenia naszych produktów z EzFlow. Oczywiście gwarancji nigdy nie możemy dać (taką udzielamy tylko na nasze produkty :) ), ponieważ, nie jesteśmy w stanie sprawdzić jak zachowują się produkty innych producentów. Jednakże z EzFlow nie powinno być problemów :)

RoksiSK
05-08-2010, 15:20
Podpytam jeszcze o coverki ;) Mogłabyś wkleić fotki stylizacji z poszczególnymi kamuflażami lub pokazać jaki mają odcień na tipsie? W sklepie niestety nie ma foto przy coverach.

kachna831
05-08-2010, 16:55
Podpytam jeszcze o coverki ;) Mogłabyś wkleić fotki stylizacji z poszczególnymi kamuflażami lub pokazać jaki mają odcień na tipsie? W sklepie niestety nie ma foto przy coverach.
Podpinam się pod pytanko Roksik :D Też jestem ciekawa jak wyglądają coverki.

kinga3814
05-08-2010, 17:14
a ja mam pytanie odnośnie żelu białego, miałam
Żel konstrukcyjny biały FORTE ale on jest za gęsty, a żel biały intensivo za rzadki. zastanawiam się nad białym naturele??? przecieram linie uśmiechu i pracuje na tipsach incuravati pro c (są rewelacyjne, gorąco polecam). Alu czy myślisz że ten biały naturele będzie dobry???

agatta58
07-08-2010, 14:44
kinga probowalas bialy forte rozmieszac ?? on sie robi od razu rzadszy, ja bylam zla na pania w hurtowni bo w sumie to mi go "wcisnela" bo chcialam intensivo bo ja jestem przyzwyczajona do zeli rzadszych.

alicjo a ja z takim pytaniem poniewaz zakupilam tipsy quadrati pro i przy zakladaniu czuje bol (nie tylko ja) tzn uczucie sciasniecia po samym naklejeniu nie jest to tak odczuwalne jak przy pilowaniu. Dodam ze nie mam wcale takiej plaskie plytki. Mysalam nad zakupem tipsow incurvati ktore zreszta pierwotnie chcialam czy problem uczucia scisniecia paznokcia sie przy tych tipsach nie pogorszy??

kinga3814
07-08-2010, 15:18
agatta tak mieszałam ten żel i nic nie dało, męczyłam się z nim i wystawiłam go na sprzedaż.
a co do tipsów to moim zdaniem dużo też zależy od kleju, ten w ofercie mm jest drogi ale jest rewelacyjny

agatta58
09-08-2010, 00:52
kinga ja wlasnie uzywam kleju z mm ... tez myslalam o sprzedaniu forte a mowisz ze ten intensivo jest bardzo rzadki??

Alicja Chrzanowska
09-08-2010, 10:51
Poniżej zdjęcia Coverków :) przepraszam za jakość zdjęć, ale fotograf ze mnie kiepski ;)

http://images50.fotosik.pl/324/e17ac4d0a5eef342med.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e17ac4d0a5eef342.html)


Kingo żel biały FORTE jest rzeczywiście żelem bardzo gęstym gdyż jest on przeznaczony do pracy na szablonie i sprawdza się w tym zadaniu idealnie. Żel NATURALE, o który pytasz ma tylko nieznacznie zmienioną gęstość w stosunku do żelu INTENSIVO, NATURALE jest delikatnie bardziej gęsty. Niestety do póki nie spróbujesz, nie będziesz pewna na 100% czy o taką gęstość Ci chodzi. Zaznaczyć chciałam, że NATURALE, nie będzie miał tak intensywnie białęgo koloru jak INTENSIVO. Co dokładnie nie odpowiadało Ci w żelu INTENSIVO ? Wydaje mi się, że byłby ona dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

Agatko nie mieliśmy do tej pory informacji odnośnie ściskania przy tipsach, a szczególnie przy QUADRATI PRO, które przez to, że mają krótką kieszonkę powinny być wolne od takich historii ;) Tipsy wykonane są z elastycznego ABS-u i poddają się naprężeniom niwelując uczucie ciągnięcia. Jeżeli używasz naszego kleju to sugeruję byś po naniesieniu go na kieszeń tipsa odczekała kilka sekund (4-5) i dopiero wtedy naklejała. Nasz klej ma właściwości rozpuszczające i delikatnie zmiękcza kieszonkę co może być lekarstwem na uczucie ciągnięcia ;)
Żel INTENSIVO jest żelem średnio gęstym i jest on najbardziej uniwersalny z linii ESPERTO :) żel bardzo rzadki to BIANCO FANTASTICO, który IMO jest świetny do pracy na tipsie ;)

RoksiSK
09-08-2010, 10:55
Alicjo ten beż to on taki ciemny wyszedł na zdjęciu?

kachna831
09-08-2010, 11:39
Różowy cover jest śliczny ale beżowy bardzo ciemny... Chyba że to tak na zdjęciu ciemno wyszło... :co:

Alicja Chrzanowska
09-08-2010, 11:43
RoksiSK (http://forum.wzorki.info/members/roksisk.html) niestety zdjęcie nie oddaje jego koloru w rzeczywistości jest on jaśniejszy, bardziej wpada w róż niż w brąz jak na zdjęciu. Postaram się przygotować zdjęcia bardziej oddające rzeczywisty kolor :)

RoksiSK
09-08-2010, 12:08
A może masz fotkę z paurkami wykananymi z użyciem tego coverka?

Alicja Chrzanowska
09-08-2010, 14:10
Poniżej zdjęcia stylizacji z coverami:

Cover różowy:

http://images46.fotosik.pl/323/9137b06a506a5d88med.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9137b06a506a5d88.html)


Cover beżowy:

http://images40.fotosik.pl/319/74565c222999904emed.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/74565c222999904e.html)


A i jeszcze takie małe cudeńko :)

http://images40.fotosik.pl/319/c332eb6fc14803a8.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c332eb6fc14803a8.html)

Emilia Kossakowska
09-08-2010, 14:14
jeżeli chodzi o kolory zeli cover , to zostały tak przygotowane , żeby można było nimi wykonać wiele kombinacji
beżowy jest ciemniejszy , ale kryje w 90 % , wiec nie ma ryzyka , ze przy bardzo krótkiej płytce paznokciowej jesteśmy w stanie wszystko skorygować , w opakowaniu wygląda na bardzo ciemny , ale po wylaniu na płytkę zyskują naturalną barwę
różowy cover jest jaśniejszy , cukierkowy , ale kryje w 60% , co może nam utrudnić pracę jeżeli klientka nie ma idealnej płytki , wiele stylistek z tych dwóch coverów robi sobie swoje kombinacje miksując je przed nałożeniem w dowolnych proporcjach ( żele Mistero Milano nie ważą się podczas mieszania)

proponuję jeszcze jedno rozwiązanie - przy linii uśmiechu wylewać bezowy , a potem powoli przejść przy macierzy w różowy , co daje idealny efekt ( często w ten sposób stylistki radzą sobie na mistrzostwach pink&white , co owocuje wysokimi pozycjami....)


Emilia Kossakowska
Europejskie Studium Stylizacji
instruktor , wykladowca

farbstift
10-08-2010, 13:08
ja chyba zdecyduję się na żel gęsty i cover beżowy...mam już dość ciągle rozlewającego się frencha, na zimę rzadki jest ok, ale w lato zupełnie nie umiem go okiełznac.
MisteroMilano - Żel konstrukcyjny biały FORTE (15 ml) (http://misteromilano.pl/system-zelowy/17-zel-konstrukcyjny-biay-forte.html)
MisteroMilano - Żel cover beżowy UNIVERSALE (15 ml) (http://misteromilano.pl/system-zelowy/24-zel-cover-beowy-universale.html)
jakby ktoś miał do odsprzedania to proszę o kontakt:) aktualnie mam dużo wydatków i nie wiem czy uda mi się zamówić w cenach podanych na stronie:(

Alicja Chrzanowska
10-08-2010, 13:48
widziałam, że kinga3814 (http://forum.wzorki.info/members/kinga3814.html) sprzedaje Forte, więc może odezwiesz się do niej ;)
Żel biały FORTE (15 ml) firmy Mistero Milano (1177876949) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item1177876949_zel_bialy_forte_15_ml_firmy_mistero _milano.html)

farbstift
10-08-2010, 13:52
No właśnie go znalazłam na allegro:) chciałam kupić przy okazji cover, ale wątpię czy ktoś będzie miał oba żele, ewentualnie Tip Blender z Mistero też bym chciała:) najwyżej zaczekam aż uda mi się sprzedać kilka rzeczy na allegro i kupię bezpośrednio w sklepie lub Vellp. A czy do zamówień dodawane są gratisy?? Jak tak to na jakiej zasadzie??:)

RoksiSK
10-08-2010, 13:56
A czy na warsztaciki lub pokaz w Krakowie będzie można za jakiś czas liczyć ;)

