PDA

Zobacz pełną wersję : ból karku nie do wytrzymania do tego chyba zwyrodnienie



moja pasja paznokcie
21-03-2013, 10:06
Dziewczyny wstydzę się wiązać włosy dostaje z tyłu na szyi "byczy kark" tak na to się mówi czy któraś z was też tak ma ?jak to leczyć? boję się że to będzie rosło.

Zen.
21-03-2013, 10:14
Ja się dziwię, że jeszcze Cie u ortopedy nie ma :(

moja pasja paznokcie
21-03-2013, 10:16
Nie mam czasu :( u lekarza rodzinnego byłam i mówiła że to normalnie ,że wiekszosć tak ma :(

Zen.
21-03-2013, 10:35
To nie jest normalne i na swoje zdrowie powinnaś znaleźć czas. Na pewno jesteś młoda, jeśli teraz masz takie problemy z kręgosłupem to co będzie za 20, 30 lat? Pomyśl. Do lekarza ale już! :kwiatek:

moja pasja paznokcie
21-03-2013, 10:37
dzięki Zen ciekawa jestem czy inne manicurzystki też to dopadło :( i co z tym zrobiły..polecę w poniedziałek po skierowanie do ortopedy :) bo mam dosyć tego bólu :(

Agnieszka Praska
21-03-2013, 11:51
dopadlo ;)
zmiana pozycji siedzenia ewentualnie fotela na bardziej odpowiedni ;) i masaze:D
przeszlo po tygodniu

moja pasja paznokcie
21-03-2013, 18:23
Oj zmienię ten fotel ,,niech wydam przed swiętami jeszcze ;)

Zen.
21-03-2013, 19:48
tak potwierdzam mnie też dużo dał fotel, mam siodelkowy z oparciem, regulacja w trzech płaszczyznach. Zapłaciłam jakieś 400 zł ale było warto naprawdę.

sandrus
22-03-2013, 22:06
Kurcze ja czasem też mam takie bóle karku,że normalnie nie wyrabiam!:)

Momentami to aż mnie tak jakby pali ten kark.
uczucie straszne,nikomu nie życzę.


Pomijając kark to w ogóle mam problemy z kregosłupem...i kolanem:/:

zlotko87
22-03-2013, 22:56
Ja też tak mam... Mój się śmieje że mam garb od roboty... Byłam u lekarza... Powiedział, że to normalne... Jedni mają drudzy nie, takie czasy :/
Bardziej mnie w krzyżu bolało od siedzenia no to dał skierowanie na solux i galwana...

farbstift
23-03-2013, 09:42
mnie od malowania w lędźwiach boli. Po ostatnich targach, gdy malowałam przez dwa dni po ok 5 godzin bolało mnie strasznie. Na karku nic nie boli na szczęście, ale w sumie przyjmuję leki na rozluźnienie napięcia mięśniowego, w związku z silnymi bólami głowy.

I teraz pytanko do Was, czy możecie polecić jakiś fotel, który mogłabym składać, który nie jest ciężki i styknie do podstawowych zabiegów i makijaży? Czy może wystarczy zwykłe krzesło odpowiedniej wielkości? Myślałam już nad krzesłem dla wizażystów, ale one są dość drogie a nie warte swej ceny, no i w zasadzie tylko do malowania się sprawdzają.

Zen.
23-03-2013, 14:15
a taki reżyserski?

LailaK
03-04-2013, 15:59
Dziewczyny mam to samo,nie mogę siedzieć dłużej niż 6 godz. i zauważyłam że mi rośnie z tyłu jakiś mały 'GARB' Porażka:(;(mama mi to masuje ale ogólnie też w kucyku nie chodzę od czasu jak to zauważyłam:(

agus123
22-02-2022, 12:18
Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest udać się do lekarza, który zbada przyczyny i powie Ci na ten temat więcej. Jak już dowiesz się co Ci dolega, zajrzyj do sklepu brandvital, aby kupić dla siebie porządny sprzęt medyczny, który pozwoli Ci na powrót do zdrowia. Ja na stronie: (https://esklep.brandvital.eu/produkty/aparaty-sluchowe,2,372)https://esklep.brandvital.eu/produkty/aparaty-sluchowe,2,372 znalazłam niedrogie aparaty słuchowe, których szukam dla babci. Niektóre sprzęty i akcesoria można tutaj wynająć, co też jest fajną opcją.

Janka102
22-08-2022, 20:45
Przy zwyrodnieniach i bólach stawów sprawdzi sie żel DMSO https://www.izdrowiej.pl/dmso-gel preparat ma spore własciwości lecznicze.