PDA

Zobacz pełną wersję : [9-10 marca 2013] II lubuskie warsztaty Euro Fashion 'One stroke'



zyza
22-01-2013, 23:39
Kochane forumowiczki!
tym razem chcemy was zaprosić na warsztaty farbką malowane;)
Weźmiemy na warsztat One Stroke 1 poziom oraz 2 poziom
dla kazdego cos dobrego :)
Dlatego też robimy dwie listy i planujemy na razie max 10-12 osob.
Chyba ze będzie takie zainteresowanie zrobimy warsztaty dwudniowe :)

Program warsztatów
I Poziom
- Dobór pędzli, farb, narzędzi do pracy
- Podstawy kolorów, koło barw
- Łączenie barw
- Prawidłowe nałożenie farb na pędzel
- Cieniowanie tła pod malunki
- nauka malowania kwiatkow typu róże, pąki, maki, bratki, sloneczniki itd.
- Nauka malowania cienkich lini, zawijasow, kropek
- Efekt naklejki
- Użycie one stroke w codziennych zdobieniach salonowych
II poziom
- Przygotowanie tła pod kompozycje
- Tworzenie kompozycji rozbudowanych
- Efekt 3D uzyskiwany fabrykami
- Wzory abstrakcyjne, symetryczne
- Trudniejsze wzory kwiatow, liści, dodatków
- Użycie malunkow w zdobieniu niecodziennych pazurkow także salonowych


Warsztaty 1 poziom, szkoleniowiec: Izabela Ziomek
http://www.facebook.com/IzabelaZiomekEFInstruktor/photos_albums

lista
1. Edyta Kienda (niunia)
2. Dorota Hernik
3. Paulina Szymszon
4. Jagoda Kosior
5. Natalia Kwiatkowska
6.

Warsztaty 2 poziom, szkoleniowiec: Agnieszka Hodyl
http://www.facebook.com/AgnieszkaHodylEFInstruktor/photos_stream

lista
1. Danuta Medyńska (calosc)
2. Renata Szulborska
3. Karolina Falkiewicz
4. Ewelina Stefańska
5. Wiola Wolska (całosc)
6.

Koszt jednego dnia 120zl (jesli ktos bedzie chcial dwa poziomy i znajda sie conajmniej 4 takie osoby wtedy cena bedzie 200 za dwa dni)
wpis na liste rownoznaczny jest z wpłatą zadatku 50zl, zadatek jest bezzwrotny.

i uwaga! dodatkowo pokaz Zhostovo!
http://pliki.wzorki.info/images/uTocF.jpg

Dane kontaktowe

Zyza
Iza Ziomek
isseut@gmail.com
gg: 1732400
tel: 664061193

Aga X
Agnieszka Hodyl
gwiazdka-x@o2.pl

Dane do przelewu:
62 1470 0002 2584 0107 3000 0001 (https://online.eurobank.pl/bi/rachunek_szczegoly.ebk?rachunekId=11115390)
Izabela Ziomek
ul. Kwiatowa 22
68-100 Żagań

dopisać: wpłata na warsztaty - Imię i nazwisko + nick z forum
wpłaty zadatkow prosimy wplacać do 20.02.2013, reszte mozna uregulować na warsztatach lub tez wplacic od razu calosc

reszte zdobień uzupełnimy na bieżaco :)

Adres miejsca
Gabinet Kosmetyczny Marizza
Warszawska 19
II piętro nad eurobankiem
68-100 Żagań.

nanami7
22-01-2013, 23:57
pojechałabym, ale pewnie nie będę miała jak dojechać, więc się nie piszę :(

kalaa
23-01-2013, 00:19
oj dziewczyny kusicie tymi warsztatami :D ja się wstępnie zapisuję od razu na dwa dni, a jak to wyjdzie w praniu to zobaczymy, w każdym bądź razie jestem chętna :)

Danutka
23-01-2013, 05:25
:tany2::tany2::tany2::tany2:Ja też.Ja też.Ja też.:skacze: Byłam co prawda kiedyś na kursiku one stroke -podstawy ale rewelacyjnie mi to nie wychodzi niestety:/: więc chętnie sobie powtórzę.Proszę o zapisanie mnie na 2 dni.Pieniążki już przelewam i proszę o fakturkę.

