PDA

Zobacz pełną wersję : * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?



Jagna
29-07-2009, 22:00
Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii w tym temacie, gdyż ostatnio słyszałam, iż to bardzo wartościowe kosmetyki- cenowo zbliżone do Vichy, ale jakościowo lepsze. Czy Któraś z Pań korzysta i może coś podpowiedzieć o efektach?

Gość
29-07-2009, 23:41
pierwsze słysze o takich kosmetykach ale przeleć sie tutaj:
forum.cosmetic.pl :: Zobacz temat - Mary Kay - co sądziecie o kosmetykach???? (http://forum.cosmetic.pl/viewtopic.php?t=843)

Jagna
29-07-2009, 23:53
Dzięki :-)
Jestem stara, jak świat, ale wcześniej także nie słyszałam o tej firmie.

Daria
30-07-2009, 10:35
ja też nic nie słyszałam o takiej firmie ;)

Jagna
30-07-2009, 10:40
Zabawna metamorfoza :)

Wirtualny makijaż .:. Mary Kay Polska. (http://www.marykay.com.pl/wirtualnymakijaz/)

jamarcianka
18-11-2009, 16:34
Ja troszeczkę wiem o tej firmie...- kosmetyki są na naszym rynku od jakichś 6 lat,ale nie reklamują się w telewizji ani radiu, więc nie wszyscy o nich słyszeli. Marketing Mary Kay opiera się na wypróbowaniu na własnej skórze i działaniu drogą poleceń. Każda konsultantka Mary Kay przed sprzedaniem kosmetyku powinna zaprosić potencjalną klientkę na pokaz kosmetyczny, w czasie którego tamta może wypróbować kosmetyki i dobiera się jej specyfiki odpowiednie do potrzeb jej skóry.
Zestaw "satynowe dłonie" jest super, polecam!!!
A jeżeli któraś z was jest z Torunia lub okolic i jest zainteresowana posiadaniem tych kosmetyków, niech da znać...coś w tej kwestii da się zrobić;)

natalia268
18-11-2009, 16:50
moja kolezanka z mamą były u jednej babki i tam im dobierała kosmetyki, mojej kolezance tusz do rzes a mamie jakis podkład i krem...

podobno jest drogo...

i moja koleżanka kupując tusz za 60 zł..nie była zbyt zadowolona, zadnych specjalnych efektów itd...

Ewelinaaa
18-11-2009, 17:16
Jakiś miesiąc temu byłam na spotkaniu kosmetycznym, moja koleżanka zaczęła zajmować sie tymi kosmetykami. Zestaw satynowe dłonie jest naprawdę bardzo fajny, ale dość drogi. Ja zdecydowałam się narazie, na żel do mycia twarzy serum i podkład. I szczerze jest ekstra, po 1 użyciu widać efekty skóra jest nawilżona i zdrowo wygląda. Firma jest dość droga ale jesli chodzi o jakość to z tego co czytałam porównuje sie do qlinic i vichy. Doszłam do wniosku że jakby policzyć wszystkie kosmetyki co mam na półce i uzywam ich od świeta, to 3 dobrej jakości kosmetyki kosztuja o wiele mniej. Jesli chodzi o kosmetyki kolorowe czy tusze do rzęs to mi osobiscie nie przypadły do gustu, ale te do pielęgnacji polecam.

mala
18-11-2009, 20:15
ja mam wlasnie okazje zostac konsultantka tej firmy (formularz lezy w szafie)
produkty sa dosc drogie (choc nei wiem jak w pl)ale slyszalam ze marykay jest bardzo dobra firma ktora zaprzestala badan na zwierzetach.znam polke ktora poleca te produkty

Jagna
18-11-2009, 20:41
ja mam wlasnie okazje zostac konsultantka tej firmy (formularz lezy w szafie)
produkty sa dosc drogie (choc nei wiem jak w pl)ale slyszalam ze marykay jest bardzo dobra firma ktora zaprzestala badan na zwierzetach.znam polke ktora poleca te produkty


Moje drogie, bo podejrzewam, że założenie tej idei jest proste: "Co drogie, to tanie" i na odwrót :)
Teraz już więcej wiem o tych kosmetykach. Są rewelacyjnej jakości i za tą jakość trzeba zapłacić. ALe z drugiej strony kupujemy buty za 300 zł i nie zstanawiamy się, że trochę drogie... :-)
A kosmetyki przede wszystkim używamy do twarzy, więc powinnyśmy w nią inwestować :)
Pozdrawiam Was Dziewczyny!

jamarcianka
19-11-2009, 21:02
Jestem tego samego zdania. Początkowo też zzrażała mnie cena, ale wypróbowałam i efekty mnie zachwyciły, więc teraz już myślę sobie, że w końcu twarz mamy na całe życie...:P

---------- Dodano o godzinie 21:00 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:54 ----------

natalia268 - nie rozumiem tego, że babka dobierała im tylko tusz albo tylko krem i podkład. Na tych spotkaniach należy wykonać pielęgnację od podstaw, wszystkie kosmetyki po kolei od demakijażu poczynając, więc konsultantka ma obowiązek dobrać kobitce wszystkie kosmetyki potrzebne do codziennej pielęgnacji, a ta wybiera sobie to, co jej najbardziej odpowiada, więc jak mogła ta koleżanka kupić tusz, który jej się w dodatku nie podobał - to ewidentnie jej wina, skoro kupiła coś byle kupić.Pewnie chciała zaoszczędzić i wzięła to, co najtańsze albo po prostu konsultantka nie poprowadziła spotkania jak należy. Jestem konsultantką, to wiem, jak to mniej więcej wygląda..

---------- Dodano o godzinie 21:02 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:00 ----------

A dodam jeszcze, że nie ma obowiązku zakupu czegokolwiek po tym spotkaniu!

anulka012379
09-01-2010, 19:18
Witam..słyszałam o tej firmie ale już jakis czas temu..miałam sposobnośc używania niektórych : tonic dwufazowy do zmywania oczu,pare kremów..Te kosme3tyki pochodzą ze Stanów Zjednoczonych..zaczynaja byc popularne w zachodniej europie..pozdrawiam..;-)

justi9
23-06-2010, 11:37
ja jestem konsultantka tej firmy ^_^ sa swietne produkty no drogie ale super a satynowe raczki to moj nalog nie ma czegos lepszego ahh

barbara_kawka
23-06-2010, 19:13
mialam okazje wyprobowania kosmetykow na pokazie ... satynowe dlonie fakt fajne ... mnie zrazila nachalnosc Pani ktora potrafila do mnie wydzwaniac po 2-3 razy dziennie i mowic mi ze 1400 zl to nie jest duzo i zebym od kogos pozyczyla.... ( namawiala mnie do wejscia w firme ) . porazka jakas .

---------- Dodano o godzinie 19:13 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:12 ----------


ja jestem konsultantka tej firmy ^_^ sa swietne produkty no drogie ale super a satynowe raczki to moj nalog nie ma czegos lepszego ahh


mozesz na PW napisac jaka jest cena zestawu ?? ;) bede wdzieczna :D

jolanta
23-06-2010, 21:24
Ja dziewczyny tez tak jak "mala" mam okazje zostac konsultantka tej firmy (wspolna znajoma, umowa lezy w szafie a ja sie zastanawiam). Ale kosmetyki naprawde sa rewelka mimo ceny, ktora jest z wyzszej polki. Ja sama mialam okazje uzywac preparat do zmywania makijazu( taki olejisty), podklad pod oczy (tuszujacy since pod oczami) i nawilzajacy krem do twarzy z kolagenem q10. A moja corka uzywala kremu dla twarzy bardzo delikatnej( wrecz alergicznej) i stwierdzila ze ma bardzo delikatna i milutka jak noworodek twarz. Byla naprawde zachwycona ( a trudno jej dobrac dobry krem ktory ja nie uczuli). Wiec za dobra jakosc trzeba sporo zaplacic.

nanami7
24-06-2010, 09:32
właśnie wlazłam na allegro i tam też można kupić kosmetyki Mary Kay.:)

lusill
06-10-2010, 10:48
właśnie wlazłam na allegro i tam też można kupić kosmetyki Mary Kay.:)

w Mary Kay zakazane jest takie sprzedawanie na allegro czy inne wyprzedaże w internecie!
kosmetyki są ekskluzywne i tak też powinno się je przedstawiać a nie sprzedawać na równi np, ze szczotkami, wiadrami itp...

zamysłem firmy jest aby niezależne konsultantki organizowały pokazy kosmetyczne, aby jak największa ilość kobiet mogła zaznajomić się i wypróbować najpierw naszych kosmetyków a potem, jeśli ktoś ma ochotę to może je nabyć u konsultantki, ale nic na siłę, ni wciskamy produktów jakby od tego zależało co najmniej nasze życie... w Avonie np najpierw zamawiasz a potem wypróbowujesz u nas jest na odwrót!

betisska
06-10-2010, 13:52
Ja miałam taki zestawik Zestaw SATYNOWE DŁONIE MARY KAY Satin Hands (1249873550) - Aukcje internetowe Allegro (http://allegro.pl/zestaw-satynowe-dlonie-mary-kay-satin-hands-i1249873550.html)
jest boski, dłonie naprawdę "satynowe". I bardzo wydajny ten zestawik. Jeśli ktoś ma zniszczone dłonie to naprawdę czyni cuda!!

vileyka
15-10-2010, 12:28
są niezłe. podpisałam umowę i testuje. domową mikrodermabrazję mają niesamowitą:D

samaron
15-10-2010, 14:02
No właśnie, ja też słyszałam sporo dobrego nt, domowej mikro,
i teraz mam pytanie: w jaki sposób mogę ją przetestować?
Są dostępne jakieś próbki?

lusill
15-10-2010, 23:01
pewnie są, ale najlepiej byłoby załapać się na warsztaty kosmetyczne z jakąś niezależną konsultantką kosmetyczną, bo na takich warsztatach testujesz wszystkie kosmetyki jakie ona przynosi ze sobą i to wszystko za darmo...

betisska
12-12-2010, 11:50
Szukam konsultanki z Koszalina. Moze znacie jakas? Chcialam zamowic kilka rzeczy...dajcie znac:)

wiola841
12-12-2010, 16:02
Ja również miałam kilka kosmetyków tej firmy. Fajny zestawik na dłonie, maska, peeling i krem do rąk- czyni cuda. Fajne też są podkłady pod makijaż- bardzo wydajne i fajnie stapia się ze skórą. Polecam:P

SPN Magik
12-12-2010, 20:20
polecam rewelacyjny zestaw do dłoni "satynowe dlonie" - rewelacja cena chyba 149 zl


bardzo dobra mikrodermabrazja do stosowania w domu - mialam juz 2 opakowania zanim otworzylam gabinet - polecam , bardzo fajna cera, zluszcza zrogowacialy naskórek i fajny jest krem wyrównujący kolor skóry wlasnie w zestawie
cena chyba 199 zł

i bardzo fajne mają pudry mineralne
jestem bardzo z nich zadowolona, chociaz ogolnie uzywam ziemie egispką z Bikor, ale to jest duzo tanszy kosmetyk i bardzo ladnie wygląda na buzi - jakbys miala polozony podkład w kremie
cena chyba 59 zl

polecam
tez jestem konsultantką, ale nie mam na to czasu, weszlam w to chyba z 4 lata temu
Firmowa witryna Mary Kay Polska. Kosmetyki, kosmetyka, pielęgnacja, uroda, kobieta, kariera, praca, skóra, wirtualny makijaż (http://www.marykay.com.pl/)

pozdrawiam Magda

katherinne
12-12-2010, 22:33
hmmm ja niestety nie odnisłam dobrego wrażenia jeśli chodzi o Mary Kay, ale tutaj wina leży po stronie konsultantki... Była tak natrętna, że szok... Chciała mój nr i powiedziała, że zaprosi mnie na spotkanie właśnie taki pokaz i nawet nie zadzwoniła, a przyznam, że chciałam iść. Przy okazji bardzo chciała sprzedać mi fluid, ale się nie dałam:)
Dostałam próbki- jakąś bazę pod podkład, ale niestety szału nie było...
Poza tym słyszałam, że kosmetyki mają fajne, ale miałam raz przyjemność porównać ceny Mary Kay w Polsce do cen w USA i że tak powiem zraziłam się, bo tam ceny tej firmy są strasznie niskie... Ale i tak uważam, że MK ma wyższy poziom niż Avon czy Oriflame.
Jakiś czas temu chciałam pobawić się w konsulting w MK, ale jakoś otrząsnęłam się w porę, bo było by tak, że brałabym pewnie tylko dla siebie, a znając moje "mierzenie sił na zamiary" skończyłabym jako bankrut z mieszkaniem pełnym kosmetyków MK hehe

betisska
12-12-2010, 22:37
Zestaw "satynowe dlonie" jest BOSKI!!!! Teraz chce zamowic zestaw do mikrodermabrazji....tylko nie znam zadnej konsultantki z Koszalina. Najwyzej kupie na allegro.

PAZURKOMANIA
12-12-2010, 23:10
Jezeli ktoras z was potrzebuje "coś" z MK bez problemu moge wyslac poczta badz zapraszam do siebie :)
Kontakt znajdziecie na stronie GLAMOUR NAILS & VISAGE - USŁUGI,CENNIK (http://www.glamournails.pl) dziewczyny ktore bylyby zainteresowane darmowym spotkaniem kosmetycznym zapraszam.

Nnisiaa
13-12-2010, 17:08
oj tak satynowe dłonie jest nieziemski:)

lusill
18-12-2010, 19:06
Domowa mikro dermabrazja jest świetna!!

UŻYWAM I JESTEM ZACHWYCONA

pixidixi
21-01-2011, 22:47
Ja zostałam konsultantką Mary Kay 2 miesiące temu. Zastanawiałam się pół roku :)
Od początku byłam przekonana do tych kosmetyków, bo miałam możliwość wypróbowania ich na spotkaniu z konsultantką. Ponieważ wychodzę z założenia, że mogę polecać jedynie takie produkty, z których sama jestem zadowolona, byłam zachwycona takimi możliwościami.
Przerażała mnie jednak inwestycja.
Ale udało mi się zdobyć fundusze na tą inwestycję... i nie żałuję!
Po pierwsze sama mogę używać tych kosmetyków, a do tego jeszcze przeprowadzać spotkania i sprzedawać je klientkom, żeby móc sobie zarobić. To, co zainwestowałam na start, już dawno mi się zwróciło.
Z całego serca mogę polecić "cudowny zestaw" do pielęgnacji twarzy, składający się z mleczka, pełniącego również funkcję tonizującą, oraz z nawilżającej emulsji, a do tego serum na dzień i na noc. Przy regularnym stosowaniu widać efekty dokładnie tak, jak zapewnia firma: "po 3 dniach, 3 tygodniach i 3 miesiącach" :)
Rewelacyjne są "satynowe dłonie". Nadają się nie tylko na dłonie, ale również na stopy i na ciało.
Mikrodermabrazji domowej jeszcze nie próbowałam, bo nie powinno się jej stosować zimą, ani latem (ze względu na warunki atmosferyczne, które niestety nie są wtedy odpowiednie dla skóry, która jest po "starciu" naskórka - jest zbyt wrażliwa), ale na pewno wypróbuję na wiosnę.
Absolutnie fantastyczne są podkłady i pudry mineralne. A ich cena wcale nie odstrasza, bo za tej jakości produkt w drogerii zapłacimy dokładnie tyle samo, a nawet więcej.
No i dla mnie bombową rewelacją okazały się bibułki matujące - zdejmują połsysk z twarzy, pozostawiając makijaż na miejscu! Gorąco polecam!

Pojęcie "tanie" i "drogie" nie do końca jest wymierne. Jeśli ktoś używa Ziaji, to MK okaże się bardzo droga. Jeśli jednak tak, jak moja mama, ktoś nie oszczędza na dobrych kosmetykach, to Mary Kay okaże się firmą naprawdę niedrogą.
Przykład? Genifique Lancome'a kosztuje ponad 400zł. Za Serum C+ Mary Kay zapłacisz 180zł. A moja mama nie widzi różnicy :)

Chętnie odpowiem na Wasze pytania, jeśli chcecie uzyskać jeszcze jakieś informacje.
Pozdrawiam! :)

betisska
18-03-2011, 15:14
Kilka dni temu odebrałam swój zestawik do mikrodermabrazji:) Z ręką na sercu bardzo polecam:) Używałam dopiero dwa razy, ale skóra jest tak pięknie wygładzona....naprawdę super!!

Alex..andra
02-05-2011, 20:19
Witajcie! Jestem tu nowa ale w końcu znalazłam forum o kosmetykach Mary Kay i natychmiast założyłam tu konto... Oczywiście jestem konsultantką MK ale nie dlatego tu jestem. Szukam informacji na temat Chłodzącego balsamu do stóp, który można stosować na rajstopy:) Czy któraś z was miała okazje go wypróbować?? i Jak zapachy Ktoś miał styczność?? Jeżeli chodzi o mnie to satynowe dłonie i mikrodermabrazja domowa - zdecydowanie TAK.Jako wizażystka cenie też fluidy i niektóre kredki ...

gajdamal
01-07-2011, 17:02
Dziewczyny
Jestem konsultantką we Wrocławiu, mogę Wam powiedzieć, ale i tak już z tego wątku zdążyłyście się dowiedzieć, że kosmetyki są naprawdę świetne!
I możecie je darmowo wypróbować na własnej skórze- organizuję we Wrocławiu spotkania kosmetyczne jeśli jesteście zainteresowane piszcie gosia_mkay@o2.pl

magda_wiewiora
20-11-2011, 20:06
Witajcie Dziewczyny,

jestem Konsultantką Mary Kay i zapraszam wszystkie zainteresowane Panie z Warszawy i okolic na bezpłatne konsultacje pielęgnacyjne i makijażowe. W ramach konsultacji, dobranie odpowiedniej pielęgnacji do rodzaju skóry i dopasowanie makijażu do każdego typu urody.

W przypadku zainteresowanych osób, proszę o kontakt pod numerem telefonu : 602 720 131 lub mailem na adres : magda_wiewiora@o2.pl

Pozdrawiam,
Magda
:ok:

patisia
22-11-2011, 21:54
Zdecydowanie kosmetyki Mary Kay są rewelacyjne i nie mają sobie równych.
Rozpływać nad nimi mogłabym się długo i namiętnie...
Co do ceny same wiecie jak to jest 139zł za "krem do rąk"- każdy powie, że dużo:/ 1,39 za zabieg pielęgnacyjny na dłonie- śmiesznie niska cena. Kosmetyki są bardzo wydajne i tak skonstruowane, że produkty z zestawu kończą się w tym samym czasie:D a nie każdy osobno.... i albo brakuje, albo zostaje.
Ja zaczęłam jako "Niezależna konsultantka" na początku na własny użytek... i zaczęłam sprzedawać bez jakiegokolwiek nakładu z mojej strony. Przyjaciółki same zauważyły zmianę :skacze:- czyli działa naprawdę i to moja cera, i moje dłonie stały się wizytówką nie tylko moją ale także firmy, z którą zaczęłam porządnie współpracować i naprawdę realnie na tym zarabiać:D a nie najniższa krajowa za półtora etatu:/: same wiecie, jak to jest:)

A poza tym robię to, co lubię- daję radość innym kobietom:D godzinka z kosmetykami, bez zobowiązań, fantastyczny czas relaksu dla ciała i duszy. I nie jestem sprzedawcą kosmetyków... Jestem Niezależną Konsultantką Piękna i to moje Klientki kupują ode mnie kosmetyki a nie ja je sprzedaję:skacze::skacze::skacze:
Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej, zaprosić mnie do siebie albo wpaść do mnie do biura to serdecznie zapraszam, zarówno z okolicy- W-wa i mazowsze jak i z całej PL- wyjazdowe spotkania są fantastyczne(sama baaardzo je lubię)

Jeżeli chciałabyś zacząć robić to, co ja to pisz lub dzwoń tylko gdzie i kiedy możemy się spotkać:D

Zdjęcia Paznokci, Wzorki, Video tutoriale widoczne tuż po zarejestrowaniu

Alex..andra
06-01-2012, 21:26
Cześć, dziewczyny nie jestem jakoś specjalnie aktywna na tym forum, ale chciałabym się z wami podzielić istotna sprawa, przedewszystkim chodzi o konsultantki Mary Kay, ale tez i o klientki otóż wiele kobiet jest uczulonych na rumianek a niestety intensywnie regenerujacy krem pod oczy go zawiera! Szkoda bo jest to świetny krem dający niesamowite efekty natychmiast, a już drugi raz mi się zdążyło ze pani spuchly oczy, pierwszy raz nie pytałam o alergie kobiet a drugi raz pani sama nie wiedziała :/ więc przestrzegam tylko żebyście pytaly o to klientki a poza tym to jestem kosmetologiem i chętnie odpowiem na nurtujące pytania. Konsultantki muszą się wspierać!

Anulka1983
11-01-2012, 22:02
Używam Mary Kay od kilku miesięcy i przyznam szczerze, że nigdy nie miałam tak ładnej skóry:) Miałam szarą i ziemistą skórę z drobnymi zaskórniakami, taraz już zapomniałam jak to wygląda! Jestem zachwycona, ponoć ,,sztuką'' jest dobranie odpowiednich produktów pod potrzeby skóry. Nie wiem czym ta moja konsultantka się sugerowała, nie ważne, to mądra inwestycja w piękną skórę ! Jednorazowo to był wydatek ok. 400 zł ale od 5 miesięcy już ich używam codziennie i jeszcze trochę zostało. Chyba przeliczając Mary Kay wychodzi nieco taniej. Biorąc pod uwagę że to selektywne produkty to bardzo dobra cena. Polecam

Taisia90
13-01-2012, 21:07
Z tego co zauważyłam fajne mają kosmetyki do pielęgnacji dłoni peeling i krem do rąk..

patisia
24-01-2012, 18:46
Moje kochane!!!!



Mam Specjalne zaproszenia dla Wyjątkowych Kobiet, takich jak Wy,

na wieczór z Mary Kay w Łodzi na środę, 25 stycznia o godz. 18-ej!!!!!!!!!!!!

Spotkanie poprowadzi Anna Maria Mroczek- jedyna w Polsce Naczelna Dyrektor !!!!

Specjalne zaproszenia mam dla moich Specjalnych Gości.

Komu, komu zaproszenie ????

W Łodzi będę osobiście, i osobiście się Wami zajmę!!!!

Dla której mam szykować zaproszenia specjalne ????

Proszę o odpowiedź i rezerwację jak najszybciej !!!!

Do zobaczenia !!!!:macham:

Patisia - Patrycja Grzybowska


---------- Dodano o godzinie 18:46 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 21:18 ----------

nikogo ? ? ? ?:placz::placz::placz:

katerina15
02-02-2012, 15:07
Dziewczyny, a czy któraś z was miała może krem intensywnie nawilżający z Mary Kay ? Jest godny uwagi? Bo mam ostatnio bardzo wysuszona skórę i potrzebuje czegoś skutecznego.

patisia
02-02-2012, 16:20
jak najbardziej godny polecenia i uwagi, szczególnie teraz na zimę, gdy nasza buzia przeżywa horror mrozu i nagłych zmian temperatury. mam cerę mieszaną więc na stałe stosuję Beztłuszczowy Krem Nawilżający. Intensywny Krem Nawilżający stosuję na noc, albo gdy wiem, że długo będę na dworze i chcę rozpieścić buzię przed mrozowym wyzwaniem:)
Rozsmarowuje się na buzi fantastycznie, ma konsystencję mocno ubitej śmietany i jest fantastyczny:) Gorąco polecam:skacze:

lusill
12-07-2012, 22:55
w maju byłam na szkoleniu z makijażu u Roberta Bielskiego firmowego wizażysty Mary Kay i dowiedziałam się że jeżeli ktoś ma cerę mieszaną lub tłustą to może używać Mikrodermabrazji MK oczywiście codziennie sprawia że cera staje się bardziej matowa i o niebo lepiej wygląda. zaczęłam tak stosować i powiem w zaufaniu: REWELKA!!

salonadamek
28-07-2013, 16:45
Ja już też nie mogę doczekać się szkolenia u Bielskiego.

kasiulka81
28-07-2013, 19:29
Lusil - zaintrygowałaś mnie tą mikrodermabrazją :huh: powiedz coś więcej proszę bo sama mam taką cerę, tłustą z problemami, wypryski, rozszerzone pory i nic prócz raz na jakiś czas kuracji antybiotykowej, nie pomaga :/: Może coś z tej firmy wybiorę :cwaniak2: co poprawi kondycję mojej skóry

lusill
07-08-2013, 21:15
musiałabyś skontaktować się z konsultantką z Twojego miasta i umówić na pokaz kosmetyczny, na którym to dobrano by Ci odpowiednie kosmetyki to typu cery..
kasiulko81 nie wiem w jakim jesteś wieku więc nie podpowiem tak na oko które kosmetyki z MK były by dla Ciebie najlepsze..

kasiulka81
31-08-2013, 09:24
Mam 32 lata (to żadna tajemnica), a problemy z cerą mam nadal, cera tłusta, pory rozszerzone itp. Świecę się strasznie. Używam teraz kremu "Siarkowa moc" z jakiejś tam firmy, mniej się świece, ale za to mam wrażenie ściągania skóry na buzi i wygląda wtedy na przesuszoną. W moim wieku powinnam już używać kremów przeciwzmarszczkowych a ja nadal z pryszczami się użeram :(

patisia
31-08-2013, 18:34
kasiulka81 tak jak pisała lusil bardzo ciężko jest dobrać kosmetyki na opis a nie na oko :skacze: na spotkaniach kosmetycznych "oglądam" swoje klientki, słucham ich oczekiwań odnośnie kosmetyku, obserwuję buzię po użyciu kosmetyku- dobrze dobrany kosmetyk pozwala klientce od razu poczuć i zobaczyć różnicę- wtedy mamy pogląd na to, co buzi odpowiada i na co reaguje.

Na podstawie tego, co piszesz mogę mieć pewne sugestie odnośnie kosmetyków i swoje spostrzeżenia, ale wolałabym żebyś najpierw położyła kosmetyk na twarzy- już kiedyś prowadziłam spotkanie z klientką przez łącza i do tej pory świetnie razem współpracujemy :skacze: co ty na to? Możemy się umówić na pw- puszczę próbki w poniedziałek i pewnie ok środy czwartku zrobimy telekonferencję :) W Twoich okolicach będę dopiero w połowie października:(

kasiulka81
01-09-2013, 11:24
No chętnie, ale mogłabyś mi przybliżyć ceny kosmetyków które wchodziłyby w grę przy pielęgnacji mojej twarzy :] Wiem, że ceny są wysokie dlatego chciałabym mieć jakieś wyobrażenie. Najprawdopodobniej moja była stylistka paznokci jest konsultantką tej firmy, ale jeszcze nie zwietrzyłam tematu dogłębnie więc nie mam pewności. Nie chciałabym Ci robić kłopotu

salonadamek
01-09-2013, 18:50
Kosmetyki są szalenie wydajne np. 3w1 mleczko lub żel używam od kwietnia dwa razy dziennie i jeszcze troszkę mam. Wystarcza kropelka wielkości groszku. Koszt tego podstawowego kosmetyku to 80zł:]
Wszystkie są takie wydajne poza podkładem, który zużywa się jak każdy inny ale jest świetny.

pcmarykay
23-10-2013, 11:23
WItam! Jestem konsultantką Mary Kay działam w obszarze Warszawy i okolic :) jeżeli któraś z was spoza Warszawy potrzebuje kosmetyków tej marki chętnie prześle pocztą na swój koszt :)
Zapraszam również na spotkanie które umożliwi Wam zapoznanie się z kosmetykami tej firmy, a tym które je znają chętnie je dostarczę :) Zapraszam i szczerze polecam kosmetyki :)

sandrus
23-10-2013, 11:47
Ja nie jestem jakoś do nich przekonana.
odwiedziła mnie kiedyś Pani pokazała,poopowiadała i nie zrobiły na mnie wrażenia.
Tylko zabieg satynowe dłonie mnie zainteresował.
Koleżanka zamówiła trochę kolorówki i powiedziała,że niestety nie są warte swojej ceny.

Liza87
15-01-2014, 14:07
Witam jestem konsultantka kosmetyków Mary Kay . Kosmetyki są drogie ale moim zdaniem warte swojej ceny . Nadają się dla cery wrażliwej , alergicznej .Dostępne są w dwóch rodzajach : do cery suchej/ normalnej i mieszanej /tłustej .Warto je wypróbować bo naprawdę warto.
Jestem Konsultantką również kosmetyków oriflame . Jeśli nie macie konsultantki a były byście zainteresowane zamówieniem piszcie do mnie : ilona.paulina@op.pl
Przy pierwszym za kupie za co najmniej 280 złotych 15% rabatu .

GrotaBryza
15-01-2014, 16:15
Nie stosowałam kosmetyków tej firmy,więc ciężko mi coś napisać,ja ufam tylko tym naturalnym a najlepiej jeżeli dodatkowo mają ekstrakty i minerały znad morza martwego.

parafina80
16-01-2014, 13:33
Zestaw satynowe dłonie to absolutna rewelacja.
Oprocz tego używam korektora pod oczy i też jestem zadowolona.
Owszem tanie te kosmetyki nie są ale maja naprawdę fajne produkty.
A dodam że konsultantką nie jestem :)

lusill
08-02-2014, 17:36
Mam 32 lata (to żadna tajemnica), a problemy z cerą mam nadal, cera tłusta, pory rozszerzone itp. Świecę się strasznie. Używam teraz kremu "Siarkowa moc" z jakiejś tam firmy, mniej się świece, ale za to mam wrażenie ściągania skóry na buzi i wygląda wtedy na przesuszoną. W moim wieku powinnam już używać kremów przeciwzmarszczkowych a ja nadal z pryszczami się użeram :(


.. a propos świecenia się cery:
- im więcej ją będziemy matowić tym bardziej pobudzamy ją do wytwarzania sebum
- a w rezultacie, co raz więcej się świecimy,
- cera jest niestety niedostatecznie nawilżona a jedynie matowiona
- i mimo że się świeci daje niestety efekt ściągania..
wniosek:
- trzeba dobrać kosmetyki do rodzaju cery, powinny matowić i nawilżać jednocześnie
- każdy rodzaj cery należy nawilżać, ale każdy w inny sposób, który zapewniają dobrze dobrane kosmetyki
- jeśli pomimo matowienia się świecisz - może za dużo tych kosmetyków matujących (pewnie krem i fluid i puder? hmm?), z czegoś zrezygnuj, odstaw krem matujący na początek, wystarczy fluid i puder..
- zmiany powinny zawsze być widoczne po ok miesiącu, jeśli zmian nie ma - kosmetyk nie działa!

..pryszcze wychodzą wtedy, gdy cera zawiera zbyt dużo zanieczyszczeń i jest nieprawidłowo pielęgnowana, należy dobrze oczyszczać cerę rano i wieczorem (mleczko lub żel do mycia twarzy); oprócz tego dobrze dobrany serum na dzień i na noc no i krem oczywiście.. serumy i krem pod oczy zaczynamy używać ok 30 roku życia!!
tak naprawdę od 25 roku cera nasza zaczyna się już starzeć..

pomogłam? starałam się.. ;)

maglashes
30-10-2014, 14:45
Satynowe dłonie i mikrodermabrazja z MK są super. Drogie ale super :)

emilka13
13-01-2015, 08:39
Jestem konsultantką Mary Kay i zapewniam, że są to kosmetyki rewelacyjne, idealnie dobrane do rodzaju cery, problemów skórnych kobiety (i nie tylko) naprawdę działają cuda. Ostatnio zdarzyło mi się słyszeć, że mężczyzna :ok:osobiście pofatygował się do mojej koleżanki -konsultantki, żeby podziekować za to,że jego naczynkowa cera nie reaguje takim zaczerwienieniem przy zmianie temperatur. :przytul: I właśnie to jest piękne w tej pracy. :serce:

anulka00184
15-02-2015, 18:25
Witam mam pytanie mam 25 lat kupiłam 3 dni temu kosmetyki mary kay mleczko 3 w 1 i do nawilżania twarzy a moje pytanie dotyczy jeśli mam twarz z krostami nie wszędzie czasem wyskakują mi RÓŻNE krosty to czy ten zestaw mi pomoże mieć ładna twarz tzn bez tych wypryskow używam jeszcze mikro demoralizacji a pytam bo w ulotce pisze ze nawilża twarz i zmniejsza zmarszczki???

emilka13
04-03-2015, 13:08
Witaj anulka 00184.
Nie napisałaś jaki masz rodzaj cery- to ,że masz wypryski sporadycznie nic mi nie mówi. Konsultantka na pewno określiła Ci rodzaj cery. Czy kupiłaś zestaw do cery mieszane czy suchej ? To są podstawowe informacje, jakie muszę znać, gdyż inaczej nie będę w stanie pomóc.
Co do mikrodermabrazji to trzeba najpierw pozbyć się wyprysków i dopiero robić zabieg, żeby krostki się wygoiły i nie rozeszły po całej twarzy. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, pisz - chętnie doradzę.
Dodam, że masz podstawową pielęgnację, być może należałoby coś dorzucić jeśli wypryski są bardzo uciążliwe.
Pozdrawiam

Nysza
04-03-2015, 22:22
z tej firmy zachwycam się Beztłuszczowym płynem do demakijażu oczu - radzi sobie bezbłednie z każdym tuszem :)

GrotaBryza
09-03-2015, 14:09
A możesz zdradzić chociaż ile kosztuje? Tak z czystej ciekawości bo to na pewno przyda się wielu Użytkowniczkom na forum:)

Nysza
09-03-2015, 14:53
kupuję w sieci więc ceny są różne
ale udaje mi się chwycić w okolicach 40zł

kendi
14-07-2016, 19:29
ja te kosmetyki znam już od ponad roku i jestem z nich niesamowicie zadowolona. Co prawda ich ceny są naprawdę wysokie, ale wybór jest spory. Ta marka od zawsze kojarzyła mi się tak, że to naprawdę luksusowe (http://www.lifeandmore.pl/) produkty z górnej półki, no i faktycznie tak jest jednak przynajmniej one w swojej cenie dają jakieś fajne, widoczne efekty dla skóry. Idealnie nadają się chociażby na prezent jeśli kobieta nie może na co dzień pozwolić sobie na tak drogi kosmetyk.

matimaks
25-07-2016, 15:32
ja słyszałam ze są okej chociaż sama nie testowałam nigdy

jolkusia
30-08-2016, 16:50
Kiedyś żonie kupiłem ale była zadowolona. Szczęśliwa żona ważniejsza niż drogie kosmetyki.

Perka
20-12-2016, 07:57
Też jeszcze nie miałam okazji poznać. Zawsze jednak staram się wybierać polskie kosmetyki, szczególnie, że jesteśmy w czołówce w branży kosmetycznej http://www.injob.com/pl/pl/career-plan/polski-przemysl-kosmetyczny-jako-rozwiniety-rynek-o-bogatej-tradycji. Warto się czasem zastanowić, co nakładamy na ciało, bo nie może to być pierwszy kosmetyk, który nam akurat ładnie zapachniał, ważne jest żeby nie powodował negatywnych skutków. Polskie firmy właśnie skupiają się na tym, żeby wszystko było wykonywanie tradycyjnie a zarazem innowacyjnie i z doświadczeniem.

monkas
23-12-2016, 11:05
Z kremów intensywnie nawilżających to zdecydowanie polecam CETAPHIL DA Ultra, krem intensywnie nawilżający, 85g - Dermokosmetyki do twarzy | AptekaGemini.pl (http://www.aptekagemini.pl/cetaphil-da-ultra-x-85-g.html) To dermokosmetyk. Krem Cetaphil się akurat w tej roli sprawdza zdecydowanie świetnie...

invisible20
02-04-2017, 19:46
Staram się raczej wybierać kosmetyki od polskich producentów, czasem kupię jakiś krem z L'oreala czy tusz do rzęs zagranicznego producenta.

gosia1982
11-05-2017, 11:44
Ja też głównie stosuje polskie kosmetyki ale ostatnio dostałam kremik Mary kay od koleżanki. Jak go zacznę stosować to zdam relację.