PDA

Zobacz pełną wersję : WARSZAWA Doszkolenie



Pati88
28-07-2009, 08:05
czy wiecie moze gdzie w Warszawie znajde dobre miejsce na doszkolenie sie z przedluzania paznokci chodzi mi o metode zelowa i akrylowa jesli ktos ma jakies namiary bardzo prosilabym o pomoc interesuje mnie rowniez cena takiego doszkolenia.z gory dzieki :)

ssisi2
28-07-2009, 08:45
czy wiecie moze gdzie w Warszawie znajde dobre miejsce na doszkolenie sie z przedluzania paznokci chodzi mi o metode zelowa i akrylowa jesli ktos ma jakies namiary bardzo prosilabym o pomoc interesuje mnie rowniez cena takiego doszkolenia.z gory dzieki :)


QUART.PL (http://www.abc-nailstore-warszawa.pl/) polecam

Pati88
28-07-2009, 18:54
QUART.PL (http://www.abc-nailstore-warszawa.pl/) polecam

a sa DOSZKOLENIA bo weszlam na ta strone i sa tylko programy szkolen chyba ze ja slepa jestem

Jade
28-07-2009, 19:00
Pati napisz do Sweet-ki ona prowadzi szkolenia i mieszka w Warszawie:)

ssisi2
28-07-2009, 20:06
a sa DOSZKOLENIA bo weszlam na ta strone i sa tylko programy szkolen chyba ze ja slepa jestem

Są doszkolenia - może nie wprowadzili jeszcze tego na stronę.Profesjonalisci mogą wybrać elementy doszkolenia. Nie muszą uczestniczyć w całości wg programu.

Pati88
28-07-2009, 20:57
Pati napisz do Sweet-ki ona prowadzi szkolenia i mieszka w Warszawie:)

rzeczywiscie calkiem zapomnialam.dzieki Kochana :D

asia
28-07-2009, 21:21
pracowałam kiedyś obok quarta i rzeczywiście są super. polecam głównie pedi i mani



mam najnowsze inf takie, że dziewczyna -Ania- która w quarcie była najlepsza otworzyła swój salon na gocławiu na łukowskiej czy jakiejś podobnej nie wiem bo nie znam tej ulicy, ale pewnie da się wyszukać. ponoć robi swoje szkolenia

sea7
28-08-2009, 12:47
Witam wszystkich :)
Chciałam polecic doszkalanie w Akademii Lejdis-art.
Naprawdę super , wszystko odbywa się indywidualnie i na modelkach , więc szczerze polecam.
:good:

asia
28-08-2009, 13:21
sea7 może jakieś szczegóły?:) robiłaś tam?

----------
poszukałam na necie, wrzucam wam stronkę:
lejdis-art Profesjonalne szkolenia wizaż stylizacja (http://www.lejdis-art.com/cennik.html)

trochę bezsensu że godzina doszkolenia kosztuje 40zł, a np. moduł 2, 5godzin 300zł. a 5X40=200.

sea7 ty co robiłaś?

sea7
29-08-2009, 07:56
Ja robiłam tam całość , zdaje się moduł 1.
Na każdych zajęciach zapewniaja modelkę , nie rozliczają sie z każdej godziny , siedziałam aż przerobiłam wszystko .
Wierzcie mi , naprawdę suuuper.
A i atmosfera rewelacyjna.
Polecam:)

asia
29-08-2009, 11:42
ciągle zastanawiam się czemu cena za doszkolenie jest niższa, jedyny pomysł to taki,że bez dyplomu, a kurs z dyplomem

asia
04-09-2009, 13:07
jest już osobny temat z new nails, a ja mam pytanie może któraś coś o tym słyszała
SZKOLENIA UZUPEŁNIAJĄCE (http://www.professionails.pl/sekcja,2,26,uzupelniajace_szkolenia_tematyczne.htm l)

Anna Kosińska
04-09-2009, 13:31
z doszkalania rowniez wydaje sie certyfikat lub dyplom dziewczyny lecz nie kazda instytucja go wydaje..Ja moge polecic Laurent w centrum kiedys tam sie szkolilam i bylam bardzo zdowolona ale prowadzila ten kurs instruktor Patrycja lecz niestety juz tam nie pracuje wiec jak jest teraz to za bardzo nie wiem..ale pracuja w kazdym badz razie na wysokim poziomie..

asia
04-09-2009, 13:43
nie mogę wyszukać ich stronki, ale pamiętam że gdzieś mi już mignęła więc pewnie wkrótce znajdę:)

ja mogę odradzić szkolenia na podwalu, koleżanka się tam uczyła i mówiła że syf i przeterminowane produkty. chyba że coś się zmieniło od tego czasu

Sweet-ka
14-09-2009, 14:56
z doszkalania rowniez wydaje sie certyfikat lub dyplom dziewczyny lecz nie kazda instytucja go wydaje..Ja moge polecic Laurent w centrum kiedys tam sie szkolilam i bylam bardzo zdowolona ale prowadzila ten kurs instruktor Patrycja lecz niestety juz tam nie pracuje wiec jak jest teraz to za bardzo nie wiem..ale pracuja w kazdym badz razie na wysokim poziomie..


Aniu jesli chodzi Ci o ta instytucje szkoleniowa na Chłodnej to laurel. Ja nie polecam z calego serca!!!!!! Bylam osobiscie na szkoleniu kiedys tam i powiem Wam ze wywalona kasa w błoto. Nie bylo przerobione połowe materiału, mialy byc modelki a ich nie bylo( praca na tipsach wiec tylko była), i wybieranie sobie faworytek... Paranoja... Mozecie tez poczytac opinnie o tej placowkce nawet gdzies w necie, natknelam sie na nie tylko szkoda ze za pozno.....

Moze teraz sie zmienio wszystko bo jest inna osoba ktora szkoli...

Anna Kosińska
15-09-2009, 10:21
Widzisz Kochana wiec roznie to bywa ja na tamten czas bylam bardzo zadowolona,modelek wlasnie mialysmy do oporu bylo na prawde super ale Patrycja ktora na tamten czas prowadzila kursy byla bezbledna..

citroenka
19-10-2009, 17:17
pracowałam kiedyś obok quarta i rzeczywiście są super. polecam głównie pedi i mani



mam najnowsze inf takie, że dziewczyna -Ania- która w quarcie była najlepsza otworzyła swój salon na gocławiu na łukowskiej czy jakiejś podobnej nie wiem bo nie znam tej ulicy, ale pewnie da się wyszukać. ponoć robi swoje szkolenia


Najnowsze info:) Zamiast Ani jest Paulina jeszcze lepsza:D byłam u niej na szkoleniu, to były stylista-instruktor w Bass Cosnmetics, a teraz instruktor ABC-NAILSTORE. Patrzyłam na stronie, że to marka która wygrała mistrzosta w świata w Dusseldorfie. Ja jestem pod wrażeniem, a tu link do szkoleń zaawansowanych:

QUART.PL (http://quart.pl/index.php?art=13)

Pozdrawiam wszystkie początkujące:good:

asia
19-10-2009, 17:23
dobrze wiedzieć:) to nie będę się wahać jak zdecyduję się na doszkolenie