PDA

Zobacz pełną wersję : Willow Studio Produkty do stylizacji paznokci



Willow_Studio
04-03-2013, 22:05
Witam serdecznie wszystkie forumowiczki! Zachęcam do zapoznania się z nową linią produktów:)
Stylizacją paznokci zajmuję się od 2006r. Przez cały ten czas szukałam produktów w niskich cenach, które nie odbiegają jakością od markowych, najdroższych na rynku. Efektem tych poszukiwań jest seria ''Willow Studio'', którą sprawdziłam osobiście i na codzień używam w moich stylizacjach. Produkty pochodzą prosto z wytwórni chemicznej więc mam pewność, że nie są to produkty rozcieńczane czy gorszej jakości. Zachęcam do współpracy salony, sklepy oraz ośrodki szkoleniowe. Cenniki detaliczne oraz hurtowe chętnie wyślę na pocztę, z przyjemnością dodam także zdjęcia produktów czy paznokci wykonanych nimi

Zapraszam także na facebooka, gdzie na bierząco dodaję nowośći http://www.facebook.com/WillowStudioEwelinaWierzbowska

asiek
05-03-2013, 12:14
A jakaś stronka www jest? czy tylko na fb ?;)

Izi
05-03-2013, 12:29
A jakaś stronka www jest? czy tylko na fb ?;)

No właśnie... też bym chciała stronkę zobaczyć.



asiek ja znalazłam taką Stylizacja paznokci, Tipsy rybnik,przedłużąnie rzęs rybnik, paznokcie - (http://www.galeria.zor.pl) ale nie ma tam nic o produktach, galeria prac (btw.kotki na drugiej stronie fajowe;))

asiek
05-03-2013, 13:37
Szkoda, bo ciekawa jestem cen :) przejrzałam kolorowe żele na fb, i różności, był tam nawet mały cennik ale wolałabym wszystko z osobna z cenami ;)

I ciekawi mnie ta informacja "nasz dystrybutor dostarczy produkty gratis"

Willow_Studio
05-03-2013, 20:01
Witam:) Sklep internetowy jest w budowie. Cenniki wyślę na pocztę, poproszę tylko adresy w prywatnej wiadomości. Asiek informacja o darmowej dostawie jest dla stylistek z Rybnika, ale jeśli zakupy są na większą kwotę można wykombinować darmową przesyłkę. Przepraszam za wszystkie trudności z dostępem do zdjęc produktów na chwile obecną wszystko wyślę na poczte lub wrzucam na FB. IZI strona, ktora podałaś jest moja- w przyszlosci na niej znajdzie się link do sklepu, w razie dalszych pytan chętnie odpowiem na wszystkie:)