zyza
23-01-2013, 23:28
o jak fajnie! to juz sa dwie chętne na dwa poziomy :) dobrze jeszcze dwie i beda dwa dni a wtedy Nanami moze bedzie latwiejszy dojazd w sobote hyhyhy :) fajnie, warto korzystać bo znow bedziemy intensywnie pracowac :)

nanami7
24-01-2013, 01:20
wiem wiem, ale się nie zapisuje bo z Poznania jest jednak fatalne połączenie. Ponadto Asia robi warsztaty ze strołków w Poznaniu w marcu a jak wiadomo dojazd też by mnie kosztował... eh tak źle i tak nie dobrze. Ale Izuś chyba będzie dane nam się spotkać na Reformie w Poznaniu ? :D

zyza
24-01-2013, 22:47
tak o ile nas pogoda nie zatrzyma :) mam nadzieje pojawic sie takze na warsztatach Asi :)

Danutka
25-01-2013, 05:35
Dziewczynki,gdyby któraś chciała przyjechać na dwa dni a miała problem z noclegiem to zapraszam do siebie.

zyza
27-01-2013, 18:30
wrzucam zdobienia jakie wykonamy!
najpierw 1 poziom :)
postaram sie was nauczyc wszystkiego od podstaw a dojdziecie do takich cudeniek :)

zyza
27-01-2013, 18:31
i II poziom od Agusi :)

Evelyn.
27-01-2013, 20:05
ja będę chętna na drugi poziom, ale mam zapalenie oskrzeli i nie mam na razie jak iść do banku:(

nataszka
27-01-2013, 22:30
Mnie proszę wstępnie wpisać na 1 poziom:) bo na drugi raczej się jeszcze nie nadaje :/

agnieszka-x
27-01-2013, 23:02
Dziewczynki wzorki na II poziom - jeszcze cieplutkie bo dopiero zrobione.
http://pliki.wzorki.info/images/qgtlE.jpg

honeypuff
27-01-2013, 23:13
Z chęcią bym wzięła udział... Niestety praca mi na to nie pozwala... ;/ kurcze...

zyza
28-01-2013, 14:51
wpis na listę równoznaczny jest z wpłatą zadatku :) podajecie tylko informacyjnie co by was interesowalo :) nataszko jak będzie na dwa dni możesz zawsze wziąć udział w obu :):)

edit: dodalam program w pierwszym poscie

niunia-dziunia
30-01-2013, 22:43
Powiem szczerze, że mnie to już ten pierwszy poziom lekko przeraża:o - śliczne prace. Kusi mnie żeby się zapisać, ale boję się, że to dla mnie za trudne:(

zyza
30-01-2013, 22:45
niunia dziunia spokojnie zanim dojdziemy do kompozycji opanujecie podstawy :)

Drapi
03-02-2013, 23:21
Ja na II poziom poproszę :)))

zyza
04-02-2013, 20:19
oczywiście Drapi już cie wpisalam :)

Evelyn.
05-02-2013, 10:29
Aguś, a takie coś by mnie jeszcze interesowało http://www.nailclub.ru/forum/foto/file.php?n=59949&w=l czy to też wchodzi w grę??

agnieszka-x
05-02-2013, 19:38
Ewelinko ten wzór http://www.nailclub.ru/forum/foto/file.php?n=59949&w=l to akryl w połączeniu z farbkami.
Jak bardzo chcecie, mam zrobić wam pokaz zhostovo to i mogę jeden ten wzór na pokazanie zrobić.

zyza
05-02-2013, 23:05
Agus wydaje mi sie ze to bedzie temat nastepnych warsztatów i tak bedziemy mialy duzo pracy na tych.... Evelyn cierpliwa poczeka :) nie mozemy wszystkiego na raz ujawniac :P

nanami7
07-02-2013, 00:35
Iza, nad kolejnymi warsztatami trzeba pomyslec wspolnie bo juz sie nagrzalam hihi :skacze:

zyza
12-02-2013, 21:37
nanami raczki na kołdre i sie nie grzej tak :P bo do nastepnych nie przetrwasz :) :P

ps. dziewczynki cos malo chętnych na razie wiec chyba bedzie tylko jeden dzien :)

niunia-dziunia
12-02-2013, 21:39
Ja ciągle dumam:D Jeden dzieńdla takich nieumiejących jak ja razem z takimi co to już umieją?????

zyza
12-02-2013, 22:09
nie niunia :) pierwszy poziom proiwadze ja i wtedy beda takie poczatkujace jak ty ze mna a drugi poziom bedzie prowadzic agax i tam beda te umiejące :) tyle ze niektore z nas chcialy na dwa :)

niunia-dziunia
12-02-2013, 22:49
Aha, już kumam. To w takim razie robię przelew:D

Danutka
13-02-2013, 05:30
Ja ciągle dumam:D Jeden dzieńdla takich nieumiejących jak ja razem z takimi co to już umieją?????
Niunia zapisuj się:soczek:.Będzie dobrze.Do Żagania żabi skok masz.Ty się martwisz,że ktoś będzie umiał lepiej? A co to za problem? Coś podpatrzymy,podpytamy i też będzie lepiej:D.Ja liczę na to,że te moje stroki co narazie straszą to po warsztacikach mniej pokraczne będą:)

---------- Dodano o godzinie 04:30 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 04:24 ----------


Aha, już kumam. To w takim razie robię przelew:D
Super:ok:To już jesteśmy 3 na jeden dzień:]

kalaa
13-02-2013, 08:02
Zyza ja się ciągle piszę, ale pieniążki wpłacę w przyszłym tyg :)

zyza
13-02-2013, 22:41
spokojnie jeszcze tydzien na wplate mowie wam tylko ze nikt wiecej nie zdecydowal sie na oba poziomy :)
kaala a wolalabys jedynke czy dwojke jakby warsztaty byly jeden dzien? chyba dwojke bo podstawy widze w galerii juz masz :)

kalaa
16-02-2013, 09:44
jeśli były by jednodniowe to faktycznie dwojke, ale z checia pojde na oba :)

zyza
16-02-2013, 22:09
Karolinko jak sie nie czujesz na siłach na dwojke mozesz na jedynke ale w wiekszosci bedziemy cwiczyć proste płatki i proste zwykłe listki, delikatne zawijasy i podrasowywanie... po twoich pracach wydaje mi sie ze spokojnie dasz rade juz na 2 poziom :)

kalaa
17-02-2013, 11:34
Izuś a są jeszcze jakieś szanse żeby odbyły się dwa dni? :) jak nie to pójdę na ten drugi poziom, spróbuję chociaż :D

Danutka
17-02-2013, 12:55
Izuś a są jeszcze jakieś szanse żeby odbyły się dwa dni? :) jak nie to pójdę na ten drugi poziom, spróbuję chociaż :D

Izuś,jakby Kala zapisała się na 2 dni to brakowało by tylko jednej dziewczyny na drugi (zakładając,że dalej minimum to 4 na dzień),może jedna by się jeszcze znalazła do 20-stego?????????????????? hm

zyza
17-02-2013, 22:00
danusia cztery chetne na oba dni... czyli 4 dziewczyny ktore chca na jedno i na drugie

Danutka
17-02-2013, 22:29
danusia cztery chetne na oba dni... czyli 4 dziewczyny ktore chca na jedno i na drugie

To jak będzie tylko jeden dzień to co będzie? Początki czy dla zaawansowanych ,czy jakiś mix zrobicie?:)

nataszka
17-02-2013, 23:10
Danutka będzie to i to- podzielimy się na dwie grupy :)

zyza
18-02-2013, 02:16
tak własnie jak mowi nataszka :)
bedziemy w dwoch grupach :) ciebie Danusia widze w pierwszej bo sama mowilas ze masz problem z prostym kwiatkiem a bez wprawy nie dasz rady w drugiej...oczywiscie wybor nalezy do ciebie :) hehe
ja postaram sie wam przedłozyc jak najwiecej :) zebyscie i skorzystały z trikow w malowaniu:)

Danutka
18-02-2013, 06:40
tak własnie jak mowi nataszka :)
bedziemy w dwoch grupach :) ciebie Danusia widze w pierwszej bo sama mowilas ze masz problem z prostym kwiatkiem a bez wprawy nie dasz rady w drugiej...oczywiscie wybor nalezy do ciebie :) hehe
ja postaram sie wam przedłozyc jak najwiecej :) zebyscie i skorzystały z trikow w malowaniu:)

Trochę szkoda.Mój problem polega na tym,że na kursy jakoś czas i forsę wygospodarowuję a gorzej z ćwiczeniami po kursie i niby teoretycznie to wiem ale wychodzi jak wychodzi:/: Do 10-tego jeszcze trochę czasu jest,co byś powiedziała na to żebym do Ciebie wpadła kiedyś i poćwiczyłybyśmy to co miało być tego pierwszego dnia w ramach doszkolenia w tej cenie co zapłaciłam czy dopłaciłabym jeszcze jak tam uważasz a ostatniego bym zapłaciła 120 za warsztaty i wtedy poszłabym na ten poziom drugi?

nataszka
18-02-2013, 16:06
jak będzie jeden dzień to sb czy nd?

Danutka
18-02-2013, 17:24
jak będzie jeden dzień to sb czy nd?

Zyza napisała na FB,że w niedzielę

---------- Dodano o godzinie 16:24 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:05 ----------

Zyzuś nie doczytałam się co mamy wziąć? Rozumiem,że pędzelki i farbki.Tipsy też? Lampy? Żele? Na swoich pazurkach czy na luźnych tipsach robimy?

zyza
19-02-2013, 09:07
tylko pedzle bierzecie :) prosze nie zabierac nic wiecej bo sie nie odnajdziemy :)
Danutka indywidualne doszkolenie u mnie certyfikatowane od 300zl kosztuje :)

Danutka
19-02-2013, 11:39
tylko pedzle bierzecie :) prosze nie zabierac nic wiecej bo sie nie odnajdziemy :)
Danutka indywidualne doszkolenie u mnie certyfikatowane od 300zl kosztuje :)

Fajnie by było,nie byłabym tak do tyłu z tymi strokami :) to ja do Ciebie przyjdę 27 lub 28-go jak będę po forsie.Dopłacę te 20 zł za warsztaty i ustalimy jakiś termin na to doszkolenie.I mam nadzieje,że do tego czasu auto się nie rozkraczy i nie stanie się nic co pokrzyżuje mi plany;)

plushak
19-02-2013, 15:40
Dziewczyny, ale takie rzeczy to na pw :-)
Tutaj jest temat czysto warsztatowy ok ? :)

Evelyn.
19-02-2013, 20:41
Zyzka , a będzie można jakieś fajne pędzle zakupić... bo moje to już lekko styrane:) albo może Aga coś poleca??

zyza
19-02-2013, 21:58
sorki plusia ale chciałam tylko napisac ze moje szkolenia indywidualne sa znacznie drozsze niz warsztaty dlatego wlasnie warsztaty sa dla wielu osob :)
(a wogole nie mozna podawac cen na forum czy jak? wole dopytac zeby byka nie strzelic... czy chodzi o caly nasz dialog?)

Evelyn własnie zalatwiam dla was mozliwosc zakupu...

Drapi
20-02-2013, 00:23
laseczki a na drugi poziom tylko ja i danusia?? nikt wiecej???????

Evelyn.
20-02-2013, 01:12
i ja!! jutro przeleję kaskę

Danutka
20-02-2013, 08:23
sorki plusia ale chciałam tylko napisac ze moje szkolenia indywidualne sa znacznie drozsze niz warsztaty dlatego wlasnie warsztaty sa dla wielu osob :)
(a wogole nie mozna podawac cen na forum czy jak? wole dopytac zeby byka nie strzelic... czy chodzi o caly nasz dialog?)

Evelyn własnie zalatwiam dla was mozliwosc zakupu...

No właśnie Plusiu,to było na temat warsztatów^_^. Mi o te 2 poziomy chodziło, chciałam oba i kombinowałam jak by tu zrobić abym mogła na obu być:huh:.No i doszłam do wniosku,że pójdę na drugi a pierwszy sobie powtórzę u Zyzy prywatnie wcześniej.Ale o.k. już się nie odzywam:lookam:.Będę na temat prywatnych szkoleń na priv pisać:papa:

kalaa
20-02-2013, 08:43
ja też na drugi :)

niunia-dziunia
20-02-2013, 09:11
To zaraz się okaże, że pierwszego poziomu nie będzie;( Będzie nie?:D

zyza
20-02-2013, 22:22
spokojnie niunia bez paniki beda oba poziomy tylko nie rozlozone na dwa dni :)
dziewczynki macie 10% rabatu na pedzelki (oraz inne produkty) efexclusive oraz elegance...
zaraz wrzuce linki

pedzelki cieniutkie do zdobien
http://elegance.pl/28-pedzelki-do-zdobie
i do stroków
http://sklep.eurofashion.com.pl/category.php?id_category=3311

mysle ze podstawowy zestaw to 4 i cieniutki do zdobień na pierwszy poziom
2, 4 i cieniutki na drugi poziom
ale Aga musi wam dokladnie napisac...

przedłuzam wplate do 25 tylko max musze zaczac kupowac produkty....

a co do zamowien poprosze na priv co chcecie ze sklepu EF byle szybciutko :)

agnieszka-x
21-02-2013, 11:05
Ewelinko mogę Ci spokojnie polecić pędzelki do malowania precyzyjnych elementów:

Produkty do paznokci, Tipsy, Paznokcie - Elegance (http://elegance.pl/pedzelki-do-zelu/582-pedzelek-nylon-brush-art-2.html)
Produkty do paznokci, Tipsy, Paznokcie - Elegance (http://elegance.pl/pedzelki-do-akrylu/543-pedzelek-do-akrylu-kolinsky-art-6-.html)

do one stroke ja polecam każdy tylko z włosiem synetetycznym nr 4 i 6. Ten też super się sprawdza:

Produkty do paznokci, Tipsy, Paznokcie - Elegance (http://elegance.pl/pedzelki-do-zelu/579-pedzelek-nylon-brush-4-gel-flat.html)

zyza
23-02-2013, 00:23
dziewczyny szybciutko zamowienia prosze juz trzy mam a co z reszta? nikt wiecej nie chce?

nataszka
23-02-2013, 00:47
ja niestety musze zrezygnować z warsztatów ;( auto tak mi się popsuło ze tylko trzymac się za portfel. Normalnie pech jakiś, nie dosc że elektryk mi nie naprawił to jeszcze w drodze do mechanika popsuła mi się kolejna rzecz :( nie ma to jak jechac do warsztatu z jedną usterką a dojechać z dwiema ( a w sumie to nie dojechalam tylko doszłam bo jechac się nie dało) ech tak mi szkoda ;(

niunia-dziunia
23-02-2013, 08:37
Nataszka, widzę, że jesteśmy z jednej miejscowości, więc jeżeli chodzi o transport na warsztaty to bardzo chętnie bym cię zabrała:D I tak będę jechała, a z kimś to o wiele przyjemniej.

Czy są jeszcze jakieś dziewczyny z Nowej Soli? Evelyn, jak ty jedziesz?

Danutka
23-02-2013, 10:48
dziewczyny szybciutko zamowienia prosze juz trzy mam a co z reszta? nikt wiecej nie chce?

Ja mam do one stroke 1-z indygo, 2 i 4 z EF i jeszcze dwa pędzelki bez numerków które kupiłam po kursie w P.Beauty (jeden z nich trochę grubszy od tej 4-rki z EF) to chyba wystarczy?

Evelyn.
23-02-2013, 11:36
Nataszka, widzę, że jesteśmy z jednej miejscowości, więc jeżeli chodzi o transport na warsztaty to bardzo chętnie bym cię zabrała:D I tak będę jechała, a z kimś to o wiele przyjemniej.

Czy są jeszcze jakieś dziewczyny z Nowej Soli? Evelyn, jak ty jedziesz?

Natalia i tak pewnie planowała ze mną jechać.... Na pewno nie chodziło jej niestety tylko o transport:( szkoda Natalia, że nie jedziesz:(

nataszka
23-02-2013, 14:38
właśnie miałam taką nadzieję że warsztaty odbeda sie w jeden dzień i pojedziemy razem Evelyn. Ale dzieki niunia za propozycje. Kurcze niestety transport to tu akurat najmniejszy wydatek. Czekam z niecierpliwością na telefon od mechanika...bo jak w zeszłym tyg elektryk do mnie zadzwonił że moge odebrac auto to szeroko buzie otworzyłam słysząc cene :(

zyza
25-02-2013, 11:10
Danutka jak masz pedzelki to ok ja pisalam do tych niezdecydowanych :)
Nataszka poczekam na ciebie jeszcze chwile moze akurat sie uda...

ps. dziewczyny jak beda dwa dni to i w sobote bedzie I i II poziom i w niedziele bedzie I i II poziom :)

Danutka
25-02-2013, 19:59
Danutka jak masz pedzelki to ok ja pisalam do tych niezdecydowanych :)
Nataszka poczekam na ciebie jeszcze chwile moze akurat sie uda...

ps. dziewczyny jak beda dwa dni to i w sobote bedzie I i II poziom i w niedziele bedzie I i II poziom :)
W sobotę 1i2 i w niedzielę 1i2?????????????? To dwa razy to samo będzie???? Dobrze rozumiem???? Bo jak inaczej to co z tymi co chcą oba poziomy?????????

zyza
27-02-2013, 13:58
bez kitu czy ja wam pisze po chinsku?:lol:
jest na dzien dzisiejszy jedne dzien i to bedzie niedziela zaden z poziomow nie odbywa sie jeden po drugim tylko jednoczesnie
I prowadze ja
II prowadzi Aga....

a jaki widzisz problem Danuś zeby w sobote byc na I a w niedziele na II?
nie rozumiem pytania co z wami tymi co cha na dwa poziomy ma byc nie tak? :P

i dodałam JAK BEDA na razie nie ma tylu chętnych zeby byly dwa dni...

---------- Dodano o godzinie 12:58 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 21:21 ----------

dziewczynki wrzucam menu prosze sobie wybrac i dac mi znac co chcecie... porposze o wybor w granicach 15-20zl max... http://osolemio.pl/

anikol
27-02-2013, 14:27
strasznie mi przykro że nie będę z wami tym razem ;(
będę się ślinić jak zobaczę zdjęcia i zazdrościć Wam że ho ho :wow:
ale nastepnego razu nie odpuszczę, Iza napisz że planujecie coś na wiosnę ?!
Ściskam Was mocno a najmocniej Dorotkę bo z nią chciałam się zobaczyć najbardziej, tyle lat od skończenia szkoły się nie widziałyśmy, echhh
Pracujcie pilnie co bym mogła gały z podłogi zbierać
Aguś, Iza :*
i dla reszty także po buziaku :*

agnieszka-x
27-02-2013, 21:30
Anikol :* nie martw się napewno coś wykombinujemy z Izą. :)

zyza
28-02-2013, 00:30
ja tak mysle ze fajowe plaskorzezby i kompozycje kwiatkowe akrylowe :P Anikol jak myslisz? :D

porposze decyzje co do menu kochane moje niecierpliwe :) http://osolemio.pl/

anikol
28-02-2013, 11:17
[quote=zyza;375178]ja tak mysle ze fajowe plaskorzezby i kompozycje kwiatkowe akrylowe :P Anikol jak myslisz? :D
Jak następne warsztaty będą akrylowe to znów mnie nie będzie, mam uczulenie na to ustrojstwo, gdybym miała siedzieć 8 godzin w oparach liquidu to by mnie duszącą do szpitala zabierali a nie do domu :D
Ale mam już patent przyjadę odziana w to Budownictwo, prawo budowlane, porady budowlane, budowa, remont - budnet.pl (http://www.budnet.pl/zdjecia/kombinezon_cywilny_z_przodu.jpg:leze:)
Izku nie zaśmiecam dalej wątku.....:papa:

zyza
28-02-2013, 23:57
heh Aniu :) dobrze pomyslimy cos dla jednych i dla drugich :)

niunia? powiedz mi czy jednak chcesz ten czy ten pedzelek bo nie mam decyzji?
Produkty do paznokci, Tipsy, Paznokcie - Elegance (http://elegance.pl/pedzelki-do-akrylu/543-pedzelek-do-akrylu-kolinsky-art-6-.html)
lub
Pędzelek do zdobień akwarelowych EEexclusive Water Color Classic Brush nr 004 (http://sklep.eurofashion.com.pl/pedzelki-do-farb-akrylowych-i-akwarelowych/17801-pedzelek-do-zdobie-akwarelowych-eeexclusive-water-color-classic-brush-nr-004.html)

Kaala Evelyn chcecie kebab ale polecam wam szefa jest lepszy wiecej warzywek chyba ze fety nie lubicie to zamowie wam zwyczajny

niunia-dziunia
01-03-2013, 08:55
Zyza, zdam się na ciebie - jeden chcę to krótkich kreseczek, a drugi do dłuższych zawijasków:D

A z jedzonka poproszę PENNE A POLLO:P

kalaa
01-03-2013, 09:18
a ten szefa też jest z surówkami? bo nie napisali :P jak tak to wolę ten szefa :)

zyza
01-03-2013, 22:43
ten szefa jest chyba z cebulka fetą i ogorkiem... dla mnie lepszy :)

ps. zamykam zamowienia na zakupy bo musze zamowic :)

kalaa
01-03-2013, 22:44
Zyza to jednak wole tamten zwykly :) ten co pisalam

niunia-dziunia
03-03-2013, 12:42
Czyli zostaje jeden dzień - niedziela?

Danutka
03-03-2013, 16:05
Czyli zostaje jeden dzień - niedziela?
Tak.Niedziela godz 11.00 :)

zyza
03-03-2013, 19:32
Tak.Niedziela godz 11.00 :)
nieeeeee!!!! 10! :) nie moge zmienic godziny na FB jakos sie nie chce poprawic....

niunia-dziunia
03-03-2013, 20:28
Może być i 10:D A do której przewidujesz?

zyza
05-03-2013, 00:45
do oporu :):skacze:

---------- Dodano o godzinie 23:45 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 20:51 ----------

jeszcze 6 dniiiiii :)

nataszka
05-03-2013, 01:14
a jednak ja będe też :yess:

Evelyn.
05-03-2013, 10:38
świetnie:) znów na jednym wózku:) ;)

nataszka
05-03-2013, 14:12
jak bym mogła Cię opuścić;)

Drapi
05-03-2013, 20:58
juz niedlugo :D

nataszka
05-03-2013, 22:55
może śnieżycy tym razem nie będzie ;) choc coś tam w pogodzie słyszałam o powrocie zimy :/

niunia-dziunia
07-03-2013, 08:36
No ja mam ogromną nadzieję, że śnieg już nie powróci... Teraz tak super się jeździ:D

zyza
07-03-2013, 09:20
3 dni 3 dni 3 dni :)

Drapi
07-03-2013, 23:56
podobno w sobote ma padac snieg;/

Evelyn.
08-03-2013, 09:48
w niedzielę -21 odczuwalnej temperatury i śnieg:( mam nadzieję, że nie będzie śnieżycy jak po ostatnich warsztatach... zamiast 45 min jechaliśmy 2 godziny do domu;(

Drapi
08-03-2013, 10:02
jeszcze 2 dni ;)

nataszka
08-03-2013, 15:30
na szczęście my Evelyn mamy sprawdzonego kierowce :) ale ta minusowa temperatura mnie przeraża... az mi stopy zmarzły momentalnie :(

Evelyn.
08-03-2013, 20:45
no tak kierowca jest świetny:D trzeba się tylko dobrze ubrać;)

Drapi
09-03-2013, 09:45
to juz jutro :)))))))

Evelyn.
09-03-2013, 15:32
Iza. Brać tylko pędzle tak??

kalaa
09-03-2013, 16:10
do jutra dziewczyny :) do zobaczenia

Danutka
09-03-2013, 17:47
Iza. Brać tylko pędzle tak??
Pędzle,dobry humor,entuzjazm :soczek::papa:

niunia-dziunia
09-03-2013, 17:49
Dziewczyny, a tam w pobliżu jest jakiś parking?

Drapi
09-03-2013, 18:33
jest :) calkiem niedaleko :)

niunia-dziunia
09-03-2013, 20:27
To super, mam nadzieję, że znajdę:D

Danutka
09-03-2013, 21:08
To super, mam nadzieję, że znajdę:D
Parking (płatny niestety) jest na Placu Słowiańskim ,a zaraz koło placu jest deptak i gabinecik Izy.Z drugiej strony deptaku (czyli ulicy Warszawskiej) jest obok ratusza też płatny, a za darmo można stanąć niedaleko od ratusza z tyłu za bankiem PKO.

linkamalinka
10-03-2013, 20:12
umiem :D cos tam :)

Drapi
10-03-2013, 22:38
Parking (płatny niestety) jest na Placu Słowiańskim ,a zaraz koło placu jest deptak i gabinecik Izy.Z drugiej strony deptaku (czyli ulicy Warszawskiej) jest obok ratusza też płatny, a za darmo można stanąć niedaleko od ratusza z tyłu za bankiem PKO.

parkingi w sobote i niedziele sa darmowe :)

dziekuje za milo spedzony czas :) bym mogla tak co tydzien:)

Evelyn.
11-03-2013, 09:32
bez przesady Drapi...ale tak co dwa:D

nataszka
11-03-2013, 13:57
dopiero sie z łóżka zwlokłam...wróciłam wczoraj z gorączką 39,4 :( ale i tak było warto :) a dziś chorobowe...jak ja nie lubie leże chora w łóżku:/: juz mnie ręce świerzbią bo coś bym porobiła

zyza
11-03-2013, 16:17
nataszka na. suficie;) na skosie hehe ;
rzuce czym ciezkim na ten pl. Słowiański... wygrała konkurs a mówi ze 'cos' się nauczyla ;) hyhy
dzięki dziewczyny za tyle energii i chęci do nauki ;) jagoda na fb wykonala prace domową a na resztę czekam ;P jak wroce do rzeczywistości to ogarne zdjecia ;)

natalia268
11-03-2013, 19:41
A co Wy tak bez fotek ? :( podzielcie się...

edytakon
11-03-2013, 20:14
nooo wlasnie eeeeeej

agnieszka-x
11-03-2013, 21:22
Proszę bardzo, zdjęcia z pracowitych warsztatów.

http://www.facebook.com/events/154969264653856/169543083196474/?notif_t=plan_mall_activity

http://pliki.wzorki.info/images/ZTynW.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/LplX.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/mtvsy.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/TfvAy.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/nDGOl.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/m8uzq.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/kwiy.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/K7iJe.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/yhprl.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/eMctC.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/OtkT9.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/gMrP1.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/XJbjR.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/k8Yd.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/DEBak.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/ujXZF.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/DPU9Q.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/x2Tng.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/Pa75S.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/Zk5Mx.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/4sYQ.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/IKR2O.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/V5EK.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/QKbVm.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/EXzNM.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/S0QUK.jpg[/img[img]http://pliki.wzorki.info/images/MwkTm.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/H0vMq.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/zKEoM.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/m6Ebj.jpg[/img[img]http://pliki.wzorki.info/images/OkxNC.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/gIaBh.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/lBVC3.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/rD4vq.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/9JjgI.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/hdz6p.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/h604V.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/4TR31.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/QZEJP.jpg[/im[img]http://pliki.wzorki.info/images/8GVBt.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/R3Y2P.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/Q5XCU.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/nQZCi.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/ZISR.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/lVoA2.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/mHx6.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/YJtsb.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/FMkam.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/ywjr.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/FzgAB.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/61Pjn.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/xhIoq.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/UkAR4.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/utfL5.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/UsPV.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/LM0Dv.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/waQ9A.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/Ac3Ju.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/fDLbl.jpghttp://pliki.wzorki.info/images/tS5BX.jpg

anikol
11-03-2013, 21:38
robota w rękach się pali :ok:zazdroszczę ;(
co do zdjęc to muszą wystarczyć mi miniaturki bo antywirus blokuje mi stronę, wykrywa wirus jakiś.
Najważniejsze że miło i pożytecznie spędziłyście czas!!! :piatka:

Evelyn.
11-03-2013, 21:43
o i znów na pierwszej focie zblazowana moja mina:D
a u mnie w ogóle duże się nie otwierają tylko szarość widzę szarość:/:

nataszka
11-03-2013, 23:21
a zaraz po Tobie Evelyn ja:D tez nie mogę nic powiększyc :/:

Drapi
12-03-2013, 00:06
mi tez sie nie powiekszaja fotki

niunia-dziunia
12-03-2013, 09:05
A ja tam się cieszę, że się nie powiększają:P (przynajmniej niektóre:D)

Co do warsztatów - powiem wam, że jestem w szoku, bo nie wyobrażałam sobie, że będą one w tak superowej atmosferze:D I nie myślałam, że pani Ziomek to taka czadowa babka jest:D:D:D I wy dziewczyny również:piatka:
Bardzo mi się podobało i mam nadzieję, że kiedyś w końcu wyjdzie mi jakiś kwiatek:P

Drapi
12-03-2013, 09:51
niunia trzeba cwiczyc cwiczyc cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc :)

juz sie nie moge doczekac nastepnych warsztatow ;)

Evelyn.
12-03-2013, 09:53
ja już widziałam na fejsie:lol:

zyza
12-03-2013, 14:23
niunia, Ziomek a ktora to? :P
ciesze sie ze cie poznalam aparatko :)
u nas zawsze warsztaty są inspirująco-wariacyjne :)
ja wrzucilam foty na FB jak pozmniejszam to i tu wrzuce bo niestety wielkich mi forum nie akceptuje :)

zyza
18-03-2013, 20:46
no to wrzucam