PDA

Zobacz pełną wersję : Akryl Ez Flow



Jagna
27-07-2009, 11:29
Mam do Was prośbę o pomoc:
Otóż jestem zupełnie świeża, jeżeli chodzi o akryl. Kupiłam sobie zestaw Ez Flow HD, zrobiłam już kilka dłoni tym czymś, ale coś jest nie tak!
Po pierwsze bardzo wolno wysycha, ale to przeżyję.
Najgorsze jest to, że odłazi od paznokcia po kilku dniach, choć płytkajest bardzo dobrze odtłuszczona, a skórek już nie zalewam.
Zupełnie nie wiem, co z tym począć?!

Proszę o pomoc!

szpila59
27-07-2009, 15:01
może źle podłożyłaś szablon??? Może tips źle naklejony, a może płytka jest zbytnio spiłowana i przez to akryl się nie trzyma?? A może po porostu źle wyczyściłaś pędzelek na początku?? Ja kiedyś nie wymyłam Go dokładnie z tego kleju i akryl mi potem też odchodził... przyczyn niestety chyba może być wiele :/:

Gość
27-07-2009, 16:02
szpila ma dużo racji, ale może też tak być że płytka jest tak sama w sobie tłusta że akryl sie na niej trzymać za chiny ludowe nie będzie... oże dałaś primer bezkwasowy zamiast kwasowy...??

najlepiej będzie jak opiszesz nam to dokładnie krok p kroku, może wtedy wyłapiemy błąd...

Jagna
28-07-2009, 00:04
W tym zestawie w ogóle nie używa się primera

Posiada:
Liquid monomer bezprimerowy i bond.

Może moje płytki nie przyjmują już akrylu :(
A może powinnam używać jednak primera?

Gość
28-07-2009, 00:14
W tym zestawie w ogóle nie używa się primera

Posiada:
Liquid monomer bezprimerowy i bond.

Może moje płytki nie przyjmują już akrylu :(
A może powinnam używać jednak primera?

ja bym mimo wszystko kupiła osobno primek ale kwasóweczkę, może to coś pomoże:)

Jagna
28-07-2009, 00:16
Tak chyba uczynię :) Dzięki :)

P.S. Jakiej firmy jest w miarę skuteczny? Proszę o jakąś radę, bo zielona jestem...

Gość
28-07-2009, 01:08
ja bym kupiła albo z christio albo z entity bo to chyb a ta sama pólka co ez flow, ale mogę sie mylić bo z primerami to ja mam mało do czynienia zwłaszcza jeszcze z takich firm... najlepiej będzie żebyś zaatakowała annamon na PW jak ci sie spieszy... ona ci doradzi:)

sylwia-p_86
28-07-2009, 11:30
EzFlow to bardzo dobre akryle i dziwne ,że tak się stało.Dobrze zmatowiłaś płytkę przed położeniem akrylu,a później ją odtłuściłaś bądź nie położyłaś go zbyt blisko skórek?Co do wolnegow wsychania akrylu przyczyną może być niewłaściwa proporcja akryl liqid zapewne kulka jest zbyt 'wodnista',a powinna być plastyczna.

Jak długo robisz akryle?

Jagna
28-07-2009, 19:41
EzFlow to bardzo dobre akryle i dziwne ,że tak się stało.Dobrze zmatowiłaś płytkę przed położeniem akrylu,a później ją odtłuściłaś bądź nie położyłaś go zbyt blisko skórek?Co do wolnegow wsychania akrylu przyczyną może być niewłaściwa proporcja akryl liqid zapewne kulka jest zbyt 'wodnista',a powinna być plastyczna.

Jak długo robisz akryle?

To najlepsze pytanie ;-)))
Akryle robię (wyłącznie sobie :)) od tygodnia...
Raz miałam położony akryl (właśnie ez flow) przez profesjonalistkę i trzymały się cudownie! Tak bardzo mi się podobały, że postanowiłam przerzucić się z żelu (który nakładam sobie już 4 lata - z powodzeniem) na owy akryl...
Nie używa się do niego primera. Może to ma jakieś znaczenie rzeczywiście.
Kupię primer i spróbuję z nim.

Może położyłam zbyt blisko skórek- to możliwe. Na pewno ich nie zalałam.
Ciekawa sprawa ;-)

sylwia-p_86
28-07-2009, 20:27
Ooo widzisz;] może też być przyczyną sposób nakładania(ciężko się z żelu na akryl przemienić) żelem 'smarujemy',a akryl uklepujemy.

Jagna
29-07-2009, 00:18
Ooo widzisz;] może też być przyczyną sposób nakładania(ciężko się z żelu na akryl przemienić) żelem 'smarujemy',a akryl uklepujemy.

Oj! Klepię, klepię :)
Aż mi się ten koci jęzor wygina... :D

Zrobiłam teraz poprawkę. Zobaczę za kilka dni :)

Ale muszę powiedzieć, że na jednym z filmów instruktażowych Pani nakłądała akryl ptawie jak żel! I to nawet pędzlem żelowym. Robiła identycznie obiema metodami. Wtedy zgłupiałam :)

sylwia-p_86
29-07-2009, 13:09
A pokaż ten filmik bo ja zawsze jak robie akryl to mam ochote smarowac :P:PWiesz to od firmy zależy ;]

Jagna
29-07-2009, 13:27
Mam od nich płytę, ale nie wiem, jak wkleić fragment z filmu na płycie tutaj.
Ale za to podaję stronę i akurat zdjęcie z żelowym pędzlem i akrylem, który jest nakładany techniką żelową... :)

Zdobienie-paznokci.pl - Metoda akrylowa oraz akrylowo żelowa - przedłużanie (http://zdobienie-paznokci.pl/cd2.html)

szpila59
29-07-2009, 14:56
ja mam ten filmik i nie jestem zadowolona ;/ babka mocno piłuje płytkę na niektórych pazuraskach, nic nawet nie wspomniała o primerze, o krzywej C też nie. Tylko żeby przykryć kwiatka, nakłądała po sobie kilka cieńkich warstw żelu.

Jagna
29-07-2009, 18:15
ja mam ten filmik i nie jestem zadowolona ;/ babka mocno piłuje płytkę na niektórych pazuraskach, nic nawet nie wspomniała o primerze, o krzywej C też nie. Tylko żeby przykryć kwiatka, nakłądała po sobie kilka cieńkich warstw żelu.

Tak, masz rację. Nie jestem profesjonalistką, a wręcz "megaAmatorką", ale z samych forum dowiedziałam się znacznie więcej. Zadawałam sobie te same pytania.
Chętnie kupiłabym porządny i film instruktażowy.

szpila59
29-07-2009, 19:55
Tak, masz rację. Nie jestem profesjonalistką, a wręcz "megaAmatorką", ale z samych forum dowiedziałam się znacznie więcej. Zadawałam sobie te same pytania.
Chętnie kupiłabym porządny i film instruktażowy.
wielu takich nie znajdziesz :D Najwięcej dobrych jest na youtube, trzeba poszukać tylko, ale mówią albo po angielsku, albo po hiszpańsku, albo jeszcze w jakimś innym jezyku :/:
Ten kursik jest całkiem niezły. Babka mówi co i jak. Może i nie robi NAJPIĘKNIEJSZYCH pazurków, ale ogólnie są całkiem ładne :D Tylko nie podobała mi się w jej wykonaniu odnowa paznokcia. French był trochę bulwiasty...
MS` CD FILM KURS TIPSY ŻEL AKRYL WZORKI + GRATIS (693405716) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item693405716_ms_cd_film_kurs_tipsy_zel_akryl_wzor ki_gratis.html)
Ten jest podobno fajny ale go nie mam :
Komplet aż 4 FILMY kurs,żel,akryl,pedicure,wzory (698362339) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/item698362339_komplet_az_4_filmy_kurs_zel_akryl_pe dicure_wzory.html)

Jagna
29-07-2009, 20:14
Tego drugiego za 90 zł też pewnie nie będę miała... :)Wyglada ciekawie, też to kiedyś widziałam, ale kupiłam ten, od akrylowych- żelowym sposobem.

Hanuszka22
09-08-2009, 14:54
Nic się nie martw w końcu zaczną wychodzić śliczne pazurki-to bardzo dobre akryle tylko praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka. Pozdrawiam i życzę powodzenia:good:

kotka1
27-01-2010, 13:21
Dziewczyny proszę was o radę. Teraz jest ajna promocja na te akrylki , czy możeczie mi napisać jak wygląda ten akrylek w piłowaniu i czy jest on plastyczny.Jest wiele irm i naprawdę trudno się na coś zdecydować.Nie chcę kupywać próbek ,ponieważ to strata pieniędzy - kupując kilka próbek to w tej cenie kupię całe produkty.

asia
27-01-2010, 14:18
ez flow to bardzo dobra firma. pokaż linka z promocjami:)

kotka1
27-01-2010, 14:21
Teraz w Euro Fashion są po 29zł

Emilia B.
01-02-2010, 12:55
ja używam między innymi ez flow i jestem bardzo zadowolona. Osobiście polecam chociaż wiadomo, każdemu inaczej się pracuje na różnych produktach :)

judzia
24-03-2010, 09:09
mam pewien problem :/::(
Przedłużyłam paznokcie na tipsie, użyłam kamuflażu z Allepaznokcie. W tym samym dniu na dole od skórek zaczyna mi on odchodzić. Widać wielką jaśniejsza plame i od dołu zaczyna mi odchodzić. Jakbym próbowała ściągnąć kamuflaż to bez problemu bym to zrobiła bo jest miekki :(

Elizabeth76
24-03-2010, 13:52
mam pewien problem :/::(
Przedłużyłam paznokcie na tipsie, użyłam kamuflażu z Allepaznokcie. W tym samym dniu na dole od skórek zaczyna mi on odchodzić. Widać wielką jaśniejsza plame i od dołu zaczyna mi odchodzić. Jakbym próbowała ściągnąć kamuflaż to bez problemu bym to zrobiła bo jest miekki :(

judzia może po prostu nie utwardził się żel i moze powinnaś wymienić zarówki w lampie ;)

monibeni
03-05-2011, 17:30
tez się zastanawiam nad akrylami EZ FLOW, do tej pory myslalam, ze wlasnie EZ FLOW i IBD to najwyzsza polka... i cenowo i jakościowo... ale okazuje sie, ze sa drozsze produkty. =]
i teraz mam dylemat, bo nie wiem czy ten EZ FLOW jest naprawde taki dobry, czy po prostu przereklamowany :>
prosze o wypowiedz dziewczyn, ktore uzywaja:)

monibeni
03-05-2011, 17:38
znalazlam taki zestaw akrylowy EZ FLOW HD, ktory nie zawiera primera, bo posiada liquid monomer bezprimerowy
Zestaw HD EzFlow - Internetowy Sklep Do Stylizacji Paznokci (http://www.stylizacja-paznokci.nawww.pl/index.php?PHPSESSID=qykecgdw&akcja=03&artykul=000879)

i moje pytanie teraz. Czy któraś z Was uzywala tego zestawu? bo ktos tu wyzej pisał, że bez primera podobno nie "dziala" jak powinno, ale ta dziewczyna pisala, ze od tygodnia robi aryle, wiec to by ja moglo tlumaczyc:) czy jakas dziewczyna robi dłużej akryle na tym własnie zestawie i najlepiej jakby jeszcze miala kurs skonczony:)
bo zastanawiam sie, czy by sobie nie sprawić tego zestawu:)

dzieki za odpowiedzi:)

RedSunset
03-05-2011, 17:57
ja nie mam całego tego zestawu, ale właśnie z tej serii posiadam akryl cover pink, biały i liquid. Muszę przyznać że robiłam tylko sobie szkielet coverem i dalej normalnie i trzymało mi się wszystko pięknie. W dodatku cover jak dla mnie ma cudny kolor, pięknie kryje a biały akryl również, kolor bardzo mi odpowiada a poza tym nadaje się do kwiatków idealnie. Jeszcze żadnym białym akrylem nie wychodziły mi takie kwiatki jak tym!! Ja mogę tylko polecić :ok: no i kurs też mam :D

monibeni
03-05-2011, 18:06
RedSunset:
a czy ten bialy akryl, jest naprawde BIALY, czy taki slaby bialy? bo nie pracowalam nigdy na EZ FLOW, ale chcialabym zaczac:)
i czy te akryle sa plastyczne? zeby sie ladnie na nich formowalo mase?
i jeszcze jedno pytanie:) skoro piszesz, ze posiadasz z tego zestawu tylko cover, white i liquid, czyli mam rozumiec, ze faktycznie primera nie potrzeba, zeby akryl się dobrze trzymal plytki i nie dzialo sie nic z gotowymi paznokciami?

Wena
03-05-2011, 18:45
Ten HD czasem tak ma, dużo osób go nie lubi :P Primera i tak czy siak trzeba używać! Jakby i to nie działało to pod cover trzeba bazę z cleara. Jest dosyć wolnoschnący, ale to wystarczy zmienic liquid albo dodać kilka kropelek acetonu (nie przesadzic z tym!) . Biały ma bardzo biały ładny odcień. Akryl plastyczny, więc jest ok.

Wena
03-05-2011, 18:48
Na kursie i po nim pracowałam na EzFlow, nadal mam cover i biel z HD, ale przeżuciłam sie na NSI. Ogólnie mogę polecić i zwykłą serię i HD ;) Plastyczne, dobrze sie opracowuje. HD jest wolniej schnący, no i tak czy siak trzeba użyć primera.
Emilia ma racje! Każdemu będzie pasowalo co innego ;) 90% może zachwalac coś pod niebiosa, a 10% może tego nienawidzić :P

RedSunset
03-05-2011, 19:08
dokładnie tak jak Wena napisała, biały jest naprawdę biały i ładny.
Tak jak pisałam wcześniej, robiłam tylko na sobie bez primera, zmatowiłam pazurka, odtłuściłam, zbudowałam szkielet coverem, potem białą końcówkę itd. Niby trzymało się wszystko ładnie i nic się nie działo to jednak robiąc komuś, gdy bierze się za to pieniądze lepiej dać primer i mieć pewność że będzie wszystko ok. Powiem więcej. Łączę te pudry również z liquidem z alle i wszystko się ładnie polimeryzuje...

monibeni
03-05-2011, 19:15
to tymbardziej nie rozumiem dlaczego wprowadzaja w blad na tej stronie, ktory link podalam wyzej i pisza, ze primera nie trzeba...
czyli jak pracowalas na kursie na EZ FLOW, to mam rozumiec, ze uzywaliscie primera do tego HD... dziwne:)
znalazlam bond, ktory jest polecany do serii HD
Bond EzFlow 15ml - Internetowy Sklep Do Stylizacji Paznokci (http://www.stylizacja-paznokci.nawww.pl/index.php?PHPSESSID=qykecgdw&akcja=03&artykul=000886)
i standardowy primer
Primer EzFlow 0,5oz (14ml) - Internetowy Sklep Do Stylizacji Paznokci (http://www.stylizacja-paznokci.nawww.pl/index.php?PHPSESSID=qykecgdw&akcja=03&artykul=001070)
zastanawiam się, czy lepiej uzywac ten zalecany do serii HD, czy 2 razy drozszy primer, bo na chlopski rozum, jesli nie potrzeba primera, a wrecz zalecaja bond, to wzielabym wlasnie ten bond...

tylko, czy ktos to testowal?:)

Wena
03-05-2011, 22:16
Monibeni, gdy przychodzi do Ciebie 1 raz klientka, zawsze lepiej zadbac o to by wróciła, a nie wróci, gdy się nie będzie trzymać, a skąd możesz wiedzieć jak bardzo ma podatną płytkę? Na dobrej płytce może i będzie sie trzymać bez primera (mi niestety po tygodniu cover liftował), ale lepiej dać, dla świetego spokoju. Na HD na kursie pracowałam tylko jesli chodzi o cover (reszta to była standardowa wersja), sama miałam cały zestaw w domu na którym pracowalam i z doświadczenia wiem, że to pic na wodę z tym, że nie trzeba primera. Ja używam Bonda z EzFlow, na kursie miałam primer kwasowy Entity, a teraz używam bezkwasowego NSI i jest git. A pretensje o nabijanie ludzi w butelkę do producenta hehe :D

monibeni
03-05-2011, 22:29
czyli, zeby bylo wszystko ok, to powinnam dokupic ten primer do zestawu HD? i bedzie wtedy na pewno bezpiecznie. =] a bond sobie darowac?

pytam, bo nie pracowalam nigdy na EZ FLOW i nie chcialabym sie sparzyc :)

Wena
03-05-2011, 22:36
Wiesz co ja miałam Bond w zestawie... Dlatego używam, na kursie też go używałam... Możesz go kupić i stosować 1 warstwę przed primerem lub zakupić tańszy odtłuszczacz, albo po prostu dobry primer 2 warstwy ;)

paznokietki000
13-02-2012, 02:21
Dziewczyny gdzie mogę zamówić akryle z ten serii plus liquid ?
Akryl EzFlow MEGA DUŻY ZA MAŁĄ KASĘ w Paznokcie - Szafa.pl (http://szafa.pl/c739284-akryl-ezflow-mega-duzy-za-mala-kase.html)

Elizabeth76
13-02-2012, 09:18
paznokietki prosze bardzo tu kupisz Puder A-Polymer EzFlow Natural Powder 480g - naturalny (http://sklep.eurofashion.com.pl/puder-akrylowy/5315-puder-a-polymer-ezflow-natural-powder-480g-naturalny.html) ;)

paznokietki000
14-02-2012, 00:17
Czy ten liquid Liquid EzFlow Q-Monomer 118ml (http://sklep.eurofashion.com.pl/liquidy/1962-liquid-ezflow-q-monomer-118ml-.html)
z serii Q MONOMER będzie pasował do akrylu który podała Elizabeth ?

Dziewczyny a czy akryl NATURAL z ez flow to cover ? Bo szukam , szukam i nie widzę ... :placz:

No i jeszcze jedno pytanie czy ten :
Puder A-Polymer EzFlow Natural Powder 480g - naturalny (http://sklep.eurofashion.com.pl/puder-akrylowy/5315-puder-a-polymer-ezflow-natural-powder-480g-naturalny.html)

To ten sam co ten :
Puder A-Polymer EzFlow Pink Powder 30g - rżowy (http://sklep.eurofashion.com.pl/puder-akrylowy/1966-puder-a-polymer-ezflow-pink-powder-30g-rozowy.html)


? Bo miałam styczność z wersją 30g i była w takim samym opakowaniu co ta 480 g :/:


POMOCY :huh: