PDA

Zobacz pełną wersję : Silcare- Eko Akcja! Wymiania/Zamiana Słoiczków :)



Aniuta27
18-01-2013, 16:17
Dziewczyny z racji tej że trochę się w sklepie stacjonarnym pozmieniało, i do wymiany słoiczków potrzeba dokładnie 3 tych samych sztuk z jednej seri, o tej samej gramaturze, i zawartości jaka była w środku. Np 3 razy Masked równoznaczny jest z wymianą na Masked :) W innym wypadku nie wymieniają :(

Także pomyślałam o założeniu oddzielnego wątku, bo pewnie nie jednej z nas takie słoiczki puste zalegają. Więc może się dogadamy jakoś między sobą w temacie, tak żeby maxymalnie promocję wykorzystać :)

Także ma ktoś coś na stanie? ja zaraz spiszę te które posiadam :D

---------- Dodano o godzinie 16:17 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:09 ----------

Z Seri Basic posiadam
30g- Violet Thin
15g- sequent 1phase uv gel- clear
15g- violet thin
15g - masked
5g- black

później dołączę zdjęcie ponieważ zdaje się że 2 czy 3 sztuki są dość mocno obskrobane, klej mi się na nie wylał :(

Aniuta27
01-02-2013, 00:49
Hej, dziewczyny, nie ma chętnych :(

sandrus
01-02-2013, 00:54
Ja zawsze chętna hehe
Ale do tych Twoich mam tylko masked:P
Niebawem znów sie wybieram,bo chyba clar v bede miała 3sztuki.

A nabłyszczacze też przyjmują?
Niedlugo będę miała perfect czy jak im tam:)

Aniuta27
01-02-2013, 01:00
Ja to chętnie się dołożę swoimi słoiczkami innym dziewczynom, nawet za dobrą radę :) Szkoda żeby się zmarnowały, skoro ja nie mogę skorzystać.
nabłyszczaczy chyba nie wymieniają.. chyba że ten Exellent S (http://nails.silcare.com/zel-exellent-shining.html)hining (http://nails.silcare.com/zel-exellent-shining.html) w słoiczku ale ręki nie dam sobie uciąć,.,, kolorówki też trzeba mieć 3 te same sztuki :/

sandrus
01-02-2013, 01:05
Na początku wymieniali wszystko.taka informacje dostałam dlatego zostawiłam po nabłyszczaczu.teraz pewnie już nie.nim sie wybiore to chyba zadzwonie.
Mam czarny ale z no name.:(

natalia268
15-08-2013, 12:10
mam słoiczek noname kolor (pacific blue) 15g.. z tego co widze to chyba już nie ma tych większych pojemności, ale może ktoś ma i przydałaby mu się 3 sztuka ? ;) oddam za darmo

+ chętnie przygarnę słoiczek basica..

Tylko nie wiem, czy to w końcu muszą być 3x takie same ?