Alicja Chrzanowska
10-08-2010, 14:17
w firmowym sklepie dla stałych klientów dodawane są gadżety firmowe, natomiast na jakiej zasadzie gratyfikują dystrybutorzy nie jestem w stanie odpowiedzieć, bo nie mają tego odgórnie określone :)

postaramy się zorganizować coś w Krakowie :)

kinga3814
10-08-2010, 16:54
dziewczyny jeśli chodzi o żel cover ta ja do beżowego dodałam troche różowego i kolor jest super. jeśli chodzi o żel biały forte to mam do sprzedania właśnie na allegro. a ze sklepu mistero milano na dużą ilość zamówień to dostałam raz smycz i długopis firmowy. dołańczam zdjęcie paznokci z coverem mix

kachna831
13-08-2010, 11:18
Ja ostatnio zdecydowałam się na zakupy w Mistero Milano, kupiłam produkty do metody akrylowej i jestem mega zadowolona z produktów :D

A to wczorajszy frenchyk wykonany produktami MM

RoksiSK
13-08-2010, 11:41
Ja ostatnio zdecydowałam się na zakupy w Mistero Milano, kupiłam produkty do metody akrylowej i jestem mega zadowolona z produktów :D

A to wczorajszy frenchyk wykonany produktami MM

To jest z coverem pink? Śliczne wyszły.

kachna831
13-08-2010, 12:50
Roksik akurat cover mam z sun flowera, bo kupiłam troszkę wcześniej niż produkty z MM i muszę go zużyć ale jak go zużyję to przerzucę sie na cover rózowy z MM.
Natomiast z MM mam polimer biały FANTASTICO BIANCO, Polimer przezroczysty różowy STANDARD i do frencha który wkleiłam wcześniej urzywałam właśnie tych dwóch proszków.
Poza ty mam jeszcze Monomer DELICATE, Polimer przezroczysty REGOLARE,primer STANDARD, preparat STANDARD i Polimer PIGMENTO ROSSO czerwony - kolor proszku w opakowaniu jest piękny, nie próbowałam jeszcze w połączeniu z liquidem ale mam zamiar jutro wypróbować wiec wkleję zdjęcie :D

RoksiSK
13-08-2010, 12:52
Właśnie zastanawiałam się nad zakupem kilku kolorków, bo wyglądają :love:

tusia
13-08-2010, 12:59
nazwy produktów MM jeszcze mi sie mieszają:crazy: chetnie wybrałabym się na pokaz albo warsztaty...Pani Alicjo moze coś w lubelskim zorganizujecie:D?

tusia
13-08-2010, 16:04
Tusia istnieje duża szansa, że będziemy w Lublinie pod koniec września ;)

Swietnie:skacze: juz nie mogę sie doczekać:D

kachna831
15-08-2010, 10:58
No to wypróbowałam mój zakup z MM - Polimer PIGMENTO ROSSO czerwony :)
Kolorek bardzo mi się podoba, a klientka była w nim zakochana. Polecam dziewczynki.
Ja wkrótce mam zamiar zakupić więcej kolorków :D

Oto efekt

RoksiSK
15-08-2010, 12:02
piękna czerwień :love:

Jestem laikiem w sprawach akrylu, ale wczoraj postawiłam pierwsze kroczki i....
- liquid delicate z początku czuć go było ;) ale potem to wogóle go nie czułam, szybciutko się wywietrzył, dużo mniej intensywnych zapach niż tych "tańszych", nawet mój mąż nie czuł na korytarzu, a to już wielki plus :ok:
- pastele - mam problem z kulką, ale i tak są mega plastyczne a kolorki :love:
- biały fantastico - łatwiej faktycznie robi się kwiatki pastelami, ale ten przy odrobinie wprawy i wyczuciu będzie super
- cover pink - odcień różowo-beżowy dla mnie śliczny kolorek :love:
- clear jeszcze nie próbowałam
- oliwka o zapachu frezji - identyczna jak ta z PB (moja ulubiona :D) - czy będzie w przyszłości w większej buteleczce z zakraplaczem?
- preparat do skórek - gęściutki ale nie próbowałam
- primer standard i preparat antiseptico - dziś wypróbuję ;)
Liquid z MM idealnie łączy się z akrylami Fenomen (miałałam próbki i wreszcie mogłam zobaczyć jak wyglądają akryle brokatowe - bajka ^_^). Z I-nails mam pastel którą dostałam i z nią też się łaczy, ale już nie tak "ładnie".

edit: zapomniałam o fotkach

Alicja Chrzanowska
23-08-2010, 09:40
Oliwek na razie nie planujemy w większych opakowaniach, ale na pewno weźmiemy Twoją sugestię pod rozwagę ;)

RoksiSK
23-08-2010, 11:12
Oliweczka jest świetna, więc mam nadzieję, że się uda ^_^

agatta58
24-08-2010, 16:51
pierwszy minus opakowan mistero milano a dokladnie zelu nablyszczajacego w pedzelki farba ktora pokryty jest sloiczek "sie sypie" i pozostaje na pedzelku co przy nakladaniu jest troche uciazliwe bo trzeba zdjemowac ja z paznokcia

Alicja Chrzanowska
24-08-2010, 21:31
Dziękujemy Agatko, na pewno się temu przyjrzymy :)

Agnieszka Praska
25-08-2010, 08:21
Pani Alicjo czy jest mozliwosc dostania od panstwa probek mistero??

Alicja Chrzanowska
25-08-2010, 10:10
Próbki będą dostępne za około dwa tygodnie :)

szerek
25-08-2010, 15:25
A czy państwa produkty mozna zamawiać przez sklep intenrtowy i odbierać u dystrybutora? czy mozna wczesniej zadzwonić i odebrać?( Katowice)

Alicja Chrzanowska
25-08-2010, 17:11
Sklep internetowy, a dystrybutor to oddzielne kanały sprzedaży, więc nie ma takiej możliwości by odebrać towar u dystrybutora, zamówiony wcześniej w sklepie internetowym. Ale dystrybutor w Katowicach firma Vellp ma cały nasz asortyment i mogą dowieźć zamówienie pod wskazany adres :) możesz do nich przedzwonić i zamówić towar telefonicznie:


Hurtownia Vellp
ul. Graniczna 61
40-018 Katowice
tel.: 32 748 64 22
F.H.U. VELLP - szkolenia kosmetyczne Katowice - hurtownia produktów - salon - pielęgnacja paznokci - profesjonalny makijaż - kosmetyki - dłonie - stopy - make-up (http://www.vellp.pl)

milenka_olsztyn
25-08-2010, 17:19
oo toja czekam z niecierpliwością na próbki bo bym się chętnie na te żele przerzuciła. Teraz pracuję na effectivie ale jakoś mało mi pasuje...
Jeśli można się zapytać wybieracie się może do Olsztyna?? gdzieś słyszałam że tak ale nie pamiętam kiedy:)

Alicja Chrzanowska
25-08-2010, 18:38
Jest taki plan, ale nie mamy jeszcze sprecyzowanego terminu :) jak będę wiedzieć coś więcej, na pewno dam znać :)

glamur2009
02-09-2010, 14:13
:PWITAM ja pracuje na produktach cnd i jestem bardzo zadowolona ale imponuja mnie zele mistero milano czy ktos laczyl cnd z mistero milano?;)

szerek
03-09-2010, 11:40
Ja mam pytanie odnośnie żelu 3- fazowego konstrukcyjnego ESPERTO ile trzeba go utwardzać w lampie żeby zacisnąć tunel? normalnie inne żele po 30 sekundach były gotowe- on niestety przykleił mi się do zaciskarki. Po jakim czasie wy zaciskacie?

Alicja Chrzanowska
03-09-2010, 21:54
glamur2009 (http://forum.wzorki.info/members/glamur2009.html) ogólnie rzecz biorąc produktów nie zalecamy łączenia produktów różnych marek, wiadomo, że każdy producent przygotowuje swój asortyment bazując na określonych składnikach, które mają spełnić jego założenia. Natomiast nie powinno być większych problemów jeżeli łączyć będziesz produkty MM z liniami innych marek pod warunkiem, że są one bez kwasowe :)

szerek (http://forum.wzorki.info/members/szerek.html) żel 3-fazowy konstrukcyjny ESPERTO utwardzaj w lampie 60 sekund, po tym czasie będzie na tyle twardy, że nie będzie Ci się już lepił do zaciskarki, ale również na tyle elastyczny by uformować tunel :)

---------- Dodano o godzinie 20:54 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:02 ----------

http://misteromilano.pl/upload/promocja/Wrzesien/Ulotka.jpg

Zuzanna Rzeszewska
08-09-2010, 01:51
Pani Alicjo mam pytanko. Właśnie przeglądam katalog, wybrałam produkty z linii polimerowej, które mnie interesują.
Są to:
Przezroczysty Esperto
Fantastico Bianco
Cover Medio róż
Monomer Forte

Oprócz tego
Primer Standard i Top Cristallo. Zastanawiałam się nad Preparatem Standard, czy jego użycie, lub nie używanie go wpływa jakoś znacząco na stylizację? Oczywiście przy tradycyjnym przygotowaniu płytki.

Zastanawiam,czy nie ma kamuflaża z linii esperto? Czy nie będzie problemu w trakcie łączenia produktów szybko schnących z średnioschnącymi? Czy np czy zaciskaniu tunelu nie będę miała problemu, że na wolny brzeg już za późno, a łożysko jest jeszcze plastyczne?
Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Alicja Chrzanowska
08-09-2010, 14:32
Preparat STANDARD to produkt służący do przygotowania płytki przed zabiegiem przedłużania, ma on właściwości antyseptyczne (zabezpiecza przed grzybicą i drobnoustrojami) oraz chroni płytkę przez działaniem Primera. Nie użycie go powoduje, że Primer może znacznie bardziej "niszczyć" paznokcie. Preparat STANDARD i Primer powinny być stosowane w duecie, rezygnacja, z któregokolwiek produktu może powodować liftowanie. Myślę, że nie warto oszczędzać tych 9,90 zł :)

Jeżeli chodzi o łączenie produktów polimerowych wolno i szybko schnących, to nie ma z tym najmniejszego problemu, produkty linii POLIMER można dowolnie łączyć i mieszać :)

Zuzanna Rzeszewska
10-09-2010, 01:16
Już sobie złożyłam zamówienie, szkoda, że w nie ma opcji płatności PayPal albo Visa lub Laser. Bo ja zamawiam do teściów, a nie lubię jak oni płacą, mimo tego, że im chcę przelać to oni nie chcą pieniędzy,a mnie jest głupio.
Nie mogę się doczekać kiedy mi przyjdą akryleczki...
Właśnie miałam niemiłą przygodę (kolejną) z jedną marką i mam ogromną nadzieję, że to wreszcie 'ta jedyna' :) Zaufaną :)
Podzielę się opinią jak tylko otrzymam produkty.
Dziękuję za szybką odpowiedź Pani Alicjo.

Elizabeth76
10-09-2010, 09:45
Jeśli można się zapytać wybieracie się może do Olsztyna?? gdzieś słyszałam że tak ale nie pamiętam kiedy:)


Jest taki plan, ale nie mamy jeszcze sprecyzowanego terminu :) jak będę wiedzieć coś więcej, na pewno dam znać :)


Alicjo czy cos wiadomo z tym Olsztynem będziecie tam coś organizować?? :]

Alicja Chrzanowska
10-09-2010, 09:55
Tak to już jest z teściami ;) moi robią podobnie i zawsze mam wyrzuty sumienia prosząc ich o cokolwiek, bo wiem jak to się skończy :)

U nas w sklepie jest możliwość płacenia przez płatności.pl, a poprzez ten serwis możesz dokonywać płatności z kart (np. Visa) oraz większości polskich banków. Na przyszłość nie będziesz już musiała prosi teściów o pomoc :)

Na razie nie jestem w stanie odpowiedzieć kiedy będziemy organizować coś w Olsztynie :( istnieje szansa, że uruchomimy tam ośrodek szkoleniowy, więc może wtedy uda się coś zorganizować ;)

kachna831
10-09-2010, 10:40
Pani Alicjo, może zawitacie również do Torunia :D

Alicja Chrzanowska
10-09-2010, 10:50
gdyby tylko doba miała 48h myślę, że bylibyśmy w stanie odwiedzić każde miasto :) nie jestem w stanie powiedzieć czy uda się jeszcze w tym roku odwiedzić woj. kujawsko-pomorskie. Czasu coraz mniej, a grafik mocno napięty :(

Zuzanna Rzeszewska
20-09-2010, 13:53
Ja dostałam dziś swoje produkty więc podzielę się opinią.
Polimer Cover Medio- jestem niezadowolona, cover w ogóle nie kryje,wygląda jak zwykły puder pink, nie jest możliwe przedłużenie łożyska. Może muszę wytrząchać pudełko żeby się pigment rozprowadził, może Medio odnosi się właśnie do koloru nie do czasu polimeryzacji, nie wiem :( w każdym razie będę musiała kupić inny
No i już wiadomo, nie doczytałam :/ z pudrem wszystko ok.

Fantastico Bianco- cudownie plastyczny, bardzo ładny odcień bieli, łatwy w opracowaniu.
No i przezroczysty Esperto, całkowicie transparentny, nie bąbluje, zero problemu z opracowaniem.
Monomer Forte- nie zauważyłam żadnej różnicy w zapachu :) ma spełniać swoją rolę, nie pachnieć fiołkami, taka jest moja opinia.
Primera i preparatu standard jeszcze nie próbowałam, ale podejrzewam, że będą super :)

Alicja Chrzanowska
22-09-2010, 20:16
Zuzanno, mam rozumieć, że Polimer Cover Medio nie spełnił Twoich oczekiwań z tego względu, że jego przeznaczenie jest inne niż oczekiwane przez Ciebie.
Polimer Cover Medio jest coverem, kryjącym w 50% - stąd nazwa MEDIO. Jest to typowy cover półprzezroczysty, przeznaczony do uzupełnień oraz do rekonstrukcji paznokcia. Coverem kryjącym w 99% jest Polimer Cover Różowy Standard oraz Polimer Cover Beżowy Standard. W pudrach pigment rozłożony jest równomiernie dlatego nie istnieje możliwość opadnięcia pigmentu na dno.
Cieszę się, że z pozostałych produktów jesteś zadowolona :) Nie martw się, z tego też będziesz! Na pewno nie wyrzuciłaś pieniędzy w błoto. Tak jak wspominałam Polimer Cover Medio przeznaczony jest do uzupełnień i jeżeli klientka będzie chciała "zejść" z coveru to Medio świetnie się do tego nadaje ponieważ łagodzi granicę pomiędzy naturalna płytką paznokcia a typowym kryjącym coverem :) wykorzystasz go także u klientek, które będą chciały żeby ich paznokcie miały naturalny look:ok:

Buziaki dla Ciebie :przytul:


---------- Dodano o godzinie 19:16 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 15:18 ----------

Nowości w ofercie Mistero Milano, długo oczekiwane farby SPAZIO :) i nowe śliczne pędzle :) zapraszam MisteroMilano - Mistero Milano to produkty do stylizacji paznokci. Paznokcie żelowe, akrylowe paznokcie, tipsy. (http://www.misteromilano.pl)

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

dzoana
22-09-2010, 21:11
Może nie powinnam w tym temacie,ale konkursowy już zamknięty,
ale bardzo chciałam podziękować za nagrodę :) jestem bardzo zadowolona, jak wytestuje produkty na pewno podzielę się opinią :)

Widzialam na stronie Mistero Milano, że jest wypisana lista nagród i jest -fartuszek, którego niestety nie dostałam :( ale z resztą wszystko w porządku.
Jeszcze raz dziękuję :)

RoksiSK
22-09-2010, 21:40
Jakie śliczne pędzelki i farbki - idę obejrzeć do sklepu :skacze:

Alicja Chrzanowska
22-09-2010, 21:52
Przepraszamy Asiu, ale w momencie wysyłania nagród zabrakło nam fartuszków :(, z tego co wiem, miałaś w zamian dostać plakaty :) mam nadzieję, że znalazły się w paczuszce :)

Zuzanna Rzeszewska
23-09-2010, 13:14
Tak Pani Alicjo, moje niezadowolenie wynika z nieuwagi przy zamawianiu, nie jakości produktu :)

Wena
23-09-2010, 13:57
Ja bym proponowała Legnicę :D Tutaj mało co się dzieje a jest kilka świetnych dziewczyn, które by na tym skorzystały i firma też :) Ja bym wpadła jak burza :D
Ogólnie to się czaję na jakieś pordukty :D Pani Alicjo, a czy liquid Delicate będzie mi się żarł np. z pudrami NSI? :(

Alicja Chrzanowska
23-09-2010, 15:32
Z Legnicy do Wrocławia jest niedaleko :) więc może wpadniesz jak będziemy tam coś organizować ? :)
Poszukujemy tam obecnie przedstawiciela, więc może za niedługą chwilę zorganizujemy pokaz :)

Nie mogę dać gwarancji, że Monomer Delicate nie, będzie się "gryzł" z proszkami NSI, ale wiem, że kilka dziewczyn łączy nasze produkty z NSI i nie narzekają :) Nie pozostaje nic innego jak spróbować :)

Wena
23-09-2010, 19:04
Będę musiała spróbować :) Wasze pudry nie są drogie, ale mam bardzo tanio NSI i nakupowałam ich już sobie dlatego wolałam spytać ;)
Do Wrocławia mogę się wybrać, tylko szkoda, że w tej mojej Legnicy nic się nie dzieje :( Niby ładne, nawet duże miasto, a takie dead hehe.

dzoana
23-09-2010, 19:47
jeśli chodzi o plakat, to też był w zestawie, ale dostałam też drugi, więc to pewnie zamiast fartuszka :]

aaa i jeszcze moje pytanko- jaką pojemność i cene mają pudry kolorowe? :)

RoksiSK
23-09-2010, 22:09
jeśli chodzi o plakat, to też był w zestawie, ale dostałam też drugi, więc to pewnie zamiast fartuszka :]

aaa i jeszcze moje pytanko- jaką pojemność i cene mają pudry kolorowe? :)

5ml/10,90 lub 15ml/29,90 MisteroMilano - Linia POLIMER COLORE (http://misteromilano.pl/34-linia-polimer-colore)

Alicja Chrzanowska
24-09-2010, 09:21
Każdy ma szansę otrzymać darmową próbkę tunelowych tipsów INCURVATI PRO C. Wystarczy wejść na naszą stronę Forum Mistero Milano • Zobacz wątek - Darmowe próbki tipsów tunelowych (http://forum.misteromilano.pl/viewtopic.php?f=6&t=43) i wysłać PW do administratora ze swoim adresem oraz e-mailem, a wyślemy próbki tipsów.

Wiadomość umieszczona za zgodą administratora.

Emilia B.
24-09-2010, 09:43
a ja wreszcie wypróbowałam żeliki :) No boskie poprostu :love: konstrukcyjny sam się układa i pięknie poziomuje :) Płyn do przemywania masy żelowej ma wspaniały zapach :) w ogóle produkty godne polecenia :ok:a te opakowania :slina: wszystko świetnie zaprojektowane, od efektu wizualnego po jakość produktu.

Elizabeth76
24-09-2010, 11:33
mam pytanie Pani Alicjo szukam żelu którym zrobię pazurki jednym wszystkie warstwy na formę żeby nie spływał ale żeby sie ładnie poziomował przy budowaniu paznokci ktory będzie dobry aha i zeby to byl najlepiej clear ?? bo widziałam na stronce odcienie różu i błękitu też ale ja wole jednak clear :)


a ja wreszcie wypróbowałam żeliki :) No boskie poprostu :love: konstrukcyjny sam się układa i pięknie poziomuje :) Płyn do przemywania masy żelowej ma wspaniały zapach :) w ogóle produkty godne polecenia :ok:a te opakowania :slina: wszystko świetnie zaprojektowane, od efektu wizualnego po jakość produktu.

Emilia a o którym konstrukcyjnym konkretnie piszesz ??

Emilia B.
24-09-2010, 11:56
Żel 3-fazowy konstrukcyjny STANDARD :)

Wena
24-09-2010, 12:09
Kurcze pędzelki super, a jaka cena! A ja swój kupiłam za 140 zł :( hehe.

Alicja Chrzanowska
24-09-2010, 12:55
Miło jest zacząć dzień od przeczytania, że kolejna osoba dołączyła do grona zadowolonych stylistek :love: Emilio, baaaaardzo się cieszę, że produkty Ci się podobają :) Słoiczki rzeczywiście fajnie wyglądają, dlatego strasznie mi żal kiedy puste opakowanie trzeba wyrzucić ;( No ale najważniejsza dla mnie informacja to ta, że dobrze Ci się pracuje na Mistero Milano:ok:

Pamiętaj, że możesz też wypróbować nasze tunelowe tipsy ^_^ ...

"Każdy ma szansę otrzymać darmową próbkę tunelowych tipsów INCURVATI PRO C. Wystarczy wejść na naszą stronę i wysłać PW do administratora ze swoim adresem oraz e-mailem, a wyślemy próbki tipsów."

...i podzielić się z nami opinią :)
Uściski dla Ciebie :papa:

Elizabeth76
24-09-2010, 12:59
mam pytanie Pani Alicjo szukam żelu którym zrobię pazurki jednym wszystkie warstwy na formę żeby nie spływał ale żeby sie ładnie poziomował przy budowaniu paznokci ktory będzie dobry aha i zeby to byl najlepiej clear ?? bo widziałam na stronce odcienie różu i błękitu też ale ja wole jednak clear :)



zadałam pytanie wyzej Pani Alicjo proszę o radę :]

Alicja Chrzanowska
24-09-2010, 13:26
Elaxx76, typowymi uniwersalnymi żelami, którymi można wybudować wszystkie warstwy to 3-fazowy Konstrukcyjny STANDARD i 3-fazowy Konstrukcyjny ESPERTO. Tak jak wspominałaś STANDARD ma lekko różową barwę a ESPERTO błękitną, ale zapewniam, że nie ma to wpływu na końcowy efekt - są to jak najbardziej żele przezroczyste :) ESPERTO jest bardziej gęsty od STANDARD-u więc to już od Ciebie będzie zależało, którym będzie Ci się lepiej pracować:) Proponowałabym ten ESPERTO bo jest naprawdę rewelacyjny - bardzo gęsty - nic nie spływa i bardzo fajnie się poziomuje. Aaaaaale jeżeli zależy Ci na typowym przezroczystym to proponuję 1-fazowy Przezroczysty ESPERTO. Tak naprawdę najlepszy będzie efekt jeżeli użyjesz do niego bazy (np. 1-fazowy Baza ESPERTO) bo teoretycznie jest on przeznaczony do jednej fazy ale w praktyce równie dobrze może zastąpić wszystkie trzy :)

....i błagam Dziewczyny, nie jestem PANI Alicja:) heheh :) czuję się strasznie staro ;)



mam pytanie Pani Alicjo szukam żelu którym zrobię pazurki jednym wszystkie warstwy na formę żeby nie spływał ale żeby sie ładnie poziomował przy budowaniu paznokci ktory będzie dobry aha i zeby to byl najlepiej clear ?? bo widziałam na stronce odcienie różu i błękitu też ale ja wole jednak clear :)



Emilia a o którym konstrukcyjnym konkretnie piszesz ??

szerek
24-09-2010, 19:25
A ze mnie jest gapa i pewnie nic nie dostane- wiecie że nigdy nie dostałam zadnej próbki:/ Jakos nigdy nie miałam szczescia do wygrywania nagród i dostawania czegos za darmo :(

Alu, ja mam inne pytanie. Czy prawdą jest że na 3-fazowym konstrukcyjnym ESPERTO nie da się zrobić łanego tunelu, bo jest galaretką? Próbuje mocno zacisnąć ale nie ma efektu:( dziewczyny mówia że na galaretce raczej się nie da, chyba ze ja cos robę źle?

Alicja Chrzanowska
27-09-2010, 09:46
Wszystkie otrzymacie próbki :) spokojna głowa :)

Poniżej french wykonany na tych tipsach INCURVATI PRO C http://picsrv.fora.pl/images/smiles/icon_smile.gif

http://misteromilano.pl/upload/reklama/Incurvati%20pro%20c/Reklama%20tipsy%20incurvati%20pro%20c.jpg

http://misteromilano.pl/upload/reklama/Incurvati%20pro%20c/French%20incurvati%20pro%20c.jpg

szerek
27-09-2010, 10:56
Alu a czy to są tipsy mleczne czy french? Bardzo podoba mi sie ten pomysł, ze tipsy są tunelowe i pazurki wygladaja jak robione na formie, dzieki temu ktos kto pracuje na tipsie nie jest ,, gorszy" bo również moze ukazać swietną budowę paznokcia:)

dzikakura
27-09-2010, 11:14
Z przyjemnoscia i pelna odpowiedzialnoscia chwale produkty MM.
Jesli chodzi o liquid (mam monomer forte) to łaczy się z pudrami alle paznokci, impossible nails(ten puder-bialy do frencha- byl strasznie wymagajacy i w zetknieciu z innymi, liquidami zółkł, a tu sie nic nie dzieje) oraz łaczy sie rowniez z pudrami naico i quality nails.

Jesli chodzi o żel bazę również polecam, ma cudny malinowy kolor, ale na pazurku jest przezroczysta, nie jest za zadka, ani za gesta. super po prostu

szerek
27-09-2010, 11:34
a ja ponawiam moje pytanie które zadałam dwa posty wczesniej- jesli chodzi o zrobienie tunelu na 3- fazowym ESPERTO>

Alicja Chrzanowska
27-09-2010, 12:21
Szerek, te PAZNOKCIE na zdjęciu to: tipsy białe (INCURVATI PRO C BIAŁE) + żel 1-fazowy przezroczysty ESPERTO + żel nawierzchniowy TOP CRISTALLO ;) A te, które rozdajemy są przezroczyste :P Co do pytania o żel 3-fazowy to przepraszam, ale musiałam go chyba przeoczyć:( ale już nadrabiam zaległości :P
Tak naprawdę, żeby wykonać profesjonalnie idealny tunel należałoby mieć lampę UV przelotową, która ma otwory z dwóch stron i dogiąć paznokieć w tunel podczas jego utwardzania:) Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że nie każdy taką lampę posiada. Ale nie jest prawdą, że na "galaretkach" nie jest możliwe dogięcie ładnie w tunel paznokci. Wydaje mi się, że może przed dogięciem paznokcie za długo były w lampie i stąd problem. Spróbuj po wybudowaniu paznokcia włożyć dłoń do lampy i już po 30 sek zrobić tunel :)

Dzikakura, dzięki za wystawienie nam pozytywnej opinii :ok:

szerek
27-09-2010, 16:29
30 sekund to za krótko, wczesniej pisaliscie ze mam trzymac 60 sekund, bo po 30 zel nie jet utwardzony i przylega mi do zaciskarki- spróbuje optymalnie skrócic czas i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Alicja Chrzanowska
28-09-2010, 12:02
Szerek, tak jak mówisz, spróbuj optymalnie skrócić czas :) bo tak naprawdę dużo też zależy od mocy świetlówek i od warstwy wylanego żelu :) na pewno wyjdzie Ci piękny tunel :ok:


Serdecznie zapraszamy Państwa na 13 Targi Kosmetyczne i Fryzjerske URODA 2010, które odbędą się 2-3 października w Gdańsku przy ulicy Beniowskiego 5. Będzie nam bardzo miło gościć Państwa na naszym stoisku, na którym będziecie mogli zapoznać się z szeroką ofertą profesjonalnych produktów do stylizacji paznokci marki Mistero Milano. Podczas trwania targów nasze trenerki prezentować będą wspaniałe stylizacje z wykorzystaniem plastycznych żeli PLASTICO, farb akrylowych SPAZIO, kolorowych polimerów, a także produktów linii STANDARD i ESPERTO.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska 5.084 (hala nr 5).

Termin: 2-3 października 2010
Miejsce: Centrum Targowe MTG
ul. Beniowskiego 5, 80-382 Gdańsk ( wjazd na teren targów od strony ul. Droszyńskiego)

Godziny otwarcia:
2 października 2010 w godz. 10.00 – 18.00
3 października 2010 w godz. 10.00 – 17.00

W związku z targami przygotowaliśmy specjalną promocję dla klientów naszego sklepu internetowego MisteroMilano - Mistero Milano to produkty do stylizacji paznokci. Paznokcie żelowe, akrylowe paznokcie, tipsy. (http://www.misteromilano.pl). Każdy kto dokona zakupów w okresie 28.09 - 01.10 otrzyma od nas Kartę Gościa na Targach Kosmetycznych i Fryzjerskich URODA 2010. Karta ta upoważnia do darmowego odwiedzania targów przez cały weekend.

Zapraszamy do naszego sklepu.

---------- Dodano o godzinie 11:02 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:46 ----------

Tusia, na naszej stronie internetowej znajdują się procedury stylizacji paznokci na żelu. Tam podane są produkty, które można użyć do poszczególnych faz stylizacji. Przykładowa procedura:

PSP ŻEL NA TIPSIE

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu


PSP ŻEL NA SZABLONIE

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Mam nadzieję, że ta informacja jest dla Ciebie pomocna. Gdyby jednak nie było to dla Ciebie przydatne - pisz :)- postaram się pomóc :)

kachna831
28-09-2010, 12:08
Dziękuję za błyskawiczną realizację mojego zamówienia :D
Ja również dostałam właśnie próbkę tipsów :) Jeszcze nie wypróbowałam ale jak tylko to zrobię to od razu napiszę co i jak :)
Poza tym zamówiłam PIGMENTO TURCHESE (TURKUSOWY) i zakochałam się w tym kolorze, nie wiem jaki będzie w połączeniu z liquidem ale w pojemniczku jest po prostu przepiękny:love: i stwierdzam, że chyba zwiążę się z firmą MM na zawsze :)

Elizabeth76
28-09-2010, 12:17
Poza tym zamówiłam PIGMENTO TURCHESE (TURKUSOWY) i zakochałam się w tym kolorze, nie wiem jaki będzie w połączeniu z liquidem ale w pojemniczku jest po prostu przepiękny:love: i stwierdzam, że chyba zwiążę się z firmą MM na zawsze :)

zrobisz fotkę tego kolorku jak wygląda?? :*:]

kachna831
28-09-2010, 13:17
Proszę bardzo... :) w pojemniczku i na sztucznym pazurku (tylko, nie patrzcie na budowę pazurka wiem jest krzywy i w ogóle - ma on tylko pokazać kolor nic więcej :) robiłam na szybcika, a poza tym nie wiem dlaczego ale nie umiem robić na sztucznych palcach :D) Jak wykonam stylizację tym kolorkiem na żywym modelu to na pewno dodam :)
W połączeniu z liquidem jest ciemniejszy.

RoksiSK
28-09-2010, 13:19
Piękny, głęboki odcień :love:

Elizabeth76
28-09-2010, 14:20
Proszę bardzo... :) w pojemniczku i na sztucznym pazurku (tylko, nie patrzcie na budowę pazurka wiem jest krzywy i w ogóle - ma on tylko pokazać kolor nic więcej :) robiłam na szybcika, a poza tym nie wiem dlaczego ale nie umiem robić na sztucznych palcach :D) Jak wykonam stylizację tym kolorkiem na żywym modelu to na pewno dodam :)
W połączeniu z liquidem jest ciemniejszy.

na pazurku jest śliczny :love: jaki to numerek ??:]


P.S dziewczyny jak macie akryle z MM wstawcie plissss fotki bo całkiem inaczej kolorki wygladają niz na fotkach w sklepie . Może w niedziele sobie kupie na targach :slina:

kachna831
28-09-2010, 14:28
Elaxx, tutaj masz bezpośredni link do tego kolorku

5 ml
MisteroMilano - Polimer PIGMENTO TURCHESE turkusowy (5 ml) (http://misteromilano.pl/system-polimerowy/104-pigmento-turchese-turkusowy.html)

oraz ten większy 15ml
MisteroMilano - Polimer PIGMENTO TURCHESE turkusowy (15 ml) (http://misteromilano.pl/system-polimerowy/105-pigmento-turchese-turkusowy.html)

gattina
28-09-2010, 15:08
kachna831, cudowny jest ten kolor :love: I rzeczywiście inaczej wygląda w sklepie niż ten co Ty pokazałaś. Tylko się zakochać.

NiCoLa
28-09-2010, 15:12
Bardzo ładny, żywy kolor :) ale odcień w pudełeczku bardziej mi się podoba :skacze:

Alicja Chrzanowska
28-09-2010, 15:19
elaxx76 (http://forum.wzorki.info/members/2457-elaxx76.html), na tragach na stoisku zawsze mamy wystawione kolorowe polimery razem z monomerem i tipsami do dyspozycji :) tam będziesz mogła sobie zobaczyć jak wyglądają w słoiczku i po połączeniu z monomerem:ok: także zapraszam :przytul:

Agnieszka Praska
28-09-2010, 15:45
a ja szukam bialego zelu ktory bede mogla dac pod nablyszczacz:D

czy ten zelik sie nadaje do namalowania koncowki french za zbudowanym pazurku przed nabluszczeniem chodzi mi o ten BIANCO FANTASTICO

Alicja Chrzanowska
29-09-2010, 11:15
kachna831 (http://forum.wzorki.info/members/6509-kachna831.html), jeżeli chcesz troszkę rozjaśnić ten polimer TURCHESE to spróbuj dodać przezroczystego akrylu:) może w ten sposób uda się uzyskać oczekiwany efekt.

agulusia (http://forum.wzorki.info/members/1360-agulusia.html), spośród wszystkich żeli białych Mistero Milano, BIANCO FANTASTICO będzie najbardziej odpowiedni bo jest rzadki i maluje się go cienką warstwą i ten "uskok" będzie w tym przypadku najmniejszy. Gdyby jednak nie udało się go nałożyć tak, żeby uniknąć nierówności proponuje wówczas użyć żelu nawierzchniowego TOP FANTASTICO, który fajnie wygładza nierówną powierzchnię :).

kachna831
29-09-2010, 11:21
Ok, spróbuję ale taki ciemny odcień też bardzo mi się podoba :D

Agnieszka Praska
29-09-2010, 11:23
Alicjo czy istnieje mozliwosc otrzymania/zakupu probki tego zelu??
mam juz 6 bialych zeli z ktorych uzywam tylko 2 i nie chce zeby kolejny dolaczyl do kolekcji nie uzywanych zel;)

Nnisiaa
29-09-2010, 11:32
prebrnelam przez caly watek i czytajac Wasze opinie coraz bardziej mnie kusi aby potestowac produkty MM :)

Szerek a powiedz mi jak ten Twoj bialy zel co na warsztatach mialas? i ktory to byl?

Alicja Chrzanowska
29-09-2010, 16:12
Dziewczyny, mamy w planach przygotowanie takich mini testerków w niedługim czasie :ok: Jak tylko będziemy je mieć na pewno Was o tym poinformujemy:)

białaaaa
29-09-2010, 19:47
ja dziękuję bardzo za próbki tipsików dziś doszły sprawdzę je na sowich pazurkach :)

agatta58
30-09-2010, 11:46
Pani Alicjo (oj juz zostalam upomniana o ta Pania) Alicjo czy w waszej ofercie pojawi sie zel mleczny roz??

---------- Dodano o godzinie 10:44 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 01:33 ----------

cenami farbek jestem zaskoczona :) myslalam ze beda drozsze. Trzeba teraz wyprobowac ale podejrzewam ze jak wiekszosc produktow z mm beda rewelacyjne

---------- Dodano o godzinie 10:46 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:44 ----------

RoksiSK
30-09-2010, 11:46
Bardzo dziękuję za próbeczki tipsów - już mi się podoba to, że się zwężają :D

plushak
01-10-2010, 21:45
Ja mam pytanie odnośnie szablonów czy jest wiadomo kiedy będą dostępne około ?

szerek
04-10-2010, 13:03
A to frenche wykonane na tipsach tunelowych które od was dostałam:) super :)

białaaaa
04-10-2010, 21:08
a tu pazurki wykonane na tych tipsikach szału z tunelem u mnie nie ma ale i tak coś tam go widać.
tipsy abrdzo fajnie się opracowują, podoba mi się to że się zwężają
3104531046

Alicja Chrzanowska
05-10-2010, 13:43
agatta58 (http://forum.wzorki.info/members/7972-agatta58.html) na razie nie planujemy wprowadzać takiego żelu, ale nasz cover różowy UNIVERSALE MisteroMilano - Żel cover rżowy UNIVERSALE (15 ml) (http://misteromilano.pl/system-zelowy/22-zel-cover-roowy-universale.html)
może Ci odpowiadać ponieważ posiada właśnie kolor zbliżony do mlecznego różu, jest kryjący w 70% więc możesz spróbować :)

plushak (http://forum.wzorki.info/members/1644-plushak.html) nie chcę Ci zmartwić ale najprawdopodobniej początek przyszłego roku :(

szerek (http://forum.wzorki.info/members/4010-szerek.html) no przyznać trzeba, że tunel prezentuje się ślicznie :)

RoksiSK (http://forum.wzorki.info/members/4395-roksisk.html) to prawda, w obecnym wydaniu dla prenumeratorek magazynu paznokcie przygotowane zostały darmowe próbki naszych tipsów :)

daruniunia (http://forum.wzorki.info/members/1164-daruniunia.html) tak dostępne są próbki, bo więcej informacji zapraszamy na nasze forum

goonis
06-10-2010, 08:46
Dziewczyny mam pytanie, czy któraś z Was używała pilników mylar? Będę wdzięczna za opinie :D

tusia
06-10-2010, 09:17
goonis ja uzywam :D zrobilam nimi juz kila setów i wyglądają jak nowe, zero zużycia....polecam:D

Elizabeth76
06-10-2010, 10:16
goonis ja uzywam :D zrobilam nimi juz kila setów i wyglądają jak nowe, zero zużycia....polecam:D

to ja kupowałam dla tusi te pilniki na warsztatach i to chyba były moje najtrudniejsze zakupy w moim życiu tusie wie o co chodzi:haha::haha:

goonis
06-10-2010, 15:00
dzięki, więc jednak się skuszę :D

tusia
06-10-2010, 15:26
to ja kupowałam dla tusi te pilniki na warsztatach i to chyba były moje najtrudniejsze zakupy w moim życiu tusie wie o co chodzi:haha::haha:

heheh ela:D była goraca linia telefoniczna:D ale dzieki twojej dociekliwosci wziełas mi mylary:*

agatta58
08-10-2010, 01:20
alicjo dziekuje za odpowiedz , choc wydaje mi sie ze cover nie spelni swojego zadania w tym przypadku bo nie chodzi mi w sumie o delikatnie krycie plytki tylko o efekt "przytlumionego" frencha takie zele maja przewanie 30% krycia mysle ze jak zbuduje paznokcia coverem rozowym na bialej koncowce efekt bedzie raczej mizerny.


dzisiaj otrzymalam probki, serdecznie dziekuje :)

Alicja Chrzanowska
08-10-2010, 16:32
agatta58, może w takim razie, jeżeli chodzi o przytłumiony french, nawierzchniowy TOP ROSA lub TOP BEIGE spełnią Twoje oczekiwania? Poniżej przesyłam zdjęcia tych dwóch żeli:)

1. TOP ROSA 2. TOP BEIGE

http://images43.fotosik.pl/350/5ba742bae4055719med.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5ba742bae4055719.html)http://images35.fotosik.pl/186/b8fb00063d39c191med.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b8fb00063d39c191.html)

---------- Dodano o godzinie 15:32 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:52 ----------

http://www.misteromilano.pl/upload/promocja/Pazdziernik/Ulotka.jpg (http://www.misteromilano.pl/upload/promocja/Pazdziernik/Ulotka.pdf)

agatta58
08-10-2010, 20:11
alicjo dziekuje ;) Wiele razy przegladalam oferte waszych zeli a te mi uciekly . Mysle ze jak najbardziej mnie zadowola :)

samaron
12-10-2010, 18:53
Wreszcie udało mi się wypróbować tipsy INCURVATI (chociaż było ciężko z gorączką i kapiącym gilem...) i jestem w nich zakochana.
Są giętkie, świetnie dopasowują się do paznokcia oraz dają się zaciskać po nałożeniu materiału do uzyskania maxymalnego tunelu.
Zrobiłam krótkie pipy a oto tunel jaki udało mi się zagiąć przy tej "długości" .
Będzie to zdecydowanie mój sposób na prawą rękę ;)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7979f288a3411e88.htmlhttp://images39.fotosik.pl/348/460cbd81ecb0c9a7m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/460cbd81ecb0c9a7.html)
http://images43.fotosik.pl/352/2638a489dcee6242m.jpg (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2638a489dcee6242.html)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2ee945bd6abd8ad6.html

milenka_olsztyn
12-10-2010, 19:27
chyba też się skuszę na nie:)

dudejla
12-10-2010, 19:44
Sami, własnie przed chwilką podziwiałam te paznokcie w Twojej galerii i od razu mnie te tipsy zaintrygowały - tunel rewelacja.

RedSunset
12-10-2010, 20:45
otrzymałam próbkę tipsów MM i mimo że nie korzystam z tipsów przy robieniu pazurków to muszę powiedzieć że te są naprawdę super!! Tunel bomba!! elastyczne, łatwe w obróbce.
i już wiem że jeśli kiedyś będę kupowała tunelówki to właśnie te :D

szerek
12-10-2010, 21:23
A ta promocja z żelami do kiedy będzie trwała? ale chyba w tym miesiacu skusze się na te tipsy z próbki i żel może teraz STANDARD? różni się bardzo od ESPERTO? bo na nim bardzo dobrze mi się pracowało.

Alicja Chrzanowska
13-10-2010, 11:21
szerek (http://forum.wzorki.info/members/4010-szerek.html), promocja trwa do 31 października. Żel 3-faz. konstrukcyjny STANDARD od żelu 3-faz. konstrukcyjnego ESPERTO rożni się konsystencją i kolorem. ESPERTO jest typową galaretką o błękitnej barwie, STANDARD jest od niego rzadszy i jest różowy. Oba nadają się zarówno do frenchu jak i wtapiania.
Także do wyboru do koloru :D

szerek
13-10-2010, 14:35
ESPERTO mi sie troche zabąbelkował:( ale nie narzekałam na konsystencję bo nic nie spływało, ale zawsze dla oceny mozna wziac ten drugi:)

dzoana
20-10-2010, 18:43
ja mam ten zel Standard różowy i dal mnie rewelacja póki co :d ma świetną konsystencję :)

tusia
26-10-2010, 13:37
ja nabyłam 2 kolorowe zele Mistero Milano zobaczcie jakie maja cudne kolorki:D
http://img408.imageshack.us/img408/6792/dscn2626.jpg

RoksiSK
26-10-2010, 13:43
O kurczę - piękne :slina:

NiCoLa
26-10-2010, 14:03
rzeczywiście piękne kolory :)

kachna831
26-10-2010, 23:53
O kurcze, tusia :slina: cudowne kolorki :slina:

barbara_kawka
27-10-2010, 10:17
Tusia poprosimy tez fote jak juz bede uzyte :D:D:D

Alicja Chrzanowska
29-10-2010, 16:14
Nareszcie dostępne są próbki żeli i akryli Mistero Milano. Każda próbka zawiera 5 ml produktu, koszt testera 2,90 zł. Próbki zamawiać można wysyłając e-mail na adres: biuro@misteromilano.pl. Zamawiać można tylko po jednej sztuce z produktu. Do zamówienia doliczane są standardowe koszty wysłania listu poleconego (5 zł).

Dostępne produkty:

- Żel 3-fazowy konstrukcyjny STANDARD
- Żel biały NATURALE
- Żel 1-fazowy przezroczysty ESPERTO
- Żel cover różowy UNIVERSALE
- Żel nawierzchniowy TOP TRANSPARENTE

- Polimer przezroczysty ESPERTO
- Polimer biały FANTASTICO BIANCO
- Polimer cover różowy STANDARD

Elizabeth76
29-10-2010, 16:23
Alicjo a do tych próbek jakieś koszty wysyłki są doliczane ?? ale na stronie sklepu nie widzę tych próbek

Alicja Chrzanowska
30-10-2010, 15:09
Elaxx76 (http://forum.wzorki.info/members/2457-elaxx76.html) na razie ze względu na ograniczoną ilość sztuk nie pojawią się one w sklepie. Można zamawiać je wysyłając do nas maila na adres:

biuro @ misteromilano.pl (bez spacji :)

Koszty wysyłki są niewielkie, tyle ile wynosi wysłanie listu poleconego. Każda z osób zamówić może po jednej sztuce z produktu :)

total
30-10-2010, 16:11
skończyły mi się zielone ptaszki :( dziękuję :ok:
aaa i mam pytanie ,czy dane i sumę do wpłaty otrzymamy na maila ??

Agnieszka Praska
31-10-2010, 11:30
a ja jeszcze zapytam czy przy zamowieniu probek otrzymam fakturke:)

Alicja Chrzanowska
02-11-2010, 10:03
Tak dane do przelewu zostaną wysłane na maila :)

Oczywiście do zamówienia możemy wystawić fakturę, proszę tylko napisać w mailu, że takowa jest potrzebna :)

RedSunset
02-11-2010, 14:33
ja już zamówiłam próbeczki, zapłaciłam i pozostaje mi tylko czekać :D
szczególnie interesuje mnie biały akryl....bo nie mogę trafić na taki którym dobrze lepiłoby się kwiatuszki...jeden schnie za szybko, drugi za wolno a trzecim nie da się nawet dobrze nabrać kuleczki tylko się przykleja dookoła pędzla i tyle...więc już czekam z niecierpliwością na akryle :D i mam nadzieję że będzie mi się nimi super lepiło:cwaniak2:

Annauelle
02-11-2010, 16:34
Ja mam pytanie...czy próbki mozna kupic u lokalnych dystrybutorów???

białaaaa
02-11-2010, 18:10
też zamówiłam próbeczki jutro dopiero kase wpłacę a za nim pp dojdą to zejdzie jeszcze

Chocolata
02-11-2010, 20:03
Niedawno nabylam kilka produktow z MM i musze przyznać jestem zachwycona bialym żelem w pędzelku i kolorem covera beżowego w żelu ( ciemny, taki w sam raz na moją plytkę!) Różowy gęścioch budujący i cover akryl czekają na wyprobowanie:]

plushak
02-11-2010, 20:27
Próbki zamówione, zapłacone :)

Alicja Chrzanowska
02-11-2010, 20:45
Annauelle (http://forum.wzorki.info/members/7227-annauelle.html) próbki będziesz mogła kupić u Kasi Paznokcie, tipsy Poznań | Shining Nails Studio (http://www.snstudio.pl/)

:)

Elizabeth76
03-11-2010, 10:10
ja juz zamowiłam i wpłaciłam na konto :]

_kasiunia_4
03-11-2010, 17:10
też zamówiłam :) a co mi szkodzi :) jak tak tanio to wypróbuję chociaż na ćwiczeniówce jak się pracuje ;)

Agnieszka Praska
04-11-2010, 08:38
zamowilam probeczki z fakturka :D
czekam na dane:D



aaa Alicjo czy sa probki tego rzadziutkiego bialego o ktory kiedys cie pytalam zeby go dac pod nablyszczacz????

Alicja Chrzanowska
04-11-2010, 10:02
Agnieszko obecnie posiadamy tylko próbki podanych wcześniej produktów :(

Agnieszka Praska
05-11-2010, 08:51
ok :)
moge prosic o maila zwrotnego z danymi ;)

plushak
05-11-2010, 14:30
Próbeczki do mnie dotarły bardzo szybko dziękuje :)
wypróbuje i napiszę recenzje :)

Nnisiaa
06-11-2010, 19:11
super... ja wyslalam maila z zamowieniem teraz czekam na dane do przelewu :)

Alicja Chrzanowska
08-11-2010, 10:44
Agnieszko dane do przelewu powinny być wysłane w odpowiedzi na Twojego maila :)

Plushak (http://forum.wzorki.info/members/1644-plushak.html) i Nnisiaa (http://forum.wzorki.info/members/1493-nnisiaa.html) dajcie znać jak przetestujecie :)

Elizabeth76
08-11-2010, 14:44
dzis dostałam swoje próbeczki po niedzieli wypróbuję :)

tomaszka
09-11-2010, 20:34
Ja też już dostałam i czekam na okazje coby wypróbować żelki.:cwaniak2:

Agnieszka Praska
10-11-2010, 08:44
niestety maila z danymi jeszcze nie dostalam:(
czy mam jeszcze raz wysylac?? czy mozemy to na pw zalatwic??:)

Alicja Chrzanowska
10-11-2010, 09:28
wyślij jeszcze raz maila. poprzedni pewnie nie dotarł :(

białaaaa
10-11-2010, 12:15
a ja dziś dostałam próbeczki jak będzie okazja to je wypróbuję, ten cover róż mnie urzekł aż jestem ciekawa jak na pazurkach będzie wyglądał
32381

Chocolata
10-11-2010, 13:12
Wypróbowałam cover beż - boski kolorek jak dla mojej ciemnej dość plytki i gęścioch taki jak ta lala. Kladzie sie na linię uśmiechu i stoi jak beton,ale jednoczesnie ladnie poziomuje! Jestem zadowolona!:ok:

goonis
15-11-2010, 09:45
No więc zakupiłam próbki u lokalnego dystrybutora, i... moim następnym zakupem, na pewno będą żelki mm :D Są świetne, kładzie się je rewelacyjnie, szkoda tylko, że nie ma w próbeczkach jeszcze covera beżowego, róż jest dla mnie cośkolwiek za jasny, a z coverem innej firmy wolałabym nie mieszać, aby nie utracić nic z jego konsystencji :) Dla niezdecydowanych - wypróbujcie, warto :D

Nnisiaa
15-11-2010, 09:56
jak czytam Wasze opinie to az sie doczekac nie moge kiedy do mnie dotra probeczki i bede je mogla wymacac na sobie:D:D:D

tusia
15-11-2010, 10:06
do mie próbki dotarły w czwartek:D wkrótce je wypróbuje, cover rózowy ma piekny kolor az chce sie go zjeść:D

RedSunset
15-11-2010, 10:34
ja również otrzymałam próbeczki :D i muszę przyznać rację dziewczynom, cover różowy Universale ma przecudny różowy kolor...zakochałam się w nim w momencie gdy odkręciłam pojemniczek...fajnie się go nakłada i ładnie kryje...także na pewno go zakupię!!
jeśli chodzi i biały akryl wolnoschnący kwiatuszki robiło mi się nim całkiem przyjemnie, jednak po upływie 15 minut akryl zachowywał się jak gumka do ołówka...być może było to wynikiem użycia innego liquidu, używałam taki jak miałam akurat(mam economic z alle).

Alicja Chrzanowska
17-11-2010, 11:31
RedSunset, super, że jesteś zadowolona z Covera Różowego Universale:) bardzo się cieszę :ok:

Z tego co opisujesz o białym polimerze jasno wynika, że proces polimeryzacji nie zakończył się a to dlatego, że monomer którego użyłaś nie związał się z naszym polimerem....stąd "gumkowanie":(
Na pewno nic takiego nie wydarzy się po połączeniu z naszym monomerem:)

total
17-11-2010, 16:33
dziękuję :) do mnie też dotarły już próbki ,ale nie miałam czasu jeszcze ich wypróbować ,na oko różowy akryl :ok:

pinusia6
17-11-2010, 17:29
Witam Serdecznie :)
A jaka jest cena tych próbeczek?? :)

Nnisiaa
17-11-2010, 17:40
Pinusia 2,90 za sztuke plus 5zl wysylka...

ja swoje probki dzisiaj dostalam....na oko wygladaja super...zobaczymy jak bedzie w testowaniu...:)

plushak
17-11-2010, 17:42
Nareszcie dostępne są próbki żeli i akryli Mistero Milano. Każda próbka zawiera 5 ml produktu, koszt testera 2,90 zł. Próbki zamawiać można wysyłając e-mail na adres: biuro@misteromilano.pl. Zamawiać można tylko po jednej sztuce z produktu. Do zamówienia doliczane są standardowe koszty wysłania listu poleconego (5 zł).

Dostępne produkty:

- Żel 3-fazowy konstrukcyjny STANDARD
- Żel biały NATURALE
- Żel 1-fazowy przezroczysty ESPERTO
- Żel cover różowy UNIVERSALE
- Żel nawierzchniowy TOP TRANSPARENTE

- Polimer przezroczysty ESPERTO
- Polimer biały FANTASTICO BIANCO
- Polimer cover różowy STANDARD

Tak dla przypomnienia dla Dziewczyn:)+2,90 próbka 5 zł przesyłka:)

Evelyn.
26-11-2010, 20:03
nie mogęznależć na stronie tych nowych tipsów tunelowych... ktośź je widzi?

---------- Dodano o godzinie 19:03 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:00 ----------


nie mogę znależć na stronie tych nowych tipsów tunelowych... ktoś je widzi?
już mam Tipsy Mistero Milano (http://misteromilano.pl/46-tipsy?orderby=price&orderway=desc&p=8) :D
ciekawe dlaczgo mlecznych nie robią..

Elizabeth76
27-11-2010, 15:20
chciałam sie zarejestrować w sklepie mistero milano i przy rejestracji jest takie cos : Nadaj symbol/skrót dla adresu za pomocą którego będziesz go wybierał ! hyyy co tam wpisać ?? pomóżcie :huh:

milenka_olsztyn
28-11-2010, 17:40
Ela ty jak coś znajdziesz to normalnie... :D

Elizabeth76
28-11-2010, 18:44
Ela ty jak coś znajdziesz to normalnie... :D
:haha::haha: bo tam takie cos jest ale sie okazała nie wiem jakim cudem ale już jestem tam zarejestrowana :o:leze:

Alicja Chrzanowska
29-11-2010, 10:19
Elu jeżeli założyłaś konto na naszym forum to automatycznie zakładane jest na sklepie :)

Sklep daje możliwość posiadania kilku adresów pod które mogą być wysyłane zamówienia np. dom, praca, koleżanka, itp. :) dlatego właśnie nadajesz im osobna nazwę (symbol), żebyś była w stanie szybko rozróżnić, który adres masz podany :)

Elizabeth76
29-11-2010, 10:26
ja właśnie jestem zarejestrowana na forum to teraz rozumiem co do symbolu to wpisane mam jakieś dwie literki, które pierwszy przyszły mi do głowy :D


I jeszcze mam pytanie co do zakupów i dostawy czy jest jakiś wybór dostawy czy obcja jest tylko jedna ??

białaaaa
30-11-2010, 22:00
ja mam pytanko który liquid będzie najlepszy do robienia kwiatków delicate czy forte?? i które akryle?? do niego biały mnie najbardziej interesuje

Alicja Chrzanowska
01-12-2010, 10:06
elaxx76, tu: MisteroMilano - Dostawa (http://misteromilano.pl/content/6-dostawa) znajdziesz wszystkie informacje na temat warunków dostawy :)


białaaaa, polimery MM można łączyć zarówno z Monomerem DELICATE jak i FORTE gdyż oba posiadają stabilizatory koloru. Masa akrylowa po połączeniu czy to z DELICATE, czy z FORTE jest równie łatwa w modelowaniu. Powiedzmy, że DELICATE ciut wolniej polimeryzuje:) generalnie różnica jest mało zauważalna:). Jeżei miałabym polecić monomer, który będzie lepszy do modelowania kwiatków, ze względu na czas polimeryzacji, doradzałabym FORTE. DELICATE z kolei super sprawdza się dla osób o wrażliwej skórze ze skłonnościami do alergii:ok:
Jeżeli chodzi o polimery to MM ma je podzielone ze względu na czas polimeryzacji na trzy linie:
STANDARD - pudry wolnoschnące (przezroczysty różowy, biały)
REGOLARE - pudry średnioschnące (przezroczysty)
ESPERTO - pudry szybkoschnące (przezroczysty, biały)
+ COVERY
więc już pozostawiam wybór Tobie :) .....aleeee z ręką na sercu śmiało mogę polecić Polimer Biały FANTASTICO BIANCO:ok:ma śliczny biały kolor, jest bardzo plastyczny i wykorzystasz go i do końcówki frenchowej, i do zdobnictwa :D..... i jest dostępny w próbkach :)

białaaaa
01-12-2010, 13:04
dziękuję bardzo za odpowiedź właśnie mam ten bianco tester i bardzo mi przypadł do gustu także wezmę ten forte :) najchętniej to bym się wybrała do siedziby osobiście w rzesz tylko nie mam z kim pojechać bo nie wiem w którym miejscu się znajduję a za bardzo nie znam rzesz.

Alicja Chrzanowska
01-12-2010, 14:09
białaaaa, serdecznie do nas zapraszamy :) z trafieniem do nas nie ma większego problemu ponieważ firma znajduje się przy wylocie na Kraków :) ale może byłoby łatwiej skontaktować się z naszym przedstawicielem:)? on obsługuje cały rejon Podkarpacia i na pewno do Ciebie podjedzie:) na pewno doradzi jakie preparaty wybrać i odpowie na wszystkie pytania dot. produktów MM.:ok:

białaaaa
01-12-2010, 18:16
to w takim razie po niedzieli zadzwonię do tego pana akurat będzie miał po drodze do stw :)

Tosiaczek
13-12-2010, 16:34
Ja właśnie złożyłam zamówienie i nie mogę się doczekać aż wypróbuję te żele :D

Tosiaczek
18-12-2010, 10:42
Alicjo czy próbki można dalej zamawiać?

Alicja Chrzanowska
20-12-2010, 11:51
Można,można:)

aneciak
20-12-2010, 20:07
ile czasu tzrymaja się te żele na pazurkach. nie zapowietrzają się??
próbowałam przeszukać ten temat, ale nie znalazłam odpowiedzi

Alicja Chrzanowska
22-12-2010, 12:15
Aneciak, rzeczywiście ten temat jeszcze nie był poruszany bo przecież wszyscy wiemy że żele Mistero Milano trzymają się bardzo dobrze :):):) A tak całkiem serio, to to jak żele trzymają się płytki paznokcia zależy od wielu czynników. Na pewno od jakości produktu, ale także od tego jak została przygotowana płytka paznokcia (czy jest dobrze odtłuszczona - Preparat STANDARD, Primer STANDARD), od jakości wystylizowanego paznokcia (nie zalane skórki itp.), od rodzaju naturalnej płytki, a nawet od poziomu hormonów w naszym organizmie. Także jeżeli naturalna płytka paznokca została poprawnie przygotowana a stylizacja dobrze wykonana, to zapewniam, że żele (jak i polimery) MM będą się bardzo długo trzymać bez zapowietrzeń. Jako dowód :) załączam zdjęcia stylizacji wykonanej na moich paznokciach :), która trzymała się 7 tygodni (bez uzupełniania), a przyznam, że lekko nie było (sprzątanie bez rękawiczek, targi, warsztaty, itp.) :) Przypuszczam, że trzymałyby się dłużej, gdyby nie fakt, że po 7 tygodniach krzywa C znajdowała się w miejscu linii uśmiechu :) Po drugie nie mogłam już na nie patrzeć ;)

Użyte produkty to: płyn do odsuwania skórek TOGLIERE, preparat STANDARD, primer STANDARD, żel 3-faz konstrukcyjny ESPERTO, żel BORDEAUX. płyn do przemywania masy żelowej DETERGENTE, oliwka kojąco-łagodząca ALLAVIARE.

Procedura stylizacji:

- odsunięcie skórek (preparat do oduwania skórek TOGLIERE),
- zmatowienie płytki paznokcia (pilnik 240/240 STANDARD)
- odtłuszczenie naturalnej płytki paznokcia (preparat STANDARD)
- wytrawienie naturalnej płytki paznokcia (primer STANDARD)
- wystylizowanie konstrukcji paznokcia, krzywa C itd.... ( żel 3-faz. konstrukcyjny ESPERTO)
- utwardzenie w lampie UV
- zmatowienie wystylizowanego paznokcia (polerka GRADAZIONE UNO 100/100)
- nałożenie pierwszej warstwy kolorowego żelu (BORDEAUX)
- utwardzenie w lampie UV
- nałożenie drugiej warstwy kolorowego żelu (BORDEAUX)
- utwardzenie w lampie UV
- zmycie warstwy dyspersyjnej (płyn do przemywania masy żelowej DETERGENTE)
- nałożenie oliwki (oliwka kojąco-łagodząca ALLAVIARE)

Stylizację wykonała Paulina Wójcik-Zając



Wykonanie stylizacji:
Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

zosia_29
22-12-2010, 12:24
:ok:rewelacyjny odrost :wow: