PDA

Zobacz pełną wersję : *Serwisy społecznościowe* Gdzie urzędujecie???



Jagna
29-07-2009, 17:58
Tyle jest różnych serwisów, że nawet nie pamiętam, gdzie się rejestrowałam :)
Ale pamiętam, gdzie na pewno jestem:

goldenline, grono.net, facebook; n-k, benz (tylko dla fajnych Rodziców ;-))), mojeciuchy, szafa..
Więcej nie pamiętam :)

Kiedyś jeszcze była sympatia, ale odkąd wyszłam za mąż, to same rozumiecie... ;-)))

A Wy gdzie bywacie, poza "wzorkami"?

;-))

moniczka690
29-07-2009, 18:04
ja na facebooku urzęduje jesli nie ma mnie na forum

Gość
29-07-2009, 18:19
ja to tylko tu i na NK... wprawdzie jestem tez zrejestrowana na innych forach pazurowych ale juz mnioe chyba tam wywalili za aktywność, a własciwie za jej brak;P

i tak mi juz czasu brakuje bo tylko wstane to zaraz nałóg mi się włacza i naraz przeglądam 3 postawowe strony



co sie w swiecie dzieje- czyli PUDELEK leje na wszystkich
kto z kim komu i dla kogo- czyli każdy z każdym na NASZEJ KLASIE
po co na co i dlaczego tak sie stało- czyli jakie WZORKI nam dziś FORUM przyniesie



---------- Dodano o godzinie 18:19 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:18 ----------

ależ to pieknie ujęłłam... chyba muszę więcej pić, bo gadka szmatka mi się włącza:P

aga
29-07-2009, 18:33
Zawsze jak włączam komputer to na samym początku wchodzę na nasze forum :skacze:
później zazwyczaj na nk i na photobloga podglądam taką jedną sikse, która lubi pisać do zajętych chłopaków:bruce:

---------- Dodano o godzinie 18:33 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:31 ----------

aż chyba sobie to zapisze woszczurku :lol: ... no i jeszcze na pudelka wchodzę od czasu do czasu ale ostatnio już rzadziej ;P

Daria
29-07-2009, 18:33
ja też tylko na nk i na naszym forum..
jestem też zarejestrowana na kilku forach jednak najbardziej lubię tu przebywać ;)

Nnisiaa
29-07-2009, 18:36
oj ja chyba nie wymienie wszystkich z pamieci:P...
NK, Golden nails, ***********, wzorki, sweet nails, noworodek;), 2 prywatne fora mamuskowe;), i jeszcze kilka innych :P

majkarodzik
29-07-2009, 18:50
U mnie kiedys to tylko forum o dzieciach- ale ogolnie wszystko tam jest. Teraz to tylko nasze forum, zyc bez was nie moge. No i tradycyjnie nk:)

szpila59
29-07-2009, 19:06
ja najpierw na forum wchodzę oczywiście ;P Później na fotka.pl, na n-k, na pudelek i papilot wchodzę zobaczyć co się dzieje ciekawego :D Na mojego blogaska i czasami na smog.pl

Jagna
29-07-2009, 19:08
Zawsze jak włączam komputer to na samym początku wchodzę na nasze forum :skacze:
później zazwyczaj na nk i na photobloga podglądam taką jedną sikse, która lubi pisać do zajętych chłopaków:bruce:

---------- Dodano o godzinie 18:33 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:31 ----------

aż chyba sobie to zapisze woszczurku :lol: ... no i jeszcze na pudelka wchodzę od czasu do czasu ale ostatnio już rzadziej ;P


To się nazywa Rytuał :skacze:

Hahahaha! Mam podobny, tyle tylko, że podglądam już "niesiksę", co także lubi zajętych facetów... ;-)))

Gość
29-07-2009, 20:06
oj ja chyba nie wymienie wszystkich z pamieci:P...
NK, Golden nails, ***********, wzorki, sweet nails, noworodek;), 2 prywatne fora mamuskowe;), i jeszcze kilka innych :P

ło matko!! chyba by mi życia brakło na tyle stron :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow:

Jagna
29-07-2009, 20:11
To wcale nie jest takie czasochłonne, gdy przejdzie się jak burza i sprawdzi, co nowego :-)

Raz okupacja jednego, innym razem drogiego, trzeciego, etc....

Dziewczyny, jeżeli przyszłoby Wam do głowy zamieniać swoją garderobę, to wpadnijcie tutaj:

Rejestracja uzytkownika - mojeciuchy.pl - ubrania, ciuchy, odzież, sprzedaż i wymiana ubrań, kosmetyki, biżuteria, zegarki, moda (http://www.mojeciuchy.pl/rejestracja/?rpar=dXNlcklkPTQ4Mzk3O3VzZXJMb2dpbj1XaWxjemFfSmFn b2Rh)

szpila59
29-07-2009, 20:15
ło matko!! chyba by mi życia brakło na tyle stron :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow:
mam tyle samo tyle że żadko na nie wchodzę ;P Nawet już nie pamiętam gdzie się zapisałam :D
Na to forum kochane oczywiście codziennie wchodzę kiedy tylko przytrafi się okazja, co wkurza wszystkich w domciu że im kompa zajmuję

dzidzia
29-07-2009, 21:07
a ja oczywiscie jak wiekszosc standardowo zaczynam od forum , pozniej nk, czasmi lukne co sie dzieje na myspace, bliziutko i jak leci ale te dwa to sprawdzam tak raz na miesiac...

Jagna
30-07-2009, 14:04
A ja przypomniałam sobie dzieki Ziziz, że mam także konto w chomiku :yess:

http://images.chomikuj.pl/button/Chomik_Jagny.gif (http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=Chomik_Jagny&b=1)

Euphoria
30-07-2009, 14:14
ja tutaj oczywiście:) potem NK, wizaż, forum na o2-mp3 i potem od siebie, czarna oliwka, peb.pl

natalia268
30-07-2009, 22:03
mnie mozna znaleźć na grono.net ;)

NK nie mam i nie chce bo tata by mnie podgladał ;P, fotke miałam ale skasowałam bo mnie denerwowała i nie miałam czasu na nia wchodzic

justi9
29-04-2010, 13:43
ja tez mam konto na chomiczu , na wizazu rowniez i niedawno czegos szukalam na necie i tak tu milo ze sbie tu siedze coraz czesciej :D:ok:

moniska139
29-04-2010, 19:47
ja też mam swoją kolejność zaglądania na strony :D wzorki, papilot, snobka, wizaz, nk

nanami7
29-04-2010, 19:50
FORUM :P
nk
facebook
chomik (ale nie pamiętam hasła:P)
eska.pl
szafa.pl

generalnie i tak rzadko wchodzę. Tylko forum i nk :)